Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

gabikamicka
3. jan 2016

bolia ma aj prsia

elfi1
3. jan 2016

@gabikamicka ak ti meskaju, tak by si mala mat uz riadne ciary. takze kludne testuj 🙂

mimmka30
3. jan 2016

@gabikamicka tak urcite uz ukaze

gabikamicka
3. jan 2016

@mimmka30
@elfi1 ale ked ja si niesom istá a bojím sa ze mi zlyhali hormóny alebo co 😞

elfi1
3. jan 2016

@gabikamicka mozne je aj to.ale naco cakat?prve je test.ak bude negativny tak potom dr.aby zistila ci sa daco deje.

gabikamicka
3. jan 2016

@elfi1 tak urcite lebo je pri skoro aby mi haprovalo takto telo

elfi1
3. jan 2016

@gabikamicka mas doma test? Ak hej tak sprav.ak nie,tak zajtra kup a hned budes vediet co dalej

maja367
3. jan 2016

@emuska08 vyskusaj o 2 dni ale myslim , ze mozes byt tehotna 🙂

bielalabud
3. jan 2016

Ahojte zeny 🙂 myslite si ze ak by som bola potencionalne v 6tt test by mi ukazal dve ciarky? Menstruaciu som sice mala ale slabsiu ako inokedy..naposledy som mala pohlavny styk 2.12. Avsak stale sa citim akosi..inak..testy vsetky negativne..

gabikamicka
3. jan 2016

@elfi1 nemam musim vyčkať do zajtra

katy31
3. jan 2016

@bielalabud tak tehotna nie si.... ak bola aj mrska slaba, testy negativne....od 2.12 by ti uz testy tehu ukazali...otazne, kedy si mala ovulku a kedy tu slabu mrsku

bielalabud
3. jan 2016

@katy31 no vies co ono to je trochu zlozitejsie kedze som brala HAK takze by som ovulku mat nemala..ale asi v strede cyklu som zacala na sebe pozorovat rozne zmeny ako vacsie prsia a vystupene zily obcasna nechut do jedla a pod. Prve ma napadlo tehotenstvo ale povedala som si ze si len namyslam..v uzivani HAK som nespravila urcite ziadnu chybu brala som nuvaring ten si jeden den zavedies a o 3 tyzdne vyberies cize moc sa toho pokazit neda 🙂 a tak som cakala na mrchu ktora prisla v obvyklom termine 22.12no ovela slabsia a a preto som sa zlakla a aj ked testy boli negativne hak som uz dalsi mesiac pre istotu nenasadila ak by nahodou aby dietatko nedostavalo zbytocne chemikalie...v piatok mam ist k doktorke tak som zvedava co mi ona povie ..a aj to ako sa teraz citim moze byt dosledok vysadenia HAK

gabikamicka
3. jan 2016

Počuli ste o tehu teste s bielidlom?

katy31
3. jan 2016

@bielalabud tak to je o inom.... drzim palce, moze to byt hormonálna porucha...

bielalabud
3. jan 2016

@katy31 no dakujem. Uvidim v piatok. Len som chcela pocut nejake nazory mozno od skusenejsich zien vies mam len 20 a s nicim podobnym som sa este nestretla vzdy som bola po gyn. Stranke OK.

gabikamicka
3. jan 2016

@elfi1 skúšala som test z YouTube bielidlom paráda jak to zasumelo vykypelo az z pohára
Co si otom myslis somarina ?

elfi1
3. jan 2016

@gabikamicka to ani neviem ako sa robi... pockaj do zajtra na test.

gabikamicka
3. jan 2016

@elfi1 počkám urcite 😊

gabikamicka
3. jan 2016

@elfi1 ďakujem za podporu zajtra sa ozvem

emuska08
3. jan 2016

@gabikamicka ahoj ja som to raz skusala a sumelo tiez, dva dni nato bol pozitivny tehu test, ale zial nic z toho nebolo... Cize mozno len nahoda ale u mna to fungovalo

gabikamicka
3. jan 2016

@emuska08 ahoj ta nerozumiem bola si tehu alebo nie ? 😊 mne to zasumelo len dva krat a raz nie ...

gabikamicka
3. jan 2016

@emuska08 s zas teraz az vykypelo 😄😄😄😄 fuj to je smrad

emuska08
3. jan 2016

@gabikamicka bola som, ale dlho mi radost nevydrzala. Totiz uz 3x sme prisli o dietatko, ale uz konecne vieme pricinu a aj sa liecim tak dufam. Vyssie som dala aj testik z dnesneho rana... No ano to bielidlo smrdi riadne, hlavne to nedychaj...

gabikamicka
3. jan 2016

@emuska08 juuuj moja držím palčeky je mi to ľúto to musi byt krutá bolest 😰 tak teraz práveže mi to vošlo do nosa az a Páli ma záha trosku 😝 ja sa chystám zajtra kúpiť test ....

gabikamicka
3. jan 2016

@emuska08 verim ze ti mozem ako prvá gratulovať a držím palčeky vidno tam ti druhu čiarku zrietelne 🤔😍😍😍🍷 shup este testni ak niesi si istá ale ja myslim je to TAM!

emuska08
3. jan 2016

@gabikamicka bolo to tazke, ale jedna zena vydrzi vsetko 🙂 daj vediet ked urobis testik, zvedava som. Kolko sa snazite?

gabikamicka
3. jan 2016

@emuska08 veru tak tak mi teraz mame tiez tažké obdobie tak si myslim ze dost dobre to zvládam 🤗
No to veru aj ja som zvedava,niejak sa nesnažíme ani veľmi nechránime len nechávame to na náhodu co ak slova môjho manžela nikdy nevieš ....

gabikamicka
3. jan 2016

@emuska08 tebe mešká ms?

emuska08
3. jan 2016

@gabikamicka este nie, az 6 teho by som mala mat... Ale uz som nevydrzala lebo mi tlak skace a uz viem kedy sa mi toto deje. Uz som vycvicena na priznaky :-P

gabikamicka
3. jan 2016

@emuska08 :D tak ale test je pozitívny však ? A aké mas priznaky este ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre