Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

nika09876
17. nov 2014

nika09876 Dva tyzdne mi meskali ms. Spravila som test dva x vysli pozitivne dva dni na to som dostala a pocas ms mi vysiel test zase pozitivny. Co to moze znamenat?
Dnes o 11:55 • snaží sa • Odpovedz

1234lubka
17. nov 2014

@nika09876 chod k lekarovy. To moze znamenat hocico. Aj potrat. Aj uhniezdenie. Aj biochemicke tehu.

maruskogt
17. nov 2014

Ahoj kocky. Prosim, napiste svoj nazor. Mozem byt tehu? 14 dni po som robila testik je velmi slabucky. Vid. Fotecka. Dakujeeem :-*

nika09876
17. nov 2014

Podla tesu ano..aj ja som to tak mala len medzitym som dostala MS a aj tak mi ukazalo // ciary...drzim palce..cakam tiez ci mozem byt uz rok sa snazime

maruskogt
17. nov 2014

Dakujem krasne 🙂 no uvidime za dva dni. Aj Tebe prajem vela stastia, mi tiez sa pokusame uz druhy rok. A to sme boli uz aj na inseminacii ale nic z toho...uvidime... 🙂

chantalka86
18. nov 2014

ahojte baby, chcela by som vas velmi poprosit o vas nazor. nie som zvyknuta pisat na fora, takze sa mi tazko pise a ospravedlnujem sa ak je to dlhe, ale nemam nikoho s kym by som sa porozpravala o tomto 🙂 chcela by som si urobit test, ale neviem kedy by bolo v mojom pripade najlepsie ho urobit, ci to nebude skoro aby som dostala pravdivy vysledok. vec je taka ze 31.10. som bola na rocnej preventivke u gynekologicky a ta mi povedala ze mam cystu na lavom vajecniku o velkosti 18 mm.bola som v soku (prva cysta o ktorej viem) a tak som bola zvedava ako bude prebiehat ms. okolo 4-5 sme mali s priatelom nechraneny pohl.styk a trosku doslo k nehode 😠 ms som mala dostat 13.11. ale. 12.11. som mala take slabe spinenie na zopar hodin a bolesti ako by som mala dostat navstevu. tak si hovorim ze, super uz je to tu. a nakoniec nic.streda nic, stvrtok, piatok nic. zacala som patrat na internete a zistila som ze u lekarky som bola pred ovulaciou a teoreticky to ani nemusela byt cysta ale folikul. dosla som k tomu ze tie bolesti a spinenie 12.11. mohli byt aj uhniezdenie vajicka. nakoniec v sobotu poobede sa mi rozbehla navsteva. na to ze som navstevu dostala sa velmi spoliehat nechcem, lebo aj moja mamka mala pocas tehotenstva prve 3 mesiacie mentruaciu ako stale. potrebovala by som pocut vas nazor. viem ze su to len dohady, ale pomohlo by mi to. test si urcite urobim, ale kedy sa mi ho oplati robit aby som sa mohla co najviac na vysledok spolahnut. dakujem krasne.

lucka1881
18. nov 2014

Zdravim, chcela by som sa opytat aky mate názor na:
Meska mi menstruacia, kazde rano mam ale pocit ze ju dostanem ale potom ked sa naranajkujem tak je to v pohode, opakuje sa to uz stvrty den...dakujem za nazory

katkasofi
18. nov 2014

@chantalka86 no ak bola 4-5 ho ovulka, už by na teste malo byť vidno...🙂

katkasofi
18. nov 2014

@lucka1881 sprav si test, zvlášť keď ti teda už mešká. Bolesti môžu byť aj na začiatku tehu...

katkasofi
18. nov 2014

@maruskogt správ si clearblue digitál.. Tam čiarky hľadať nemusíš .. Tento vyzerá zaujímavo 🙂 daj potom vedieť 🙂

chantalka86
18. nov 2014

@katkasofi dakujem.cize teoreticky si mozem aj dnes vecer urobit test. nemusim cakat do rana 🙂

lissbeth
18. nov 2014

@chantalka86 lepsie by bolo rano, vtedy je vecsia koncentracia hormonov

katkasofi
18. nov 2014

@chantalka86 mne poobedňajší ukazoval silnejšiu druhu / ako ranný 🙂 aké máš testy kúpené?

chantalka86
18. nov 2014

@katkasofi @lissbeth ahojte baby mam len jeden 10 miu/ml - pepino z dm

chantalka86
18. nov 2014

ale vela dobreho som na ten test necitala.. 🙂

chantalka86
18. nov 2014

ako tu vidim skusenosti na konikovi

katkasofi
18. nov 2014

@chantalka86 mne 4 dni pred ms ukázal 1-2tt 🙂

moo
18. nov 2014

to môže ukázať v každom tehu inak pri provom mi ukázalo slabučko 5dni po a pri druhom v prvý den meškania úplne krásne... skús GS mamatest 😉

chantalka86
18. nov 2014

@katkasofi dakujem 🙂 tak si skusim urobit dnes vecer este ked dojdem domov z prace.

ayka2
18. nov 2014

ahojte, uz asi 3tyzdne mam obcasne stipanie pri moceni. vacsinou je to rano, ked idem curat po celej noci. ale ked som pila viac vody, vzdy ma to preslo a bolo fajn. potom som sa objednala ku gynekologovi, ze nech pozrie. ale az na 27.11 ma objednal. no a uz skoro tyzden mi meska menzes. mozem byt tehu? davame si pozor, ale tak vselico som uz citala... myslite, ze to bude skor nejaky zapal?

katkasofi
18. nov 2014

@chantalka86 už radšej počkaj do rána 🙂 ked máš len jeden.. Keby máš dva správ jeden večer a jeden ráno a porovnaj 🙂

lissbeth
18. nov 2014

@ayka2 skus urologicky caj a tehotensky test 🙂

ayka2
18. nov 2014

@lissbeth sa ho aj bojim kupit 🙂 caj pijem..

miska_x
18. nov 2014

no ahojte,pridavam sa takisto k diskusii :D
mam otazku ale najprv prepacte mi,viem,ze tychto tem je tu milion,ale kym sa tu v UK dostanem k doktorovi tak sa 5x vyliecim,ak som chora.....
mala som ovulaciu 30.10.14., a 12.11., som zacala mierne krvacat,take spinenie, myslela som,ze je to menzes,ale bolo to strasne slabe na menstruaciu,pretoze prve dni mavam silnejsiu. Po 2-3dnoch to uplne prestalo, a teraz som čistá. Dnes som si robila test, a bol negativny. Myslite,ze sa mi uhniezdovalo vajicko a test to este nezachytil? Nejako sa mi to nezda,takyto problem s menzesom som nikdy ale,ze nikdy nemala..
Dakujem pekne za odpoved 🙂 a prajem pekny večer kočeny

lissbeth
18. nov 2014

@miska_x tak si este popripade počkaj daky ten tyzden ak ti nepride ms tak skus test 🙂

buba987
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miska_x
18. nov 2014

@lissbeth praveze ms mala prist 16-17teho...ale prisla 11-12teho..tak nejak, v noci no...ale neda sa to nazvat ani ms, slaby vytok cervenkasty....len je divne,ze ak je to uhniezdovanie, by to malo prist skor,kedze plodne dni mi skoncili, 2.11 🙂 alebo som počala mimo plodnych dni,ja uz neviem :D mozno je to aj nacas,no neviem...skusim mozno neskor este jeden test,ale cakat do dalsej ms sa mi moooc nechce..🙂

miska_x
18. nov 2014

@buba987 niektore testy maju taku citlivost, ze ti to ukazu aj par dni pred ms, tak vyberaj a skusaj 🙂

maruskogt
18. nov 2014

@katkasofi digitalny nemalu, takze som si dnes spravila mamatest...no neviem...len duuufam 🙂. Co vy nato koceny?

katkasofi
18. nov 2014

@maruskogt gratulujeeeeeem !!!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre