Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

katulienka34
27. aug 2016

@snazilka19993 Dakujeme pekne..🙂 Určite daj vedieť,ked budeš testovať a držím palce,aby to vyšlo..A ano hlavne to nesíliť,ja viem lahko sa mi hovorí,ale to som aj ja dosť dlho počuvala,ze hlavne klud a ziaden stres,ale je to tak...🙂

snazilka19993
27. aug 2016

@katulienka34 ano vsak verim ti.. Ked nato priliz myslim tak sa mi zda ze nereagujem na nic citim prazdnotu,ale akonahle prestanem nato mysliet alebo som zaneprazdnena,tak som vymeneny clovek 🙂.. Ale zas az tak za kazdu cenu to nechcem len by uz bolo na case 🙂

snazilka19993
28. aug 2016

@katulienka34 dnesny :/

veronikanellka171
28. aug 2016

@snazilka19993 ano aj ja som mala taku istu a teraz som 20tt

veronikanellka171
28. aug 2016

Takze gratulujem 🙂

snazilka19993
28. aug 2016

@veronikanellka171 ahoj strasne moc gratulujem 🙂.. Mne to ziadny iny test neukazuje iba mamatest10.. Baby hovoria na MK ze to je falosny vysledok a ze tomu nemam verit.. Tak sa bojim uz testovat.. Jedine mamatesty ukazuju pozitivny vysledok

veronikanellka171
28. aug 2016

Ak ti neni luto kup si digitalny ten ukaze na 100% stoji cca 9€.. Aj ja som ho pouzila nakolko lekarka dlho nic nevidela a strasila ma mimomaternicovym. Utekaj do lekarke mnne 2-3tyzdne ukazal vecer po ultrazvuku kde lekarka nic nevidela. Drzim paste 🙂

katulienka34
28. aug 2016

@snazilka19993 🙂 Tak si to nevydržala do pondelka..🙂 Ani ja by som to nevydržala 🙂 Ale testík je jednoznačne pozitívny.Určite chod k dr.Kedy to maš vlastne dostať ms?

veronikanellka171
28. aug 2016

Utekaj do lekarne tam malo byt.. Este hned 🙂 ale pozor malokde ho maju, v dr max som ho ja kupila.. V tesco lekarni ho nemali napr

katulienka34
28. aug 2016

@snazilka19993 A je viac viditelna ta druha čiarka od testu ktorý si testovala v piatok? Na fotke to nie je tak dobre vidieť,ako voľným okom.

snazilka19993
28. aug 2016

@katulienka34
@veronikanellka171
Tak baby ja mam do ms skoro 2tyzdne.. Podla mojich vypoctov sme splodili posledny den ms.. A dneska by som mala byt v 2 tyzdni.. Zial iny druh testu nic nezachyti a kedze na tieto mamatesty niesu vela dobrych skusenosti,tak strasne pochybujem a vysledku :( ..buduci tyzden chcem kupovat digi aby ten hormon silnel a aby to vedel najlepsie zachytit

lenockalenka23
28. aug 2016

@snazilka19993
Ahojky ja som mala takyto mamatest a uz sme v 28tt,ten tvoj vyzerá podľa mňa tiež pozitívne 😉

veronikanellka171
28. aug 2016

@snazilka19993 my sme tiez tak splodili uz ked mala byt ms.. Ale dam ti dobru radu, nechod hned k lekarke na utz postrasi ta ako mna.. Na krv iba ked tak

nivea777
28. aug 2016

@snazilka19993 porovnaj si test ktory si robila dnes a test ktory si robila predtym,ci ti silnie ciarka..ak hej tak je dobre

snazilka19993
28. aug 2016

@lenockalenka23 jeej ja caka takyto vysledok v utorok .. Lebo ja testujem kazdych 48h .. Dava mi to nadej.. Strasne dufam ze vyvratim skutocnost ze mamatesty robia falosne vysledky... Ja som predtym tiez mala na mamatestoch falosne vysledky,ale tie sa objavovali väcsinou tak po limite lepsie povedane po sachnuti a bud vybledla druha ciarka alebo bola siva..takato ruzova nebola urcite :D..
@veronikanellka171 my sme boli spolu posledny den ms ked som mala hnede spinenie iba na intymku.. Nadej som tomu nedala kedze sa hovori ze pocas ms je zena neplodna ale ako vidim,tak asi je mozne vsetko.. Strasne som netrpezliva.. Hoci uverit budem a tesit sa z toho az vtedy ked to dr. Potvrdi 🙂

snazilka19993
28. aug 2016

@nivea777 jasne porovnam urcite.. Vsak uvidime no.. Taky vysledok co ma @lenockalenka23 ocakavam tak v utorok ci stredu.. Ak nebude pekne uz taka aku ma inu,tak porozmyslam ci mam teda verit mamatestu.. Zatial budem testovat iba stym aby som videla rozdiely.. A tiez co nechapem je,ze moze ukazovat kazdy druhy den ciarky ak by som nebola?

nivea777
28. aug 2016

@snazilka19993 no moze ale to sa stava veelmi malo..jedna baba totu pisala ze krasne // a zistila jek lekarka,ze ma vela progesteronu..ale to sa stava fakt ojedinele

snazilka19993
28. aug 2016

@nivea777 jasne moja vsak nic nemame stratene 🙂 .. Ja to uz berem sportovo :D .. Ale nie srandujem 🙂.. Ja beriem inofolic a tiez mi to je cudne ze by hned aj zabral.. Zacala som ho brat od 3dc a zeby sa hned podarilo tak sa mi tazko veri.. Berem ho nadalej 🙂 .. Nedalo mi a isla som do lekarne sa opitat lekarnicky (mam tam znamu) ze co vsetko moze oplivnit vysledok a ona mi povedala ze moze zapali atd.. Ukazala som jej fotku toho testu a povedala ze to jasna ciarka ze inofolic to vobec neovplivnuje.. Ziadne tazkosti nemam.. Ved zaciatkom mesiaca som aj bola u dr. A som bola cista ziadne cysty nic 🙂..

nivea777
28. aug 2016

@snazilka19993 nema sa brat infolic len do ovu?Je mozne ze si to s niecim mylim lebo je tu vela for ale o nejakom lieku som citala,ze len do ovu sa to ma brat

snazilka19993
28. aug 2016

@nivea777 mne ho odporucila gynekologicka 2x denne a stale uzivat .. Sestricka mi povedala ze do 2 mesiacov sa moze uzivat..podporuje spravne vyvyjanie plodu a aj lepsie uhniezdenie 🙂

cammille
28. aug 2016

@snazilka19993 tento vyzera ozaj pozitivne!😊 Uz by to mal isto ukazat aj iny test...drzim palce nech silnie!

katulienka34
28. aug 2016

@snazilka19993 A kedy si mala posledný den ms? Nechce sa mi čitať dozadu,viem ze si to tam spomínala..🙂 Ja som uz normalne zvedava,ze čo a ako,lebo dva týzdne do dalšej ms a take čiarky? 🙂

katulienka34
28. aug 2016

@snazilka19993 A ako pisala nivea777 ked budeš testovať dalej a bude čiarka silnejšia,tak to je ok..🙂

snazilka19993
28. aug 2016

@katulienka34 takze ti teraz rozpisem dufam ze sa nebudes nudit :D .. S priatelom sa snazime o babo 3,5 roka.. Kazdy mesiac velke sklamanie .. Niekedy aj cely mesiac nonstop sme sa snazilkovali a nic .. Teraz v juli som si povedala dost a isla som na gyndu.. Zobrali mi krv a vysledky boli zle.. Zevraj hormonalna porucha a ze mi nedozrievaju vajicka.. Dala mi nato tabletkybco som uzivala pocas plodnych dni..ms som mala kazdy mesiac +- den dva vymeskavala ale mala som.. Odkedy mam ms sa mi este nestalo aby mi vynechala aspon mesiac.. Takze uzivala som tabletky.. Zaciatkom augusta som robila testy kazdu chvilu pred ms co mi ukazovali jednoznacne ze niesom tehu.. Barz jakeho uhla som kukala vobec ziadna druha ciarka... Dostala som ms cely den som plakala jak decko,na druhy den som isla nas5 na gyndu po dalsie tabletky a pitala som si odnej este ktomu nejake vytaminy..dala mi inofolic a pre priatela folandrol.. Tak od 3dc som ho zacala uzivat poctivo az dodnes.. Druhe tabletky som prestala uzivat,lebo jedna znama mi povedala ze ked mam kazdy mesiac ms tak tieto tabletky mi mozu rozhadzat cyklus,telo si zvykne a ked ho vysadim tak mozem ocakat ze kramy uz nedostanem.. (Tieto tabletky sa podavaju zenam ktore nemaju ms 2-3-4 mesiace).. Tak som ich druhy cyklus nebrala.. No od 3dc uzivam inofolic a s priatelom sme sa dohodli ze od posledneho dna ms zacneme.. 5,6,7 dc sme isli naplno.. Potom zrazu som pocitila mierne bolesti vajecnikov a podbruska ktore vsak prestali a o5 zacali.. Som sa aj potesila ze jeej konecne zacali pracovat.. Tento tyzden ma zacali boliet prsia tak ma napadlo ze co ak sa postastilo a som v tom.. Mamatest hned v sekunde 2// .. Testovacia bola slabsia ale hned ju bolo vidiet.. Nedava som tomu ziadnu nadej,tak som o 2 dni neskor skusila zas a tam uz pekna druha /.. Mne sa zda ze silnie.. Priatel aj mama povedali ked som porovnavala ze ano su tam ale posledna je silnejsia o dost.. Tak preto patram a skusam.. Vela zien mi pisalo ze mam ist na gyndu,ale je este skoro ist.. Ked som tehu tak ci tak sa to ukaze.. Digi test nechcem robit kedze je tam pisane ze uz 5 dni pred ms ukaze vysledok.. Tak zatial toto.. Snad sa nehnevas ze som tolko pisala :D

nivea777
28. aug 2016

@snazilka19993 digi ma indikator aj 1-2 tyzdne takze podla mna kludne mozes v stredu spravit

veronikanellka171
28. aug 2016

@snazilka19993 dogi ti isto ukaze ked uz mas slabsiu ciarku nemusis cakat

zuzana256
28. aug 2016

@nivea777 tak to si mylis asi z alchemilkovim cajom alebo z niecim inym neviem

zuzana256
28. aug 2016

digi test sa moze robit aj pocas dna alebo tiez z raneho mocu

snazilka19993
28. aug 2016

@veronikanellka171 tak zajtra rano testnem a podla toho co mi ukaze budem kupovat ten drahsi 🙂

nivea777
28. aug 2016

@snazilka19993 kupila si iny test ci mamatest?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre