Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

nivea777
7. aug 2016

@ivanka192192 tak asi tam videla nieco co nasvedcuje zacinajucemu tehotenstvu..utorok uvidis

ivanka192192
7. aug 2016

Dobre dakujem pekne za odpoved

ivanka192192
7. aug 2016

Našla som ale to bol ten prvý ešte čo som si robila

enusamt
7. aug 2016

@ivanka192192 pekná čiarka... len pozriem a hneď ju vidím 😉

ivanka192192
7. aug 2016

Ano 😀 jejko som velmi štastná že ju vidiš nebola som si istá bo budeme mat prvé babatko ak nám to výjde 😀

enusamt
7. aug 2016

@ivanka192192 tak to držím silno prsty 😉 u mňa to bude tiež prvé... ale ešte nemám potvrdené lebo na kontrolu pôjdem radšej až o 4 týždne.. aby už aj srdiečko bolo počuť 🙂

nivea777
7. aug 2016

@ivanka192192 je tam nieco..sice len obrys kde by ciarka mala byt,ale vidno...skoda ze si si nerobila teraz niekedy..

ivanka192192
7. aug 2016

Dakujm Ja som objednaná v utorok k doktorke tak dúfam že mi to potvrdí 😀 Aj ja držím prsty 😀

ivanka192192
7. aug 2016

@nivea777 Už si nejdem robit test ked idem v utorok k doktorke 😀 počkam už tie 2 dni

nivea777
7. aug 2016

@ivanka192192 podla mna budes tehotna..len ti "zavidim" ze bez priznakov..mna bolia prsia uz odkedy mi mala prist ms..aj brucho ma boli a o nevolnosti nehovorim

ivanka192192
7. aug 2016

@nivea777 No ja nemam príznaky ... len minulý mesiac v ten čas ako som mala dostat menzes ma boleli prsia a v podbrušku celkom som si myslela že dostanem menzes a nič nedostala som potom som mala časom take napínanie z cigarety ale inak nič ... No tak to ti isto nezávidim joj ☹

lussytalulu
7. aug 2016

@andrejta hehehehehehe to vazne? som tu nova nemam v tom este dobry prehlat hehe a este to ze pisem cez tel, ta tema ma zaujala 🙂

nivea777
7. aug 2016

@ivanka192192 mozno ti tie priznaky casom pridu,kamoska tak mala.. ale neprajem to nikomu..potom daj vediet ci si tehotna alebo nie

ivanka192192
7. aug 2016

@nivea777 Ano v utorok napíšem ako som dopadla

dominini
8. aug 2016

Ahojte babule. Mam na vas prosbu o radu. Vcera som si robila tehu test kazetovy rapiclear, vysiel mi biely. Dnes rano som si robila zas vidim ze biele a idem znovu spat. o 3 hodiny sa zobudim a na teste vidim slabucku ruzovu ciarocku.. vcerajsi test som si robila o 12 na obed a do vecera som ho stale kontrolovala a bol biely len tetaz rano pozriem a je tam premoceny sedy tenky kanalik. Ale na tomto z rana je nieco vidiet /foto).. co si mam o tom mysiet?:-/

baska26
8. aug 2016

@adusko123456 ahoj, gratulujem.

adusko123456
8. aug 2016

@baska26 ahoj,ďakujem .a ty ako?

baska26
8. aug 2016

@adusko123456 ja zatial stale nic, snazime sa, ale ked sa nezadari velku tragediu z toho nerobime. Ved uz mame doma dve opicky pojasene. 😀

nivea777
8. aug 2016

@dominini skus o par dni..ale na testoch aj mas napisane ze sa nema odcitavat po urcitom case lebo to uz nie je spolahlive...kedy si mala poslednu ms?

dominini
8. aug 2016

@nivea777 Ano ja viem, ale ked toto nieje kanalik aky sa zjavy ked presiakne po dlhej dobe.. Toto vyzera byt taky ruzovy pasik.. Vzdy som na testoch mala kanaliky ale takuto ciarku nikdy.. Ms mam dostat teraz bud vo stvrtok alebo piatok.

nivea777
8. aug 2016

@dominini pre mna naj je pepino test..stoji 1,5€..ukazal mi pekne ciarky,sice ja som si robila az ked meskali..kup si ten a skus o dva dni..mne hento spravil mamatest po hodine a nebola som tehotna

adusko123456
8. aug 2016

@baska26 heje tak ty máš veselo 😁 no ja mám tiež jedného čerta , len je autista za mesiac má 3 roky... A dalšie na ceste neviem či je to skoro..každopádne už je to jedno 😁 budeme mať aj my veselo 😁 @nivea777 aj ka som si robila ten pepino, kúpila som 2 v 1 za 1,69 oplatí sa, a podľa mňa aj veriť sa mu dá.

baska26
8. aug 2016

@adusko123456 ja ma doma parik 6 a 4. Skoro si myslim, ze nie je. Je to akurat. Ja mam rozdiel 2r1m a je to akurat. Spolu sa zahraju, rozumeju si a drzia spolu. Ale neviem ako to bude ked mas doma autistu, no u nas to bolo fajn. Drzim palce, aby vsetko dobre dopadlo. 😊😉

adusko123456
8. aug 2016

@baska26 ďakujem no snáď to bude dobré.

landsmanka
8. aug 2016

@mbabika Bez tých rožkov by to nebolo ono. S chlapmi zle a bez nich ešte horšie. Tak čo si vyberieme.. Niekedy nás vedia riadne žrať, ale aký by bol život bez nich?

simka03
8. aug 2016

Ahojte baby, mam na Vás otázku, pretože už naozaj neviem čo si mam o svojom probleme myslieť. Prečítala som asi každý prispevok, ale bohužial, nenašla som svoj prípad. Minuly mesiac som mala pohlavny styk pri ktorom mohlo dojsť k oplodneniu. Na to o 6 dni som dostala menštruaciu, ktorú som dostala skor a to sa mi nikdy nestalo a pri tom to bola dost slabá a kratka menštruácia- 1 vložka na deň. Tento mesiac naopak mi menzes meškal 3 dni a opäť je to slabý menzes. Bola som aj na gynde ale to bolo 16 dni od oplodnenia. Lekárka mi povedala že tam nič nevidí. Nerobila mi krvne testy, preto nie som si istá či ešte tehotenstvo mohla vidieť. Preto mam obavy či nie som tehotná. Pri tom viem, že niekedy lekári ešte nevedia určiť tehotenstvo v takom štádiu a kážu prisť o par dni ale mne nič nepovedala.Zväčšili sa mi aj prsia a taktiež bazálnu teplotu som dnes ráno mala 37. Viem že bazalna teplota ma pred menzesom klesnút tak nechápem. Tehu test som si robila po 11 dňoch od oplodnenia ale vyšiel negatívny. Je to trošku dlhý príspevok ale prosím poradte ale len seriozne. Som šudentkou Vš tak rodičovstvo ešte neplánujem. Prosim Vás epotrebujem čítať hlúpe narážky na moju osobu ohľadom môjho problému.Ďakujem

butterfly333
8. aug 2016

@simka03 BT pred ms nemusí klesnut ja mám Bt 37,1 aj v den ms takže to je u každej inak,

nivea777
8. aug 2016

@simka03 sprav si test teraz a mas istotu

suesue1983
8. aug 2016

@simka03 ano nemusí bt klesnúť aj ja mávam nad 37 v deň ms tak skus test

beruska992
8. aug 2016

@vilma30 to by ste mali krásný darčeeek 🙂 já som bola u gynoša minulý mesiac a povedal ze je vsetko ok takže neviem kde je chyba ale už som si povedala že kašlem na to!! bude čo bude a nechávám to na náhode milovanie bez zábran a hotovo teraz sa chcem sustredit na prácu a uvidíš že sa to stane teraz aj tebe!!!! ale jednoducho to už nebudem prežívat 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre