Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

kristinka86
30. dec 2013

@julka82 Vďaka za rýchlu odpoveď. Pýtam sa, lebo pri malom som necítila nič! Prvé dva mesiace ma manžel presviedčal, že mi mešká mrcha zo stresu. Potom sa mi naliali prsia a vedela som, že som tehu. Ale po 2 mesiacoch, nie po pár dňoch!!! 😅 A teraz mám pocit, že aj prsia sú veľmi citlivé + žľazy sa zväčšili za tých pár dní!

julka82
30. dec 2013

@kristinka86 ževraj je každé tehu iné, takže treba veriť ak si to prajete 🙂

lilaahmmad
30. dec 2013

Baby tak mne uz asi šibe, asi som si vyvolala psychické tehu, 27.12 som bola na krvne testy a HCG vyšlo negatívne, 29 som mala dostať mrchu, ale neprišla, dnes je 30 teho a moje testy duchujú, sa zbláznim dokial sa doktor vráti z dovolenky

besnota
30. dec 2013

@lilaahmmad no co ja viem možno je to možné 🙂 skús este o dva dni test ak nepríde MS a pripadne chod foto toho ducha 😉 držím palce

lilaahmmad
30. dec 2013

@besnota nejde mi to lepšie nafotiť, toto e môj dnešný duch, ale krv je negativna, mrcha ešte nedorazila

lilaahmmad
30. dec 2013

A možno len kanálik presvitá, asi mi neostáva nič iné, len na toho doktora počkať, ak dovtedy predsa len nedostanem ms

besnota
30. dec 2013

@lilaahmmad pozerám to na telefóne, ale mne to ako duch nepripadá, je to vidno, nebudem ti ešte gratulovat, skús testnut o dva dni, malo by to byt uz lepsie vidno a daj vedieť, držím veľmi palce

milluska
30. dec 2013

@lilaahmmad ha co som ti vravela "na testy sa nespoliehaj" 😉 Skus test zas o dva dni a informuj nas 😵

milluska
30. dec 2013

@lilaahmmad ale testik mi pripada krasne pozitivny a nie duch 😵

lilaahmmad
30. dec 2013

@milluska podľa mna je to blud, ten test, 27 bolo hcg v krvi nula, a krvne testy su spolahlive, tak nemôže byt v moči zrazu toľko, aby bol pozitívny, nie som pesimista, ale skor realista 🙂

lilaahmmad
31. dec 2013

@besnota ďakujem , uvidíme, co z toho nakoniec bude

evikmi
31. dec 2013

@lilaahmmad já se omlouvám,ale to je vyfocená jenom ta druhá čárka, co má značit pozitivitu? jestli jo, je to jasně pozitivní,ale pokud je to pohled na celou testovací zonu, nic nevidím, jen jednu čárku 😕

funy
31. dec 2013

@lilaahmmad ducha myslis tu viditelnu ruzovu ciarku? a druhu si neodfotila?

hancazivocich
31. dec 2013

holky, ale ona tam tu druhou má! ta růžová rýha! Na té fotce s nehtem i nad.. Je to dušík

hancazivocich
31. dec 2013

@lilaahmmad - já je tam vidím, ale já měla asi dvakrát falešně + těsně před MS, za druhé - od 27. máš čtyři dny, teoreticky můžeš mít dnes // - ale jsou to spekulace...

funy
31. dec 2013

@hancazivocich aha tak to neviem co moze znamenat. mozno aj takyto vysledok je pozitivny, ale ja s tym nemam skusenost. hned ako som vedela ze cakame tak druha sice vola slabsia od prvej ale bola rovnako hruba a tato je taka tenka. mali ste niekto tenku? kazdy test je iny a pockaj par dni kym vude hcg vyssie. drzim palce

snazilka1983
31. dec 2013

@lilaahmmad moja na tych fotkach jasne vidno ze je to len kanalik.

milluska
31. dec 2013

@lilaahmmad ak doslo k uhniezdeniu napr dva dni pred testom a dobre si si odratala ktory dpo si, tak teoreticky 11dpo mohlo dojst k uhniezdeniu a trva niekolko dni dokial zacne zarodok produkovat hcg, takze na krvi sa to nemuselo prejavit..
Ved ak ms stale nic, testni zajtra; hcg sa kazdy druhy den zdvojnasobuje 😉

kristinka86
31. dec 2013

@lilaahmmad Čiarku tam vidieť, ale nemala by byť rovnako hrubá ako tá prvá, len svetlejšia? Teda, ja som tak mala pri prvom. Ale silno držím palce! 😉

bellisperennis
31. dec 2013

ahojte, kedy od potencionalneho pocatia vam zacalo byt zle? my sme 5 dni po styku, strasne ma boli hlava,trochu sa mi kruti+ mam hnede spinenie...ale prsia ma vobec nebolia...

lilaahmmad
31. dec 2013

@kristinka86 tiež si myslím, mám už dve deti, no tomu testu neverím, verím krvnym testom a uvidím co povie doktor. Len som to tu dala, ako raritu. Som už presvedčená, že tehotná nie som

kristinka86
31. dec 2013

@lilaahmmad Zas to neber takto, že nie si. Možno si, len ten test tomu nie je svedkom. 😉 Verím, že ak tak veľmi chceš, tak budeš. 😉 Ak nie teraz, tak prvý mesiac nového roku isto áno. 😝
@bellisperennis Každý to má inak. Ja napr. nemám výtok žiaden, ale tiež si myslím, že tehu byť môžem. Mám iné príznaky. 😉

lilaahmmad
31. dec 2013

@kristinka86 ďakujem, krv je stále negativna, takze v sobotu ráno idem k dokimu, ze co sa deje

luciannka83
31. dec 2013

@snazilka1983 čo je to ten kanálik?

kevinka84
31. dec 2013

ja tam nič nevidím ☹

snazilka1983
31. dec 2013

ked presvita druha ciarka ale nieje zafarbena. jasne vidno ze je to biele alebo sede. je to akoby ryha kde sa zafarbi ta cast

snazilka1983
31. dec 2013

@luciannka83 kuk vyssie

besnota
31. dec 2013

Až ťa studený pot zamrazí,
či žeravá petarda zadok rozmrazí
a budeš svätých okolo počuť hrať,
tak ti bude neskoro šťastie priať.
Preto zavčasu Šťastný nový rok.

Veseleho Silvestra !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

luciannka83
31. dec 2013

@snazilka1983 DAKUJEM.

janea234
1. jan 2014

@snazilka1983 ja som mala taku istu čiarku. Ja so zase čitala ze ked tam je aj naznak tak to tehotenstvo potvrdzuje. Urobila som si dodatočne este dva testy a vždy bola vidiet silnejšie a silnejšie.....no a nemylila som sa..drobec mal na vianoce tri mesiace 🙂 Držím palčeky 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre