Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

kamcatka30
3. feb 2016

@gabikamicka ano môžeš ostať tehotná 🙂, budem držať palce 😉

denerys
4. feb 2016

Ahojte, dnes mám 50DC a Mrska stále nikde. Cyklus mávam 31-38 dní. Včera som bola u gynekologicky. Robila mi vnútorné sono a vaječníky sú v úplnom poriadku a maternica tiež. Ale keď sa zastavila na maternici povedala si iba nahlas 1,3 mm alebo cm? Neviem ci si iba niečo nastavovala a rozmýšľala nahlas. Ale všetko podľa Sona je v úplnom poriadku. Potom sa má iba opýtala či môže byť možnosť že som tehotná. Povedala som ze ano. A povedala ze sliznica je vysoko nevie mj povedať či dostanem ale do pondelka ak nedostanem mám prist na krv ráno. A mam už pár dní pocit ze to konečne dostanem. Cítim sa ako jedna veľká modrina. Podbrusko má niekoľko krát za deň boli ako keby som mala dostat. Cítim ho pri pohybe hlavne napnuti brucha aj vcase keď zrovna nemám tlaky že mám dostať Ms. Na prsiach mi odrazu vidno strie a bradavky mám neskutočne citlivé a ubolene červené ako keby napuchnute. Celá som rozcitlivina a náladová. Odrazu môžem spávať iba na chrbte alebo príp na boku. Na chrbte som nikdy nespavala. Dnes ráno som robila test a bol negatívny. Máte niektorá stým skúsenosť? Nemalo by byť na Sone už niečo vidieť keby som bola tehotná? Alebo je možné že test stále klame pre stále nízke hcg? Prosím o podelenie sa každej vadej skúsenosti. Ďakujem

stevvvka
4. feb 2016

vsetky testy by mali byt z ranneho mocu..ale ked robim z ranneho, biela beloba, a ked poobede, je tam duch... kazda zena je ina, samozrejme...len ma zaujima, ci moze byt popoludni pozitivny test a rano negativny...dva dni po sebe

denerys
4. feb 2016

To som počula už viac krát že ráno mali negatív a poobede pozitív.

denerys
4. feb 2016
stevvvka
4. feb 2016

@denerys neviem, co si mam mysliet, som asi 6DPO, vcera a dnes popoludni bol duch...uz ma napadlo, ci som sa nemohla pomylit a nemohla byt ovu skor...ono tazko testovat az v den meskajucej ms, ked mam kramy raz za tri mesiace...

denerys
4. feb 2016

@stevvvka aha takže tysi testovala 6 dní po ovulacii? To je podľa mňa príliš skoro. Skus ešte aspoň týždeň počkať. A prečo máš každé tri mesiace Ms to ti gynekológ nepovedal?

stevvvka
4. feb 2016

povedal, ved to aj riesime, lenze on skontroluje 12, 14 a 16 den ci narastli folikuly, a ked nie, mam cakat na menzes a potom bereiem lieky...lenze ja mam niekedy ovu aj 30 DC...tak sa mi tazko caka na ms...no a jednoznacne ovu tento mesiac bola, lenze ja to kontrolujem iba teplotou, a robim aj nocne smeny, takze pocas nocnej sa ta teplota kolise hore dole...prvy mesiac som skusala aj ovu testy, ale vsetko biele...a ked som sa na to vysr... povolila psychika a boli plodne dni...

simka987
4. feb 2016

Ahojte kocky, pridavam sa k teme, s priateľom som mala nechránený styk týždeň pred menstruaciou, urobil sa mimo no hned po tom sme pokracovali i ked nebol cely dnu, teraz mam hnedy vytok, nafuknute bruch a napnute prsia je mozne, ze by som tyzden po styku mala uz priznaky ? Potesilo by nas to ... 🙂 dakujem krasne

denerys
5. feb 2016

@simka987 všetko je možné ale je to dosť priskoro pretože po oplodnení vajíčku trvá ešte niakych 7-10 dní kým sa uhniezdi a až potom sa začne do tela produlovat vyšší hormón hcg ktorý spôsobuje tehu príznaky. Podľa mňa máš Pms. Skus ešte vydržať. Drzim vám palce. A ovulka býva tak v strede cyklu takže ste ju možno nestihli. Ale sú aj také prípady že môžeš mať oneskorenu ovulaciu. Mne teraz tiež meškajú vyše 50. Deň a testy zatiaľ negatívne. Bola som aj na Sone. V pondelok idem na krv a znova na sono ak dotedy nedostanem. Lebo ak čakáme tiež som musela mať všetko opozdene. Tak držím palce.

laska07
5. feb 2016

Ahojte baby.Tak dala som sa na ten hormonalny profil.Partnerove vysledky (spermiogram)je v poriadku.Ja som bola na 3 DC na krvy a vysledky su tiez v poriadku.Dalej nasledovalo sono 9 DC 12 mm folik, 11 DC 14,7 mm folik.Najblizsie tam pojdem 8.2. v pondelok.Drzte mi palce.

adria88
5. feb 2016

@lussa505 ahoj, tak ja som dostala o 2 dni skôr ms 😠 a už sme sa tešili, že bude malé bábo.... takže to bol len PMS ☹ no nevadí, tento mesiac sa dúfam, že zadarí 🙂 a ty ako si na tom?

andrea458
5. feb 2016

@laska07 držim palce 😉

denerys
5. feb 2016

Baby viete mi poradiť ako ste mali krcok v tehotenstve? Mne už vyše dva týždne meškajú bruško stále pobolieva. Ako keby som mala dostat ms už boli týždeň. Bradavky boľavé jak šľak. Také ako silné pms. Ale dnes som kontrolovala krcok ale mam ho síce kratší ako cez ovulaciu ale ne tvrdý asi ako nikdy a hlavne aj hrubší.

simka987
5. feb 2016

@denerys Ďakujem pekne za podrobné info 🙂 super nas by to moc potešilo keby sa to podarilo a drzim Ti palce nech sa to podari aj Vam 🙂 potom daj info ako ste dopadli ;)

denerys
5. feb 2016

Pomýlila som sa nemala som namysli ovulaciu ale mala som namysli mimo ovulacie

marion122
5. feb 2016

Ahojte baby viem že sa to sem vôbec nehodí ale predsa to skúsim, kedže potrebujem vzorku mladých žien a kde inde by som vás našla ak nie tu. :D Som študentkou 3. ročníka pôrodnej asistencie a prosím Vás pekne o vyplnenie môjho dotazníka , ktorý je potrebný pre praktickú časť na bc. prácu. Skúma vedomosti mladých žien o tehotenstve . Je anonymný a mne veľmi pomôže. Odpovede nebudú nikde zverejnené, iba v mojej bc. práci ktorá pôjde do archívu. Ak sa medzi vami nájdu ochotné pomôcť budem rada , dotazník Vám zaberie len pár minút. Je určený iba pre ženy vo veku 20-40rokov. Tu je link: https://docs.google.com/forms/d/194p_XcQsDY7fwt...
Vopred pekne ďakujem za pomoc :D

adria88
5. feb 2016

@marion122 vyplnené, nie je za čo 🙂

vlastulina1
5. feb 2016
Používateľ vlastulina1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od vlastulina1.

skusim to aj ja vyplnit..

lussa505
5. feb 2016

@adria88 myslim ze sa budes smiat ale aj ja som dnes dostala.sklamana velmi lebo vcera som si kupila testy ze rano spravim a ani som nemusela...☹ len tu dlhuuu bolest prs si vazne neviem vysvetlit.snad to vyde tento mesiac 🙂

adria88
5. feb 2016

@lussa505 zaujímavé 😀 ale hej, teraz to už ozaj dúfam výjde, hodiť všetko za hlavu treba a ísť odznova a naplno 🙂

lussa505
5. feb 2016

@adria88 no ja mam aspon uz testy doma tak aspon to..mozno viac nato nemysliet a pride to samo 🙂

caramelbiscuit
5. feb 2016

Ahoj, 22.1 sme mali s priateľom prerušovaný sex, v ten deň som mala ráno akýsi redší hlien podobný ovulačnému hlienu. Avšak očakávaný dátum ms bol 26.1, posledný polrok mi chodila celkom pravidelne po tom ako som mala chvilu nasadeny lutenyl. Deň po sexe som dostala zápal močových ciest, liečila som si ho asi týždeň bez atb a odvtedy ma pobolieva v podbrušku, sem tam ma pichne vo vaječníkoch. ms mi samozrejme mešká. Dnes som si robila poobede test rapiclear v zelenom obale a bol negatívny. Myslíte, že keby som bola tehotná už by mi ho ukázalo? Môžem mu veriť? Ku gyn sa chystám v stredu.

emuska08
5. feb 2016

@gabikamicka Ahoj, no dopadla som tak ze mi dosla mrcha o 3 dni skor a za 3 dni aj odisla. Ale uz ju mam aspon za sebou :P

laska07
5. feb 2016

@andrea458 dakujem.A ty si na tom ako?

andrea458
5. feb 2016

@laska07 ahoj no v pondelok idem zase k doktorovi tak verim ze uz bude vidiet srdiecko

pehavcek
6. feb 2016

@marion122 vyplnene, drzim palce pri skuskach aj pri obhajobe 😉

laska07
6. feb 2016

@andrea458 oki daj vedieť potom ako si dopadla 😉

denerys
6. feb 2016

Babi mne meškali 3 týž. V 5. Týž som o to. :'( ťažko sa zmierujem ale nieje to prvý krát. Teraz 3. Krat

denerys
6. feb 2016

Skoro tri týždne mi meškali. A bolo potom. Prvý deň dve kvapky krvya ružový vytok a druhý deň mens silna

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre