Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

salomee
29. mar 2012

@deniska2 s gyndou čekat nemusíš, však netřeba říkat, že to může být těhotenství, prostě jsi to nedostala a nevíš proč,..aspoň se vyloučí cysta, dr. se mrkne na sliznici, jak vypadá a když tak vezmou krev a bude jasno. Pokud to těhot. není, aspoň se to už začne řešit.

deniska2
29. mar 2012

a ješte holky prosim vaz mali ste vytoky ja mam dost vodnate biele žltkaste vytoky je to normalneee alebo to tak ma byt 😢

fibinka001
29. mar 2012

@deniska2 ja mam presne take vytoky... a som v 7tt 🙂

deniska2
29. mar 2012

@salomee ahojy určite cistu nebudem mat ešte pred tim ako sme si planovali miminko som bola u doktora na prehliatke udelal mi citologiju a že vraj som v poriatku cela ja som nemala nikdy problemi z ničim 😀

salomee
29. mar 2012

...zase: jak kdy. Co je u tisíce lidí normální, u jednoho být nemusí a naopak.
Já jsem to měla taky, bez zabarvení, zápachu, svědění...prostě nic nenapovídalo tomu, že by to byla nějaká mykóza či jiná infekce, jen toho bylo hodně, hlavně po ránu, vždycky jsem myslela, že už jsem to dostala... a ono ne🙂... Ty výtoky mě těhotenstvím provázejí doteď.

deniska2
29. mar 2012

@fibinka001 ahojky faaaaakt jo to mysliš važne mne to meška 4 den a mam take vytoky ale slabulinke take vodnate bielo žludkaste to si mala aj ked ti meškala menštruacija či to maš len teraz ja mam zatial negativni test ☹

fibinka001
29. mar 2012

@deniska2 ahoj 🙂 aj ked mi meskala ms tak som ich mala a ich stale mam... tiez take bez mikozovych naznakov, mierne...ale zevraj sa tym maternica nejak zosilnuje a aj stava pruznejsou... tak sa neboj... podla mna si tehu 😉 a ked ti meska a nemala si nikdy ziadne problemy, ako aj ja...a tiez negativny test nemusi hovorit, ci si tehotna... hned... podla mna pockaj do nedele a urob si potom ten test... a budes vidiet...ak bude opat negativny a ty budes bez ms, zajdi si k mudr. a ta ti urobi celkove vysetrenie 🙂 drziiiim palceky!

salomee
29. mar 2012

@deniska2 Bych se nasockovala k doktorovi, jestli má ordinační hodiny a Ty čas, klidně bez objednání, aby mi vzal krev, protože jsem nedostala menses a bolí mě to a tamto a před víkendem bych nerada něco zanedbala,abych pak třeba nemusela zbytečně na pohotovost.... a z krve by se to vědělo jasně, bez spekulací.

deniska2
29. mar 2012

dakujem ti velmi krasne ja som taka kludna teraz ja už som sa bala či nemam niaku infekciju či tu mikozu lebo vela žien tu piše že žena zisti aj podla toho že či je tehotna že sa špini hnedymi vytokmi ale asi každa nemusi každa žena je ina asi ja zatial pocitujem malinko bolesti v žalutku a na dotik ma bolia prsia malinko a su niake ine ako boli tak ja počkam do tej nedele dakujem ti pekne dam vediet určite 🙂 🙂 🙂 🙂

erika439
29. mar 2012

a nezdá sa ti, že chodíš častejšie na wc? to je zaručený príznak tehotenstva aj v skorých štádiách, či už cez deň alebo aj v noci musíš vstať na wc napriek tomu, že predtým si krásne celé noci spala ...

deniska2
29. mar 2012

@salomee no a ked ti pan doktor zobere krv tak ti zistí vysletky hned či na počkanie či ako to je

ajina17
29. mar 2012

@fibinka001 jé tak to dopadlo na výbornou super 🙂 Jak si to oznámila rodičům? 🙂

fibinka001
29. mar 2012

@deniska2 s tymi prsiami som to mala podobne 🙂 nezvacsili sa...ale akoby nabrali objem... tak spevneli a tiez len trosku na dotyk citlive su...ale nie velmi... mas priznaky ako ja 😀 a to som v tom 7TT, dufam, ze to bude vsetko v pohode... urcite to vyjde a drzim palceky 😉 potom sa nam zver ako to dopadlo...a urcite to nie je i nfekcia, ak ta to nestipe, neboli, nesvrbi a podobne.. ked ma mam podobny vytok... v nie velkej miere, je to prirodzene! Tak neboj 🙂

fibinka001
29. mar 2012

@ajina17 povedala som to najprv mame sice som zo seba nemohla dostat ani hlasku, ale dakujem za to, ze su aki su.. 🙂 vecer sa mi ovela lepsie zaspavalo 😀 a dnes aj ovela lepsie uciiiii...

deniska2
29. mar 2012

@erika439 vieš čooo večer až tak ani nie ale cez den noo ja som si to už všimla že chodim ano chodim častejšie močit na zachod ale može to može byt tim že vieš ja vela pijem tekutini v praci aj 1 liter vody no a teraz ja neviem ako to je 😀 ja som taka nekusena v takychot veciach jojjj 😖 može byt aj z toho že vela pijem neviem

ajina17
29. mar 2012

@fibinka001 tak to je super..takže si to na ně vybalila jo? 😀..prostě jsem těhotná.. 🙂

fibinka001
29. mar 2012

@ajina17 no az tak zase zbrklo nie... 😀 aj som si poplakala a tak... ale islo to zo mna samo... muselo... ved co nie som chora... ale tehotna a povedali mi, ze mam na to uz svoj vek a koncim skolu, s priatelom som 5rokov, tak sa to dalo aj cakat 😉

salomee
29. mar 2012

@deniska2 No..hned ne. To by musel být nějaký urgentní případ..ale zkrátí se čekání....🙂, víkend je pryč raz dva a pak už by to mohlo být.

deniska2
29. mar 2012

@fibinka001 Dakujem ti určite dam vediet ahojky 😵 😵

deniska2
29. mar 2012

@salomee ahaa tak že mam ist zajtra na krv doktorovi joj ja sa bojim no uvidim možna to nevidržim a pojdem a kd zajtra to nebudem mat tak asi pojdem určite dam vediet 😵

salomee
29. mar 2012

@deniska2 Záleží, jak na tom jsi, člověk se do určité doby spokojí s dohady a nadějemi, ale v určité chvíli se to zlomí a pak chceš vědět, jak na tom jseš🙂. Jestli ještě chceš čekat, tak to nehroť a s doktorem počkej.. nebo nevím, jak to máš třeba s prací a jak to stíháš, ale pokud je prostor a "touha po poznání"🙂, tak proč pro to něco neudělat.

On je ten digitální test jen na jedno použití, že..? Já nevím, kde jsem na tom byla, že na víc, ale už všude na netu vidím, že jen na jedno🙂.

ajina17
29. mar 2012

@fibinka001 tak to je super, že máš podporu v rodičích 🙂 ti pomůžou 🙂

deniska2
29. mar 2012

anoo pojdem zajtra určite priatel to už nevydrži je viac z toho nervozni než ja ked to zajtra ešte nedostanem tak tam pojdem hned a ten digitalni test je na jedno použiti pááááááááááááááááááááá

deniska2
29. mar 2012

HOLKY ALE URČITE MA VIAC A DOST MA BOLIA KRIIŽE JAK TO BRUCHO

fibinka001
29. mar 2012

@deniska2 krize bolia aj mna...a to este len budu, ak si tehu 😀 aj ja sa na to uz pripravujem, ze mi daju zabrat... 😵

trish22
29. mar 2012

Ja pri prvom som tiež videla srdiečko v 7tt.
@deniska2 podľa mňa počkaj do pondelka a potom si znovu sprav test, ak by sa ti to nepotvrdilo tak chod k dokimu.
ja sa tomu môjmu neviem dovolať už dnes celý deň :( hrôza

bjoucik.15
29. mar 2012

Achjo holky, vy všichni máte štestí :( Já čekám a čekám a brzo asi zešílím..... zítra si budu dělat test, ale stejně čekám negativní. Už 6 dní mi mešká, zítra bude 7. To už by se // vidět měli ne?

kika1111
29. mar 2012

@salomee mne podla menštruacie robili prvé sono v 10tt, podľa veľkosti to ale vyzeralo na 8tt.. ked som tam prišla po 2 týždnovom meškaní menzesu, tak mi povedali, že na sone to môže aj nemusí byť vidno..a ked, tak iba ako nejaký hrášok.. a jej to mešká 4 dni..

biibii
29. mar 2012

ahojte. O 5 dni mam dostat menstruaciu. Ukaze mi uz teraz test pravdu? Velmi sa ho bojim urobit, ale zas som nedockava. zn. tesu je Dr.Max 10

salomee
29. mar 2012

@biibii Obligátní dotaz: kdy mělo případně dojít k početí?
Ale jinak bych ještě počkala, stejně- přiznej si, že negativní výsledek nevezmeš jako plnohodnotný.. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre