Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

makuka88
13. apr 2014

@makuka88 a máš nějaké příznaky nebo nic jako já ? 😀

makuka88
13. apr 2014

@dada87 to bylo tobě 🙂

dada87
13. apr 2014

@makuka88 baby pisali ze sa moze hoc kedy nemala som ho este ved tam je letacik ak nie spravis rano ale ze sa moze cez den ....drzim palce 😉

dada87
13. apr 2014

@makuka88 akurat ma trosicku pobolievaju uz prsia ale inac nic

makuka88
14. apr 2014

4 dny zpožděni a test nesili, myslim ze je to v háji...

eri1212
14. apr 2014

@makuka88 Ahoj mne 6 dni meska a ani mne nesilnie vobec. Mam strasne slabulinku ciarocku sotva viditelnu. Takze neviem. S dokim som hovorila po tel a hovoril,ze zrejme som tehotne len mam malo HCG. No dufam ☹

makuka88
14. apr 2014

@eri1212 Ahoj přesně tak já jí vidět mám už 5dní ale furt slabě ... s dr jsem ještě nemluvila, teď jsem byla v lékárně a koupila si další testy, připadám si jak blázen ...ale co můžeme dělat .. 😢 😔 snad nám to vyjde...

makuka88
14. apr 2014

@eri1212 Tak jsem volala, prý nevadí, že nesíli ke konci týdne mám přjít na kontrolu a řeknou mi víc ... trošku mě ulidnili...

nonnni
14. apr 2014

@makuka88 testuj vzdycky stejnou znackou testu, jinak to vubec neni smerodatne! S cim jsi zacala, tim i pokracuj, abys to byla schopna posoudit.

Kazdopadne, za 5 dni uz by tam nejaky posun me byt znatelny, drzim palce. Kdyztak sem hod fotku, nekdy to chce nezavisle oko na posouzeni, casto se ti muze zdat, ze nesili, prestoze sili🙂

makuka88
14. apr 2014

Obavám se ze moc neuvidite... ☹

makuka88
14. apr 2014

@nonnni je to blbě vidět, v reálu je to lepší, ale furt je to málo ... sílí asi hodně z lehka

nonnni
14. apr 2014

@makuka88 v jakem rozmezi byly delane ty zelene? Protoze ten spodni vypada tmavsi...ty modre jsou mamatesty?

dada87
14. apr 2014

ahoj tak je to slabucke ale volnym okom viditelne tu byvali ine testy co vobec nemali takuto ciarku.nestracaj nadej ciarka tam je zajdi k lekarovy horsie by bolo keby sa ciarka stratila ale je taaaam,tak mas malo HCG.chod sa spytat k DR.aj ked oni su niekedy z toho jeleni viac jak my zeny 😉 😉

makuka88
14. apr 2014

@nonnni první test byl 27DC (modrý -DR,max) 28,29DC (zelený -tnevim značku) a dnes 32DC modrý. MS mám kolem 28DC a ten modrý je vidět zelínení když je dám k sobě.

makuka88
14. apr 2014

@dada87 Dr mi řekla, že nevadí, že je slabá a nesílí, že mám přijít v pátek a uvidí se.

nonnni
14. apr 2014

@makuka88 podle meho to tmavne...zkus sehnat nekde ty zelene a udelat ty...budto si mohla mit ovulaci pozdeji, nebo muzes byt jedna z tech zen, ktere filtruji malo hcg do moci, nebo vubec muzes mit nizsi limity hcg...a nez se to dohrabe k hodnotam, kde je naruzst znat hned ze dne na den, tak to chvili trva...

Jasne, ze taktez muze jit o biochemicke tehotenstvi, mimodelozni...v teto fazi tezko rict i s dalnici ja Brno, ale zatim bych neplasila 😉

dada87
14. apr 2014

@makuka88 ok tak ine ti nezostava vydrzat do piatku.drzim palce neboj bude to ok.ja neviem kedy mam ist chcem ist zajtra ale neviem ci to je skoro ani neviem v ktorom som .Alebo vydrzim do bud,tyzdna . ☹

makuka88
14. apr 2014

@nonnni tmavne ale nepatně.... já měla vždycky všeho málo ... takže nejspíš i HCG ...OVU jsem poprvé vůbec nepostřehla ale my se snažili tak nějak furt... ať už je pátek.. díky 🙂

makuka88
14. apr 2014

@dada87 Tak zavolej a uvidíš 🙂 budu držet palce ať je všechno jak má.. 😉

nonnni
14. apr 2014

@makuka88 ...vzdycky vseho malo 😀 😀 😀

Hele, hlavne bych ted neletela k doktorovi, protoze na utz nic neuvidi, akorat te jeste vic vypleskne...maximalne, ze by te poslal na krev, ale to je smerodatne akorat pri opakovanem odberu a to si muzes dojit i jako samoplatce, stoji to kolem stovky a vysledky budes mit do tri hodin maximalne...na tvem miste bych si dosla zitra a pak ve ctvrtek/patek.. hcg se ma nasobit kazde 2-3 dny/48-72 hodin...takze neni dulezite, jak je vysoke, ale zda se nasobi...za ty nervy ti ty dve/tri stovky stoji....

makuka88
14. apr 2014

@nonnni nejviditelnější rozdíl je mezi prvním a posledním testem 🙂 (na fotce moc ne)... to jo, uvidím zda udělají krev nebo co... v pátek zajdu a snad budu chytřejší.. a za ty nervy dám kolik budou chtít 😀

nonnni
14. apr 2014

@makuka88 no jestli te v patek posle na krev, tak vysledky budes mit v pondeli a bylo by nepravdepodobne, ze by neco bylo viditelne v deloze...to je cca od 1000 a vice a to, s nejvtsi pravdepodobnosti, mit nebudes....minimalne zitra bych si dosla sama, abych mela s cim porovnavat tu patecni krev...ja jsem tezce nerpelivy clovek, cekat na neco je moje smrt 😀

makuka88
14. apr 2014

@nonnni no moje taky, stává se ze mě psychicky dost slabý jedinec ... takže půjdu ve čtvrtek aby ta krev byla dřív ... 🙂))

nonnni
14. apr 2014

@makuka88 jj, alespon takhle...ale i tak bych si dosla i v utery 😀 Pak v patek uz budes mit jasno, i kdyby na utz nebylo jeste zhola nic...dej vedet, jak si dopadla!🙂

dada87
14. apr 2014

ale neistota zeny a zvedavost ci je vse OK sa neda porovnavat s peniazmi co kolko stoji predsa 😉

makuka88
14. apr 2014

@nonnni Když to přežiju ve zdraví tak ano ... 🙂 musím věřit ... díky za podporu.

nonnni
14. apr 2014

@makuka88 si vezmi, ze nemit moznost techto testu, tak si te doktor pozve nejdrive za dva tydny po vynechane MS, prave proto, ze biochemicke je snad kazde ctvrte tehotenstvi...akorat my vime, ze tam neco bylo a plasime. Jeste moje generace (kdyz jsem byla pod 20), tak se domaci testy nedelaly a fura holek proste dostala MS o tyden/dva pozdeji, silnou a nikdy nepremyslely nad tim, ze byly tehotne...pokrok no...nekdy tak akorat na nervy...

denuss
14. apr 2014

@makuka88 budem uprimna...ja som mala taketo testy a islo o biochemicke tehotenstvo..mala som aj kopec priznakov ako pri prvej dcerke...v priebehu tyzdna ciarka silnela, ale len minimalne a 4.den sa mi zdala o nieco slabsia a o dva dni prisli kramy...u mna to bola celkom ulava, lebo som bola dva mesiace po porode 😝 ale to vobec nemusi byt tvoj pripad, dufam, ze teda nebude...len moja skusenost, dufam nebudes sklamana..drzim ti palce

makuka88
14. apr 2014

@nonnni jj je to zbytečné plašení ... já si řikala jak to nebudu prožívat a teď mám po celém bytě testy ... nejsem zvyklá mít zpoždění a moc si to přejeme, mysleli jsme si, že to půjde rychlejc

makuka88
14. apr 2014

@denuss já se bojím, že to nevyjde ... ale nic jiného než čekat asi nemůžu .... a stejně to neovlivním..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre