Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

monicka9
31. aug 2014

@elinka112 neboj sa nevzdavaj sa babatko príde v správny cas tomu ver😊ano aj mne začínali testiky najprv jemnymi duchmi a potom silneli😊 no krásne mam testiky ale Dr ma poslal na potrat ze mam natrhnutu maternicu jednom malom mieste na jazvicke po cisarskych.... Takze záznam info ako sa len da aby som nemusela ist na potrat ale zase aby som neohrozila moj zivot😔Ach jaj😔

elinka112
31. aug 2014

@monicka9 Och to vážneee, to ma mrzí..ale nevzdávaj sa ani ty!!! Určite je nejaký spôsob ako bábätko aj teba zachráni! Držím palce!

monicka9
31. aug 2014

@elinka112 ďakujem za podporu si zlata no nechcem sa len tak ľahko vzdať....🍀

piacere
31. aug 2014

@elinka112 robila si si ten kazetový? Ak áno, rozober ho, budeš mať len ten pásik a budeš lepšie vidieť 😉

elinka112
31. aug 2014

@monicka9 Ja by som už tiež tak veľmi chcela bábätko, že si to ani nevieše predstaviť....som len 11 DPO ale už som nevydržala dlhšie čakaťa a musela som testnúť...teraz som sa pozrela znova a ja tam toho dušíka vidím..ale fakt, že len na určtiom svetle...

elinka112
31. aug 2014

@piacere to sa dá?? Hej taký ten kazetový.....ja ho tam vidím na určitom svetleee...ale dúfam, že si to nenamýšlam..lebo ani odfotiť sa to nedá..na fotke absolútne nič nevidno:(

piacere
31. aug 2014

@elinka112 jasné, mal by sa dať 😀 Buď je zložený z dvoch plastov, tak to nožom podber a rozlám napoly, alebo ho nejako surovo s klieštami ulom na jednej strane, aby ti proste šiel rozobrať 😅

elinka112
31. aug 2014

@piacere a potom to lepšie uvidím? :D

piacere
31. aug 2014

@elinka112 určite sa ti bude lepšie skúmať duch 😀 Veľa žien tu na MK po rozobraní objavilo ducha 😀 a potom samozrejme tmavol 😉 Držím palce. Ak sa rozhodneš na "plastový masaker", tak daj vedieť výsledok 😀 Možno sa bude aj fotiť lepšie 😉

anaviky
31. aug 2014

@evittam no ja som praveze mala menstruaciu... hned ako som zacala brat tabletky... a mozno som ju aj preto dostala,ze som zo zaciatku zabudla par krat zobrat.. no na nervy som lebo tretie si uz nemozme dovolit... 😒

zanetka22
31. aug 2014

Ahojte, chcela by som sa spytat, brala som tabletky lutenyl, na oddialenie, kedze som sla na dovolenku a nechcela som pouzivat tampony, doktorka mi predpisala dve krabicky, nemala som ziadne neziaduce ucinky, znasala som to uplne v pohode, vcera som sa vratila z dovolenky, lieky som vysadila a teraz cakam na mrchu. Problem je, ze na dovolenke s priatelom nam praskol prezervativ a preto sa pytam ci je moznost otehotnenia, nevie niekto ? Posledne tri dni mam dost bolesti zaludcne, ale na druhej strasne strasne vela by som jedla..ak niekto viete, skuste napisat nazor. Dakujem

monicka9
31. aug 2014

@elinka112 musis verit ze to pride😊 mne vsetky tehotenstva zacinali jemnym mikro duchom na teste😃a potom silnel a silnel... Drzim palce nech ti to vyjde, aby si mala krasne tehotenstvo a porodila voňave vytužene miminko🍀🍀🍀

elinka112
31. aug 2014

@monicka9 Ďakujeeeem si zlatááá!!!🙂 Skúsim teda zajtra znovu testnúť a dúfať, že nebudem sklamaná 🙂

petuskaa1
1. sep 2014

ahojte babenky,chcem sa opytat po akej dobe po oplodneni vam moze byt zle alebo citit naznaky,Dakujem 😵

donca881
3. sep 2014

Ahojte žienky 🙂 moja menštruácia už mešká 51 dní 😨 nestresovala som lebo je to u mňa tak povediac "normálne", že to chodí ako chce, aj keď takéto vynechanie už dlho nebolo. Robila som si niekoľko testov a všetky vyšli negatívne ☹, ale čítala som tu veľa príbehov o tom ako boli testy neg. a žienky tehotné 🙂 zhruba pred dvomi dňami ma začali bolieť bradavky, prsia mám naliate, ako pred menštruáciou, bolesti v podbrušku-trvajú už dlho, vždy mám pocit že už už to príde a nič..začalo ma pichať v krížoch a tak ako keby medzi rebrami, a mám biely výtok..nesvrbí, nepáli, ale zato ma dostatočne páli záha skoro zo všetkého 😖 na zajtra som už konečne objednaná ku gyn. a dúfam, že mi poviem že budem mamina, v opačnom prípade budem "zase" velmi sklamaná. O bábo sa so svojím snúbencom ešte nepokúšame na plno, ale ani sa nechránime, žiadna anti. ani ochrana, čiže dúfam, že sa nám to náhodou podarilo 😀 tak ženy..čo si o tom myslíte?

ritak
3. sep 2014

@donca881 podľa mňa je to veľmi reálne že budeš maminka... 🙂 Daj potom vedieť...len je divné že testy ti neukazujú a predpokladám že si skúsila aj z ranného moču, však?

donca881
3. sep 2014

Po pravde z ranného moču bol len jeden, negatívny :-/ vyskúšala som 4 každý inej značky..tak neviem no..zajtra sa dozviem 🙂 nechcem sa predčasne tešiť, potom budem príliš sklamaná

ckatka
3. sep 2014

@donca881 pri takom dlhom meskani si este nebola u lekara??? minimalne na ultrazvuk ... som zvedava co ti povedia ked tam pojdes, a drzim ti palce aby to bolo LEN tehotenstvo (moja segra rok nemala MS a ma tak rozhadzany system ze ktovie ci a kedy sa jej podari otehotniet)

donca881
3. sep 2014

Nebola, lebo v mladšom veku sa mi to stávalo a lekár povedal, že je to v poriadku, že sa to časom napraví, no a teraz sa to stalo zase..áno áno aj moja segra má tento problém, nemala MS pol roka, prednedávnom sa jej to zase obnovila vďaka liečbe, ja počítam s každou možnosťou...možno aj ja mám práve takúto poruchu, ale tak dúfam, že nie.

stellasss
3. sep 2014

Ahojte baby, prosim vas o radu. Ms mi meska 12 dni. Nechraneny styk sme mali den, ked som mala dostat ms. Lenze neprisla dodnes. Vcera som si robila test Pepino z billy a ten ukazal slabulinku druhu ciarocku. Rano som si robila woman secret a ten ukazal iba jednu ciarku. Bola som dnes aj na gynde ale robila mi utz a povedala ze niesom, ze nic nevidno...pichla mi vyvolavacku. Ale ked mne nikdy nemeskali ... Aky mate na to nazor?

stellasss
3. sep 2014

Ozaj nikto neporadí??

monikkak
3. sep 2014

@stellasss ahoj no ak ti to doktorka potvrdila ze niesi tak niesi ona vie najlepsie ked tam nic nevidela. Ked meskali mohlo to byt z roznych dovodov ci uz stres ale proste dake hormonalne zmeny.

stellasss
4. sep 2014

@monikkak dakujem za odpoved. Ale keby bolo este skoro to znamena cca 12.dni od oplodnenia uz by nieco videla? Joj aka som sklamana ale kym nedostanem ms nadej tam je...

19monika75
4. sep 2014

@stellasss nadej mas vzdy ale us by bolo vidiet gestacni vak

piacere
4. sep 2014

@19monika75
@stellasss 12-ty deň od oplodnenia určite neuvidí na ultrazvuku nič, ani keby veľmi chcela 🙂 Na utz "niečo" vidno, až keď je hodnota hcg cca 1000 a to je na nejaký cca 20dpo, takže máš ešte min. týždeň čas....
Ak si tehotná, vyvolávačka tehotenstvo udrží, ak nie, dostaneš mrchu.

mariankach
4. sep 2014

@stellasss ahojkaj, ak ti nejaky test uz ukazal slabucku 2 ciarku, skus clearblue digital. Ja viem, je to drahy spas, ale zas 7 EUR (ja som u nas videla za max 8) budes mat kludnu dusu. Mne ukazal tehu 3 dni do MS....

stellasss
4. sep 2014

19monika75 piacere Dakujem pekne za ochotu baby. Este mam otazku vcera na obed mi pixhla tu vyvolavacku. Este stale som nedostala...do kedy sa zvykne dostat ms???

@mariankach u nas v dedine jedine ked dam objednat...ale zajtra pojdem...

denuss
5. sep 2014

@stellasss aj mne ju raz pichli, dostala som za 6 dni...a do 14dni maju prist, ak nedorazia, treba ku gyn.

piacere
5. sep 2014

@stellasss aj ja som raz dostala vyvolávačku, ale mrcha nedošla, bola som tehotná (ja som to dávno vedela, len lekár mi neveril....)

19monika75
5. sep 2014

do 14 dni @stellasss

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre