Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

jurkovamiluska
30. mar 2012

@deniska2 s tou inekciou sa bat nemusis, ak si nahodou tehotna tak ta injekcia ti urcite nevyvola potrat, to sa nemusis bat, naco by sa to potom robilo operaciou keby bola zazracna injekcia??? boze!!!!! ak si doteraz mavala pravidelne menz. a teraz ti prvy krat meskaju kukni si nejaky kociar 😀 , mne pred tym chodili uplne presne hadam aj na minutu a tak som vtedy hned vedela, a tiez som mala prve tyzdne bolesti v podbrusku, tak drzim palce aby neprsisli,teda ak chces aby neprisli 😀

crca
30. mar 2012

@kika1111 omlouvám se za vstup,ale musím reagovat 😅 Pokud je to ten Agolutin,co je považován za vyvolávačku,tak opravdu neublíží,pokud je těhu tak podpoří,pokud není,jen vyvolá tu meškanou MS.Proč by mně ho píchali hned po zavedení embryjek když jsem byla na umělku? 😅 Za měsíc jim budou 3roky 😉
@deniska2 Držím palečky 😉

siss_sz
30. mar 2012

@trish22 ☹( to mi je luto... tak si sa urcite tesila a teraz toto... ☹
snad vam to vyjde rychlo dalsi raz!!

lamarika
30. mar 2012

@deniska2 jak už tu holky psaly. Kdybys byla těhotná, tak ta injekce by ti nic neudělala, tak se zbytečně nehněvej na doktora. A někdy je opravdu lepší si zajít za doktorem. Mně meškala MS skoro týden. Už jsem byla celá natěšená, protože byly i nějaké příznaky těhotenství. Jen ty testy byly stále negativní. Šla jsem k doktorovi a tomu se to nezdálo. Udělal mi citologii a stěry z čípku. Začala jsem mu tam krvácet jako blázen. Nakonec se ukázalo, že mám hodně pokročilý zánět děložního hrdla. Takže určitě i příště běž 😉

kika1111
30. mar 2012

@crca ok, ja hovorím, že osobnú skúsenosť nemám.. viem len čo mi hovorila kamarátka..možno ona zle pochopila doktora, alebo ja ju 😅 naozaj neviem

alexandrulienka
30. mar 2012

caute, tak ja sa tiez pridam, dnes som 37DC, normalne mavam cyklus 28 - 32, uz som testovala 3 x, naposledy dnes, stale negativny test. Necitim vobec nic 🙂. Najprv ma boleli prsia, teraz som uplne v pohode. Co si o tom myslite? Dietatko chceme. Dokedy mam cakat?

mufo24
30. mar 2012

@alexandrulienka ja som mala v prvom tehotenstve pozitívy test až v 7.tt, takže nič nie je stratené 😉

alexandrulienka
30. mar 2012

@mufo24 faaakt? To by bolo super... Tento mesiac som ale bola aj chora (chripka, nadcha), ale proste viac ako 35 dnovy cyklus som nemala no hadam uz aj 4 roky. Tak jednoducho musim asi pockat, co sa bude diat. Dufam, ze to nevesti nejaky gyn.problem. Ale neviem uz ani, za kolko dalsich dni testovat, testovala som 30, 34 a 37 den, ani duch na teste.

2hanah
31. mar 2012

@deniska2 To je mi moc líto, ale neboj, určitě se dočkáš a budeš mít v bříšku svůj vytoužený poklad. Nejhorší je to čekání, dny se hrozně vlečou, když se něčeho nemůžeš dočkat ☹ Ale aspoň budeš mít svoje miminko ještě radši, když si na něho počkáš. Ale ten test bych ještě raději udělala, přece jen jsi dostala tu injekci a v některých vyjímečných případech může být první tři měsíce těhotenství i menstruace. Hlavně dobrou náladu a hlavu vzhůru, dočkáš se. Jak dlouho vlastně pracujete na miminku? Já jsem na první těhotenství čekala rok a měsíc po vysazení hormon. antikoncepce.

deniska2
31. mar 2012

@2hanah Ja už tužim po miminku asi 3 roky 🙂 no zatial je to po prvni krat ......čo sme to vyskušali 😅 ked sa mi skonči MS tak si urobim ešte jeden test len tak keby nahodne by som bola ale tomu už neverim Na prvi kra to nevyšlo nevadí už už som sa zmierila stím ked sa mi ukonči MS tak si musim vypočitat ovulku ´kedy budem mat joj ale ked ja take veci ani neviem ja som neskusena v tomto!!!!!!! ja som sa dočitala že by mi to vedeli zistit aj doktori na ultra zvuku kedy sa folikula uvolni z vajčika 😕

deniska2
31. mar 2012

@kika1111 NIE NIE TO JE INJEKCIA ČO TI CHRANI PLOD ALE V TEHOTNA NIE SOM LEBO SOM TO DOSTALA KEBY SOM TO NEDOSTALA TAK BY SOM BOLA V 😨 TEHU O TO TU ŠLO DOKTOROVI .

biibii
31. mar 2012

Snivalo sa mi, ze som tehotna a cakam dvojicky, tak som si pred chvilkou urobila test a je negativny. Ale ja som to vlastne aj cakala. Akurat nechapem, preco mam tolko priznakov. A ubezpecujem vas, ze mi sa o babatko nepokusame, ale keby som zostala tehotna, tak si babo urcite necham. Menzes mam dostat v utorok, tak si este nenho pockam, nech mam klud.

irriss
31. mar 2012

@biibii
Krasny sen 🙂
Tak pockej jeste "do uterka" 😉 , ale neprestavej si nechavat zdat o dvojickach.. 🙂

Ja ten sen prozivam uz temer 9 let a nazivo..je to krasny zivy sen 😉
Tak at se stane, co ma se stat.. 😉 zvlast, kdyz "babo" neni prekazkou.. 😉
Hodne stesti

2hanah
31. mar 2012

@deniska2 Ano, to doktoři na ultrazvuku vidí, ale určitě by se Ti tam nechtělo běhat tak často, já bych zkusila nakoupit ovulační testy ve velkém a dělala bych si jeden cyklus každý den jeden ten test asi od 11.dne od prvního dne mestruace, abych zjistila, který den cyklu máš ovulaci. Ale určitě počkej do další menstruace, kterou dostaneš spontánně (sama od sebe), protože teď po té injekci v tom cyklu může mít Tvoje tělo trošku zmatek. A jestli Ti můžu jakkoliv pomoct, určitě napiš. Ale fakt nebuď smutná, miminka se dočkáš, už jsem toho kolem sebe viděla tolik, že nevidím důvod, proč by jsi Ty miminko neměla 🙂

biibii
31. mar 2012

@irriss ja nechapem, co to bolo 😀 mam doma jedno babo a dvojicky by som asi nezvladla 😖
Dakujem pekne, buduci tyzden sa vsetko rozhodne 🙂

irriss
31. mar 2012

@biibii
ale zvladla!!! (nekaz si sny) 😠 ..mela jsem doma 2x "babo" (pubertaka a 3letou holcicku) 😀 😀 😀 a pak prisli i dvojicky 😉

biibii
31. mar 2012

@irriss vaaau, az mi mraz presiel po chrbte. mas moj velky obdiv. v kazom pripade dam vediet, ako som dopadla. keby tie dni isli rychlejsie 😀

salomee
31. mar 2012

@deniska2 To je mi fakt líto, že to nevyšlo, tak vyjde příště, neboj.
Ale i když to tady zaznělo už mockrát, aji já musím zopakovat, že "vyvolávačka" nezpůsobí to, že bys přišla o mimčo... Přece jenom to by se asi doktoři chovali jinak, nepíchli by to jen tak, přece by neobětovali těhotenství jen tak naslepo, zvlášť když to v tak ranné fázi nejde vidět na utz...to by tady hodně miminek, co se narodilo, ani nebylo.
Můj známý mě ujistil, že to tak rozhodě není, on sám je uznávaný lékař, ale potraty neprovádí...tak ani tyhle ty injekce by jen tak nepředepisoval.

bjoucik.15
31. mar 2012

@deniska2 určitě se zadaří, pokud jsi dostala MS buď ráda, aspoň víš, na čem jsi a můžeš se příště snažit odznova 🙂 Já to nedostala (už 6 dní zpoždění) a je mi pořád divně, včera jsem si dala pivo a malinkýho panáčka a šlo to ven během půl hodiny (u mě velice nezvyklý jev). Buď si to sakra vsugerovávám a nebo těhu jsem - jiný vysvětlení není. A když by přišla MS jako tobě, byla bych fakt ráda. Takhle mě asi nemine vyvolávačka 😒

deniska2
31. mar 2012

@bjoucik.15 držim ti palce aby ti to vyšlo aspon tebe určite testuj testuj ja sa budem snažit přište už sem v klidu 😀 pak dej vediet tady juu páááááá

bjoucik.15
31. mar 2012

@deniska2 jasně dám 🙂

xsabinkax
1. apr 2012

zakon schvalnosti existuje tak ze ja co som sa snazila o babo rok a neslo aj ked teraz uz som tejotna 🙂 a ty co nechces to budes mat na prvy sup 🙂)))) je to nezodpovedne a nechcem ukazovat ale nechraneny sex???nejde len o tehotenstvo ale aj o zdravotny stav vas oboch .......jajajjjjj ta dnesna mladez 🙂 ale nie...hadam vsetko dopadne ako chces ty.....

simonkato
1. apr 2012

ahojte babenky meskami to cca tyzden mam spavu nemoc prsia take naliate chute no pazrava nemoc alebo vobec nechuti nic,babo by sme velmi chceli kedze som o malicku prisla.Bojim sa urobit test aby som nebola sklamana a myslim si ze je asi aj skoro.Menstruaciu som mala 27aprila a s priatelom sme spolu mali nechraneny sex par dni po mrche viem ze som nemala urcite plodne dni.Ci z toho si nemam robit hlavu poradte ???

kixi
2. apr 2012

@simonkato tak pokud jsi nemela ovulku a snazili jste se jen jednou tak ta sance je asi bohuzel mala...nicmene pokud ti meska uz tyden tak je cas na test....

iviatko
2. apr 2012

@kixi my sme sa snazili v januari len 2x 🙂 neviem, ci bola ovulka, ale 6 rokov sme cakali na ten zazrak... som v 16tt 🙂

deniska2
4. apr 2012

holky ahojtee 😀 prosím vaz špineni sa počitáá do menštruaciji hnede vytoky neni to krv už neviem si vyppočitat ovulku joojj 😖 😖

deniska2
4. apr 2012

chceme to zas skusit 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

deniska2
4. apr 2012

ahoj holky prosim vaz počita sa špineni do menštruacie ja som po meštruaciji dnes 6 den a 2 dni sa už špiním iba take hnede silno hnede škvrnky mam teraz neviem kolko dni som mala meštruaciju potrebujem si to vypočtat dobre a presne ale teraz neviem ked že stale sa špiním potrebujem to vediet aby som si dobre vypočítala ovulku 😒

riana12
4. apr 2012

@deniska2 za menstruaciu sa povazuje krvacanie cerstvou krvou... hnedy alebo jemne ruzovy vytok nie...

deniska2
4. apr 2012

@riana12 ahaaa takže som to dostala 30 .3 . 31.3. 1.4 2.4 a poto toho 3.4 a 4.4 čo je dnes sa len špinim takže 4 dni mam počitat menštruaciju fuha to je malo niak 4 dni 😒 😒 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre