Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

lulucinka
31. máj 2011

@sisisi prepac,ze sa pytam,ale ako vies so 100% istotou,ze nie si tehotna?Stacia na to 2 normalne menstruacie a 6 negativnych tehotenskych testov?Ďakujem

sisisi
31. máj 2011

@lulucinka nooo, tak ja som tu druhu este nedostala, az v piatok cakam. take iste pocity ako kazdy mesiac, ked som nemala ani najmensiu sancu otehotniet. ale rada by som bola, keby to je inak 🙂

vierka0
31. máj 2011

@lulucinka ty si nenormalna..fakt nechapem naco sexujes ked mas take traumy z moznosti otehotnenia !! a pochop konecne, ze ked mas tri tyzdne po styku negativny test tak tehotna NIE SI !!! kolkokrat ti to este musi kto napisat aby si to pochopila? pripadas mi jak 16rocna zaba po prvom sexe !

ela2710
31. máj 2011

@vierka0 mozem ti povedat, ze takto ani 16-rocne zaby nerozmyslaju 😀

vierka0
31. máj 2011

@ela2710 chodi z temy do temy a furt sa to iste vypytuje..prejde aj 9 mesiacov od tej jej sprchovej afery a este furt si bude mysliet, ze moze byt tehotna 😀

ela2710
31. máj 2011

@vierka0 😀 ja si ju tiez dlhsie vsimam, ale tu su take viacere, co maju taketo vazne problemy 😀 😀 ci sa da otehotniet vo vode, alebo pri oralnom sexe 😀 neviem ale ich fantazia je neskutocna

piacere
1. jún 2011

@lulucinka zdôver sa mame, že si 100%tne tehotná, nech ťa vezme k detskému gynekológovi... ten ti vezme krvičku na hcg, urobí ti ultrazvuk, pogratuluje k fazuľke, vypíše tehotenskú knižku.... deväť mesiacov budeš hrdá, aké máš malé bruško (aj keď si 100%tne tehu)... o deväť mesiacov popros mamičku, že ASI chceš porodiť... zbaľ tašku, zbehni do pôrodnice.... určite ťa hospitalizujú (veď si 100%tne tehu), štyri dni si poležíš na oddelení šestonedelia a vrátiš sa domov.... krásnych deväť mesiacov 😵 a potom sa zobudíš a ruka v trenkách....

daj si sprchu a záväzok prísneho zákazu sexu do päťdesiatky... ináč budeš v trinástich šedivá...

irriss
1. jún 2011

😀 😀 😀
....opet se tu resi sprchova pena?
Chtelo by to studenou sprchu a to hlavne i pro maminku, zrejme doslo k chybe i tam...tragicky vazne komunikace mezi dcerou a matkou ...a pokud se nejedna o "srandu" ze strany @lulucinka, tak zrejme puberta ji nepomuze a toto trapeni, pokud je realne 😉 ji muze dovest k depresi...kazdopadne moje rada zni:
@lulucinka nech si predepsat od sveho pediatra recept : "Zakaz milovani" aspon do plnoletosti...

vardzikova
1. jún 2011

@sisisi čo je skratka DC? takže dietatko zatial nechcete... ja už by som aj chcela.. možno si niektoré povedia taká mladá.. ale ved rodia aj mladšie 😀 ja mam 23 rokov , manžela, skoro zbudovany dom tak čo.. načo budem dlhšie čakať?

piacere
1. jún 2011

@vardzikova dc = deň cyklu 🙂

vardzikova
1. jún 2011

@piacere Dakujem .. musim si naštudovať vaše skratky lebo niektorym ešte stale nerozumiem.

vardzikova
1. jún 2011

ešte som sa chcela opýtať včera som čítala na jednej stránke že spermoše dokážu prežiť kym oplodnia vajíčko 5-10 dní to nieje nieak veľa? Myslela som si že len maximálne 4 dni.

katkarv
1. jún 2011

@vardzikova to je vela si si ista ze si to dobre precitala?5 az 10dni trva kym sa embryo zahniezdi v maternici

irriss
1. jún 2011

@vardzikova
Mozna jo, kdyz se dobre uskladni...napr. v lednicce... 😉 nebo radeji do mrazaku?

donalona
1. jún 2011

@vardzikova je to vela, vydrzia 4 dni🙂 inak bz sme uz vsetky boli tehotne

piacere
1. jún 2011

@vardzikova max tri dni 😉

vardzikova
1. jún 2011

Nie nie jasne som to prečitala pisali tam 5-10 dni preto sa pytam pretože sa mi to zdalo veľmi veľa.

drobik1
1. jún 2011

@vardzikova no tak to bola hlupost podla mna spermie preziju v tele zeny do 48 hodin.. 🙂

katkarv
1. jún 2011

@vardzikova no skus si to precitat este raz a popripade najst kto to pisal.Je vsak rozdiel kolko mozu prezit a kolko su oplodnenia schopne,ale urcite je 5 az 10 blbost

sisisi
1. jún 2011

@vardzikova tak ja by som tiez uz brala babatko, ale este spolu ani nebyvame, ja som skoncila VS, hladam si pracu, tak by bolo dobre pockat. ale keby sa stalo, tak sa nedeje ziadna tragedia a tesime sa! DC si uz dostala vysvetlene 🙂

vierka0
1. jún 2011

@vardzikova hranicnych je 6 dni, ja osobne poznam osobu, v ktorej manzelovi plavci vydrzali cakat na ovulacii 5 dni 🙂 ale na to potrebuju dobry hlien, ktory je najlepsi v obdobi ovulacie. V poovulacnom obdobi alebo hned po menstruacii (ak hovorime o normalnej dlzke cyklu) je ta vydrz mensia, nemaju na prezitie vhodny hlien (ale zase tam to je jedno, kedze ovulacia je este daleko alebo uz je po nej)

branoalenka
1. jún 2011

uz minule som tu pisala ale vacsina mamiciek mi povedala ze 3-5 po... Je skoro citit priznaky tehotenstva.mylili ste sa.chodila som po forach a verte neverte su taketo mamicky ktore mali taketo skore priznaky a naozaj boli tehotne.kazda z nas je predsa ina.bolesti podbruska uz nemam len chrbtica sem tam hapruje, hlava ma sem tam pobolieva,uz treti den mam bazalnu teplotu 37.1. Rano ked vstanem musim hned daco zjest pretoze mi je zle a cely den mam taky horky pocit v ustach ktory som predtym nikdy nemala.uz som bola nedockava takze 8 dni po... Som si urobila test no negativny.asi to je skoro.mala by som brat tabletky na moju diagnozu ale neviem co robit.lebo ak som tak mojmu babatku nechcem ublizit.mrcha ma prist 10ho.to cakanie ma ubija.je tu sanca ze som tehotna aj ked test bol neg.prosim poradte.dakujem

cecil36
1. jún 2011

@branoalenka 3-5 dni po nemoze zena citit nic, v tom case totiz oplodnenie vajko nie je zahniezdene v maternici a tym padom neprodukuje hcg. Cize z coho asi by boli tie priznaky? Zenska psychika je svina vec, dokazeme si vsugerovat veci, ktore chceme. BT 37,1 je sice fajn, ale zalezi, ake su tvoje bezne poovu teploty. Oplodnene vajko sa uhniezduje najcastejsie 5-7 den po ovulacii, moze sa vsak az do 10DPO. Potom si k tomu prirataj cca dva - tri dni, aby ako tak stuplo meratelne hcg. Cize 8DPO mozes mat slabulinko pozitivny testik, ale s najväcsou pravdepodobnostou nezistis nic, lebo embryjko nemusi byt uhniezdene. Co sa tyka liekov, neviem ake beries, ale väcsina liekov sa v zaciatkoch, kym nie je tehu potvrdene moze brat, lebo dietatku este neprechadzaju do telicka ziviny od teba, cize ani lieky. Samozrejme, zalezi na liekoch, ktore beries.

katkarv
1. jún 2011

@branoalenka aj ja som mala priznaky ako ty kazdy mesiac lebo som velmi chcela byt tehu a vobec mi nepripadali ze si ich namyslam.Aj v mesiaci ked som otehu naozaj som mala tie iste namyslane priznaky od zaciatku a je len nahoda ze som bola fakt tehu.Podla mna vela bab co to pise tak zazilo to co ja a je len zhoda nahod ze boli fakt tehu.Inak vsak drzim palce aby si fakt bola.

vardzikova
2. jún 2011

@sisisi Ano DC- som už dostala vysvetlenie. Ja som si myslela že si vydata? Ale ako si napisala nebola by to žiadna tragedia. Ja už by som tiež chcela ale nechame to na nahodu. Lebo ak človek niečo silou mocou chce vačšinou to nevyjde.

sisisi
2. jún 2011

@vardzikova takze sa uz vobec nechranite? my druhy mesiac raz za cas, ale tak tajne dufam, ze niekedy by sme sa mohli akurat trafit 🙂 a nie som vydata... zatial to este neriesime, skor bude asi babo, ak by sme si mali vybrat vzhladom na financie. drahy povedal, ze buduci rok v lete by sme sa mohli zacat snazit. no ako je to na jednej strane blizko, na druhej strane sa toho za rok moze vselico pomenit.

vardzikova
2. jún 2011

@sisisi My sa v podstate chranime ako sa to vezme raz sme s kondomom a raz bez. My sme otazku ohľadom deti riešili pred rokom ked sme sa začali budovať a manžel povedal že je ešte skoro že ešte niesme ani vo svojom (momentalne byvame u našich) 😉 takže až bude čas a teraz ked nam praskol kondom tak sme to opat začali riešiť, aj ked ja som v podstate už nad tym davnejšie uvažovala ale vedela som že on to zatiaľ nechce. A teraz mi jednoducho povedal že čo,, ved kym sa narodi 😀 (ak z toho niečo bude) tak už budeme vo svojom, čiže z toho asi vyplýva že by bol už možno aj rád 😀

sisisi
2. jún 2011

@vardzikova aha 🙂 a od toho prasknuteho kondomu si uz nedava pozor? ja by som uz bola rada, keby je aspon o ten rok, aj tak si myslim, ze na babatko budem cakat dlhsie. myslim, ze nepojde vsetko tak ako ma ist, co sa tyka byvania, roboty.

vardzikova
2. jún 2011

@sisisi no tak dava si pozor ale povedala by som že už nie až taky ked raz za čas to vynechame ako myslim bez kondomu... tak ja som natom podobne, ja si myslim že u mna bude problem otehotnieť a že to nebude uplne jednoduche..normalne som uvažovala žeby som sa dala vyšetriť aj manžel či ma dobre spermoše 😎 ... napriklad mam sesternicu ma 22 rokov a už 3 x potratila , pritom zdrava mlada žena a nejak to nejde ... len dufam že ja nebudem podobny pripad aj ked nemam z toho dobry pocit

sisisi
2. jún 2011

@vardzikova no ved uvidis, ako to pojde, ked sa do toho pustite naplno 🙂 podarist sa moze aj z prerusovanej suloze, no ja sa tak milujem uz xxx rokov, mozno 7, 8 rokov a zatial som tak neotehotnela... tak sup sup skusit argumenty a nechat to naozaj na prirodu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre