Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

22mia
24. jún 2011

@sasena033 😀 tak uz to mas asi aj potvrdene z krvi co? 😉 ja idem v pondelok na gyndu .len som trosku spinila pred hodinou tak dufam ze je vsetko ok,asi preto ze mala prist menzes .. 😉 veru dufajme ze mame babatka na pravom mieste.. 🙂

22mia
24. jún 2011

@sasena033 ozaj kolko ste sa snazili?my styri mesiace 🙂

sasena033
24. jún 2011

@22mia no nemam potvredene uz o 16,00 mi nik nedvihal tak az v pondelok... 😠 no a mi sme sa snazili prvy mesiac a podarilo sa 🙂

22mia
24. jún 2011

@sasena033 no pekne ze to nikto nedvihal.. 😠 tak to inak super ze hned na prvy sup sa vam zadailo 😵

sasena033
24. jún 2011

@22mia no ale vikend rychlo ujde....dufam ze aj tyzden a v piatok rano o 7,00 mam dojst tak dufam z euz tam bude vidiet nasu fazulku 🙂 tak v pondelok daj vediet ako co...

vargovka
25. jún 2011

ahojte. chcem sa spítať či mi neviete poradit. mešká mi mrcha uz 6 den. vo štvrtok som si robila test a bol negatívny. mam také pocity ako na menzes,len sa mi to zdá byt take intentívnejšie ako som mavala. a picha ma tak na pravom vaječníku ako pri ovulke. a na wc chodím častejšie. ináč nemam ziadne ine príznaky. myslite ze by som mohla byt aj na priek tomu testu tehotna? ja by som aj rada 🙂

nera123
25. jún 2011

@vargovka a koľko dňové máš cykly?...test ešte nemusí byť pozitívny, lebo ovu si mohla mať neskôr a v krvi nemáš ešte toľko hcg, aby ho test zachytil...počkaj tri dni a testni znova, lebo lekár ti ešte aj tak nič neuvidí..držím palce 😉 keby si mala nejaké ťažkosti, tak utekaj k dokimu, lebo na druhej strane meškať môže aj z iných príčin.

vierka0
25. jún 2011

@vargovka vies kedy si mala ovulaciu? od ovulacie by tehu test mal ukazat tehotenstvo tak v 14-16den najneskor..co sa tyka priznakov..meskanie moze byt sposobene posunom ovulacie, wc - ja som zacala casto chodit curat az teraz v 3.mesiaci..nepijes teraz viac kvoli tomu teplu? na tvojom mieste by som aj tak znovu otestovala o take tri dni..snad sa uz ta druha ciarka ukaze 🙂

vargovka
26. jún 2011

takze nic. vcera som dostala. tak su pred nami dovolenky hadam sa zadarí 🙂 😉

kikuska_nr
28. jún 2011

Ahojte. Mne meskala vyse 2 tyzdnov, ale mam nepravidelny cyklus, tak som si z toho vela nerobila. Nedalo mi, tak som si spravila test a boli tam dve ciarky 😀 strasne som sa tesila, no po dvoch dnoch mi prisla ms...ani som sa nedostala k doktorovi ☹

mamka78
28. jún 2011

@kikuska_nr to mi je ľúto ☹ ,mne sa stalo pred dvoma rokmi to isté 😔 a nakoniec sa zadarilo 😀 . Teraz pri druhom som tiež urobila test a bol pozit. a o 3 dni som dostala ms a nakoniec som aj tak ostala tehotná. A pri prvom som mala normálne ms ešte tri mesiace, preto som sa aj dozvedela,že som tehotná až v 4 mesiaci, keď ms už nedošla. Takže držím palce, možno je to aj tvoj prípad 😀

kikuska_nr
28. jún 2011

@mamka78 nooo, to by bolo fajn, ale obavam sa, ze to nebude moj pripad...a mala si vtedy aj nejake priznaky? lebo ja sa sice citim tak vselijak, ale mozno je to len unava z prace, zla nalada z tohto vsetkeho...nechcem si robit zbytocne nadeje...pockam, kym mi skonci ms a pojdem teda k lekarovi, ci naaahodou... 🙂

mamka78
28. jún 2011

Ja som pri prvom žiadne príznaky nemala,až keď začal kopať som si uvedomila,že som tehu 😀 , pri druhom som okrem bolesti hlavy tiež nič mimoriadne necítila,akurát sem tam ma bolelo podbruško,tak som hltala magnéziové tabletky,tie zabrali. Držím ti palce,potom sa ozvi ako si dopadla.
@kikuska_nr

susibjork
28. jún 2011

my sme sa nedavno rozhodli, ze teda vlitnem na to - mali sme 2x nechraneny sex. vravim si, ze to nie je mozne aby som otehotnela... kramy som mavala tak, ze by som si hodinky mohla nastavovat, a ked som len tak mimochodom (skusala som na wande menstruacny kalendar) zistila, ze 3 dni som po funuse, tak mi tuklo, ze mozno by sa mohlo nieco diat... ale aj tak som to neriesila... o 3 dni som poslala draheho do lekarne po testy... stale som tomu neverila. citila som totiz stale take tlaky v prsiach a v podbrusku, ako pred kramamy, stale som ich ocakavala...nuz ale ked som uvidela tie 2 ciarky, tak som skoro odpadla 🙂 mozno sme to dali hned na prvy krat! 😀 uz je to potvrdene od doktora...

bubulacik
28. jún 2011

Ahojte, mozem byt tehu? pri prvom som nemala ziadne priznaky tehotenstva iba tlaky v podbrusku a meskajucu mrchu.... teraz mi tiez meska mrcha 5 dni tak isto mam tlaky v podbrusku...este kojim ale pred dvomy mesiacmi som dostala menstruaciu a minuly mesiac tak isto na den presne tak co myslite??? dakujem za odpovede 🙂

susibjork
29. jún 2011

mam na vas skusene otazku: ranne nevolnosti a neprijemne stavy ste mali uz od zaciatku, alebo to prislo az neskor?

piacere
29. jún 2011

@susibjork nevoľnosti od 6tt

kristinka86
29. jún 2011

@susibjork Ja som ich nemala vobec.. Ale zvyknu byt tak od druheho mesiaca, ak sa nemylim.. 😅

majulosa
29. jún 2011

no mne mešká už 6deň a mala som také čudné výkivy nálady môžem byť v tom???
A posledné dni mi je každý večer zle ked idem zu roboty. aj ked viem že by maly byť nevolnosti ráno môžu byť aj večer???

piacere
29. jún 2011

@majulosa a čo tak test? Výkyvy nálady sú aj typickým príznakom predmenštruačného syndrómu... takže môžeš byť tehotná, ale máš tento mesiac dlhší cyklus, menzes ešte nemešká a ty máš výkyvy nálady spôsobené blížiacim sa menzesom 😉

Tu nikto nie je prorok, nikto nemá čarovnú guľu a z príspevku sa hladina tvojho prípadného tehotenského hormónu v krvi vyčítať nedá 🙂

Odpoveď (aj keď nie 100%-tnú) ti dá jedine tehotenský test... 🙂

vierka0
29. jún 2011

@majulosa veru veru, cestou z prace sa zastav v lekarni, kup testik a rano otestuj..ak ti 6dni meska, tak by uz test mal byt jednoznacny..

majulosa
29. jún 2011

@susibjork gratulujem a som šťastná ked sa to druhým podarí bez všeljakých experimentov a nervou..no mne mešká 6deň tak uvidím lebo my skúšame od decembra tak hádam sa podarilo. test si nechcem veľmi robiť lebo som si ho viacej krát robila a nič tak uvidím počkám ešte do zatra a to bude týždeň čo mešká tak uvidím...ale myslím že to vyšlo vravia mi ostaný že treba myslieť pozitývne tak tak myslím a verím že som v tom...aešte raz gratulujem a dávaj si pozor 😉

vierka0
29. jún 2011

@susibjork mne tiez vobec nebolo zle..jedine vynimocne palenie zahy

majulosa
29. jún 2011

@vierka0 no dúfam že bude jednoznačný a pozitývny 😉

majulosa
29. jún 2011

@piacere no zajtra rfáno si urobím test a uvidíme ale hádam pozitývny bude 😉

vierka0
29. jún 2011

@kikuska_nr mohol to byt mikropotrat..ja som si ho prezila v marci a hned na dalsi cyklus sa nam podarilo druhe 🙂 takze drzim prsty 🙂

vierka0
29. jún 2011

@majulosa drzim prsty 🙂

majulosa
29. jún 2011

@vierka0 dakujem pekne si zlatá zajtra sa ozvem hned ráno si spravím 😉

opicaskorica
29. jún 2011

@majulosa drzim palec, nech to vyjde!

majulosa
30. jún 2011

ahojte tak je to negat. ☹ výsledok. Je možné že by sa test mílíl???Lebo ešte som nedostala a mám aj také malé pychanie v podbrušku a ani náznak mrchy. Tak neviem či sa mohol test míliť a či je to vôbec možné

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre