Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

butterfly333
11. jan 2016

@laska07 ano zvýšena teplota by sa mala držat viac než 14dni hore

susminka
11. jan 2016

@petkovamiruska Neviem, ako je to možné. Asi bolo málo HCG v moči, tehot. potvrdilo až krvné testy. Tá nervozita a neistota sú strašné, viem, ale skús sa uvoľniť a ukľudniť. Viem, ľahko sa mi hovorí, keď práve toto je pre teba v tejto chvíli najťažšie... Môže to byť tehu, a môže to byť stresom oneskorený menzes. Teraz už aj tak nič neporiešiš, musíš len vyčkať, aký signál vyšle telo 😉 Snáď ten správny. Držím vám všetkým palce

petkovamiruska
11. jan 2016

@mimcurik a ja mam hned slzy za vas od tej radosti samej 🙂 mne vzdy tiez vravi manzel ze nikomu nepovieme...ale ja nevydrzim sama 🙂 ked to raz pride :P ale ono to bude aj u nas...bud teraz alebo nabuduce,ale ja som typ cloveka co ma rad cierne a biele a taketo motanice mi nepomahaju...ked neviem nacom som

butterfly333
11. jan 2016

@petkovamiruska ked je krčok dole zatvoreny a tvrdy je to znak tehu aj ten hustý biely hlien.

petkovamiruska
11. jan 2016

@susminka 😲 dakujem, uvidime co z toho mojho ocakavania bude 🙂

@susminka tymto sa utesujem aj ja ze este toto by bola moznost,ale nechapem preco musim byt vzdy jedna z tych co musia mat vzdy vsetko tak komplikovane...ine zeny uz 4 dni pred MS testuju a dozvedia sa a ja mozem aj neviem dokedy a nic 🙂 ale samozrejme to vsetkym prajem 🙂
@butterfly333 ja som sa este nikdy v zivote nesnazila si nahmatat krcok prstami :D

mimcurik
11. jan 2016

@petkovamiruska :D dakujeme ... no ja som to mam za sebou nielen cierne na bielom :D manzel reval od radosti aj ked sa prvy syncek narodil (cele tehotenstvo tvrdili UZ ze dievcatko,takze sme cakali KArin) a po porode mu volam ze mas syna ta cely happy reval a ja tez :D ale tiez som taky typ cloveka ... das sa to nazvat ,, neverim kym neuvidim" ....

petkovamiruska
11. jan 2016

@mimcurik jej mas dvoch syncekov 🙂 a teraz este jednu princeznu 🙂
ta radost musi byt neuveritelna to ti verim a tlacia sa mi naozaj slzy do oci ked citam take silne komentare 🙂

threetail
11. jan 2016

@butterfly333 tak podľa hlienu som tehotná. Aspoň toto mám na sebe odsledované. Ale zvyšok je proti mne ☹

@petkovamiruska išla som podľa toho čo tu baby písali a pozerala som uja googla 🙂 len to nemá aj tak žiadnu výpovednú hodnotu keďže ho nesledujem pravidelne a neviem kde čo... Som si myslela, že mi to dačo dá... Ale gynekológ zo mňa asi nebude 🙂 a skúšať to už tiež nebudem v budúcnosti.
U doktora som ešte nebola, chcem počkať do konca tohto týždňa (niekde niekto písal, že meškanie sedem dní je vraj v norme)

petkovamiruska
11. jan 2016

@threetail ja som prave dostala mail od lekara,ze mam sa zastavit v stredu o 10:00 ;) takze uvidime ci mi to mrcha neprekazi 🙂

petkovamiruska
11. jan 2016

@threetail ale to vysetrenie krcka mi pride fakt vtipne a naozaj klobuk dole pred zenami ktore si ho dokazu previest same 🙂

cincila18
11. jan 2016

hehe,tak ja som si ten krcok akurat skontrolovala, bola som zvedava... nahmatala som ho v pohode, ale som z toho jelen, len na prste som mala krv 😢 takze asi mrchu dostanem.. co potom tie nevolnosti a modre zily na prsiach? telo ma klame... fnuk...

petkovamiruska
11. jan 2016

@cincila18 a ako dlho ti uz meska?

cincila18
11. jan 2016

@petkovamiruska este mi nemeska, mala by prist do 15steho, ale tie nevolnosti a prsia ma matu.. raz mi je teplo, raz mi je zima, kavu nemozem ani citit a to som velka kavickarka.. ja uz nerozumiem ☹

petkovamiruska
11. jan 2016

a neskusala si si robit tie skore testy? v podstate by si uz mohla dnes ci? niektore garantuju aj 4 dni pred...ci chces radsej pockat? alebo si nemeras bazalnu teplotu?

cincila18
11. jan 2016

bazalnu teplotu si nemeriam.. test uz mam kupeny, ale zatial si ho nechcem robit, podla mna je este skoro.. ci uz mrchu dostanem alebo nie, test si spravim volaktore rano.. tehotna mozem byt aj ked mrcha dorazi.. no,uvidim..

petkovamiruska
11. jan 2016

@cincila18 drzim ti kazdopadne palce 🙂 ja uz len dufam,ze sa nedostavi ani u teba a ani u mna 🙂 a ze budeme najstastnejsie na svete 🙂

cincila18
11. jan 2016

@petkovamiruska dakujem, aj tebe drzim palce... hoci ja som teraz sklamana z tej krvi ☹ uz som sa s bruskom aj rozpravala a teraz toto ☹ asi mi sibe..

petkovamiruska
11. jan 2016

@cincila18 neviem co to znamena a kedze sme kazda ina mozno ze ani nic negativne...asi si si precitala tolko for rolko aj ja a aj odbornici sami pisu,ze je aj krvacanie mozne...takze este nezufaj,hlavu hore,ale stoj pevne nohami na zemi 🙂

mimcurik
11. jan 2016

@petkovamiruska ano mame dvoch syncekov ... planovali sme iba 2 deticky aj 2 mame .... ja by som velmi chcela dievcatko este , no uz neplanujeme dalsie babo ... manzel povedal ze ked chalani trochu podrastu , tak si adoptujeme dievcatko aby sme mali istotu ze bude slecna ... 😀 uvidime mozno casom skusime este raz ,alebo pride neplanovane slecna ...a teraz sa rozhodne este necitim na babo a na tehotenstvo uz vobec nie momentalne 😉 ja vzdy vravim bue ako ma byt ...

petkovamiruska
11. jan 2016

ste zdravi a to je najdolezitejsie 🙂 a ked nebude princezna mozes byt raz dobra svokra a mat nevesty ako svoje vlastne 🙂

mimcurik
11. jan 2016

@cincila18 este nezufaj ,ta krv moze byt preto ze si si pri tom nahmatavani nechtiac nejaku cievku alebo zilku poranila....

cincila18
11. jan 2016

@petkovamiruska ved toto, ze som precitala toho kvantum a sibe mi z toho 😀 no nic,ak sa ani teraz nezadari, budeme to musiet riesit cez centrum, uz neni na co cakat, sme pevne rozhodnuti, vzhladom k mojmu veku.. ale stale sme si hovorili, neriesme to, pride to samo... a zatial to nejak neprislo.. takze nehadzem flintu do zita 😉

cincila18
11. jan 2016

@mimcurik no,aj to je mozne, mam dlhe nechty 🙂 mala som to asi s rukavicou skusat..

petkovamiruska
11. jan 2016

kolko mas rokov? a my budeme spolu tehotne tento rok 🙂 uvidis <3

cincila18
11. jan 2016

jezis, ja som uz "stara korcula" 😀 35

petkovamiruska
11. jan 2016

@cincila18 ale! mame znamych co si mysleli,ze uz proste nikdy nic...ze to proste vzdali a po 40 sa im narodil chlapcek 🙂

cincila18
11. jan 2016

@petkovamiruska ved aj ja poznam plno zien, co mali po 40tke 1.babo.. takze este mam cas 😀 utesujem sa tym 😉

petkovamiruska
11. jan 2016

neboj ty uz budes mat dovtedy minimalne skolkara doma 🙂

threetail
11. jan 2016

@petkovamiruska akurát, že som z toho "vyšetrenia" krčku nič nepochopila :D Bol vysoko ale či tvrdý, alebo mäkký to bolo nad moje pocitové schopnosti :D
Daj potom vedieť čo lekár. Ja som si test robila dnes štvrtý krát v živote a doteraz vždy keď som si dáky spravila tak na druhý deň som to dostala 🙂 Čiže zrejme to ani teraz nebude inak.
Mám asi osvedčený recept ako na meškajúcu menštruáciu: stačí si urobiť tehotenský test a ona príde :D

petkovamiruska
11. jan 2016

@threetail neboj sa nepride a urcite dam vediet ak ma nahodou mrcha nepredbehne a k lekarovi ani nepusti...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre