Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

incobal
19. jún 2013

furt lietam na wcko 😠 kontrolujem komlet secko 😀 (myslim to co cikam,na nohavickach) a nic Alééééééé ked som sa utrela a poriadne zatlacila dovnutra,tak na toaletnom coskaj ruzve,ale nie krvave.A potom som skusila este krat ,a mala hnedulinka spinka.Ta teraz mi poradte dievcata .Cakam,nic ine neostava ale v duchu si kricim pomooooooc to je strasne cakanie 🙄

ali08
19. jún 2013

hej pichla ale dnes je uz 10 den a ms nedosla, v pondelok idem na sono tak uvidime, testy mam stale pozitivne a priznaky stale mam.juj to cakanie je dlhe, syn to uz kazdemu hovori asi bolo zavcasu hovorit mu to ale nemohla som lebo je moc pojaseny a nechcem aby ma udrel do brucha ked sa hrame, my hrame take divoke hry takze si musim davat pozor.

biba
20. jún 2013

@aplless Tak neviem presne, lekar mi povedal, ze je to vidiet tak s odretymi usami, ale asi 5 tyzden, najblizsia kontrola bude 22.7. a to mi bude vediet povedat viac 😉

aplless
20. jún 2013

@biba ahoj ja som dnes volala na hc pondelok 900 streda cez 2000. tak v pondelok idem na sono boze neviem sa dockat ked uvidim bublinku na sone potom uz budem pokojna

biba
20. jún 2013

@aplless Dufam, ze bublinka je znakom toho, ze nie je mimomaternicove tehotenstvo. . . ja viem, ze mna bude o par tyzdnov cakat aj amniocenteza koli veku, ale aspon budeme vediet na 100% ci to bude chlapec,alebo dievca 😀

lucina90
20. jún 2013

@mililihaus tak ve stredu jsem byla na te injekci a v pondeli to dostala, uplne slabounky, temer bez bolesti po celou dobu a dnes uz nespinim a nic. S HA jsem to mela 5 dni a silnejsi, tak nevim, jestli ty kapky to delaji nebo ta injekce. Kazdopadne jsem zvedava co bude priste

uhnakova
20. jún 2013

@incobal neboj, urcite to vyjde, ked budete pekne spolu v klude doma. Drzim palce 🙂

mililihaus
21. jún 2013

@lucina90 Tak to jsem tedy také zvědavá....jsem zvědavá jak dopadnu i já...volala jsem doktorce a ta mi řekla ať počkám na další termín a když ani v tom to nedostanu, tak mám dorazit. :-/ No jsem zvědavá jaký to pak budu mít...už vidim ty bolesti. 🙂

incobal
21. jún 2013

@uhnakova Dakujem.Aj ja si myslím 🙂 .Ale mam aj strach mam uz vek a doma 19r.syna 🙂

siska53
21. jún 2013

@biba a kolko mas rokov? A chces ist? Musis? lebo povinne to nie je a nikto ta nemoze nutit..Ja som pri otehotneni mala1.x 34 a 2.x 36 a nikdy mi nastastie amniocentezu nenavrhli, nenutili, nic.. Ja sa desim ihly inde ako do zily..

lucina90
21. jún 2013

@mililihaus tak snad to bude dobry 🙂. Mam taky obavy jaky to bude dal, jestli prijde uz vcas nebo bude zpozdeni a budu muset zase na injekci...

lubka1987
22. jún 2013

Ahojte potrebovala by som poradiť. Od 1. apríla som vysadila antikoncepciu po 7 a pol roku. Poslednú menštruáciu som mala 28. apríla od vtedy nič. Prvé dva mesiace sme si dávali s manželom ako tak pozor. 7. júna som si robila tehotenský test 2x ,ale obidva boli negatívne. Bola som aj u doktora 13. júna a povedal, že tehotná nie som a pichol mi vyvolávačku. Doteraz som menštruáciu nedostala. V stredu som mala strašné kŕče v podbrušku také som ešte nikdy nemala ani pri očakávanej menštruácii. A tie kŕče sa zopakovali a sú aj dnes aj s bolesťou krížov. Kamarátka mi povedala či nemám náhodou mimomaternicové tehotenstvo vraj to doktor tak ľahko nezistí. Myslíte, že som tehotná. Ak mi menštruácia do štvrtka rána nepríde idem zas k doktorovi. Myslíte, že môžem byť tehotná, len to doktor nevidel ak to bolo v počiatočnom štádiu cca 2 tt. Ďakujem 🙂

jarda688
22. jún 2013

Čau holky, potřebuji poradit, doufám že mi neřeknete že jsem blb atd... Před 4dny jsem měl nechráněný sex s holkou ale nedodělaly jsme to takže jsem se neudělal, ale stejně jsem četl o tom že než se udělám tak to jde ven pomalu po kapkách atd... ale proč se ptám přítelkyně naštěstí normálně po 3dnech od sexu dostala menstruaci, znamená to tedy že je to v poho? Přeci i kdybych se udělal tak by menstruaci nedostala ne? nejde o to že bych dítě nechtěl ale o to že bych jí zkazil život protože chce jít na vysokou a kdyby byla těhotná a měla dítě tak se bojím zda by uskutečnila všechny svoje sny co v životě má a to bych si nikdy neodpustil že jsem ji to pokazil... díky za vaše rady

hviezdicka111
22. jún 2013

@jarda688 s najvacsou pravdepodobnostou bola teda na konci cyklu a mala vtedy neplodne dni...ak ti to teda nieco hovori: su plodne a neplodne dni a moznost otehotniet nie je kazdy den cyklu...ale deti moje, ak nechcete babatko, tak by ste mohli aspon vediet, z coho k otehotneniu moze dojst ako to funguje, atd... 🙂 a tiez nechapem najprv sex bez ochrany a potom stresovat? 😲 tak preco nie s ochranou a bude to bez starosti a stresu? 😉

hviezdicka111
22. jún 2013

@lubka1987 skor si myslim ze mas rozhadzane hormony ja som tiez asi po osmych rokoch vysadila a blbli mi hormony neskutocne...takze skor si myslim, ze to budu hormony ako tehotenstvo 🙂

monicka79
22. jún 2013

@lubka1987 mimomaternicové by si mala normálne pozitívny tehotenský test, takže tiež si myslím, že to bude hormonmi

bejka83
23. jún 2013

Ahojte. S mm sa snazime,vcera rano som sa testla a bol tam duch,dnes rano som to znova skusila a nebolo tam nic,ani duch 😒 mate niekto s tym skusenost prosim? Teraz neviem ci ten vcerajsi test bol zly alebo co... testovala som sa rovnakou znackou...

hviezdicka111
23. jún 2013

@bejka83 vyskusaj o par dni znova 🙂 a budes vidiet 🙂 kolky DC si? ja som mala pekne dve ciarky len 40DC este 39DC bolo ledva ledva nieco vidiet 🙂 mozes si kuk aj v albume a to bol s citlivostou 10 🙂

bejka83
23. jún 2013

Dakujem za odpoved.som este len 20 DC,bola som uz nedockava,lebo ma stale bolelo brucho tama napadlo,ze ci nahodou... Tiez som mala s citlivostou 10. 😕

jenyska4
23. jún 2013

Holky snažíme se o miminko a ve středu bych to měla dostat, vždy pár dní před menstruací mě začaly bolet prsa...začaly i ted, nějak vnitřně cítím, že jsem těhotná, testy jsem ještě nedělala, ale chtěla jsem se zeptat zda jste to měla některá z Vás, těhotenské příznaky, bolest v podbříšku, pocity na zvracení, časté čuraní atd...a před koncem periody bolest prsou a přesto jste byly těhu? Vím, že tady holky píšou, že vraním těhu je bolest prsou normální, ale ptám se těch, kteří tu bolest měly vždy před periodou a přesto, že byly těhu tak ta bolest začala jako před menstruací, ale ta pak nepřišla a na testu byly dvě čárky...možná se ptám jako blb, ale vrtá mě to hklavou 🙂

sofi88
23. jún 2013

@bejka83 Ahoj, mne sa to raz stalo, ze na teste sa ukazal duch a ked som si urobila test o den neskor, nebolo tam vobec nic a nakoniec ani tehotenstvo... co ale nemusi byt tvoj pripad...vyskusaj to o par dni neskor a uvidis..alebo pockaj az do casu, ked ti ma prist MS a potom si urob test... 🙂

hviezdicka111
23. jún 2013

@bejka83 no kludne mozes byt, len to este nemusi byt vidiet na teste 🙂 treba pockat 🙂 rob aspon v den ocakavenej ms alebo ked uz meska 🙂

hviezdicka111
23. jún 2013

@jenyska4 mna zacali boliet nejak pred tym ako mala ms prist 🙂 ja som sa normalne citila ako keby som mala kazdu chvilu dostat 🙂 a uz som nedostala 🙂

evippa
23. jún 2013

Ahojte,chcela by som sa spytat,uz par dni mam tocenie hlavy ale take divne zahmlene,podla mna mi trochu ztmavli bradavky,a dnes namiesto menzesu som mala belavy vodovy vytok doobedu a poobede nic,aj menstruacne bolesti uz nemam,mam sucho v ustach a chvilku som mala zaludok ako na vode,mozem byt v tom?Pri prvom tehotenstve som mala vodovy vytok,tak preto ma to zaskocilo,ukaze mi ked tak zajtra test?A este je mozne ze by mi meskali koli tomu ze som sa kupala v bazene,ale mal zas cca 28° o prve sme sa snazili rok,tak aj by sme sa potesili keby to vyslo na 2x.dakujem

siska53
23. jún 2013

@jenyska4 ja som to tak mala pri malom - len my sme sa nesnazili, on sa proste stal z davania si pozor ;). Mala som typicke predmenstruacne priznaky, strasna boelst v prsiach a nakoniec dve ciarky na teste 🙂
Drzim paste.

jenyska4
23. jún 2013

@siska53 děkuju 🙂 mám alespon naději, že by přijít nemusela🙂)))

jenyska4
23. jún 2013

@evippa Ahojky Evi...já to měla stejně tak jak popisuješ....i ted to tak mám taky se podivuju 🙂 udělej si test ted už by Ti to i ukázal já to mám dostat ve středu 🙂

evippa
23. jún 2013

@jenyska4 no sak od zvedavosti skocim zajtra do lekarne a necham sa prekvapit,tak vela stastia aj tebe 🙂

bejka83
23. jún 2013

@hviezdicka111
@sofi88 Dakujem vam za nazory. je mi jasne, ze mi neostava nic ine len este pockat a skusit neskor 😒 len ten vcerajsi testik ma potesil, tak teraz mam chrobaka v hlave, ze to mozno ani nevyslo 😖 ale dakujem vam, kocky 😉

dezyre
23. jún 2013

@jenyska4 když jsme se snažili o obě děti, tak jsem to měla vždycky tak, že před každou MS jsem viděla milion těhotenských příznaků, cítila se, že to vyšlo a menstruace vždy dorazila. Potom jsem příznak neměla žádný, prostě tradiční bolesti na menstruaci, takže jsem si myslela, že to určitě nevyšlo, protože se cítím "normálně" a ejhle ono to zrovna vyšlo. A bylo to takhle u obou kluků 😀 Jinak i ta bolest prsou, měla jsem ji vždycky před menstruací, i když se nezadařilo, i když se zadařilo..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre