Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

lilaahmmad
21. dec 2013

@macetka neva, ide sa ďalej, sledujes si nejako plodne dni? Meranie bz teploty alebo testy?

macetka
21. dec 2013

@lilaahmmad ahoj, sledovala jsem to testy, ale nějak to nefungovalo 🙂) poznám kdy mám ovu a na testu to bylo všelijaké 🙂 takže to prostě necháme osudu 🙂

lilaahmmad
21. dec 2013

@macetka mne veľmi pomohol mikroskop lady tester, ovulaciu mi ukazoval cca 4 dni pred menzes, no a tak to aj bolo, vtedy som otehotnela

macetka
22. dec 2013

@lilaahmmad díky, ale pokud něco budu dělat, tak měřit teplotu.. ale spíš to opravdu necháme osudu.. 🙂

janitschka
22. dec 2013

Ahoj holky. Doufám, že nevadí, že se k vám přidám. Chtěla bych se zeptat, co si myslíte o tomto: Byla jsem na ET před 16 dny. Čtyři dni zpátky jsem měla pozdní OHSS středního stupně. Včera jsem byla u doktorky a na krvi a v krvi jsem měla 672,7 HCG. Předepsali mi injekce Clexane na ředění krve. Včera večer jsem si píchla první a pila první nutridrink. Dnes ráno mám břicho o poznání menší. Tak se bojím, zda jsem to škvrně neotratila nebo zda se nestalo něco... Máte s tím zkušenosti? Za jak dlouho vám zmila pozdní ohss.. A existuje v lékárně nějaký test který měří i jednotky hcg? Dnes ráno jsem si dělala test a pořád tam byly dvě čárky. Jsem asi zbytečně vystrašená ale mám strach.

lubka1983
22. dec 2013

Ja nemam slov..................mne sa uz rozum niekedy pozastavuje

lilaahmmad
22. dec 2013
modrypitrisek
23. dec 2013

@lilaahmmad V den očekávané menstruce.
@macetka Tak už i Ty? Tak aspoň konečně víš, na čem jsi... Držím pěsti v lednu 😉 .

sara32
23. dec 2013

@besnota ked je krcok vysoko, si tehotna, ja som si krcok sice len 2mes kontrolovala,, naposeldy min mes, a pred Ms bol dolu a mäkky, a potom sa to spustilo 🙂 ked je tvrdy, si tehu "" urob test, a zajtra rano napis, ci si tehu ♥♥♥ jeeeeeej vyzera to tak, ze si 🙂

sara32
23. dec 2013

@lilaahmmad zavisi kedy sa uhniezdilo 🙂 priklad, ak si mala ovu na 10den, a uhniezdilo sa ti do 8dni, tak zajtra ti musi ukazat, ak sa ti uhniezdovalo ale 11 dni (je to individualne) tak ti neukaze ....ak si mala ovu na 17den, tiez este nie ....... ( ja ovu pred 3mes na 25den, pred 2mes na 15den, tento mes na 18den...) takze je to individulane, 🙂 v kazdom pripade Ti drzim palce 🙂 a krasne Vianoce 😅

sara32
23. dec 2013

@janitschka neznepokojuj sa, vsetko je v poriadku 🙂 prajem pekne tehulkovanie !! a krasne Vanoce ♥

janitschka
23. dec 2013

@sara32 Děkuji Ti. Tobě také krásné Vánoce. 🙂

funy
23. dec 2013

Ahojte dievcata, chcela by som sa vas spytat, ci sa moze tehu test mylit. urobila som si dnes dva testy a obidva boli pozitivne, len som nikde nenasla v diskusiach ci sa moze test mylit. nechcem sa tesit predcasne. dnes som mala dostat mrchu, no ale neprisla. zvycajne tyzden pred nou spinim a spinenie nebolo. no ale co ma zneistuje su take jemne bolesti ako pred mrchou. pri prvom dietati som nemala take bolesti, vtedy som mala krv v moci a priserne pichanie v podbrusku. dakujem vam.

funy
23. dec 2013

lilaahmmad teraz ked som ci citala o tom tvojom pichnuti. to som mala asi pred 4 dnami, ale len jeden krat, ale teda poriadne v oblasti praveho vajecnika. az som sa musela predklonit. je to ono? neopakuje sa to?

slniecko77
23. dec 2013

@funy pokial je testovacia ciarka dostatocne viditelna tak sa testy zvycajne nemylia 🙂 v UK sa potvrdzuje tehotenstvo na zaklade pozitivneho tehu testu a meskajucej periody. Gratulujem, nadherny vianocny darcek 😵

funy
23. dec 2013

@slniecko77 dakujem za podporu. akurat tie bolesti ako pred a pocas menzesu ma trochu jeduju.

slniecko77
23. dec 2013

@funy ale to je normalne 😉 praveze dobre znamenie, roztahuje sa maternica.

funy
23. dec 2013

no ale sranda, bola som na preventivnom vysetreni minuly tyzden a este mi predpisal lekar duphaston, pretoze mavam tyzden pred mrchou spinenie. robil mi sono, ale asi este nic nevidel. no a teraz neviem ci si mam ten duphaston vybral, lebo on spominal, ze ak by som bola tehu tak to neublizi.

besnota
23. dec 2013

@sara32 tak ta musim sklamat, tehu niesom ☹ v sobotu sme s muzom este na to skocili a po tom som zacala hrozne krvacat, krcom bol stale tvrdy a hore, uplne taky spic, som nevedela, ze co sa deje, som sa zlakla, no ale asi to uz bola rozbiehajuca sa ms, lebo dnes ma to uplne skolilo, take neskutocne hrozne krce do podbruska som dostala, ze az, normalne som musela odist mimo diania do izby na chvilu si lahnut a dala som si paralen, po pol hodine sa to skludnilo

lilaahmmad
24. dec 2013

@funy mne sa to neopakovalo, bolo to pichnutie dvakrát hned za sebou, nikdy ma takto nepichlo, iba ked sa vajíčko zahniezdilo 🙂 držím palce

lilaahmmad
24. dec 2013

@funy apropo ak máš pozitívne testy, nie je o čom, si tehu 🙂 mna bolelo v podbrusku a aj križe ma boleli

kofik.h
24. dec 2013

ahoj holky,
myslíte, že jsem těhu? před dvěma dny byl test negativní a teď tohle...nechci se předčasně radovat...

lienka2407
24. dec 2013

@kofik.h radovat sa urcite mozes dostala si krasny darcek pod stromcek 🙂

funy
24. dec 2013

@kofik.h aj ja som na tom takto uz druhy den, tak si gratulujme navzajom.

kofik.h
24. dec 2013

@funy gratuluji, je to super pocit, jsem celá rozklepaná 🙂

@lienka2407 děkuji moc

funy
24. dec 2013

@kofik.h od radosti som si vcera poplakala. celu noc som sa budila a cakala kedy rano spravim dalsi test. uzivat si to zacnem az ked mi to potvrdi lekar a dostanem knizku. neviem dokedy to vydrzim tajit pred malym. dnes sa pytal, co to je kde su dve palicky, ci je to teplomer bez cisel.

funy
24. dec 2013

dievcata prosim vas nebrala ste niektora duphaston v prvom trimestri? je tu vela diskusii, ale nikde nevidim ako ho uzivat. mne lekar predpisal na tri mesiace, ale viem len to ako sa uziva na upravu menzesu. ale neviem ako v tehotenstve. ci mam tiez zacat az 16 den cyklu a len 10 dni a znova dalsi mesiac len 10 dni a tak, alebo ci sa v tehotenstve uziva denne. mozno si ho nemusim dat, ale citala som, ze ked ho uz mam je to vraj dobre na udrzanie tehotenstva. tak ma to laka skusit. dakujem

sara32
24. dec 2013

@kofik.h jeeeej gratulujem, 😅 na kolky den PO si si robila testik ?

sara32
24. dec 2013

@funy ahojky, kolky den Po ? neboj sa, vsetko je ok, krasne Vianoce, nie kazde tehu musi rovnako ''boliet'' 🙂

funy
24. dec 2013

ja neviem kedy sa podarilo. tento mesiac sme skusili asi tri krat. tusim naposledy niekedy medzi 9-14.12. vzdy si to pisem a teraz som si nenapisala ze kedy a podarilo sa.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre