Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

kikasi
20. máj 2013

@luci452 tak to mas pravdu..aj moj mm mi stale hovoril, ze mam byt v klude a ze to urcite pride. bol mi velkou oporou, ked som chvilami stracala nadej. a aky bol zlaty, ked som mu to dnes oznamila..juuj 😀 . drzim palecky, aby vam to vyslo...

luci452
20. máj 2013

@kikasi dakujem...no aj moj, ked sme sa snazili o nasu slecnu, a ked som dostala menzes, a zasa sa nepodarilo...aj som si poplakala, tak on ma postiskal, a nemusel ani nic hovorit...vedela som, ze mi tym vravi, ze to bude dobreee... takze aj teraz sa to snazim brat tak, ze co ma byt, to bude..ale ako vieme, je to tazke 😠 .. takze nejaky ten stresik k tomu tak nejako patri 😅 a dakujem za palceky 🙂

tinnky
20. máj 2013

@kikasi som najstastnejsi clovieik na svete, oficialne potvrdene 5tt, babatko uz bolo vidno -mala bublinka s bodeckou 🙂

alceola
21. máj 2013

ahojte, uz asi nejaku dobu tu citam, a tesim sa z kazdej jednej tehulky, baby prosim Vas ja sama nechapem, meska mi menzes 4dni, a toto su moje testy, jeden je zo vcera poobedia a jeden z rana...myslite ,ze sa to po 3,5r podarilo?? a to sme mali ist na IVF...to doki povedal, ze normalne nie je mozne...

broucinekzka
21. máj 2013

@alceola ja tam vidim slabounkou carku a urcite jeste zesili a potichounku gratuluji 🙂

alceola
21. máj 2013

@broucinekzka dakujem...meska mi len par dni, tak uvidim, aj ked mne nikdy nemeskalo..ozaj nikdy, a ani naznak, ze pride, ale nechcem sa tesit, lebo vies, tolko rokov nic, zle prognozy, ja som sice ok,ale mm ma spomalene a ma ich malo..tak neviem, ci sa stal zazrak..bojim sa tesit, v utorok som obj. k lekarovi..

ratatooy
21. máj 2013

@alceola to je uplně normální čarka a jasny těhu

alceola
21. máj 2013

@ratatooy ja sa stale bojim...a ty si mala tiez take? alebo si testovala neskor??

monicka79
21. máj 2013

@alceola ja som mala takú istú a bola som tehotná 🙂

alceola
21. máj 2013

@monicka79 dakujem, len ja sa ozaj bojim tesit, vcera som aj poplakala kusok od stastia..mm neveri, ze nechce sa zbytocne tesit, a nikomu som to ani nepovedala..tak myslim, ze keby sa nic nedialo, tak by tam nebolo uplne nic..no na zivo su silnejsie..a ten dnesny ranny, ten som sem nedala je trosicku tmavsi, ale ozaj len trosku..dufam, ze to nebude mimo, lebo vsak vsetko sa moze stat☹ ale dufam, ze nie...a tebe kolko meskalo, ked ti ukazalo takto?

monicka79
21. máj 2013

@alceola tiež asi tak 5 dní, vtedy mi to takto ukázalo, ked som testovala v den, ked mala prísť menštruácia, tak mi neukázalo ešte nič. Plodné dni som mala neskôr asi o týždeň som to mala posunuté, aj doktor si myslel u mňa že možno to bude mimomaternicové, kedže podľa poslednej menštruácie to už na sone malo byť vidieť a kázal mi potom prísť o týždeň a už bilo srdiečko, tak som sa potešila, lebo tiež som sa bála, aj mi to tak vyšlo že som musela otehotnieť tesne pred menštruáciou. Neboj, ešte otestuj o dva dni, určite to zosilnie 🙂

broucinekzka
21. máj 2013

@alceola neboj,vse bude v poradku a dr.Ti to jen krasne potvrdi,ja tomu verim,ze se stal zazrak a je z Tebe tehulinka. Moooc Ti to preji.

alceola
21. máj 2013

@monicka79 ja skor budem testovat az cez vikend, lebo stale tomu neverim..toci sa mi sice hlava, som taka unavena..a inokedy varim vecer pre mojich chalanov, ale vera som to vdzala..nevladala som..tak som dala malemu peniazky, nech ide na obed dnes do restiky..malemu sak ma 13🙂 a preto som rada, ze je aj taky rozdiel, ak sa to podarilo, maly velmi chce surodenca a nebude sam..aj ked je tam vekovy rozdiel, ale aspon mi pomoze🙂ale stale sa bojim..

alceola
21. máj 2013

@broucinekzka dufam, ze ano, aj doki sa velmi tesil.povedal, ze mam prist v piatok ale potom, ze radsej v utorok..tak asi bude skoro na utz tak asi len krv mi zoberu..

alceola
21. máj 2013

ta vrchna je z rana a ta spodna zo vcera..je to silnejsie trosku?

ratatooy
21. máj 2013

@alceola ja sem testovala prakticky jakoby 3 dny po vynechane ms protože jsme po KETU a timpádem mám vyzkoušeno jak to přesně je mam to v albu tak koukni čárka sílila až ten 5-6tt a uplne silnou sem mela až 8tt

ratatooy
21. máj 2013

@alceola silnější je,a jdeto fakt pomalu žádný skoky to nebudou jedině při dvojčatech,a ja mam zkušenost že jsou testy silnější odpoledne než ráno

alceola
21. máj 2013

@ratatooy jej daj pokoj s dovjcatami🙂 to by som sa asi zblaznila, ale ved uvidime ako to cele dopadne..som v takom cudnom stave, neviem co mam robit, ci tesit sa, ci len sa bat..po tolkych rokoch ..a tento mesiac som to ozaj necakala, mm bral lieky na krize, aj na spanie, kedze od bolesti nevedel spat...a pozri na to...prave vtedy sa to stalo.-)

kikasi
21. máj 2013

@tinnky jeeej..moc moc blahozelam 🙂 , musi to byt neuveritelny pocit, mat to uz potvrdene od dokiho. opatruj sa a davaj si na seba pozor. mna caka navsteva dokiho az buduci tyzden vo stvrtok...uuf..neviem, ako to vydrzim az dovtedy.. 😒

kikasi
21. máj 2013

@luci452 tak tak...ti muzici su na to, aby nas vzdy upokojili, kedze uz je to tak dane, ze my to vzdy prezivame tak viac vsetko. ale vcera sa mi moj mm pacil, ked sa to dozvedel..bol strasne rad a vecer mi hovori: a nie ze budes spat na brusku..zlaty.. 😀 .pozeram, ze mate uz velku slecnu..skolacku, ze 🙂? Ninka je velmi pekne meno...

lusib24
21. máj 2013

ja mam asi 4dni skoro vkuse palenie zahy, pobolieva ma podbrusko ako pri MS, ktorá mala prísť najneskôr včera a stále nič... výtok žiadny, bazálna teplota vysoká až 37,4-37,6 stupna... test skúsim až koncom týždňa PS: minulý týždeň už neviem ktorý deň som cítila silne pichnutie cez deň v podbrušku, ktore trvalo par sekund... a potom večer ten istý den som citila bolest v podbrusku asi tak pol minuty silnejsiu... spinenie ziadne... čo si o tom myslite? :D ja verim ze je to tu :D

broucinekzka
21. máj 2013

@lusib24 udelej si test driv 😉

luci452
21. máj 2013

@kikasi dakujem...sa mi strasne to meno pacilo a ked som ho navrhla mm aj s dalsimi dvomi menami, tak hned, ze Ninka 🙂 .. a ano, Ninka uz je prvacka, cochvila prazdniny a pojde do druhej, leti to... no tvoj bol ozaj zlaty, ze nemas spat na brusku 🙂 ..mne mm zakazoval aj vysavat, ked som bola tehu..a staral sa strasne co som jedla a ci som jedla...bolo to mile 😵 ...

tinnky
21. máj 2013

@kikasi mas pravdu je to krasny pocit, spadol mi balvan zo srdca, 11.6. by malo vidiet aj srdiecko, tak sa na to velmi tesim. dievcence, ak mate co i len slabu ciarku na tehu teste, verte mi ste tehotne!!!!

lusib24
21. máj 2013

@broucinekzka a kedy? 🙂

broucinekzka
21. máj 2013

@lusib24 treba rano 😉. Moc Ti fandim a urco se to potvrdi 😉

ejkapod
21. máj 2013

@alceola , jaaj to vyzera slubne dufam že len budu silneť čiaročky a doki ti to pekne potvrdí...po takom dlhom čase si to zaslužiš, držim palčeky a všetko vyzera tak že si tehulka 🙂

lusib24
21. máj 2013

@broucinekzka no len musim kupit nejaky dobry test, vis mi poradit? 🙂

lobi
21. máj 2013

Holky, Jak s emůže stát,že někdo zjistí až po půl roce,že je těhotný? to jako může stále menstruovat? neumim si jinak vysvětlit,že by si toho žena nevšimla. kdyby si třeba ve třetim měsíci kdykoliv udělala tehotensky test tak by ji to muselo něco ukazat ne?

dana_l
22. máj 2013

@lobi no su ozaj pripady ze zena nevie ze je tehotna - dokonca i ked uz bola predtym tehotna a ma doma deti. niekedy je to nepravidelnou menstruaciou, niekedy ozaj ma mesacne slabe krvaciania, ci nesleduje svoje dni a tak nema ani potuchy kedy mala naposledy menstruaciu. ked teda neocakava ze je tehotna tak si ani ziaden test nerobi.
ani ja to neviem pochopit ale stave sa. 😕

raz bola reportaz o zene ktora az pri porode sa dozvedela ze rodi. jej manzel sa dal po poslednom dietati urobit zeby bol neplodny. takze ju dokonca podozrievali ze manzela podvadzala. no a zistilo sa ze sa mu obnovila schopnost na spermiach a tak ich "bezpecny sex" im dal dalsie dieta.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre