Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

mysicka_lb
2. aug 2013

@terry658 Něco slaboulinkého tam vidím, ale mám teda čárku rozhodně výraznějšî a i ta má mi přijde tak slabá, že to vůbec za jistotu nepovažuju. Taky je otázka, po jaké době se ti toto objeví, jestli třeba po minutě, nebo po deseti minutách. A v jak moc raném stadiu těhotenství bys mohla být.

mysicka_lb
2. aug 2013

@jenyska4 Tak to vypadá, že se nám skutečně zadařilo hned napoprvé. Dělala jsem si dnes ráno další test a tam už byla čárka dost zřetelná. I ta minulá nevýrazná byla rozhodně výraznější, než nafotila tady kolegyně. Akorát mě mate, že mám od začátku, vyloženě od prvních dní, příznaky tak na 3. měsíc. Zvětšené břicho, nevolnosti, teplo v podbřišku. Tak nevím,jestli jsem těhotná už déle a jen jsem to předtím nevěděla, nebo jestli to má opravdu tak rychlý průběh... A nebo je to něco jiného a já jen plaším.

p0casie
2. aug 2013

Ahojte, ja by som sa chcela opýtať či môžem byť tehotná napriek negatívnemu testu. naposledy som mala menzes 18.6, keďže môj cyklus je väčšinou 42 dní a menej. teraz v utorok som čakala, že príde a nič. Mala som aj príznaky ako stále pred tým, a zrazu prešli a on nikde. Navyše ma bolia prsia, unavená som už týždeň, aj tlak mám nízky. A ja teraz neviem či mi len šibe, alebo to ešte nemusí ukázať test. Koľko dní od meškania menzesu mi test ukáže výsledok? môže byť, že ešte nemám dosť thc hormónu? 😒

ajuska12
2. aug 2013

Ahojte, potrebovala by som poradit pred asi mesiacom mi prislo rano zle tocila sa mi hlava a zvracala som, na druhy den ma strasne bolelo v podbrusku, menstruaciu som dostala ale trvala 3 dni, tento mesiac som dostala menstruaciu ale prvy den silnu a teraz druhy den uplne slabu, a mam nafuknute brucho mozem byt tehotna aj ked mam menstruaciu ?? vopred dakujem za odpoved 🙂

terry658
2. aug 2013

@ajuska12 no tehotna byt mozes, niektore baby maju aj 5 mesiacov kramy a potom zistia ze su uz v 6 mesiaci. Urob si test, najlepsie hned dva inej znacky aby si vedela nacom si. Ak ti vide negativny skoc k doktorovi on ti uz povie 🙂

susiefede
2. aug 2013

ahojda mám velký dotaz,
je možné že jsem těhotná? čtrnácti dni jsem byla u svého přítele a mám pocit že jsem těhotná po týdnu jsem mi zacaly bolet prsa a často chodím čůrat prsa mě nikdy neboleli tak nevím proč mě bolí a začínají být tvrdší, mám i divný pocit v podbřišku, díky za odpovědi

mysicka_lb
3. aug 2013

@susiefede Ahojky, no myslím si, že klidně těhotná být můžeš.... Co říká test?

stiewe
3. aug 2013

ahojte,ja už neviem,som v zmätku..myslela som si,že bude malé baby,keďže pár dni po ovulácií (aspoň myslím,že bola,skúška bola :D ) ma začalo podbruško bolieť, pridali sa bolesti pŕs a teraz mi je kúsok aj tak,nieže nevoľno,neviem to špecificky popísať (teraz som týždeň pred MS a to začalo približne v stredu) a bolo mi všelijako,cítila som sa inak..lenže včera ma zasiahla choroba,alebo neviem čo to je,zvýšená teplota, zavádzajúci hlien v nose a v hrdle a celkovo, som ako zbitá 🙂 teraz som preto v pomykove, či to je akoby ďalší príznak a súvisí to s baby alebo toto všetko je len PMS a zároveň choroba :( ďakujem za rady a názor

ajuska12
4. aug 2013

@terry658 dakujem za radu skusim ist k lekarke uvidim co mi povie 🙂

inkognitodv
4. aug 2013

@alin1 -třeba já 🙂 Mám doma už čtyřletého syna,který právě byl z oněch kapiček lásky... 😀

egyy
6. aug 2013

Ahojte. Mozete mi prosim vas poradit? Brala som duphaston 14-24 DC. Dnes je to 10 den co som dobrala a me nikde. Vcera rano som si robila baby test a vysiel pizitivny. Taka stredna ciarka.bola som stastna. Vecer okolo siestej som si robila druhy Clearblue digital a vysiel negativny. Ako to mam chapat ? Stalk sa to aj Vam? Dneska si idem kupit a spravim si rano. Len sa bojim.. :( rok sa snazime o babo. Dakujem pekne.

evelinx
6. aug 2013

Ahojte, som tu nova. Chcem sa s vami poradit. Poslednu menstruaciu som mala od 5. jula a dalsia zatial neprisla. Posledne cykly som mala 33 a 32 dnove. S manzelom sme sa snazili priblizne v case ovu (cca 23.-ho). O par dni na to som mala velmi husty vytok - kremovy, dalsie dni vsak uz len ciry. Stale ma od tej doby pobolieva podbrusko ako pred mrchou, taktiez krize. Nemam ziadne priznaky tehotenstva, len ta bolest v podbrusku a krizoch, ktora trva do dnes. Pred menstruaciou ma vzdy bolia prsia, no teraz vobec. Robila som si dnes test s citlivostou 10, ale bol negativny. Je mozne ze by test este pripadne tehu neukazal?

hanischka
6. aug 2013

@egyy Ahoj, na digi test je myslím si ještě brzy, ten má citlivost 25, kdežto obyčejné proužkové testy bývají většinou citlivost 10. Zkus ještě jednou desítkový a digitální až za pár dní. Držím moc pěstičky 🙂

egyy
6. aug 2013

@hanischka dakujem.. aj mi bolo luto tych 12 eur. Mala som di kupit radsej normalne. Ach jaj. Myslela som, ze bude presnejsi. Ten obycajny som si robila z ranneho mocu a tento extrasuper citlivy len tak. Drzte palce. 🙂

hanischka
6. aug 2013

@egyy moc držím a nepustím 🙂

trojlistek
6. aug 2013

@bubu4125 omlouvam se, byl to fofr - tak jo vyslo to 😀 podle amniocentezy budeme mit pod stromeckem treti princeznu, to se bude mit jejich bracha co ohanet, aby ten divci klub ohlidal 🙂 moc dekuju za podporu, ted uz jsem 20tt, pravda manzel to rozdychaval 4 mesice, ale uz je to dobry 🙂 krasne leto 🙂

bubu4125
7. aug 2013

@trojlistek joj, no teším sa moc....držím palčeky...bola som zvedavá, že čo je s tebou...od tej chaty si sa neozvala...tak to budú krásne Vianoce... 😀

trojlistek
7. aug 2013

@bubu4125 dekuju, to budou pekne vanoce 🙂 budu mit poprve zimni miminko, holky jsou jarni a syn letni, bude to hekticky, ale uz aby to bylo, pro me to bude ten nejhezci darek, mej se krasne a papa 🙂

olga20
7. aug 2013

Ahoj holky, už nevím, co by ☹ MS jsem měla dostat 31.7. ... mívám ji přesnou...ale doteď nikde nic....pořád mě bolí v podbřišku, že by měla přijít, ale néé.....už je to týden. zkoušela jsem test, ale negativní ☹ , prsa i břicho mi roste 😀 .... myslíte, že je ještě naděje a ukáže se mi na testu // ? ☹ 🙂

bubu4125
7. aug 2013

@olga20 ja som mala podobné problémy a dokonca som mala ducha na teste...nakoniec vysvitlo, že mám silný zápal na maternici...
návšteva lekára to istí...týždeň po vynechaní ms by mal byť aspoň duch...záleží aj od toho, kedy si mala ovu...

zaba912
7. aug 2013

ahojte koceny ktore tehu testu su najlepsie ktore aspon na 99% potvrdia tehu? dakujem. robila som si 4 take tenucke pasiky co ukazuju do 3min.a negativne ale menzes stale meska uz dlhooo..... ☹

trojlistek
8. aug 2013

@bubu4125 od te chaty, jestli myslis ty hory, tak tam sem o to prisla, ale hned nasledujici mesic se zadarilo poradna a ted uz jsem i po amniocenteze, vic jak pulku mam za sebou a vsechno je v poradku, vcera jsem si konecne troufla vybrat i kocarek 🙂 jen jsem musela pozmenit vybavu z klucici - castecne jsem ji nechala, svetle modrou unosi a holcicima kouskama hodne doplnila, leti to, mej se krasne a dekuju za podporu a palecky 🙂 at se i tobe dari

katerinakat
8. aug 2013

ahoj holky, mam takovou naivni otazku - treba mne ale dokazete poradit 🙂 mam dve dcery, takze uz bych asi tehu priznaky mela rozpoznat ale nedari se.... moc si preji treti miminko ale manzel je jednoznacne proti. pouzivame ochranu - kondom, ale asi dvakrat ze tento mesic to nestihnul zavcas jak chtel.... vim,ze to bylo okolo casu ovulace. posledni ms jsem mela 17.7.a uz asi tyden mam zaludek hodne na vode, nemam chut k jidlu, jsem naladovejsi a kratce po ovulaci jsem mela bily, husty vytok /urcite ne zanet, mykoza.../ menst.cykly mam kratsi. kdy myslite ze si nejdrive muzu udelat testik a je vubec mozne aby z takoveho milovani mohlo neco byt...?

verunka77
8. aug 2013

Baby poradte mi je mozne ze po 4dnoch od pohlavneho styku mi zacali nevolnosti A caste chodenie na wc neviem poradte mi je to tym ze som asi v tom alebo je to tym pocasim? Dakujem

timbouctou
8. aug 2013

@verunka77 může to být to i to 🙂 počkej týden dva a udělej si test. Já měla při druhém těhu nevolnosti hned od prvního dne.

verunka77
8. aug 2013

A nemam vyskusat uz teraz test ci nahodou a potom dalsi

sarkad2856
10. aug 2013

@verunka77 S testem bych počkala aspon ještě 5 dní teprve se uhnizduje a na testu nemusí být nic videt,řekla bych že ten 10-14 den po oplození má smysl a na testu by se potom měly ukázat //

sarkad2856
10. aug 2013

@katerinakat tak pokud víš kdy byla ovulace,tak po ní bych zkusila asi tak 10-14 den to by na testu mohlo něco být.A ano šanci na otěhotnění při nechráněném sexu v době ovulace je velký,takže klidně mužeš být 😉

mladulka
10. aug 2013

když se opiju vínem a dám si horkou vanu ,potratím ? Je mi 14 a jsem v tom 😒

andys45
10. aug 2013

@mladulka Já myslím,že jo,ale musí to být červené víno

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre