Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

sara34valentina
2. dec 2015

@darka252 bru noc ja uz drychmem 😮

darka252
2. dec 2015

@sara34valentina dobru tebe aj babatku 🙂

magdalenka1311
3. dec 2015

Ahojte som tehotná?

schelly2910
3. dec 2015

Ahojte,dobrý deň,

Viem,že to asi bude znieť hlúpo,ale potrebovala by som možno len vedieť názor skúsenejších . cez víkend sme mali s manželom prvýkrát styk bez ochrany. Chceli by sme sa už pokúsiť o bábätko . už od utorka mi je ale dosť zle, dvíha sa mi žalúdok a celkovo sa cítim zle.. bývalo mi nevoľno aj predtým,napr. počas menštruácie, ale nie takto. Tento pocit nepoznám... Myslíte, že by som mohla byť tehotná? A ak aj áno, môže sa to prejaviť tak skoro???
Ďakujem za každú radu.

sara34valentina
3. dec 2015

@schelly2910 mne bolo az neskorsie..ale vsetko je mozne

barboritta
3. dec 2015

@schelly2910 no podľa mňa tak skoro ti nemôže byť ešte nič, mne najskôr bolo zle tak tri týždne po sexe pri ktorom som otehotnela. Pokiaľ ti býva zle častejšie tak určite nie z tehotenstva. Držím palce nech sa rýchlo podarí

ninika29
3. dec 2015

Dobrý deň chcela by som vás poprosiť p názor . V októbri mi dve dnI meškala menštruácia A po jej skončení dva dni ma to som mala ruzovy vytok teraz naposledy mI meškala 4 dní A mala som ju slabu jeden deň som krvacala A na druhý deň trvalo to 5 dní A potom som zas mala dva dni ruzovy vytok . Nikdy sa mi to pred tým nestalo . PriateľI stále hovorí že som asi tehotná že si všimol na mne že som iná . Čo myslíte môže to znamenať tehotenstvo? Ďakujem pekný deň 🙂

madana
3. dec 2015

@ninika29 co tak tehotensky test??

ninika29
3. dec 2015

@madana A myslíš že už by test ukázal ?

madana
3. dec 2015

@ninika29 kedze to pises dost nejasno,tak sa neviem z toho vysomarit...ale tak skus ten test

ninika29
3. dec 2015

@madana dobre tak skúsim Ďakujem 😉

m2552
3. dec 2015

@schelly2910
Ahoj, mozne je vsetko, moja starka zvracala od druheho dna ako pocala, az kym nesla rodit, este cestou do nemocnice, jej stala zachranka, aby si ulavila. Ja ked som bola v ocakavani, tak som zacala riadne zvracat az ku koncu tretieho mesiaca, prvy trimester mi bolo len nevolno. U kazdeho je to ine, pockaj ci pride menstruacia, a skus si potom spravit spravit test, drzim palce ;)

m2552
3. dec 2015

@ninika29
urcite skus test alebo zajdi k doktorovi, mozne to je, ale mozno si len nachladla

broklin
3. dec 2015

Ahojte baby ja som tu pisala včera bola som dnes na ginde zu v zahraničí a ani ka nevisetril len sa somnou rozprával te je to normálne ze mi mešká menzes atd.... Len ked ja nwm citam tuna podobne veci ako Mam aj ja tiez som mala vytok bolia ma krize a tak isto zapicha v pod brusku testy som si robila DVe a boli negatívne kúpeľ som vyskusala nepomohlo víno tak isto nepomohlo tak ja uz neviem fakticky keď v dnešnej dobe ani lekár nevysetri :(

magdalenka1311
3. dec 2015

Ahojte takto mi vyšiel test som tehotná?

broklin
3. dec 2015

@magdalenka1311. No určite áno

m2552
4. dec 2015

@magdalenka1311
Podla tohto jednoznačne, blahozelam 😉

emili31
4. dec 2015

@magdalenka1311 urob este jeden nejaky iny ale asi ano 🙂

zuzannaaa
4. dec 2015

Raz robeny presne 10min ako pise na teste. Co mzslite

agathachristie
4. dec 2015

@zuzannaaa podla mna je pozitivny ale urobila by som si este jeden radsej.

zuzannaaa
4. dec 2015
zuzannaaa
4. dec 2015

@agathachristie urcite testujem dalej zajtra

xaxax
5. dec 2015

Ja viem je to blbá otázka ale môžem byť v tom keď som mala presne plodne dni ale s priateľom bol len nechránený análny styk,(stalo sa ze par krát ho vložil do vagíny) a po čase sa spravil úplne mimo do uteraka, ja sa len bojím ze som mala plodne dni a vtedy stačí len málo

drahous
5. dec 2015

@xaxax Ahoj ja si myslim ze nie.

xaxax
5. dec 2015

@drahous ďakujem 🙂 ach ja len potrebujem vedieť objektívny názor lebo tiež si myslím že nie

looola
5. dec 2015

@xaxax , tak z toho co opisuješ by si tažko otehotnela , nakoľko aj pri normálnom nechránenom styku je len 30% šanca otehotniet

megan162
6. dec 2015

Ahojte, chcem sa spýtať.. 25.10 som mala s priateľom prerušovany pohl.styk a z čítania odborníkov by v jeho predejakulacnej tekutine nemali byť spermie, keďže nemal ejakuláciu v ten deň atď.. Moja otázka spočíva v tom, že bolo to týždeň pred očakávanou menštruáciou, tá aj prišla.. Po jej skončení som si robila testy a negatívne. 26.11 som si robila ďalší a negatívny. Menštruácia mi meškala 3 dni (nepríde mi vždy na čas), začalo to špinením večer, dostala som ju v noci až som cítila ako to zo mňa tečie a trvala dokopy 3 dni (silné krvácanie a potom už len slabé/ špinenie). Môžem byť tehotná alebo sa dĺžka MS odráža aj z môjho neustáleho stresu z tehto situácie..? Teraz mám akože 4.deň MS ale je to len tak že sa cítim občas akoby "vlhká" ale je to krv a na vložke mám len málinko Ďakujem za vaše odpovede 🙂

drumbass
6. dec 2015

Ahojte!
Chcem sa opýtať, co to znamena, keď mi už 5 dní meska menzes. Celý týždeň som víno pila Na vecer, co mi malo menzes spustiť (vždy to pomôže) a stále nič. Ani prechaldnuta asi nie som lebo vždy keď som prechladnuta kycham a je mi hrozna zima, co teraz nepocitujem. Test som si ešte nerobila. V poslednom čase, keď niečo jem, tak mi to chutí a ja konci ako dojedam tak mi ostane zle, nie Z toho ze som sa prejedla alebo mam už dosť. Vykyvy nálad mám nejake čudné. Babatko ešte nechcem lebo s priateľom nemáme nic zariadene do buducna. Vždy keď sme mali styk všetko išlo mimo vaginy. Len stále sa, že 2-krat to oprel o vaginu, ale nemyslim si, že by som Z toho mohla byť tehotná.
Prosím poradte mi.

kakatulik
6. dec 2015

@drumbass ,novies co,na tvojom mieste by som si ten tehu test urobila.... 😉

baaambulkaa
6. dec 2015

@drumbass Z toho by si tehotná pravdepodobne nebola, ale sprav si test a uvidíš 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre