Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

kachna127
20. sep 2014

@duda82 a skusaj dalej...ja budem tiez ked to teraz nevyjde a daj vediet ako sa zadarilo ....ja dam urcite vediet....

azmuk
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ellabella22
20. sep 2014

tiez som 25 DC ale zatial netestujem, vela stastia vsetkym🙂

kachna127
20. sep 2014

@duda82 a skusaj dalej...ja budem tiez ked to teraz nevyjde a daj vediet ako sa zadarilo ....ja dam urcite vediet....

kachna127
20. sep 2014

@azmuk ahoooj..ja som 18DC cize ja mam este casu na testovanie.....a u mna to je tak ze 2.9. Som mala mrchu a hned 11. Som mala ovu.......a k dnesnemu dnu mam len pnutie v prsiach a strasne sa mi to podbrusie zvacsilo a stvrdlo....tak neviem ci to je nejaky priznak...ale robila som len tak zo srandy vcera test a bol negativny ako som aj predpokladala.....no a jem ako kyselina co ja predtym vobec...cize ja nejake extra priznaky nemam ale akurat to podbrusie sa mi nezda..lebo to mam prvykrat tak.....tak drzim palce 🙂

kachna127
20. sep 2014

@kachna127 pardon...dvakrat som to poslala 🙂

kachna127
20. sep 2014

@azmuk a ake si mala priznaky v prvom? A teraz mas ake? Ak smiem vediet

shalimar6
20. sep 2014

@duda82 dufam ze sa zadarilo uz je to 9 den a nic.v pondelok chcem zavolat doktorovi a objednat sa.tak uvidim ako to dopadne.drzte palce.

duda82
21. sep 2014

@kachna127 jasne ze dam vediet,ty informuj keby sa cosi udeje som zvedava 🙂

duda82
21. sep 2014

@shalimar6 jasne drzim palce dufam ze sa to aspom tebe zadari 😉

kissinka111
21. sep 2014

ahojte pocujte ja viem uz to tu isto padlo taka otazka a je mi trapne sa to pytat ale co uz za otazku mi po hube nikto neda 🙂 s priatelom mavame prerusovany sex zatial sa nestala ziadna nehoda ani sme sa o babo nesnazili chceli sme az po novom roku ale ide teraz o to ze poslednu mrchu som mala 31.8. to bola nedela v sobotu ma uz bolelo brucho co som uz-uz myslela ze mam ale zakazdym ked som isla na wc tak som mala len hnedy vytok vecer sme s kamoskou si dali vino a to asi spustilo mrchu lebo som ju dostala asi nad ranom v nedelu lebo ked som sa prehadzovala v posteli citila som ze ma zasa boli brucho takze to bola nedela,pondelok tiez bola mrcha ale pondelok akoby utalo a nic takze menzes som mala len 2 dni do teraz sa mi to nestalo zapal nemam ani som ziadny nemala v tom obdobi ete mi bolo divne lebo mavam mykozu a ten mesiac som ju vobec nemala tak ci sa mohlo jednat o tehotenstvo test som nerobila zatial cakam na dalsiu mrchu akurat pred tyzdnom niekedy sa nam predsa len stala nehoda ale na druhy den som si kupila tabletku PO dala som si len polovicku nie celu a neviem ci to malo ucinok ako cela alebo mensi ako keby bolo babo aj teraz tak by som bola rada ono to je par mesiacov hore dole jedno len sme koli peniazom chceli pockat do noveho roka. mozete sa k tomu prosim nejako vyjadrit bola by som moc rada vediet vas nazor

19petronela83
21. sep 2014

Dobry vecer.Tak aj ja mam otazocku.Myslite,ze mozem byt tehotna?16.maja som mala nechraneny pohlavny styk.Menstruacia mi prisla nacas,testy vysli,ze nie som.Len som akosi pribrala na bruchu,preto stresujem.16.jula som bola na sono,doktorka vravela,ze nie som.To by uz bolo vidno,ze?Odvtedy som mala menstruaciu vzdy presne,od juna mam dokonca antikoncepciu,len to brucho:( Preto stresujem.Dakujem za Vase nazory,blbe pripomienky si nechajte pre seba.

csillag02
23. sep 2014

Ahoj baby 🙂 Potrebujem poradiť 🙂 teraz 14teho som mala ovulaciu a s priatelom sme si nedávali pozor.18ho som dostala menzes čo som sa aj čudovala lebo som ho mala dostať až 28meho.V čera som bola z rodičmi nakupovať,ale zostalo mi tak zle.Zatočila sa mi nskutočne hlava som mislela,že odpadnem a nakoniec som skončila na toaletách lebo mi bolo tak zle a nakoniec som aj zvracala.Neviem čo to malo byť,ale stalo sa vám to už?Lebo som mislela,že sa nám zadarí ked som mala ovulaciu,ale ked som hned nato dostala menzes tak neviem.

verucsky99
23. sep 2014

Ahojte mamičky,snažilky 🙂 Potrebuuuuujem poradiť :/ Poslednú menštruáciu som mala 3.9..končilo mi 9.9 od 10.9 sme sa snazili každý druhý deň.a včera,pred včerom aj dnes som mala taký divný pocit v podbruškom,trochu ma zapíchalo..neverím,žeby som si namyšlala lebo už sa kontrolujem radšej 🙂 nechcem byť sklamaná,aj obličky ma bolia ale len slabulinko..čo si myslíte mohlo to výjsť?Dnes som mala taký hustý bielý výtok..skor do žlta.. Aj prsia ma bolia..ako pred ms.. ale mrcha mi má príst 1.10..čo dúfam,že nepríde.. :D ..3mesiace sa sledujem a furt mi príde presne na 29deň.Neviem čo mám robiť.Test som nechcela robiť až po vynechaný..Ale mám taký problém,že začalo ma bolieť strašne zub..A chcem ísť ku zubárke..a som počula ,že tá injekcia nie je bezpečne čo by mi tam dali...čo si myslíte mám už urobiť test? Ukázalo by mi niečo keby tam bolo či nie? :/ Vopred Vám ďakujem za opoveď 🙂

teressa4
23. sep 2014

@simonkazga Tak som si spravila teh.test a je pozitivny....druhy co som si robila o dva dni vysiel tiez pozitivne.Vo stvrtok idem k lekarke.Vyzera to tak,ze som uz v siedmom tyzdni 😀

janinka2304
24. sep 2014

Ahojte @ellabella22 a @kachna127.
Ja mám presne také príznaky ako ste písali vy dve. Práve som 26DC. Tiez som mala ovulku skor v cykle...takže čakám. Prvé tehotenstvo som nemala vôbec žiadne príznaky,resp.nesledovala som sa tak. A teraz? Pichanie v podbrusku, nonstop wecko,nechutí mi jesť. Pár dní ma bolela hlava a po nociach nespím. Budem rada,ked dáte vedieť ako ste dopadli. Ahojte a držíme si prsty 😉

ellabella22
24. sep 2014

@janinka2304 no mne sa akurat spustila MS 😕 ale nevadi, lebo sme este neplanovali dalsie babo 😉 este si uzijeme jesen a potom to rozbalime 😀

lillynecka
24. sep 2014

Ahojte chcem sa spýtat.. som 7 mesiac po porode a s muzom sme hned po menstruacii spali spolu aj pred nou... mozem byt tehotná skoro cely mesiac ma pobolieva brusko...dakujem vám 🙂

karina517
24. sep 2014

Ahojte, s priateľom sme posledný deň MS spolu spali. Teraz asi 10 dní po tom mi vôbec nechutí jesť ale niekedy neviem čo skôr dať do úst. Býva mi na zvracanie v priebehu dňa viac krát. Myslíte, že sa nám to podarilo? Už sa snažíme od mája a minulý mesiac sme to nechali už tak keď bude bude 🙂

stellasss
25. sep 2014

@karina517 drzim palce 🙂

stellasss
25. sep 2014

Dobry vecer dievcata 🙂 prosim o radu. Som cca 5 dni po ovulacii a 9 dni pred ms....je tam nejaka sanca na tehu????? Dakujem pekne za radu

janinka2304
25. sep 2014

@karina517 tiez držím prsty a daj vedieť ako si dopadla 🙂

janinka2304
25. sep 2014

@stellasss a kedy ste sa snažili???

stellasss
26. sep 2014

@janinka2304 vcera moja zato sim pisala skor sme nemohli ked som mala ovu

ellabella22
26. sep 2014

@stellasss sanca byva 5 dni pored ovu a cca 2 dni po nej 😉

stellasss
26. sep 2014

@ellabella22 takze tento mesiac s tehu asi nic.....?

ellabella22
26. sep 2014

@stellasss ak ste mali styk 5 dni po ovu...tak asi nie 😒

stellasss
26. sep 2014

@ellabella22 tak dakujem za ochotu

janinka2304
26. sep 2014

@stellasss aj ja si tak myslím ako @ellebella22, ale nevadí, ved bude budúci mesiac 😉

ellabella22
26. sep 2014

@stellasss drzim palce 🙂 hlavne je, ze vies kedy mas ovulaciu, tak par dni pred tym mozete miesit 🙂 to je optimisticke 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre