Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

willy_wonka
23. sep 2012

@kalexis dufam, ze bude pozitivny!!!!! drzim ti palce,a daj vediet ako to dopadlo! 😉

viviem
23. sep 2012

@willy_wonka ahoj, tak ako pokracuje mozne tehu?...nieco nove? 🙂 ...este 2 dni a bude den D 🙂 ...u mna teplota akosi rovnaka, ms som mala 2 dni, jeden den spinenie a uz nic...

stela91
23. sep 2012

@tanickaskorokubikova ahoj presne moja situacia ...tiez som to pripisovala hlave a treti den menzesu som vecer vyvracala obed...a menzes dost intenzivny..a posledny den menzesu silne bolesti...ale ja beriem tabletky duphaston ..takze nedufam,ze to bude tehotenstvo..asi mi len upravuju ten moj cyklus...a este druha vec vkuse som hladna...skoro kazdu hodinu musim daco chrumat...vecer sa napraskam a rano od hladu neviem spat ani fungovat.. 🙂

tanickaskorokubikova
23. sep 2012

@stela91 no ja som si nakoniec robila test lebo som šla kamoške na rozlúčku so slobodou tak som nechcela riskovať a vyšiel mi negatívny, ale aj tak sa na tom mojom stave toho vela nezmenilo tak neviem no uvidíme neskôr. Pozri toto https://www.modrykonik.sk/forum/ideme-na-to/jedna-a-viac-ovulacii-za-cyklus/

stela91
23. sep 2012

@tanickaskorokubikova ahoj dik za odpoved...tu temu som kuk ale nie je to moja situacia.🙂 .zaabudla som napisat,ze ten hlien vobec nemam taky ako pises vlastne len tie bolesti... som mala 😅

tanickaskorokubikova
23. sep 2012

no ja som si potom myslela že sa mi posunula ovulka a že mam hned po skončení MS ale potom to tak na dva dni prešlo, všetko a dnes zasa to iste, už večer pichanie vo vaječníku, výtok...tak neviem

tanickaskorokubikova
23. sep 2012

A ani pri ovulke nemaš hlien? lebo u mňa je to v podstate presne ako počas ovulky alebo tesne pred MS....

stela91
23. sep 2012

No
@tanickaskorokubikova no dnes mam priesvitny hlien...a 10.9. som malal menzes..takze tak..asi by si mala ist k dr. lebo moze to byt aj nieco vaznejsie...ja velmi neviem takto povedat...ale ja ked som isla ze som asi tehotna nakoniec mi povedal ze nechce ma strasit,ale vyzera to na laparoskopiu...ale to povedal ze sa uvidi ak doberiem duphaston a dovtedy nebudem tehotna...takze tak..ale az po nasadeni duph mam vlastne pichanie v podbrusku..btw pytam sa ked nerozumiem...lebo potom vyjdem von a robim paniku... 🙂 a vlastne od toho ti doktori tam su..

tanickaskorokubikova
23. sep 2012

no mne vychádza že máš ovulku tým pádom dnes 🙂 preto pravdepodobne aj ten hlien a može byť tlak v podbrušku, resp. u mňa takto presne vizera ovulka no 🙂

kochanka
23. sep 2012

baby poradteeeeeee. Stale mám taký zvláštny pocit že som tehotná. Bradavky mám neuveriteľne citlivé býva mi zle a stále spím. Navyše teplota cez den nejde pod 37 dnes dokonca 37,4 a stale zo mna vyteká číra tekutina vždy cítim keď niečo tečie. Test negativny naposledy mrcha 31.7 ale ja som mavala dlhe cykly. Môžem ešte dúfať vyzerá to na tehu??

strihalka
23. sep 2012

@kochanka navstiv dr, nikdo jiny ti tu neda jistotu

kochanka
23. sep 2012

@strihalka no 8. Oktobra idem už som 2 mesiace objednaná tak uvidím navyše je mi stále zima ako pri prvom cítim sa akoby som žila v chladničke

simicek77
24. sep 2012

Lilly myslim ze si nevazis dost ani samej seba ked p otyzdni s niekym vlezies do postele :/ samozrejme bez urazky to ber ale ved to je tvoje telo chces aby ho mal kazdy?a ked si nevazis seba ako si chces vazit zivot niekoho ineho?

tanickaskorokubikova
24. sep 2012

@kochanka u mňa presne to isté 🙂 akurat že ja som mala MS 13.9 test tiež negatívny :( nechapačka

stela91
24. sep 2012

@tanickaskorokubikova takze sme sa aj celkom trafili..ale vynechala som vcera tabletku..ja blba tu o tom vsetko citam a zabudnem..no snad to nebude mat blby vplyv na snazenie a na cyklus
😒

mrkvicovas
24. sep 2012

Zdravím som tu nová akurát som sa zeregistrovala,čítam tu kadečo o tehulkách ale i snažilkách....my s manželom sa tiež snažíme už rok a babatko nejako nechce k nám prísť emoticon tento mesiac ešte neviem či nemôžem byť tehotná lebo testy sú biele ako sneh ale mám dosť boľavé prsia čo inak mám tak týždeň pred mrchov a tentoraz už 2 a pol tyždňa a dosť mi aj žily na nich vidno....hlien je biely husty,nepáli ma nič zo spodu,ani nesvrbí.Od možného oplodnenia ubehlo cca 20 dní tak ak by som bola tehu tak už by tam mali byť riadne koľajnice,nie?

strihalka
24. sep 2012

@mrkvicovas to uz asi ani, na 20dpo by to mel byt minimallne duch, drzim palce na dlasi cyklus

misi31
24. sep 2012

@mrkvicovas ja som mala presne tie iste "priznaky", mala som dost bolave prsia, co inak mam az pred menst., no ja som si robila test az po 3 dnovom meskani dalsej menst. a mala som velmi slabulinku druhu ciarku. Ktora ale bola pravdiva ;) ..skus este pockat na dalsi test

kristinka9
25. sep 2012

Ahojte dievčatá, idem sa poradiť, lebo som tu už všetko možné čítala a som trošku zmätená z toho 🙂 V júli som vysadila HAK, hneď sme začali pracovať na bábätku, prvý cyklus mal 43 DC, skončilo to vyvolávačkou, ďalší mesiac som začala piť alchemilku a tento cyklus je 28 DC - mrchu som dostala teraz v nedeľu. Avšak začala hnedým špinením, ktoré som si myslela, že zosilnie, ale nestalo sa tak. Včera celý deň len hnedé špinenie, aj keď také máličko silné a dnes už skoro nič...Ale žiadna červená...Neviete mi poradiť, čo to znamená? Môžem byť aj tehotná?

bets
25. sep 2012

@kristinka9
mozes aj nemusis. sprav si test, uz by mal ukazat. moze to byt aj sposobene hormonalnou nerovnovahou po vysadeni HAK. mnohe zeny, ktore dlhsie brali HAK maju problem vobec menstruovat a ked sa to podari znova vplyvom podavanych hormonov upravit, zase cyklus moze byt anovulacny...
na tvojom miese, ak teraz nebudes tehotna, pockala by som niekolko mesiacov s otehotnenim. uz je k tomu aj dost info a clankov, aj ked su to len prve lastovicky, ktore ukazuju HAK v inom svetle.
zaroven spinenie moze poukazovat aj na zahniezdovanie vajicka. takze mas to tak 50:50.

kristinka9
25. sep 2012

@bets Lenže keby to bolo zahniezďovanie, tak si myslím, že by to bolo slabšie ako mám ja. Skôr to vyzerá na mrchu, ale v hnedom a nie červenom ☹ Takže neviem, uvidím ako dnes a urobím si test. ďakujem

misselin
25. sep 2012

@mimus265 no tak ja mam po ms prisla my o tyzden skor a ziadna krv len take hrudy zo mna vypadavali ☹

viviem
25. sep 2012

@willy_wonka ahoj, akosi sa neozyvas, tak ako uz si testovala?...verim ze si tehu 🙂

willy_wonka
25. sep 2012

@viviem Ahoj vivi, ja som ti pisala a cakala som na tvoju odpoved, ak si mi odpovedala,tak prepac, asi som to prehliadla..no este som netestovala, s BT to vyzera takto:
http://www.fertilityfriend.com/home/willy_wonka
a stale mam aj zvysenu telesnu teplotu, uz si myslim, ze ma nieco zabija zvnutra.....
planujem testovat no neviem kedy, nemam pocit, ze by som bola tehu:( vlastne nemam absolutne ziadny pocit, prsia ma bolia tak cudne, ze len na dvoch miestach na dotyk nepripisujem to tehu, a ak sa drzim 14 dnovej LF tak ms ma prist az v piatok. ale podla mojich doterajsich cyklov mala prist dnes.a ty ako? uz mas po ms a planujes lekara?

viviem
25. sep 2012

@willy_wonka no zavidim ti tvoju trpezlivost, ja by uz testovala, ved mas doma testiky co ti kupil muz, ked bol na konferencii 🙂 ...mas strach ?....stale mas krasny graf a ta zvysena TT je super znak, aspon aj u mna to bolo tak ked som bola tehu....ak si mala take cykly, uz by si mala mat ms, alebo testuj...ff je niekedy divny a ved si mala potvrdenu ovu ovela skor, zda sa mi, ze ten ff vsetko posuva, ale nemoze byt vsetko idealne...ja ked som si ho zacala robit, v ten mesiac som otehotnela, keby som sa podla neho riadila a nechodila na folikulometriu a nesledovala vlastne telo, tak by som nebola tehotna....ff je niekedy popleteny, neviem preco vyznaci ovu a neskor ju posunie....vsak ak mas tolko trpezlivosti vyckaj do piatku a to budes mat uz uplnu istotu pri tehu teste 🙂 bud si alebo nie si?...dufam, ze ma nesklames, drzim palce 🙂 ...ja som sa nevedela vcera dovolat mojmu gyn, takze zavolam zajtra a dohodnem si termin, mozno niekedy nabuduci tyzden, aby videl ci mam ovulaciu a kedy sa chysta ovu, hadam budem mat vsetko ok

kukulienka190390
25. sep 2012

Ahojte, v nedelu som mala dostať MS ale stále nič. Mávam stále krce v podbrusku ako by mala prísť ale stále nič. Ráno som si robila test ale čiaročku som videla partner nie. Bola velmi slabunká alebo som si to aj domyslela. Po práci som sa pozrela na test a boli tam dve čiarkz ale tá druhá taka vlnka a trošku hrubšia. Čo si mám o tom myslieť. Prsia ma velmi bolia a sem tam aj pobolia vaječníky picnu pobolia a aj kríže. Dnes som mala slabunko hnedučký výtok ale len raz a vela žlto bieleho. Myslíte že môžem byť ??? 🙂

kaata22
25. sep 2012

@kukulienka190390 Měla jsem stejné příznaky jako Ty a jsem ve 12tt.. Já myslím, že těhotná jsi 😀

natalie77
25. sep 2012

@kukulienka190390 můžeš, já to tak měla také.....hodně štěstí.
Zkus test za dva dny nebo jít na krev, myslím, že křišťálovou kouli tady nikdo nemá 🙂 😉 .

willy_wonka
26. sep 2012

@viviem dakujem, no uvidime ako to dopadne, testy su stale odlozene v skrine, vzdy na mna "kukaju" ked sa idem obliekat:Dale nijak ma to nelaka, lebo si myslim, ze by bol biely ako cerstvo napadany sneh. a to by bolo hmm, smutne:D radsej cakam ms.
daj vediet ako si sa dohodla s lekarom🙂 inak ked pozeral mne "vajka" tak to na moju prosbu, inak mi povedal, ze to nebudeme riesit do konca roka, ked sa do konca roka nepodari, tak potom zacne na to prihliadat aj on....:/

kalianka
27. sep 2012

Baby, nestretla sa niektorá s bolesťou svalov? Akoby svalovica... snažíme sa o bábo, už to trvá dva dni...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre