Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

zuzanag1
11. aug 2014

@lilly19 trapna, ked už ideš do postele s chlapom po týždni!!!!!!!!

bambina636
12. aug 2014

Ahojte baby, mám na vás tiež jednu otázku...s priateľom sme mali pred dvoma dňami styk,najprv sme na to išli s ochranou, všetko prebehlo okej tak ako má, potom sme sa ešte maznali a išli sme na to znova, teraz ale bez ochrany a nespravil sa do mňa...ale chcela by som sa spýtať, či je možné otehotnieť z toho množstva čo ostalo na penise ešte z toho styku s ochranou...keď sme to robili mala som ešte svoje dni, konkrétne predposledný deň, lebo deň po styku som ešte slabšie krvácala...

zuzana256
12. aug 2014

ahojte mrcha mi uz skoncila davno v tomto mesiaci a uz treti den mam nafuknute brucho bolia ma krize som stale velmi unavena a nechuti mi nic jest pijem vela tekutiny chodim kazdu chvilku na wc cikat pobolievama hlava pred vcerom som si robila aj test mala som tam iba jednu silnu ciarku a na nej bol nejaky bledy duch dalsi test neviem asii kedy robit poradte mi.

zuzana256
12. aug 2014

@peja ahoj a ktoru kyselinu listovu uzivas akej znacky ?

bzuco100
12. aug 2014

Ahojte. Chcela by som vas poprosit o nazory resp. rady. Pred dvoma mesiacmi som po dvoch rokoch vysadila antikoncepciu, po nej prvy cyklus menstruacie prisiel len s dvojdnovym oneskorenim a druhy mi meska uz 3 tyzdne a dva dni. Nikdy som s tym nemala problemy. Ani pred uzivanim antikoncepcie! No samozrejme po vysadeni antikoncepcie som mala s manzelom nechraneny, no prerusovany sex. Mam zvacsene a dost citlive prsia a najviac bradavky, nafuknute brusko, bolesti - krce v podbrusku, strasne som unavena. Vdaka tymto priznakom som si myslela, ze som tehotna, tak som si po 2 tyzdnoch spravila test a bol negativny, neskor dalsi a aj ten bol negativny. Som v zahranici, tu je troska zlozitejsie sa dostat k lekarovi, tak sa pytam vas. Dakujem

laylinka12
14. aug 2014

ahojte snazilky.o tri dni mam dostat menzes,no pocitujem tak slabsie pichanie v podbrusku a mam husty vytok trochu.BT mam 37,0 37,1.mohlo by ist o tehotenstvo?

daviddamiandominika
15. aug 2014

Ahojte potrebovala by som radu skúsenejších 🙂 s priateľom sme mali nechraneni sex pred krámamy počas aj po nich .... od v tedy mám ranné nevolnosti vracala som len raz a nevolnost mám skoro každy 3den .. nechutia mi cigarety pomali prestavam fajčiť ..no čo sa týka jedla nemám žiadne návyky žeby som viac jedla alebo sa mi niečo hnusilo ... je to šanca že môžem byť tehotná ? test som si ešte nerobila chcem počkať dokým mi pridu kramy ak budu meškať plánujem si ho zrobiť až ptm

monicka9
15. aug 2014

No ak si mala ovulacne dni vtedy teda pred menzesom a po menzese tak otehotniet môžeš. Zvyčajne ovulka začína cca 12DC do 16DC ale je to pri pravidelnom 28 dňovom cykle, ci ze je to individuálne... Kazda zena moze mat ovulaciu v ine dni cyklu. Príznaky tie prvotne sa zvyknú prejavovať až po zahniezdeni plodu v maternici co moze trvať aj 5-12 dni od oplodnenia. Test si sprav až ked menzes nepríde😊

monicka9
15. aug 2014

laylinka12 ak sa bazalna teplota bude stále držať hore tak tehotenstvo je možné. No pokial klesne tak ti príde menzes. Toľko moja skúsenosť. Ináč 2-3 pred menzesom mi vždy tehotensky test ukázal uz slabú druhu ciarocku.... Ale správ radšej ked menzes mešká, predideš sklamaniu😊 a pichanie v podbrusku moze byt zahniezďovanie plodu v maternici ale aj to ze sa každým dnom spustí menstruacia...

kikuskaschw
17. aug 2014

Ahojte babulky potrebujem radu beriem hak mistra beriem ju druhy mesiac predtim softinelle no kvoli pecenovkam mi ju vymenili.....no a problem je v tom ze moja pm bola 8.7 meska mi 12 dni mavam bolesti v podbrusku no stale nic co to moze bit???

somjankad
18. aug 2014

@kikuskaschw mne tak meskala 14 dni mala som vnutorny zapal-pritom som nemala ziadne palenie ziadne problemy lekarka mi dala antibiotika a po druhom dni mi dosla menstruacia

zuzu_79
18. aug 2014

8,5 roka snaženia? čo na to poviete baby? robené s odstupom hodiny, mám íst k lekárovy?

lubka1983
18. aug 2014

@zuzu_79 super gratulujem....ked pojdes nuc na sone nebude este vidiet si tak 4tt ale ty sa musis rozhodnut da ti potom kontrolu o 10dniii...a potom uz mozno bude aj srdiecko...

mikulkovakaty295
23. aug 2014

Ahojte.... chcem sa opytat mam nepravidelny menzes, ale mam bolesti v podbrusku, castejsie chodim na wc, mavam aj zahmievanie pred ocami. Myslite ze som naozaj tehotna. Dakujem vam za rady a odpovede.

simonkazga
23. aug 2014

@mikulkovakaty295 keď sa snažíš otehotnieť prečo používaš Pharmatex? Ráno si sprav test a budeš vedieť na čom si.

monicka9
23. aug 2014

@mikulkovakaty295 testik vyskusaj ak bude negativny tak za 2-3dni znova😊

mikulkovakaty295
23. aug 2014

Ale uz vysadila som ho uz ale aj tak newem. Chcela by som vediet hlavne priznaky . Dakujem

lubka1983
23. aug 2014

@zuzu_79 ahoj....ako pokracujes?

tinkaxxx141
23. aug 2014

Ahojte, dnes(deň príchodu ms) som si robila test lebo som mala stále pocit že môžem byť tehu.... a nemala som pociť že dostanem ms, no test kt. som robila rano bol negativny a par hod. na to som mala úplne slabé špinenie nič iné ....tak teraz neviem či čakať alebo či lepšie isť k lekarovi....?? 😒

simonkazga
23. aug 2014

@tinkaxxx141 test je negatívny a špiníš, čiže prichádza ms, načo ti lekár? Po prípade môžeš test zopakovať o 2-3dni ak dovtedy nedostaneš, ale zatiaľ to nevyzerá ružovo.

simonkazga
23. aug 2014

@mikulkovakaty295 pred tromi dňami si ešte písala, že hej. tak si teda stihla otehotnieť za tie tri dni?

tinkaxxx141
23. aug 2014

@simonkazga No to bude najrozumnejšie....ale už od rana nič ani kvapka....ani žiadne bolesti, rano som aj mala naznak bolesti v podbrušku a zrazu nič tak som ostala v šoku iba som celý deň podráždená a nervozna :D ....no tak dakujem aspon za odpoved...pekny večer prajem.

mikulkovakaty295
23. aug 2014

Vsak ja praveze neviem? Preto sa pytam na priznaky najcastejisie ale aj tie menej caste

80472
24. aug 2014

Prosím názor...pred 25 dňami užita escapelle po prerus.súloži nie opakovanej,čiže žiadne "nevymocene spermie" . Následne ešte v tomto cykle 3x prerus.styk v 3 rôzne dní (nie opakovane po sebe) s použitím pharmatexu....dnes 32 DC test negativny a menzes stále nič....čo si o tom myslieť????

moncicikis
26. aug 2014

@lilly19 otehotnela si nakoniec mam podobny ptoblem ????

markus12
26. aug 2014
fazulka22
29. aug 2014

Baby co znamena tento vysledok? je platny, ci ??

piacere
29. aug 2014

@fazulka22 pravdaže, prečo by nemal byť? Blahoželám 😉

fazulka22
29. aug 2014

@piacere sa mi to zda moc slabe....

piacere
29. aug 2014

@fazulka22 to nevadí 🙂 Ale čiarka je viditeľná, takže hcg tam je a ako bude hcg stúpať, tak čiarka bude ešte silnieť 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre