Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

piacere
18. feb 2011

@cukricek_29 urob si test, či sa jedná o tehotenstvo. Ak áno, lekár ťa určite vezme... min. na pohotovosti. Špinenie môže byť pri normálnom tehotenstve, ale žiaľ, aj pri mimomaternicovom.

efka015
18. feb 2011

mozem byt tehotna ak na prvy krat mi test vysiel pozitivne no na druhy krat uz nie ?

maybee
18. feb 2011

Ahojte, chcela by som sa Vás opýtať.. ja viem, že je najjednoduchšie na zistenie odpovede či som alebo nie som tehotná test, ale...

Zhruba pred troma týždňami som mala 5 dní zápchu, brucho veľké akokeby som zjedla 100 kilového slona 😀 , o ďašie dni sa objavilo pálenie záhy asi 4 dni, potom ešte miestami ma pálila. No a teraz to najdôležitejšie... mešká mi menštruácia už vyše dvoch týždňov, neustále bolesti v podbrušku ako pri čakaní na menštruáciu, lepšie povedané, akokeby už už mala prísť. Bradavky ma začali bolieť veľmi a teraz ma bolia aj prsia a mám ich väčšie...

A vlastne keď to tak teraz tu píšem, tak sú to jasné známky toho, že možno chce u mňa bývať to malinké stvorenie... tak asi len ten test... mali ste aj vy podobné príznaky? Ďakujem. 😉

majloo
18. feb 2011

@maybee ja som mavala zapchy alebo prehanania, naduvania tesne pred menzesom, skor to druhe - meskanie mrchy a bolestive vacsie prsia, to som mala velmi kratko po otehotneni dost intenzivne. Lenze mne vysiel pozitivny testik uz na 7.den po oplod., som nevydrzala cakat. 😀

maybee
18. feb 2011

@majloo ja čakám 😀 som hlúpa, už dávno som si ho mohla urobiť, povedala som si, že ešte počkám do konca týždňa a urobím si ho 🙂 100x radšej by som priala mať tam malé bábätko ako vedieť, že niekde je nejaká zrada. Uvidím. Každopádne, ďakujem za odpoveď! 😉

lulucinka
18. feb 2011

Ahojte,ja si chcem urobit este jeden test 22.1 to bude 38 den po pohlavnom styku.Ak by som bola tehotna,uz by mi to test na 100% ukazal?Mam doma este 4 testy.Tak neviem ci si mam potom este s odstupom 5 dni urobit dalsie 3,teda 43 den po styku,48 den po styku a 52 den po styku alebo 28.1 ked idem ku gynekologicke,ak nic neuvidi na vaginalnom sone,tak nie som tehotna?Alebo jej povedat nech mi urobi krvne testy?Co si myslite?

tinki
19. feb 2011

@lulucinka ak ti ani druhý test neukáže, že si tehotná, tak je zbytočné si robiť ďalšie. Chod za doktorkou a ona ti povie čo ďalej. Pravdepodobne nie si tehotná.. 🙂

fatamorgana9
20. feb 2011

ahojte baby.. chcem sa opýtat,ked mám bolest prs, pichanie vo vaječníkoch aj obličkach.. mám čakat ms o 4dni ?? ☹

bibi16
21. feb 2011

ahoj vyskusaj tehotensky test a uvidis ale kludne mozes byt ja tiez nikdy som nemala bolest prs teraz mam aj pichanie pod bruskom,a som tehotna zistila som to pred 2 tyzdnami

weraxxx
21. feb 2011

ahojte.ja stresujem každý mesiac či som neni v tom.už asi 4dni mam bolesti ako pred menštruaciou.ale ja to tak mavam každý mesiac.menštruacia mi chodi ako kedy nikdy mi nechodi načas.teraz by som mala dostať okolo 28.prečo to tak mavam?a mam aj taký bielý až priesvitný výtok.hnusne to ide zo mna.ja neviem prečo som taka povaha že každý mesiac si myslim že som tehu aj ked som neni.poradte mi niečo.

lulucinka
21. feb 2011

@weraxxx ja som rovnaka,tiez stale stresujem.Aj teraz.Priatel prisiel domov,boli sme spolu 14.1 mali sme preursovany styk a bolo to 1x co neuzivam antikoncepciu,lebo som ju vysadila v novembri. Odvtedy nemam menstruaciu,a preto idem 28.2 k svojej gynekologicke na hormonalny profil,vaginalne sono a na vyvolavacku.No ja mam tiez strach ci som nemohla vtedy 14.1 otehotniet.Robila som si uz 2 testy,su negativne.Zajtra si chcem urobit este 3 test, to bude vlastne 38 dni od styku.Tak uz by mal test ukazovat pravdu nie?A tiez sa bojim a neviem ci uz naozaj na vaginalnom sone by nieco videla gynekologicka alebo jej mam povedat nech mi urobi krvne testy na tehotenstvo.

weraxxx
21. feb 2011

@lulucinka .ja som mala pohlavný styk s manželom asi pred dvoma týždnami možno aj vyše.ale mna to vždy takto bolieva aj dva týždne pred menzesom.tak už len trpnem či dostanem

adka_pajerska
21. feb 2011

Ahojte zienky,

mam taky problem dnes mam 35DC a mrchu som este nedostala.Chcem sa opytat, ci to moze byt nejako velmi ovplyvnene antibiotikami alebo ci mozem byt tehotna. Dnes som mala trosku hnedy vytok ale to len taka kvapka.S priatelom sa snazime o babatko.Moj normalny cyklus je okolo 25-38 dni. S priatelom sme sa majkali pocas mojich plodnych dni.No, robila som si TT ktory mal 20 mlU a tam mi vysli 2 slabunke ciarocky no robila som si test ktory mal 25mlU a tam mi vysla len jedna.Poradte mi prosim.

katy2
21. feb 2011

@adka_pajerska kup si mamatest s citlivostou 10 a urob rano z prveho mocu... a inak este stale si v norme, co sa cyklu tyka, ked pises, ze mavas aj 38-dnovy.... testni a uvidis... 😉

adka_pajerska
21. feb 2011

@katy2 som sa sekla tam malo byt 30 dni 🙂 a co stoji ten mamatest

katy2
21. feb 2011

@adka_pajerska tak testni a uvidis... drzim palce 🙂

adka_pajerska
21. feb 2011

@katy2 horsie je ze u nas v lekarni ten test nemaju iba take nezname.

katy2
21. feb 2011

@adka_pajerska tak pockaj par dni a testni znovu s tou 20-kou

bianca11
21. feb 2011

Ahojte žienky. Na tejto stránke som nová, no "trápia" ma rovnaké problémy ako Vás 😅 Na MS čakám už od piatka a stále nič... Tehu test sa bojím spraviť, aby som nezostala sklamaná 😢 O baby sa snažíme, no stale mrška došla, len teraz akosi jej niet. Neviem čo mám robiť...

adka_pajerska
21. feb 2011

@katy2 kolko dni mam priblizne cakat???Ten 20-tkovy mi vysiel pred 2 dnami

katy2
21. feb 2011

uz zajtra by ti mohlo ukazat, lebo hcg sa zdvojnasobuje priblizne po dvoch dnoch

lulucinka
21. feb 2011

@katy2 takze 38 dni od styku by mal test ukazat pravdivy vysledok,nie?

katy2
21. feb 2011

@lulucinka jojoj, aj 14 dni po styku by mohol.... 😉

lulucinka
22. feb 2011

Tak som si aj dnes ráno urobila tehotenský test s citlivosťou 10 a bol negatívny.Je to 38 deň od styku.Môžem výsledku veriť,že nie som tehotná?V pondelok ma čaká vaginálne sono,uvedela by už 44 dní po styku a možnom oplodnení moja gynekologička ak by som bola tehotná?Ďakujem Vám za odpovede.

bosoriak
22. feb 2011

@lulucinka 44 dni po oplodneni by uz na ultrazvuku urcite videla minimalne gestacny vak, to by si bola tak cca v 8.tt ak dobre ratam. Ale to by ti test mal uz ukazat tiez, takze asi tehotna nie si. Ale odpoved ti da naozaj asi len lekar.

lulucinka
22. feb 2011

@bosoriak Takze nemam povedat gynekologicke o vysetreni z krvi?Uvidi uz teda nieco aj na UZV?

bosoriak
22. feb 2011

@lulucinka Doktorka sa rozhodne, ake vysetrenia bude treba spravit. Drzim palce.

lulucinka
22. feb 2011

Chápem,že gynekologička sa sama rozhodne.Ale ak jej poviem,že mi 3 testy vyšli negatívne.Od styku je to 7 týždňov,neviem či mi bude chcieť urobiť krvné testy.Vie niekto reálne kolko týždňov po oplodnení,nie od poslednej menštruácie,vidí gynekológ niečo na vaginálnom sone?Ďakujem

dominicka235
23. feb 2011

ahojte s manzelom sa snzime o babo, ja som velmi nedockava a urobila som si uz dve testy ktore vysli negativne velmi ma bolia krize a je mi troska zle mm mam dostat 27.02.2011 myslite ze tie testy som si robila skoro ?

snazilka654321
23. feb 2011

ahojte potrebujem radu,mam zvecsene prsia a stmavli mi bradavky a su strasne citlive a svrbia,mam zavrate,navali hladu.menzes mi meskal 3dni potom som dostala ale velmi slabucky,dnes je to druhy den inokedy mam druhy den strasne silny ale teraz len slabucky,v prvy den bolesti brucha dost silne ale teraz uz ziadne,myslite ze mozem byt tehotna?viem mam si spravit test ale bojim sa ze bude negatiivny,.myli ste niektora podobne prejavy a boli ste tehotna?Dakujem za odpovede

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre