Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

sara34valentina
12. jan 2016

@threetail zalezi od obliciek😊cikat budes owela owela neskor 😉to je este Priskoro ,este nema ci tlacit 😊

scales
12. jan 2016

@sara34valentina na preventívke som bola na začiatku decembra a žiadnu cystu mi nevidela, myslíš, že mám nízku tepoltu? Lebo vraj sa má merať okolo 6-tej ráno, lebo že potom už klesá, tak ja neviem

butterfly333
12. jan 2016

@scales nebrala si clostil??

threetail
12. jan 2016

@sara34valentina mne je to jasné 🙂 chodím cikať ako drak lebo pijem viac ako zvyknem (celý deň sa nalievam čajom, frajer doma bohovský čaj varí), roztrhlo by ma inak 🙂

scales
12. jan 2016

@butterfly333 Neberiem nič, zatiaľ som totiž neplánovala mať dieťa. Ale keby sa aj podarilo, tak nešťastná by som isto nebola 🙂 A čo ten clostyl spôsobuje?

butterfly333
12. jan 2016

@scales je na dozrievanie folikul.

slnieckomyska
12. jan 2016

@cincila18 mne povedala sestrička že mám prísť vždy na poradňu nalačno a s prvým močom

cincila18
12. jan 2016

@slnieckomyska poradna je nieco ine ako normalne, bezne vysetrenie 😉

slnieckomyska
12. jan 2016

@cincila18 aha,prepáč 🙏 myslela som ze sa bavíte o poradni.🙂

cincila18
12. jan 2016

@slnieckomyska v pohode 😉

bella1235
12. jan 2016

@sara34valentina moze cikat častejšie aj v prvom trimestri lebo sa zväčšuje maternica a tlači na močový mechúr 🙂

bella1235
12. jan 2016

@sara34valentina ale v prvých dňoch je to ozaj asi priskoro 🙂

sara34valentina
12. jan 2016

@bella1235 jasne ze priskoro ....

janzi
12. jan 2016

Ahojte, ja som od leta znovu čakateľka na // povedali sme si s manželom že ideme na druhé 😀 Prvé bolo komplikované a hlavne zdĺhavé, ale po 4 rokoch urputného snaženia sme sa dočkali 😀 😀 Posledné cykly som mala za 2-3 DPO predmenštruačný syndróm - bolestivé nafúknuté brucho, bolestivé naliate prsia, nervozita... ale tento mesiac nič.... Iba ma na 6 DPO pichalo do vaječníkov a na 7 DPO ma pár krát silno pichlo do brucha/maternice, som kľudná ako angličan, mám celkovo dobru a pokojnú náladu, ale bradavky sa od dnes už začínajú pripomínať bolesťou. Je to úplne iný priebeh ako posledné cykly... keď som vas tu dnes čítala, až ma trhalo že si urobím aj ja hneď test, ale hecla som sa, že vydržím aspoň do rána na ranný moč, predsa je ešte mierne skoro, som 24DC, od "potencionálneho uhniezďovania" som 2-3 deň, ale ráno to idem risknúť 😉

baaambulkaa
12. jan 2016

@sara34valentina vôbec nie je priskoro, aj v prvom trimestri sa objavuje častejšie močenie, uvádza sa to aj ako jeden z príznakov tehotenstva.....nie je to také časté ako v poslednom trimestri, keď už tlačí bábo, ale rozťahuje sa maternica a teda žena chodí cikať častejšie

petkovamiruska
12. jan 2016

@janzi ja drzim silno palce 🙂 ja musim vydrzat do rana a snad budem mat vo veciach jasno 🙂

janzi
12. jan 2016

@petkovamiruska do rana je to už iba par hodín, to dáme 😀 a dúfam že sa budeme obe tešiť 😉

bella1235
12. jan 2016

@sara34valentina kazda žena je iná ale aj mne sa zda ze viac cikam na to koľko tekutín vypijem a to su ozaj ze len prvé týždne 🙂 niekoho trápi nevoľnosť niekoho nie niekoho časté návštevy WC inú zase nie. Su to take záhady 🙂

sara34valentina
12. jan 2016

@baaambulkaa ved ano ale nie pred prichodom ms predsa, mozno neskor ...to si kazda zena namysla 😉

petkovamiruska
12. jan 2016

@janzi no dufam aj ja...ale ja si velke nadeje uz nerobim...dnes som si este chcela urobit clear blue a bol chybny....chapete? Nezacalo ani testovat...ani sa nezapol nic...

sara34valentina
12. jan 2016

@bella1235 ale drzim ti palce 🙂 kolko mas este do ms?

stevvvka
12. jan 2016

Baby, caste mocenie v prvom trimestri nesposobuje ani tak roztahovanie maternice, ako hormony. Nepamatam presne, ktory, ale chodi sa cikat castejsie aj v 5. tyzdni uz.
@baaambulkaa
@sara34valentina
@bella1235

baaambulkaa
12. jan 2016

@sara34valentina ak je už tehotná, prečo by nemala mať príznaky 🙂 niektorým ženám začne bývať aj nevoľno skôr, ako im mešká MS...jasné že veľa žien si začne príznaky namýšľať, ale ak už je tehotná, maternica sa zväčšuje a je jedno či jej mešká MS či nie

baaambulkaa
12. jan 2016

@stevvvka aj maternica aj hormóny presne tak, takže netreba vravieť že nie...lebo ja som to mala tiež..a veľmi skoro som začala cikať častejšie 🙂

stevvvka
12. jan 2016

A inak, mozno ma niekto dlhe cykly, 33 dnove, a vynimocne pride ovulacia dkor...tym padom este ani nemeska ms, a priznaky uz mozu byt...aj ked je to vynimocne

bella1235
12. jan 2016

@stevvvka no neviem čím to je ale ak si kuknes toto video na YouTube tak tam hovoria o zväčšovaní maternice ktorá tlači na močový mechúr 🙂 ale určite za to môžu aj hormóny.

janzi
12. jan 2016

@petkovamiruska ja používam obyčajské prúžky, idem na to z ekonomcikej stránky lebo keď som si predstavila že budem testovať toľko ako pri malej, tak by som skrachovala, je si vždy pred ms urobím aj 2-4 testy, lebo som nedočkavá a testujem aj keď viem že je to skoro 😅 Ani pri malej mi tiež nevyšiel žiadny pozitívny test, až dr. v CAR mi povedal že som tehotná 😀 a to som už bola 6tt. Ale vtedy som mala posunutú ovuláciu,, rsp. sme si mysleli ze ten cyklus ani nebude (zase 😠 ) a ono sa to nakoniec takto krásne poddalo 😉 😉

bella1235
12. jan 2016

@sara34valentina uz mam tehotenstvo potvrdené doktorom tak dufam ze ms bude až po tomto krásnom obdobi co ma caka 🙂

stevvvka
12. jan 2016

@bella1235 kolko mma na svedomi materbica, a kolko hormony, je vlastne ejedno, podstata je, ze cikanie je caste...pekne video inak 🙂 🙂

petkovamiruska
12. jan 2016

@janzi joj ja som sa tiez skoro testovala aj ked mi aspon trosku meskala som sa testovala, ale teraz len preto ze idem k lekarovi som chcela normalny nie tie lacne nech mu poviem realnu odpoved a vidis...nakoniec ani nefungoval :( ja by som mohla podla mojich prepoctov byt niekde za 5T....ale vsetky testy negativne...lekar to u teba zistil z krvy?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre