Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

ciba2931
7. apr 2013

ci mozes otehotnet od tych kvapkoch a za aky dlhy cas a mas skusenosty aj s fertikalcare

lentilka3000
7. apr 2013

ja som otehotnela pri prvom dietati cca po 2 mesiacoch uzivania, a teraz ho beriem 3 tyzdne a nasla som 2 ciarky na teste,neviem,ci mal na tom zasluhu gynex,alebo to bola len nahoda 🙂 ten fertikalcare nepoznam...

therra
7. apr 2013

@slavka89 Ja tak isto. Meskam 9dni, co sa mi este nestalo. Mam aj vselijake pocity, nevolnosti a nafuknute brusko skoro cely mesiac od poslednej MS. Akurat ze keby som bola tehotna, tak uz by som musela byt v 7tt, lebo odvtedy bol priatel prec. A robila som si 2 testy a visli negativne. Tak som sa tu dozvedela ze to asi skor bude cista, kedze predosla MS sa dostavila... Ale cokolvek sa moze stat. Preto ak, tak treba ist k doktorovi.

slavka89
7. apr 2013

@therra mne to zatial meska len 5 dni tak uvidim este asi pockam a ak sa nedostavy MS 🙂 tak pojdem k lekarke.dakujem

ejkapod
7. apr 2013

*Ahoj, myslite že je šanca otehotnieť , ked som mala 3 dni po menzese a milovali sme sa naplno??Babo chceme snažime sa oŇ 🙂

therra
7. apr 2013

@ejkapod Šanca je vždy, počula som o všelijakých prípadoch.

ejkapod
7. apr 2013

@therra , ved aj ja len nechcem si namyšlať, lebo velmi tužim po babatku, tak som chcela skutočný pribeh počuť 🙂 že je to možné

therra
7. apr 2013

@ejkapod Chápem, 🙂 mne začalo len nedávno takto šibkať... zrazu sa vo mne ozvalo chcenie a uz som jasná :D... Aj ja by som bola rada keby vo mne už malé rastie, len to asi bude inak. Podla toho co som tu citala vselico a vselijak to babam vislo, ale to su vsetko raritky... a dufat ze aj ja som raritka je asi naivne.

ejkapod
7. apr 2013

@therra , no ja už dlhšie tužim ale priatel stale nechcel, ale už aj on chce tak sa pokušame zatial beriem kyselinu listovu a uvidíme ako to zaberie a buduci mesiac idem na ročnu prehliadku na gyndu tak mu poviem že sa už pokušame a uvidíme čo on odporučí 🙂

marycz
7. apr 2013

@terunka88 včera večer sa spustila MS,takže uvidíme ďalší cyklus...ďakujem za odpoveď 😉

dejna13
7. apr 2013

Caute kocky, ja sa chcem poradit - mrcha mi meska 3 dni, dnes rano som si vsak robila test women secret a vysiel mi tam pohybujuci sa duch, chvilu bol aj dost vyrazny na spravnom mieste a potom zmizol. Uplne scifi. Mala som tiez slaby hnedy vytok, ale mrcha stale nikde. Mali ste niektora podobnu skusenost? Samozrejme ak mi mrcha nepride, pozajtra skusim test znova, no ziadne ine vyrazne priznaky nemam, bolesti v podbrusku mensie ako pred menzesom a teraz uz ani to nie. Naopak - tento mesiac som si po prvykrat vobec uvedomila ovulacne bolesti. Babatku by sme sa s priatelom velmi potesili, no skusame zatial len druhy mesiac. Dakujem za nazory, ci mozem

ada510
8. apr 2013

@dejna13 no ja my sme sa snažili rok preto ked sa to stalo tak som tomu ani neverila najprv mi ale bolo čudné že ked som si stlacila prsia šlo z nich niečo biele no ked neprišiel menzes na druhy deň som si spravila test ten mi ale ukázal jednu silnú a druhú jemné viditeľnú čiarku a druhy bol taký istý myslela som že sú chybné tak som si o 3 dni spravila ďalší ten už bol jasnejsi a v navode píšu že aj slabá čiarka je ciarka...;) no a nakoniec gynda potvrdila ze som v 5 tt tak sme mali vianočný darček...;)

seklava
8. apr 2013

@julka82 ahoj...no keby si mala pravdu...robila som si aj digitalny a ten mi ukazal pozitivny. Mam tomu uz verit na 100%?

lentilka3000
8. apr 2013

@seklava ,kedy si si robila ten digitalny? Myslim,ze tomu mozes zacat verit na 100° 😉 . aj ja som si dnes rano robila este jeden,druha ciarka uz bola jasne viditelna 🙂 dnes som sa objednala k lekarke, objednala ma na 17.4. Tusim ,ze aj ty si takto objednana....ci ?

seklava
8. apr 2013

@lentilka3000 ano aj som objednana na 17.4. 🙂)) tak sa tesim s tebou k druhej ciarocke....a mas aj nafuknute brucho?

seklava
8. apr 2013

@lentilka3000 a ten digitalny som si robila v piatok..

lentilka3000
8. apr 2013

@seklava aj ja sa teším,ďakujem a tebe taktiež blahozelam 🙂 asi to vyslo 🙂,ano mam nafuknute brucho,bolia ma prsia,a mam totalne plny nos 😠 ani dýchat sa mi neda,som trosko nachladnuta,tak dufam,ze to coskoro prejde,budem na teba mysliet toho 17.4. 🙂

seklava
8. apr 2013

Aj ja som nachladnuta.. ☹...drzim palceky..

cocoja
8. apr 2013

@slavka89 Ano, je to mozne. Plodne dni nebyvaju iba v stede medzi dvomi cyklami. Ja som mala napriklad plodne dni tiez 1 den pred menzes, ktory som aj dostala, takze som si myslela, ze nebudem tehotna. Avsak dalsiu menzes som uz nedostala a mam pozitivne 2 testy. Tak mozes byt tehotna, urob si test, ak ti aj meska perioda.

bobozoziliny
8. apr 2013

Ahojte. Dnes po obede som si robila tehu test. Som 43 DC , kedze mam nepravidelnu mns. tak tazko urcit kolko mi meska 🙂 Kazdopadne vysledok je pozitivny . Chcem sa spytat ci mohol ovplyvnit vysledok to ze som prekonala chripku par dni dozadu a samozrejme ze som sa "napchavala" liekmu, ATB.. . Vobec ma nenapadlo ze po roku snazenia to moze vyjst 🙂

adikbs
8. apr 2013

Ahojky holky, brala jsem 5let anti,8měsicu jsem bez ni,po vysazeni jsem ihned dostala Ms a srovnala se mi sama,na den presne (+-2dny)..minuly měsic se mi zpozdila o 14dni,ale dostavila se sama..nini jedu 48den a stale nic,a nevypada to na ní..mam žravou,nevolnost,pobolíva mě tyden v podbrišku..dělala jsem si test a byl negativní ☹ nekdo mi psal ze se plno lidem stalo ze si delalai testy a byly negativni,a na gyndě jim rekl že čekají mímčo...a je plno ohlasu že testy jsou čímdál více nespolehlivé.
Je možné ze bych byla tehotná? 🙂 díky

darazv
8. apr 2013

@bobozoziliny v žiadnom pripade nič nemá spoločne tvoja chripka ani lieky co si brala... si proste tehotna gratulujem 😉

darazv
8. apr 2013

@adikbs ahojky možné je všetko a je pravda v dnesnej dobe je naspolahlivejšie ist na gyndu a tam ti to dr potvrdí na 100% či si alebo niesi tehotna..držim palce 😉

adikbs
8. apr 2013

@darazv diky 🙂

llilinka
8. apr 2013

baby prosim radte mi....posledny sex styk som mala vo februari ,poslednu anti tabletku som mala 8 marca par dnik na to normalnu periodu....tabletky som prestala uzivat a po case som zacala pocitovat priznaky tehotenstva.testy do dnes vychadzaju negativne...je tu stale moznost ze som tehotna??

julka82
8. apr 2013

@seklava ja by som urcite verila 🙂

marycz
8. apr 2013

@dejna13 Skús testovať o dva dni a uvidíš...držím palce 😉

seklava
9. apr 2013

@bobozoziliny ja si myslim ze je to jasne...ciarka je dost viditelna 🙂

seklava
9. apr 2013

@llilinka priznaky tehotenstva moze znamenat ze mas iny problem.....pokial nemas na teste ziadnu ciarku co i len naznak tak si myslim ze si neni tehotna...

kaca2612
9. apr 2013

Ahoj holky.Jsem tu nová 😉 prosím o radu...Dnes je to 5 den co menses nedorazila a test negat.První den jsem slabounce špinila dopoledne a pořád nic.Podbřišek stále pobolívá...Tak jem z toho blázen 😎 máte s tím některá zkušenost?díky za info 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre