Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

veronikax
23. nov 2014

@sibalka21 ja tam vidim ciarocku!!!! 🙂 a na to ze je to len 9 DPO .... tak je pekna viditelna ;)

mirka5607
23. nov 2014

Ahojte kočky 🙂 Chcem sa opytat, vcera som mala dostat menzes, okolo obedu, som mala krv, ale taku slabo ruzovu a len na papieri, tak som mala hnedy vytok, ktory pokracuje aj dnes,ale tiez iba na papieri. Trosku mam bolesti, take jemne pichanie ako keby sa mala spustit menstruacia, ale stale nic. Test som si robila asi 19.11, bol negativny. Minuly mesiac som zazila nieco podobne,ale pred menzesom som brala Macmiror Complex 500 tak som myslela,ze je to tym ale nakoniec menzes prisiel, asi na 4 - 5 den meskania... S manzelom sa snazime o miminko 🙂Teraz neviem co si mam o tom mysliet, menzes mam pravidelny 26 dni. Myslite, ze mozem byt tehotna? Velmi si to prajem 🙂 Poradte mi prosim 🙂 Dakujem 🙂

sibalka21
23. nov 2014

@veronikax hej aj sama aa cudujem ze je taka viditelna, prvy krat to bolo ledva viditelne na vynechany menzes ale to bohuzial nakoniec nevislo tak dufam ze bude teraz vsetko ok 🙂

veronikax
23. nov 2014

@sibalka21 skus si urobit o 2 dni 🙂 vraj to krajsie vidiet o dva dni neskor ;) ze sa to stupnuje ;) Ale podla mna je pozitivny ! 🙂 a mozem len gratulovat ;)

veronikax
23. nov 2014

@mirka5607 a kedy ti ma prist MS ? 🙂

mirka5607
23. nov 2014

Vcera mala prist...

katkarv
23. nov 2014

@sibalka21 je pozitivny🙂

veronikax
23. nov 2014

@mirka5607 tak ked si si naposledy robila tehu test 19.11 ... a dnes ti malli prist 🙂 Tak si urob dnes ak mas doma test... alebo zajtra 🙂 Uz by ti malo nieco ukazat... Mozno ;) Zalezi od testu ;) ale uz by si tam mala nieco najst ;)

mirka5607
23. nov 2014

No uvidim 🙂 Dufam, ze to budu // 🙂)velmi by som sa potesila 🙂) a dakujem 🙂

mirka5607
23. nov 2014

@veronikax No uvidim 🙂 Dufam, ze to budu // 🙂) velmi by som sa potesila 🙂) a dakujem 🙂

veronikax
23. nov 2014

@mirka5607 drzim palce !!! 🙂 Ked je to vytuzene babatko... tak parada ! 🙂

mirka5607
23. nov 2014

@veronikax dakujem pekne 🙂)

claudusinka22
24. nov 2014

Baby 5 den mi meska MS..nikdy nezvykne meskat viac ako den..Robila som si vcera vecer aj dnes rano test ( klasicky papierikove palicky) s citlivostou 10..bola len jedna ciarka..prve tri dni meskania ma bolelo brucho ako keby uz-uz mala prist..aj vytoky som mala klasicke..len dnes uz nie.Cely den mavam chvilky ked na mna pride naval tepla..alebo len tak blbo mi zrazu na minutku dve a potom zas ok..Mam citlive prsia a momentalne ked to pisem mi hori tvar ako keby som bola chora..ruky mam chvilku ladove a potom zas teple..myslite ze mozem byt tehotna? A aky naj test s citlivostou by ste mi odporucili vy?? Dakujem

zarecna
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ivx
24. nov 2014

Ahojte, aj ja mám otázočku a veeeľmi rada by som počula váš názor....30.10 som mala poslednú mršku, od 13.11 do 17.11 som mala nechránený styk so snúbencom (snažíme sa o bábo) a 21.11 - 22.11 sa na to objavil najprv hnedý výtok, potom deň nič a dnes to už bol biely výtok ako krém...okrem toho som som v čase keď bol hnedý výtok začala si všímať také tupe pichanie na pravej strane pod bruchom,ale je to slabé.nebolí to , len ma to prekvapilo, že z času na čas to v priebehu dňa pichlo tak , že som to zaregistrovala ... prsia nemám citlivé a iné zmeny nemám, sem tam som unavená ale to asi z práce a cítim také akokeby mi trávilo v žalúdku....môže to byť znak tehotenstva? mrška mi zatiaľ nemešká, mala by som ju mať o 3 dni . ĎAKUJEEEM

ivx
24. nov 2014

PROSIIIIIM O NEJAKY NAAAZAOR ? SOM VEEELMI ZVEDAVA, DIKY 😉

monicka2510
25. nov 2014

@ivx ahoj, skus urobit testik a potom pockat ci pride abo nepride a test zopakovat a ked aj napriek tomu budes mat pochybnosti, tak sup sup k lekarovi🙂 ja som na tom bola pred par dnami podobne a este s rozdielom toho, že mi moje dni prisli o 2 t skor , a v pon. idem na vysetrenia, pretoze ako lekarka povedlaa, na zaciatku tehu M moze prist🙂 ale toho pocitu sa nezbavim🙂

gabikamicka
25. nov 2014

AHOJTE 🙂 .Chcem sa opytat:Beriem HAK mam zvyseny prolaktin a testosteron no minimum a prve balenie minuly mesiac zacala uzivat tyzden pred menstruaciou a prestala ked mi dosla a mali sme parkrat nechraneny pohl.vstyk no teraz som uz zacala hned po mestruacii brat normalne no teraz mam 9 dni pred menstr. a uz mam menstr. bolesti viete poradit ci to nieje tim ze som si narusila este viac hormony alebo .......... ? 😀 Dakujem ......

lissbeth
25. nov 2014

@gabikamicka no bud mas zmagorene hormony alebo....... dozvies sa pokial ti nedorazi menstruacia

gabikamicka
25. nov 2014

😲 diky no uvidi sa fajne som to dobabrala....

lissbeth
25. nov 2014

@ivx no viem ze je to na nevydrzanie to cakanie ale asi ti neostava nic ine len ten test a pockat na termin menstruacie

gabikamicka
25. nov 2014

uff no nemyslim si zeby som bola v tom no 😅 vraj ak mas zvyseny prolaktin a testosteron nemozes byt tehotna ? mala som no este mam trosku akokeby mlieko v prsnikoch pri stlaceni 😔

gabikamicka
25. nov 2014

@gabikamicka test je negativny

boubelka0021
26. nov 2014

Co nato poviete???Netusim kedy bola ovulka lebo som vysadila HAK lebo mi nesedela a dnes som si len tak urobila test...

mimika123
26. nov 2014

@boubelka0021 to vyzera pozitivne

lissbeth
26. nov 2014

@boubelka0021 jo...to fakt vyzera pozitiv

martina0308
26. nov 2014

@boubelka0021 ja mam z takehoto testu teraz 11 tt...tiez po vysadeni HAK

veronikax
26. nov 2014

@boubelka0021 vyzera to byt pozitivne ;)

boubelka0021
27. nov 2014

Vrchne su vcerajsie a spodny teraz urobeny....

zymga
27. nov 2014

@boubelka0021 cakas babo 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre