Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

ceekanka
24. mar 2013

Tak jsem testovala po druhé a je to tam.. Krásné dvě čárky 🙂

kacaluna
24. mar 2013

Ahoj ceekanka..chcem sa ta opytat kedze si zistila ze si tehotna..ako sa citis?..mas plne prsia-vystupene modre zily-unavu atd?...teraz som sa zaregistrovala,takze este nemam prehlad.snad mi odpovies..diky 🙂

amstelko
24. mar 2013

@ceekanka Gratulujem.A ukážeš nám tie koľajničky.

ceekanka
24. mar 2013

@kacaluna Ahoj, kdy jsem to zjistila? Jako první mě začly bolet prsa,ale to mívám i před mensesem a tak jsem to nějak neřešila. Pak mě začlo bolet v podbřišku,v podstatě ta sama bolest,co mám také před tím,než to dostanu,jenže to mě přicho bolí tak tři dny maximálně. Teď to bylo už víc jak týden a pořád nic,tak mě to začlo být divné. Žádné jiné příznaky jsem neměla. Ale nedalo mi to a udělala jsem si testík, druhá čárka byla hodně slabounká a taky jsem se tady s holkama radila, ale nedělala jsem předčasné závěry. No a v pátek jsem si udělala testík podruhé a už tam byly krásné dvě čárky. Až teď se mi občas zamotá hlava a zvedne žaludek,ale není tak hrozné.

kacaluna
24. mar 2013

@ceekanka ..dakujem pekne za odpoved...tvoje priznaky su podobne mojim..ja mam mat mrchu az 4.4..ale uz vyse tyzdna mam vecsie a bolave prsia-modre zily mi zacinaju na nich tvorit,krize ma bolia,pribrala som takmer 2 kg.....a dnes som zacala cca kazdu hodku chodit cikat,ale neviem ci to nieje z toho ze som rano vypila 3dl urol.caju,..lebo ma dole vcera vecer kustik stipalo-ale teraz vobec nic necitim-inak urol.caj nikdy nepijem a tym padom neviem ci ma take ucinky aby som kazdu hodku chodila na wc...buducu tyzden idem v ramci prevent.prehliadky prvy krat na vag.sono...takze sa necham prekvapit-ci tam nieco bude alebo nie...este som sa netestovala pockam na sono..snad bude pozitivne.. 🙂

ceekanka
24. mar 2013

@amstelko tady je 🙂 Jenom se mi nepodařilo ho vyfotit ostře,jak se mi klepaly ruce 🙂 První jsem vyhodila,ten jsem si ani nevyfotila :( Říkala jsem,si,že ta druhá čárka je tak jen čistě náhodou,že se tam asi nějak prosákla :D

ceekanka
24. mar 2013

@kacaluna tak držím pěstičky 🙂 Já se musím objednat a tak jsem zvědavá co se dozvím.

sisi31
24. mar 2013

@kacaluna Aj keby si bola tehotná,tak na sone neuvidíš vôbec nič,týždeň pred mrchou.Mrchu máš mať až 4.4. a ty už týždeň máš akože" tehotenské príznaky"?Ak by si otehotnela počas predchádzajúcej mrchy,tak možno,ale podľa mňa tehotenstvo to nie je.Ale ináč držím palce.

amstelko
24. mar 2013

@ceekanka Supéééééér.Gratulujem.

suf
24. mar 2013

@lilly19 Lily, v prvom rade si dávaj pozor na to ako žiješ, za všetko ponesieš následky...:( Buď rozumná...

ceekanka
24. mar 2013

@amstelko děkuju 🙂

zuzx
24. mar 2013

Ahojte, tak ja stale velke nic. Kramy nikde, dnes ma brucho tak boli, pred chvilou som isla na wecko a prisahala by som ze som to dostala a nic. Vcera ma zacali boliet aj prsia, dnes je to jedenasty den meskania. Vcera rano som robila test, ale negativny. Ja uz fakt neviem.

kristinka28
24. mar 2013

co si myslite mozem byt tehotna aj ked mam menzes,,,test mi ukaze negativny ale za tie mesiace som velmi chytro pribrala zveksily sa mi prsia aj mam modre zilky ktore sa velmi dobre vidia,,,,alebo su to nejake zvysene hormony poradte mi prosim som v zahranici a nemam doktora prosimmmmmmm

ratatooy
24. mar 2013

@kristinka28 težko řict nekdo ma ale ms i v tehu

kristinka28
24. mar 2013

@ratatooy ano ale keby som bola tehotna by mi ukazal test ze je pozitivny nie

ratatooy
24. mar 2013

@zuzx nezbyde nic než lekaž přičin muže byt hodne jako tehu tak i zanet delohy,vaječniku,cysta

ratatooy
24. mar 2013

@kristinka28 no podle toho kdy by jsi otehotnela pokud by až tesne před ms tak by se to na testu ještě nemuselo ukazat

kristinka28
24. mar 2013

no vies pocitam tie 3mesiace ,,chcem povedat ze som velmi chytro pribrala aj jeden tyzden mi bolo zle ,,,ale testy negativne,,no neviem mozno su nejake hormony zvysily

ratatooy
24. mar 2013

@kristinka28 aha tak 3mesice ne to je moc to by na testu bylo,a ty nmaš možnost k dr?mel by se na to podivat

kristinka28
24. mar 2013

nie este nemam je tazke lebo musis dlho cakat aby ta zobrali a urobyly kartu,,,jaz som si tiez myslela ze by to malo ukazat ak by som nahov bola 🙂 ,iba mi je cudne ze tak som pribrala aj prsia,,mozno to budu nejake hormony som pocula ze ak mas zvysene tak mozes chytro pribrat
@ratatooy

ratatooy
24. mar 2013

@kristinka28 tak určite hormony mužou udelat toto

trojlistek
24. mar 2013

ahoj holky poradíte? měla jsem pozitivní testy, krásný 2čárk na 10ml -tt a clear blue 2tt těhu +,a 25ml tt stín, prsa mi pnuly, MS týden zpoždění, dr. mi z krve potvrdila lehce pozitivní a mám jít př týden na kontrolní odběr, ale nyní jsem na horách, takže můžu až po velikonocích - ta doba. Ale vcera večer jsem začala trochu krvácet, přestože bych měla být v 5tt a dnes mi to trochu ještě pokračuje, prsa mi nepnou, točila se mi i hlava asi 15 minut, předtím mi z prsou po promasírování vytékalo mlezivo, to nyní taky, ale mám strach z toho krvácení, mám obavy jestli jsem o to malé nepřišla, ale žádné bolesti nemám, když jsem v minulosti potratila, tak to byla šílená bolest.. Myslíte, že můžu ještě doufat, že to není ztracené? mívám velmi nízké hcg vždycky. děkuju předem za vaše názory, hezký večer

dianka16
24. mar 2013

@katka1981 moze to byt ,ale ja mam bolest aj pod lavim prsnikom mozno, ze by zapal?

katka1981
24. mar 2013

@dianka16, prepac nejak sa stracam. Ake mas problemy? Co ti je? Kde presne mas tu bolest a popis mi ju. Je pichava, tlakova, pulzuje? Ako casto? V klude, pri pohybe? Bud konkretnejsia.

dianka16
24. mar 2013

@katka1981 raz ma to zaboli na jednej strane pri rebrach raz na druhej sem tam aj v strede brucha ,potom pod bruchom jednym slovom pobolieva to miestami v celej casti brucha ,bolest je taka tupa pichlava

katka1981
24. mar 2013

@dianka16, co ja mam skusenosti pichava bolest su zastavene plyny. Kup si zaludkovy caj popradsky, ten mi zazracne pomaha vzdy. A obmedz potraviny co nafukuju. Mozno si prekonala nejaku virozu a mas spomalene travenie. Moze ti to vystrelovat do chrbta, pod rebra, hocikde.

adri33
24. mar 2013

@ceekanka Gratulujem.

dianka16
24. mar 2013

@katka1981 moze byt dakujem vyskusam

katka1981
24. mar 2013

@dianka16, nemas zac, popripade fenikel, aniz, Espumisan, ja ked som raz mala koliku, dala som si Sab Simplex co ostal po dcerke, ale ten mi teda zabral okamzite. A naposledy ked som mala zlcnikovy zachvat, tak tento caj, neskutocne pomohol, ja som sa uz videla na sale ako mi beru zlcnik.

bubu4125
24. mar 2013

@trojlistek pokiaľ to nie je jasná červená krv a nie je toho veľa, malo by to byť ok...ja som takto bola, vlastne v tom období som mala mať ms...oddychuj, vylož nohy a sleduj...len netreba panikáriť...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre