Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

biba
26. jún 2013

@jenyska4 Neviem, ci to bude dievca, alebo chlapec ale zatial v to dufame a akosi mam ten pocit a nikto tomu inak nepovie ako Lili 🙂 tak verim, ze sa cim skor dozvieme co to bude, aj ked dievca je takmer 100% az po porode 🙂

jenyska4
26. jún 2013

@biba bibnko moc Ti přeju holčičku, já taky hrozně moc chtěla, měla jsem vše ružové, a i mě tvrdili, že to holka bude a narodil se mě chlapeček, miluju ho uplně stejně jakobych milovala malou, ale jen jsem si na to vzpoměla jak jsi to ted pisala. Třeba jí budeš mít ty?Víš kdy jsi měla ovulku a kdy jste se s tatkou tulili?Myslím datum říká se, že dva dny před ovulkou to bývají holky. 😉

jenyska4
26. jún 2013

@biba myslím, že by ti to mohli říct už ve 12 týdnu na utz...zajdi na 3D vyplatí se připlatit, máš památku 🙂 juuuu holky já tady na ty stránky neměla ani chodit bere mě to na miminko zase🙂 a tatka včera říká...mamko žádná pauza přes léto tak budeme mít dalšího beránka no...takže jdu do toho holky s vámi, když už to ted nebyla rybička tak to bude beránek 😀

biba
26. jún 2013

@jenyska4 No presne ja si myslim, ze sme pred ovulkou si zaspasovali a v den ovulky bol zrovna drahy mimo tak ani nebol doma 🙂 a dokonca aj cinsky horoskop mi tvrdi,ze by to malo byt dieca a moj drahy svato svate tvrdi, ze mieril rovno dolu tak je veeelka pravdepodobnost, ale samozrejme, v prvom rade, aby to bolo zdrave, ostatne nie je dolezite 😉

lubka1987
26. jún 2013

Ahojte, potrebovala by som poradiť pred 13 dňami mi doktor pichol vyvolávačku na mršku, kedže mi nedošla od 28.apríla. Robila som si aj tehu testy a vyšli negatívne aj doktor mi vtedy povedal, že tehu nie som.
Mrchu som ešte stále nedostala a dnes ráno som si robila test vyšiel mi pozitívny.
Tak teraz neviem, pretože doktor povedal , že test môžem mať pozitívny po vyvolávačke, len ja si myslím, že už dosť dlhá doba prešla od vyvolávačky. 🙂

jenyska4
26. jún 2013

@lubka1987 ahoojky, a on ti bral krev na hcg? Panejo to už je dlouhá doba...ty budeš nakonec těhule

jenyska4
26. jún 2013

@biba tu ovulku jsi poznala dle testu?Já ji právě na sobě nepoznám...testy mě to ukážou, ale zase píšou, že od pozitivního testu je ovulka až za den za dva...taky by jsme rádi holčičku🙂 mířil doju ju to jsem trošku nepochopila jak to tvuj manzel myslel, ale poradím to tomu svému 😀

lubka1987
26. jún 2013

jenyska4 krv mi nebral na hcg, len ma vyšetril a povedal vtedy, že tehu nie som. Sono mi tiež nerobil, možno to nevidel pretože pravdepodobne som len v nejakom 3-4 týždni. Pretože 1.apríla som vysadila antiku a dávali sme si ešte pozor takmer 2 mesiace. 🙂 Bábätko plánujeme a zajtra idem k doktorovi kedže mi povedal ak nedojde mrcha do 2 týždňov tak mám prísť opäť.

biba
26. jún 2013

@jenyska4 skor by som povedala, ze som typovala podla reakcii tela, pred ovulkou zacal jemny mazlavejsi vytok (aby sa sprmiam dobre klzalo) tak sme sa zacali darit a predpokladala som, ze kedy asi bola, takze je to cele take uplne neiste, ale myslim, ze som to celkom odhadla 🙂

kahal
26. jún 2013

Holky, jak byste reagovaly na tento vysledek? Test cca 14 DPO..a 5dni pred ocekavanou MS..Díky!

darazv
26. jún 2013

@kahal vyzera to nadejne skus zajtra ak bude silnejsia ciarka si tehotna 😉 ja uz testom neverim duchy som mala neraz a mrcha prisla...takze ja budem testovat len ked mrcha by meškala..

kahal
26. jún 2013

Darazv..diky..ja tomu prave taky nejak nedokazu duverovat..v brezni jsem po 8 letech vysadila HA..1.MS dorazila asi jesze pod vlivem hormonu v termini..dalsi cyklus jsem mela 46 dni..nedokazu uplne rict, kdy vlastne ma MS prijit..Njn, je to teda dobrodruzo.

katyrozy
27. jún 2013

No baby caute dlho som tu nebola Co.. haha 😝 😝 😝 😝 Bola som vcera u lekara budem mat chlapceka 🙂 🙂 🙂

katinka4
27. jún 2013

@kahal no mne to ako duch nepride,urcite bude zajtra silnejsi a podla mna si tehu 😉

katinka4
27. jún 2013

@lubka1987 neviem ci agolutin ovplivnuje tehu test,ale pregnyl ano a preto sa pri nom ma testovat az po 10 dnoch, no a ty si 13 dni po injekcii tak zrejme to nebude nou ovplivnene

amonda
27. jún 2013

🙂

kahal
28. jún 2013

Ahoj holky..uz jsem tim testovanim posedla..prekvapena stredecnim testem, ktery jsem sem vkladala, jsem v nadeji testovala dal dal, ale nic silnejsiho uz na me nevyskocilo.. jsem tedy stale asi 2-3 dny pred MS.. nevim, co je adekvatni :/

therra
1. júl 2013

@kahal Ahoj, ja by som to nechala tak, vydrzat a testnut zase az po par dnoch meskania. Ak by to aj bolo tehu, tak to nie vzdy "prekona" MS. (co moze naznacovat ze ciarka nesilnie )Ale drzim palce!!! 🙂

babulinka29
1. júl 2013

pripíjam sa aj ja ...síce už mám dve detičky dvoch krásnych chlapcov ale túžim ešte po jednom dieťatku ....ani pri jednom som nemala problém otehotnieť pri druhom som vysadila antikoncepciu a do mesiaca som bola tehotná teraz sa snažíme už tretí mesiac a včera som mala dostať mrchu a zatiaľ nič tak som sa dneska tesla mamatestom a nič iba jedna /.....ja nemávam žiadne príznaky ani keď má prísť mrcha neviem čo je to bolesť prsníkov iba ma pobolieva v podbrušku v deň mrchy....podbruško cítim už od soboty a zatiaľ nič očakávam že sa dostaví mrcha .......takže tento mesiac zase nič a to som pri oboch ostala tehotná hneď po skončení mrchy a teraz sa snažíme tretí mesiac aj v ovulačné dni a nič.........ale blahoželám všetkým tehuľkám...snáď sa to zadarí do tretice aj nám 🙂

bayuska
1. júl 2013

Ahojte baby... momentalne sme na tom tak biedne, ze si nemozem kupit ani ttest.... MS nemam dnesnym dnom uz treti mesiac, naposledy som si test robila asi pred 2 tyzdnami (neg.) lenze potom sme este mali tutumutu a citila som nieco zvlastne, akoby sa to podarilo... (hovori sa ze zena vie kedy splodi male ) odvtedy citim cely cas tam dole take jemne ... neviem ako to nazvat... vzrusenie ? steklenie ? neviem... naviac, zacina mi byt zle zo vsetkeho mozneho... slaninu ani nemozem citit, klobasu si dnes drahy robil na obed a tiez som len utekala z kuchyne hned ako ju vytiahol (nie zeby som predtym tieto "jedla" oblubovala ale minimalne mi to chutne vonalo), minule som sa skoro rozplakala za pokladnou (brigadujem v hypermarkete) ked tam take male cudo judo asi 9 mesacne sa usmievalo namna 🙂 ... som unavena ako kon (a v praci sa toho az tak nenarobim, vacsinou mam tak 4-7 hodinove smeny co nie je vela ) A! furt curam.... tak si nie som ista ci sa mi zas vratil zapal mocovych ciest (trosicku to aj boli, ale ovela menej ako ked som mala zapal) aa naviac, ked som mala zapal a zaspala som, tak som bola vpohode a netahalo ma na cikanie ani som sa na to nebudila... ale teraz... aj ked zaspim, o dve hodiny sa uz budim ze "bud teraz alebo nikdy " :D aa z urologickeho caju ma uz napina.... ale sa bojim ze co ak nahodou som tehu a zajtra mi lekar da ATB ci to neposkodi malemu... (mam 19 chodim este k detskemu a tak neviem ci to bude brat do uvahy) . Prsia ma nejako extremne nebolia, len mam citlivejsie bradavky trosku... Zatial ani nejak extra chute zvlastne nemam... Myslite ze mozem byt tehu ? Prosiiim odpovedzte. aj hocaky nazor (minule mi nikto neodpovedal pri mojej "spovedi zo sna" )

tinnky
1. júl 2013

@aplless este prilos skoro nemusi byt nic vidiet, babo sa zvykne schovat, treba pockat tyzden a uvidis vse bude fajn

tinnky
1. júl 2013

@lubka1987 a mas pozitivny tehu test??pri mimomaternicovom tehu ukazuje tehotenstvo aj test

aanysek
1. júl 2013

@bayuska Ahoj takk si zajdi k doktorovi ten udela odber krve nebo ultrazvuk a treba bude mrne!me doktorka rekla ze testy jsou dobre ale ze ta hladina muze byt tak nizko ze to nebude videt.A navic kdyz ses tehu tak doktor ti musi predepsat takove prasky aby tomu neuskodily tak se neboj a jdi napred na gyndu a tam uvidis co ti reknou

tinnky
1. júl 2013

@bejka83 ja som mala az na 10DPO slabeho ducha a to bolo 2 dni pred ms, tak tebe dost skoro ukazalo, hod sem foto, nech sa na to pozrieme. v mojom albume mam testiky, tak si vies porovnat. dolezite je ,aby ti obden ciarka silnela 🙂

tinnky
1. júl 2013

@jenyska4 mna boleli prsia pred kazdou ms, ale ked som bola tehu bolest bola intenzivnejsia a ja som mala prvy priznak biely tehu vytok

tinnky
1. júl 2013

@biba vsak to nemas vela aj ja budem mat v decembri 32 a vobec sa necitim staro a to budem prvorodicka..v dnesnej dobe je to normalne, na amniocentezu ma doki urcite neposle, posiela az po35-ke

bayuska
1. júl 2013

@aanysek oki, dakujem za nazor 🙂 tak teda skusim ist zajra sa objednat a uvidime

tinnky
1. júl 2013

@stnulik no pravdepodobne nie, ked ovu bola v stredu a potvrdil ti to aj doktor..Ovulacia je len 24 hodin.

aanysek
1. júl 2013

@bayuska jj zajdi tam to je opravdu nejlepsi reseni.Prece jen neni nad doktora ten vi kam se podivat a co delat!tak hodne stesticka drzim palecky 🙂

tinnky
1. júl 2013

@kahal jasne tehu, mala som rovnaky test kuk fotoalbum 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre