Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

lienka19881
6. jan 2013

@bravismi no u mna su to dnes tri tyzdne co mi meska, robila som 5 testikov a vsetky pozitivne, tak idem zajtra na gyndu 🙂 som zvedava ako dopadnem 🙂 inak co sa tyka mojich priznakov, tiez som este nevracala, zatial ma len bolia prsia a bradavky a obcasne krize a panva... A obcas mije tak divne, a to je asi vsetko 🙂 no uvidim co mi zajtra povie gyndos 🙂

nicolnik
6. jan 2013

@bravismi a jeste se mi zvysil krevni tlak,normalne mam,tak 110 na 70 dnes se mi hodnoty pohybuji kolem 125 ma 85

javorinka2
6. jan 2013

@bravismi ďakujem za odpoveď, aj ja som myslela na test, ale bojim sa ďalšieho sklamania 😒

77orchidea
6. jan 2013

Ahojte dievčatá, stretli ste sa už niektorá s možným príznakom tehotenstva ľadové nohy a ruky? U mňa to trvá už vyše týždňa. A ja som skôr presný opak, väčšinou mi je horúco, mávam niekedy návaly tepla, nosím krátky rukáv aj v zime, aj keď všetci okolo mňa mrznú 🙂 . Ďakujem za odpoveď.

bravismi
7. jan 2013

@lienka19881 jeeej, tak to je super, a kedy ti ukazalo po prvy krat pozitivne? potom napis, co povedal doktor, podla vsetkeho si teraz okolo 5 tyzdna, takze sono ti este asi neurobi, ale uz sa aspon tesite, vsak? ja uz by som mala obvolanu celu rodinu po 5tich pozitivnych testoch 🙂 .. len sa tes, ze ti nie je zle, a hlavne bud v teplucku a vklude a papkaj vitaminky 🙂 drzim palceky, soom tu cely cas, takze hocikedy keby nieco, len napis a pokecame 🤐

bravismi
7. jan 2013

@javorinka2 ☹ viem o com hovoris, ja si dalsi idem robit az vo stvrtok, lebo uz mi je na nic z tej jednej skaredej samotnej osamotenej ciarky na tom teste 😠
tak pockaj kym nebudu meskat a potom uvidis, drzim palce moje, naaadej umiera posledna 😉 hlavu hore

bravismi
7. jan 2013

babenky moje peknucke este taka temicka, co sme vcera riesili s mojim drahusom...
krcok maternice v tehotenstve.. TVAR, POLOHA, TVRDY< MAKKY ??? lebo sa tie odpovede na viacerych portaloch dost lisia, co ma dost prekvapuje, tak by ma zaujimalo, ze co vy na to..

lienka19881
7. jan 2013

@bravismi ahoj moja, ja som testovala na 14 DPO, a uz ukazalo // 🙂 no myslim ze takto skoro robia vaginalny UTZ a minimalne by tam uz mal vidiet gestacny vacok, tak uvidime 🙂 akurat sedim v cakarni a som fest nervozna... Jasne, tesime, ale tak s opatrnostou, aby sme potom neboli velmi sklamani... Rodine sme to uz povedali, tiez sa tesili 🙂 tak potom ked odtial videm tak dam vediet ze ako som dopadla 🙂

bravismi
7. jan 2013

@lienka19881 ako keby som tam teraz cakal s tebou 🙂 ja by som bola rada uz len z pocitu, ze mi robia ten ultrazvuk a ze je tam aspon nejaka zmena.. 🙂 viem si predstavit ze si nervozna, vsetko bude v najlepsom poriadku, uvidis, tesim sa moc moc moc!!! hned ako vyjdes, daj vediet 😉

lienka19881
7. jan 2013

@bravismi dakujem moja, si poklad :-* hned ako budem nieco vediet, ozvem sa 🙂

lienka19881
7. jan 2013

@bravismi ahoj moja, takze mame 7 mm a uz nam aj bije srdiecko 🙂 juchuuu 🙂

bravismi
7. jan 2013

@lienka19881 GRATULUJEEEEEEEEEEEEEEEM!!!!!!!!!! To muselo byt neskutocneeee!!! hrozne sa s tebou tesim, takze teraz len odpocivat a nestresovat sa a papkat same vitaminky! 😀

lienka19881
7. jan 2013

@bravismi dakujeeeeem moja, je to uzasny pocit vidiet tu skvrnku na monitore 🙂 budem sa snazit 🙂 najblizsie mam prist 29.1.na krv a potom o tyzden na prvu tehu poradnu 🙂

bravismi
7. jan 2013

🙂 tak nech je len vsetko v poriadku, a nech vam peknie rastie a je zdravucke to malinke 🙂 a aj ty, nech mas pekne a kludne tehotenstvo bez problemov moje.. uzivaj si kazdu chvilocku 😉

bravismi
7. jan 2013

@lienka19881 🙂 tak nech je len vsetko v poriadku, a nech vam peknie rastie a je zdravucke to malinke 🙂 a aj ty, nech mas pekne a kludne tehotenstvo bez problemov moje.. uzivaj si kazdu chvilocku 😉

bravismi
7. jan 2013

@lienka19881 ja mam uz 5 dni problemy so zapchami, dnes rano som si nemohla dat ani podrsenku, tak ma boleli prsia no a pred chvilou som mala konecne aspon trocha stolice a hned potom bolesti brucha, uz som si bola taka ista, ze mi pride menstruacia a nic.. mas nejake podobne skusenosti? ja som na nervy z toho, bolesti odchadzaju a prichadzaju..ale prsia ma bolia uplne cely den. dnes som presne 33DC

lienka19881
7. jan 2013

@bravismi no ja zo zapchou zatial problemy nemam, prsia ma bolia stale aj bradavky... A bolia ma krize velmi, ale lekar mi dnes povedal, ze mam dozadu otocenu maternicu, a preto mi to bude tlacit na krize coraz viac... Ale to nevadi, nejako to vydrzim 🙂 tak skus zajtra znovu testik, ze ci nahodou sa neobjavi druha ciarocka 🙂

zanka1689
7. jan 2013

@lilly19 no ja si myslim ze ked ste nedosli na koniec tak sa nicoho nemusis bat 😉

javorinka2
8. jan 2013

@bravismi si zlatá, aj ja tebe budem držať palce 🙂

twistybaby
8. jan 2013

Ahojte kočky poradte mi ak viete, som aj v snažilkách, chcem druhe dieta. Cyklus mavam podslednu dobu 38dnový, na 22 DC som mala na 100% ovuláciu,ovulačné testy aj hlien potvrdili, no a teraz som už 16DPO a menzes nikde. Tehotenský test je negativny ale mam uz tri dni strasne silný vodnatý výtok a občas je v nom take svetlucko hnede špinenie ale toho je malo... Neviem čo sa deje.kedze lutealnu fazu mavam takych 14-15 dni je mi to zvláštne ze este nedosla MS ked viem kedy som mala OVU. STale ma boli podbrusko uz od ovulacie a posledne dni silnejsie.Je realne aby som ešte bola tehu ci to uz mam zahodit za hlavu? ps posledne dva dni ma bolia prsia a sem tam sa i zatoči hlava ale to môže byt aj inými faktormi a iba náhoda... inak ziadne príznaky nemám...

mamina2388
8. jan 2013

ahojte, tak vcera som robila test a bol negativny, dnes 42DC a znovu trosku spinim...zajtra planujem spravit druhy a ak aj ten bude negativny, zrejme pojdem k dr...

vyzkumnice
8. jan 2013

@jujlucka cauko, tak co, uz mas nejake novinky? dufam, ze pozitivne 🙂

jujlucka
8. jan 2013

@vyzkumnice ahoj, tak ak sa pozries o nejake 2 - 3 stranky dozadu, tak tam si moje testiky, alebo aj v mojom albume...ale este som u lekara nebola, lebo ma skolila strasna chripka, tak uz 4 dni lezim....bez liekov to ide tazko...dufam, ze koncom tyzdna sa uz dostanem k lekarovi

odabinka
8. jan 2013

@grenka Velmi som sa prekvapila, lebo som to necakala. Ale dakujem Bohu! Stale ju tam mam ale lekar tvrdi, ze je to ok, tak dufam... 🙂

bibinkaleo
8. jan 2013

ahoj .. chcem sa Vas skusene opytat moje tehuskovske testiky.. moj priatel ich vola "pasiky" co poviete su to len duchovia .. alebo to moze znamenat tehu.. som 30DC dnes som bola aj na gynde.. a doktor zatial voooobec nic nevidel .. tak som isla domov dost sklamanaaa aj som si trochu porevala.. ☹ ☹ prikladam foto..
noo co poviete ??? chodim casto cikat.. dakujem 🙂

jujlucka
8. jan 2013

@bibinkaleo podla mna su pozitivne...ja som mala tiez taky...ale potom mi silnel....ale ja som robila asi kazdy treti den...ved si kuk do mojho albumu...skus si urobit o tri dni dalsi a porovnaj si....

grenka
8. jan 2013

@bibinkaleo a ako ti dlho meska?

bibinkaleo
8. jan 2013

@grenka ahoj meska 2 dni.. dnes som bola u gyndosa.. a povedal ze nic nevidi.. ☹ ☹ ☹ ☹
ze mam prist za 3 tyzdne ked nedostanem MS . Krv mi nebral...nechapem juj taka som bola sklamana.. fakt som si tak poplakala.. 😢 ved uvidim uz to nechavam tak.. ale nechapem preco tie testiky.. doteraz som ich vzdy mala biele..ale teraz su ciarocky a testujem uz 3 den..

grenka
8. jan 2013

@bibinkaleo to je este zavcasu....okolo 4 -5 tyz zacina byt srdiecko tak preto nic ti nevidel...a dlho sa snazite

bibinkaleo
8. jan 2013

@jujlucka no bodaj by si mala pravdu.. tak ma to serie... len ten doktor povedal ze nic nevidi..a ze ked tak mam prist o 3 tyzdne... dom 30DC a krv mi nebral.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre