Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

monicka79
26. apr 2013

@qzabkaq gratulujem 🙂 , ako rada by som aj ja už mala 😀 , minulý mesiac som tiež mala pregnyl, naplánovaný sex, ale žiaľ, nič z toho, tak tento mesiac som si povedala že bez liekov a nechám to tak, hádam sa zadarí 😵

qzabkaq
26. apr 2013

@monicka79
Ahojkaj,dakujem velmi pekne,ale este to musi potvrdit lekar 🙂 . ja som mala pregnyl teraz iba prvykrat,tak som tiez prekvapena,ale vacsinou t vijde na druhykrat a tak ,si mohla este raz skusit 🙂 ,ale vsak uvidis,niektore si uz nedali pregnyl a boli v ten prvy raz tehotne 🙂 🙂 ,ale kazdopadne drzim palceky 🙂

monicka79
26. apr 2013

mala som clostilbegyt druhy mesiac, prvý nezabral a minule na druhýkrát zabral, tak mi dr.pichol pregnyl, tiež som ho mala prvýkrát, ale po tom clostile sa mi urobila cysta na vaječníku, tak som musela dať pauzu aj tak. A nezačala som ani duphaston tento mesiac, až na budúci, ja verím že to príde, len nech to netrvá moc dlho, lebo už som neni najmladšia 😀

petka811
26. apr 2013

@qzabkaq no ja mám kúpené aj kazetové aj tyčinkové, pre istotu som kúpila viac značiek, dnes keď prídem domov, tak si asi spravím, lebo som nedočkavá....

petka811
26. apr 2013

@qzabkaq a inak moc, moc gratulujem 🙂 🙂 🙂 🙂
bodaj by som aj ja tak dopadla.... 😉

qzabkaq
26. apr 2013

@petka811
Ahojkaj,dakujem velmi pekne,velmi ti drzim palceky a hned ked testnes tak daj vediet 🙂 🙂

petka811
26. apr 2013

@qzabkaq dám vedieť 🙂

inak my sme sa snažili aj skôr ako bola ovu podľa kalendára, som si popozerala výpočty počatia podľa nejakého čínskeho kalendára, podľa Jonáša a ešte jeden (neviem aký, zabudla som), všetky z netu, všetky ukázali približne rovnaký deň (16. a 17. 3.), tak sme sa snažili aj okolo týchto dní. Ak by to náhodou vyšlo (už je to 9 dní), tak by už mohol aspoň duch na teste byť....ak to nebude zostatkové hcg z pregnylu.... 😒

petka811
26. apr 2013

@petka811 som sa tam pomýlila, nie 16. a 17. 3., ale 16. a 17. 4.

qzabkaq
26. apr 2013

@petka811
urcite si testni ,prinajhorsom si testnes aj zajtra a budes vediet,za ak to bude pregnyl ,tak by to malo slabnut a ak nie tak by ti mala silniet,alebo by mala byt rovnaka ,aspon to tak tvrdia a je to aj logicke,lebo pregnylby mal z tela vyprchat a tym aj HCG.daj vediet ako si dne na tom 🙂 🙂 🙂 🙂 drzim palceky

petka811
26. apr 2013

@qzabkaq určite dám vedieť, len dnes prídem domov až večer, sama zž teraz neviem vydržať 😉

a ďakujem!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂

bona12
26. apr 2013

zdravim..vyssie v rámci tejto témy som opisovala svoju situaciu...dnes som 25DC a 9 dni po moznom oplodnení...myslite,ze uz si mozem urobit test,alebo je to este zbytocne?lebo málokto tu píše,že mu to vyšlo skor ako na 10 den po...som zvedava,ale zaroven nechcem byt zbytocne sklamana...co myslite?

milacik3
26. apr 2013

@bona12 to je skoro a ked nechces byt sklamana tak to nerob... az ked ti bude meskat MS

bona12
26. apr 2013

@milacik3 dakujem 🙂, sice som si uz kupila testy,ale asi teda pockam par dni,lebo uz som bola takto sklamana,aj ked som si testy robila az v den cakanej mrchy. Ale teraz ma to viacej zaujima,leboo doteraz sa mi nestalo to o com som pisala s tym spinením 7 dni po...preto som nedockava...dneska mam zase take slabulinke bolesti v podbrusku,ale to moze byt aj bliziaca sa mrska...

milacik3
26. apr 2013

@bona12 no radcej pockaj kazda z nas je potom sklamana..ja som si tiez uz pred rokom povedala ze nebudem testovat az ked bude dlho meskat...a ja si hovorim to že...keby som bola tehotna to budem hned vediet,ze to by som citila 🙂 a stale cakam na ten pocit 🙂

bona12
26. apr 2013

@milacik3 to si naozaj uz rok vydrzala netestovat,tak ja som zatial testovala len 3 mesiace...vzdy som mala zvlastne pocity,lebo ked raz zacene asi baba na to myslet,ze by chcela babo,tak si tie "priznaky" asi nejak privola a stale sa sleduje...tiez som si povedala,ze uz na to kaslem,lebo je to stresujuce,ale ked sa mi teraz stalo,to co sa stalo,tak som si povedala,ze este tento mesiac...viem,moze to byt iba tsres,alebo hormony...ale kiez by nie 🙂

milacik3
26. apr 2013

@bona12 no pred rokom som si myslela ze to vyslo a tostovala som pred MS mala som slabucku druhu ciarku tak som sa tesila isla doktorke zobrali mi krv mala som velmi nizke HCG a stale som spinila tak to bolo zle a potom som dostala MS takze nic z toho nebolo a preto som si povedala ze uz netestujem pred MS...iba keby mi vymeskala... ale to sa este nestalo.

bona12
26. apr 2013

@milacik3 no ja mne tiez este nejak nemeskala odkedy testujem,max. den..ale zrejme sa mi meni v tele daco,lebo asi posled.4 mesiace mam vzdy inu mrchu,ine priznaky atd...co som dovtedy nemavala vobec...asi to bude vekom 🙂

milacik3
26. apr 2013

@bona12 to aj ja mavam nikdy nemam rovaky mesiac...teraz som zacala brat Inofloci je to drahe ale verim ze to uz pomoze...vela zien ze otehotnelo z toho vitaminu tak uvidim ci aj mne pomoze..

bona12
26. apr 2013

@milacik3 ja som mavala dlllho stale rovnake a zrazu mam kazde ine...uvidim,co bude teraz...ja este nejaky cas pockam s vitaminmi a liekmi,este je asi skoro u mna to tak riesit 🙂,ale tebe drzim palce,aby to vyslo!!

sonador
26. apr 2013

Prajem príjemný pekný večer. Menštruácia mi meškala 2 dni a potom som si na wc papiery našla ružovkasté "bodky". Myslela som si že som dostala men. tak som si dala vložku. Neskôr som išla zasa na wc a vložka čistá wc papier takisto. Nedalo mi to, tak som si išla kúpiť testík. Po viacerých predošlých testovaniach som zasa čakala sklamanie. Ale na moje prekvapenie tam boli čiarky dve. Síce tá druhá je taký duch ale hádam sa podarilo. Vlastne píšem sem preto pretože by som chcela od vás skúsenejších poznať názor či to už môže byť bábätko. S priateľom by sme sa veľmi potešili. 🙂
Za každý názor ďakujem 🙂

milacik3
26. apr 2013

@sonador tak toto uz je dost silna ciarka na to aby to bol omyl 🙂 gratulujem...staci ak sa za tyzden ozves doktorke alebo behom bud.tyzdna pojdes na krv 🙂

darazv
26. apr 2013

@sonador jasné si tehulka gratulujem 😉

petka811
26. apr 2013

@qzabkaq ahoj, tak toto je dnešný testík, je tam slabulinká čiarka, len či to bude pregnyl alebo možné tehu....

petka811
27. apr 2013

@qzabkaq taaak a dnešný sobotný ranný (ale iný testík - taký som už nemala, ale tiež 10 citlivosť)

qzabkaq
27. apr 2013

@petka811
ahoj moja,mne sa tak zda,ze je ta ciarka silnejsia,ale keby si mala tie testy rovnake...,nevadi, tak skus kupit taky ako si mala dnes rano a pozajtra rano testnut,ale ak nevidrzis tak aj zajtra rano 🙂 🙂 🙂 😵 a ked bude silniet alebo bude rovnako silny,tak je to dobre znamenie 🙂 🙂 drzim palceky a potom daj fotecky

petka811
27. apr 2013

@qzabkaq takýto ešte mám, to bolo dvojbalenie, tak zajtra ráno skúsim
...keď mi bol pichnutý pregnyl dva mesiace dozadu, tak na teste na piaty deň nebolo nič, ani náznak (mám tie testy ešte odložené, tak viem porovnat)
...už aby bolo nedeľné ráno a aspoň takéto paličky 🙂 🙂 🙂 a samozrejme aj foto dám 😉

qzabkaq
27. apr 2013

tak potom je mozne ze si tehu....ale uvidime zajtra,dufam ,ze ti to vide,velmi ti to prajem,lebo viem ake to je cakat ☹ ☹ .ale ak to vyslo aj mne tak potom aby som v tom nebola sama,tak musi aj tebe 🙂 🙂 😵 😵 drzim drzim

sonador
27. apr 2013

@milacik3
@darazv
Ďakujem obom za názor 🙂 prajem pekný deň 🙂

qzabkaq
28. apr 2013

@petka811
ahoj,stale kukam ci si uz pridala dnesne foto,som zvedava ,a veeeelmi ti drzim palceky 🙂

petka811
28. apr 2013

@qzabkaq ahoj, no takto to vyzerá dnes
....na druhej foto vrchný včerajší už suchý a spodný dnešný

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre