Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

zuzannaaa
25. sep 2015

@sara34valentina aky je to program

sara34valentina
25. sep 2015

@zuzannaaa picasa3

katrenkaa
28. sep 2015

@mary333 tak mne prišli v piatok ráno bolesti....menzes....ale iba do nedele som špinila....dnes v noci som vracala,ráno tiež...v stredu som objednaná na gyndu.....dúfam,že to nebude nič vážne
.....myslím,že tebe to vyšlo....mne sa to tak aspom javí...tfuj tfuj...bodaj by

sara34valentina
28. sep 2015

@katrenkaa mala si silny ms? ci si len spinila? moze ist aj o uhniezdenie, ked zvracias...zvracias len rano?

mary333
28. sep 2015

@katrenkaa ahoj mne kramy ešte neprišli už mi meskaju 2 tyzdne, testy mam negativne, dnes idem na vyvolavacku, a tebe testy nieco ukazali? jednine ze by som patrila medzi tych zopar zien ktorým testy vychadzaju negativne a aj napriek tomu su tehotne ale tomu velmi neverim.

katrenkaa
28. sep 2015

@sara34valentina nemala som vobec silný....iba dva dni špinenie v piatok,sobotu...včera nič...a od noci mi je zle....neviem....v stredu mi doktor povie čo je so mnou

katrenkaa
28. sep 2015

@mary333 ja som mala vo štvrtok negatívny test.....a potom došlo toto,tak ja ti už neviem....možno ti ju ani nepichnú..... 😀

mary333
28. sep 2015

@katrenkaa no máš to zaujímave, možno si nakoniec aj tehotná, keď máš taketo príznaky 😀 som velmi zvedava ako to dopadne 😉

katrenkaa
28. sep 2015

@mary333 to aj ja....dám vedieť

sara34valentina
28. sep 2015

@katrenkaa daj nam vediet, mozno si tehulka a sa len cistis , hlavne nech si zdrava , drzim palce

looola
28. sep 2015

Ja som mala pri prvom tehotenstve 2 dňové špinenie až hnedastú krv na 28.,29. deň. Test som robila 32.deň a bol silne pozitívny .

katrenkaa
29. sep 2015

@sara34valentina zajtra idem....dam vedieť

sara34valentina
29. sep 2015

@katrenkaa drzime palce ♥

bombulka666
30. sep 2015

Ahojte baby 🙂 taaak v piatok ma dojst ms, cim je blizsue, tym ma prestalo boliet brusko a vsetko, pocit ako keby nemala dojst 🙂 taaaak uvidime 🙂

steinarka
30. sep 2015

@bombulka666 hej? lebo ja ked som otehotnela som uz od uhniezdenia mala pocit, ze mi roztrhne podbrusko 😀 a ten pocit pretrvaval este par zaciatocnych tehotenskych tyzdnov..

sibalka21
30. sep 2015

@bombulka666 praveze by ta malo boliet podbrusko :D

aber
30. sep 2015

@bombulka666 no to skôr sa ti ovulka posunula a tým pádom aj menštruácia, mala by si mať bolesti podbruska keby si bola tehotná, sú to ako menštruacne bolesti, kŕče ale menštruácia nepríde.. Keď ťa bruško neboli to nie je znak tehotenstva, ale každé telo je iné,uvidis ,držím palce

bombulka666
30. sep 2015

@steinarka babyyy nehovorim, ze neboli, ale sa to nestupnuje, krce mavam, a nehovorim, ze som tehu ;) takze klud :D
@sibalka21
@aber

steinarka
30. sep 2015

@bombulka666 ved v pohode, len sa pytam..

sara34valentina
30. sep 2015

@katrenkaa no ako si dopadla??????? 🙂

sara34valentina
30. sep 2015

@bombulka666 ahojky, ja som mala jemnunke bolesti ako na ms ale bolo to ine, neboli to silne bolesti, a na druhej strane moja sesternica nemala ziadne bolesti ako na ms, len jej vynechala ms., kazda zena je INA 😉

looola
30. sep 2015

@bombulka666 , ahoj, podľa mna sa netreba pozorovať a dávať význam príznakom pred vynechaním MS, lebo vačšinou nič neznamenajú , ci sú predmenštruačné bolesti alebo nie sú zavisí od aktuálneho hormonálnehi stavu a moze sa líšiť od mesiaca k mesiacu. Taktiež to platí na začiatku tehotenstva , príznaky na MS môžu byt silne a nemusia byt žiadne. Takze nič nie je stratené kým MS neodrazí na plné pecky 🙂. Ja som pri prvom tehu mala 2 dňovú slabú MS, pri druhom vôbec .

looola
30. sep 2015

Baby a vy cítite ovuláciu ?

mary333
30. sep 2015

@katrenkaa ahoj, tak ja som si v pondelok ráno spravila posledný test, bol negatívny tak som išla k dr. na vyvolavacku, do 2 týždnov mam dostat ms. doktorka mi aj tak na rýchlo robila ultrzv. a vravela ze nevidi aby som bola tehotná takze mi pichnu tu vyvolavacku. 😀 A ty ako? bola si už na vyšetrenie od vtedy čo si vracala??

bombulka666
30. sep 2015

@sara34valentina
@looola ved o tom rozpravam 🙂 vobec sa nesledujem, len dnes som si to tak uvedomila, ze v piatok by mala dojst ms 🙂 nic viac nic menej, neberiemneberiem dievcatam ich nazor 🙂 kazda sme ina, ale tak reku ze ked nemam bolesti tak tehu to neni? Ved u kazdej je to ine predsa 🙂

katrenkaa
1. okt 2015

@mary333 no bola som včera....doktor mi povedal,že nič...ide mi robiť nejaké vyšetrenia....stále som nafúknutá...dúfam,že to nebude nič vážne....takže bojujeme ďalej

katrenkaa
1. okt 2015

@sara34valentina takže nič z toho 😒 budem vidieť čo mi povie budúci týždeň....bude mi robiť nejaké vyšetrenia...ale mám skvelého doktora...hlavne je citlivý

rysavka55555
1. okt 2015

Ahojte baby 🙂
Tak minula ms meskala zo 5dni, zajtra by podla vsetkeho mala dojst dalsia, za posledne 2tyzdne strasne krce, bolesti prs neskutocne a vcera vecer strasne zle mi bolo na zvracanie, aj som behala na wc, no len ma napinalo, brusko som mala nafuknute, ze som sa ho ani dotknut nemohla.. Tak uvidime zajtra, ci dojde, ci nie mrska jedna 🙂

aber
1. okt 2015

@rysavka55555 tak si urob dnes už test, možno sa podarí 😊

rysavka55555
1. okt 2015

@aber ahoj 🙂 skusila som, ale myslim si, ze tam vidno len kanalik, foto mi nejde pridat, gak pocjam do zajtra, co a ako, ak nic ani v sobotu, tak v sobotu spravim testij 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre