Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

kp87
4. apr 2014

Ahojte, ráda se přidám do diskuze, protože jsem na tom podobně. Prášky jsem vysadila v lednu, nicméně nechráněný pohl.styk máme od února s tím, že když se zadaří, tak se zadaří 🙂 podle kalendáře jsem měla mít MS ke konci března a minulý týden jsem si dělala test - negativní. Co se týče projevů, tak mám akorát citlivější bradavky. Chci se zeptat, jestli jste byli ohl.něčeho podobného na gyndě? 🙂

makuka88
5. apr 2014

Ahoj holky, tak mam mit za 4 dny MS a zatím me neboli vůbec nic... naděje asi je protože obvykle mam bolave bradavky a bolí me zada teď nic... už aby byla streda...

makuka88
5. apr 2014

@kp87 zkus test ... 🙂

dada87
5. apr 2014

@makuka88 ja to mam .presne tak isto no uvidime 😅 😀

makuka88
5. apr 2014

@dada87 držím palce... 😀

sendy12
5. apr 2014

Ahojky, dnes jsem si dělala testík... vyšel mi takto.. je to slabší ale snad to tam je...🙂 Co myslíte? Už dlouho se snažíme a pořád nic.. 😒 že by už teď? 🙂 🙂

makuka88
5. apr 2014

@sendy12 Jestli je slabší, zkus ještě za den, dva a uvidíš, snad to vyjde, držím palce !! 🙂

sendy12
5. apr 2014

asi mi nejde přidat fotka koukám..🙂

kristinka28
5. apr 2014

@sendy12 daj fotku mozno ti uspeje nech vidime 😉

dia289
5. apr 2014

Dobrý deň mohli by ste mi poradiť? Stala sa mi taká vec, po cca 1 a pol roku som vysadila HA , a menštruáciu som dostala normálne. Hneď po nej nám však s priatelom praskol kondom, a ja som vzala do 8 hodín tabletku po. Na 5 deň som dostala krvácanie, ktoré mi prišlo o 2 týždne skôr ako mi mala prísť normálne menštruácia. Potom sa nám už nehoda nestala, a teraz mi už ale mešká 8 dní. Test som si robila, vyšiel negatívne, no keď som sa pozrela po chvíli, cca 10-15 min, bola tam nepatrná bleda čiarka aj pri testovacej zóne. Bolesti som mala asi týžden pred očakávanou menštruáciu (PMS) , ale teraz ako mi mešká , trochu ustali.
Máte s tým niekto nejaké skúsenosti? Mám trochu stres, či test ukazuje dobrý výsledok, alebo či mi vysadenie HAK a následne dodanie organizmu vlny hormonov z Ecapelle rozhodilo cyklus?

kp87
6. apr 2014

@makuka88 test jsem vyzkoušela a negativní 😒

makuka88
6. apr 2014

@kp87 Tak zajdi k dr a uvidíš .. 🙂

dianuska33
6. apr 2014

ahojte potrebovala bi som vasu radu..minuly mesiac som mala MS v plodnych dnoch som mala s mojim priatelom styk a vsetko do na nastriekal..30marca som mala dostat MS ale neprisla meskala mi do vcerajska a dneska som dostala take spinenie.mam aj priznaky tehotensva ale neviem ci je to ono...dakujem za vsetky rady 🙂

petra2226
8. apr 2014

ahojte,chcela by som sa trošku poradit 🙂 myslite ze mozem mat tehu priznaky uz nejak po 10dnoch?brucho zacina pobolievat skoro ako pri ms, prsia trochu citlive a uz druhy den si zaludok robi co chce..hmmm? 🙂

kliara
8. apr 2014

@ dianuska33 - predpokladám, že od predvčerajška sa už prejavilo, či ide naozaj iba o špinenie alebo o bežnú menštruáciu.

@ petra2226 - je možné, že ide o tehu príznaky (aj keď tak skoro je to dosť nepravdepodobné) a rovnako je možné, že sa telo pripravuje na prichádzajúcu menštruáciu a všetky príznaky si len nahováraš. Napokon PMS má veľmi podobné príznaky ako tehotenstvo. Či si alebo nie si tehotná, začni riešiť minimálne týždeň po vynechanej menštruácii, skôr je to zbytočné.

makuka88
8. apr 2014

@petra2226 Ahoj ja jsem dnes 11DPO a ještě mě vůbec nebolí prsa jako obvykle, prostě nic. Holky píšou, že břicho bolí jako při MS což já už pociťuju chvílema, ale je to tak totožné, že spíše očekávám MS 😖 ... Držím palce ...

dianuska33
8. apr 2014

@kliara ahoj dakujem za odpovedet... som tehu 😀 3tt :D

billam
8. apr 2014

@dianuska33 3tt neexistuje 🙂 ale každopádne gratulujem 🙂

besnota
8. apr 2014

@billam akože neexistuje 3tt tehotenstva? To máš odkiaľ, a kolky akože existuje? To akože budem hneď v 40tt 😀

billam
8. apr 2014

@besnota no moc by som sa nesmiala 😉...ak ti lekár potvrdi tehotenstvo - ked ti mešká napr.tyzden, tak si v 5tt...v 3tt nemôžeš byt, pretože len vtedy má byt +/- ms. Tehotenstvo sa totiž ráta od prvého dňa poslednej ms.

besnota
8. apr 2014

@billam prečítaj si svoju prvú odpoved a ked porozmýšľas zistíš kedy si v 3tt. Prečítaj si http://tehotenstvo.academy.sk/index.php?click=10

billam
8. apr 2014

@besnota a co sa ti zda čudné? Napísala som jej, že neexistuje 3tt...žiadny gynekolog ti nepovie, že si v 3tt...tehotenstvo sa počíta od 4-5tt - baba to zle napísala.

http://www.mamavit.sk/p/tehotenstvo

Ja uz mám dve deti, tak co to o tom viem.

besnota
8. apr 2014

@billam aj ja mám dve a bola som tiež dva krát v 3tt, veď nikto nehovorí, že gyndo to potvrdil
Je jedna vec ze sa "to" počíta od 4-5tt lebo je niečo vidieť na UTZ a druha vec ze tehu sa musí predsa začínať od začiatku nemôžeš preskočiť 3tt lebo gyndo to nepotvrdí

billam
8. apr 2014

@besnota áno, začína 1,2,3tt, ale počneš reálne az v tom 3 týždni...preto som ti pisala, že lekári počítajú tehotenstvo od prvého dňa poslednej menstruacie - a to zena na 100% nie je tehotná...Ak máš cca 28 dnovy cyklus a ovulacia je 12-14 den /uz vtedy by si mala byt v 2tt/ a reálne az vtedy sa oplodni vajicko....no a dalších 5-10 dni trva, kym sa uhniezdi v maternici...lekár potvrduje tehotenstvo na základe krvi a mocu, čiže az v 4-5tt /kedy ti mešká/ A v 4tt nic na utz nevidis 😉 maximálne zmenu na sliznici v maternici. Nic iné.
Ak by sme mali byt anatomicky presní, tak v 3tt sa oplodnene vajicko len uhniezduje..tzn. Ak si mala ms 1.3 a ovulaciu 14.3. /vtedy si otehotnela/...tehotenstvo si zacnes rátať od 14.3 /žiaden lekár tak neráta/ a ďalšiu ms máš dostať 28.3...nedostanes - ideš k doktorovi si v 4tt-5tt - lebo on to ráta od 1.3. To je na tom to zvláštne, že tehu sa ráta vlastne odo dňa, kedy vlastne tehu ani nie si 🙂
Jedine výnimky sú, ak máš posunutu ovulaciu. Alebo si bola na UO a vies presný den oplodnenia.

billam
8. apr 2014

@besnota a ďalšia vec, prečo som na ňu reagovala bola preto, že 6.4. pisala, že jej mešká od 30.3....čiže uz vtedy bola v 5tt a dnes napísala, že je tehotná a v 3tt /ty sama bez vyšetrenia lekára - a dokonca ani lekár nezisti, že si v 3tt - nic nie je vidieť, ani z testov nic nezistis - vtedy máš len za tyzden dostať ms/

noemi7596
9. apr 2014

Ahojte potrebujem poradit..... Brala som hak len zabudla uzit jednu tabletku a potom som ju uplne vysadila cize som si ju vobec nedala uz........menstruaciu som dostala o 9dni skor a bola taka cudna raz slaba potom silnejsia a takto sa to striedalo........cez noc nic potom cez den raz tak raz tak no nebola zase taka silna ako inokedy.....bolesti som mala jeden den normalne ako mavam cez ms.........potom mi menstruacia skoncila mala som normalny vytok vsetko ok......a na druhy den som mala spinenie bolo to strasne slabunke take hnedo cervene ale moc moc slabe....stacila by mi na cely den najtensia a najmensia vlozka........a to spinenie som dostala presne vcase ked mi ms mala prist tak ako mala len prisla skor....ale spinenie bolo na datum ms ktoru som mala dostat normalne...trva mi to uz druhy den ale je toho naozaj malo......a mam v podbrusku take bublinkovanie ako keby a sem tam take tlaky ako ked mam ms inak nic hrozneho....neviem co si mam o tom mysliet myslite si ze mozem byt tehotna? 😒 Dakujem

noemi7596
9. apr 2014

to tu naozaj nikto nieje????? 🙂

stormie
9. apr 2014

@noemi7596 mozno preto tu nikto nie je, lebo vsetky uz zistili ze na zistenie tehotenstva uz davno vymysleli tehotenske testy tak sup sup do najblissej lekarne 🙂

A len tak mimochodom, nepises kedy si mala pohlavny styk a bez toho to nejde 🙂 to ze si mala mrchu inak ako pred tym je pochopitelne kedze si bola pod vplyvom hormonov z antikoncepcie a tu si vysadila

jankaroy
9. apr 2014

na tvojom mieste by som isla na gyndu dat sa vysetrit, moze to byt aj kvoli tomu ze si prestala brat hak a nepises kedy si mala styk, hned po vysadeni tabletiek?

noemi7596
9. apr 2014

no pohlavny styk som mala nechraneny 27 a potom 30 tak neviem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre