Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

suzzi7
12. mar 2016

Áno môžeš ani umna sa partner nevyvrcholil a momentálne som 13+1 😊

karmela
12. mar 2016

@zuzu1122 mojko ani ja som vtedy o plodnych dnoch nevedela ani za prdik..Oni sa riadia podla poslednej ms..S mojou dr som max.spokojna je to anjel v bielom plašti..Aj ako človek aj ako odbornik škoda,že nie každý dr nema taky pristup ved tehulky,snažilky sa nevedia dočkať pozitivneho testika a dr ich odbije pridte o 2tyzdne a potom sa ženy zbytočne strachuju ako to dopadne a sledujeme sa či je všetko ok..Takže v tomto ťa chapem,že maš obavy ale uvidiš všetko dopadne dobre 😉 v

katy31
12. mar 2016

@karmela no ale jej mešká 10 dní, tak je v 5 tt, nie? to je ešte skoro... aj mne kázal lekár čakať, dva týždne... až tak som šla na sono.... za odobratie krvi nikto nič nedá, ale asi to považujú za zbytočné, kedže rozhodujúce je sono..... teraz sa to nejak mení, tie lekárske postupy... pred rokmi som mala pocit, že mi pri tehu robili viac odberov, aj poradní, ako teraz... teraz aj mesiac neviem, či je všetko ok....

katy31
12. mar 2016

@zuzu1122 to chápem, ale zbytočný stres škodí bábätku... preto som Ti napísala, že je to ok, že sa nemusíš báť.. Ak už jedno bábo máš, tak sama vieš, že kým neporodíš, vždy je čoho sa báť, pokiaľ nemáš veľké bolesti, nekrvácaš, tak by to malo byť ok.... A ak je plod zlý, i tak to nijak neovplyvníš... sama si s tým príroda poradí.... tak hlavu hore.... 10 dní prejde raz dva a uvidíš svoju bublinku na sone... 😉

zuzu1122
12. mar 2016

@karmela no poviem ti pravdu, pri prvom som teda stresovala inak... zacala som spinit a velmi som sa rozplakala, ze to nevyslo... potom mi moj gyndos vysvetlil, ze zeny mozu niekedy spinit a cim je to sposobene... kedze ale mam uz jednu princeznu doma vo veku 16 mesiacov - vsade ma prsty, vsetko ju zaujima, cize musim mat oci aj na zadku 😀 - tak moc nemam cas na to mysliet, ale akonahle mam chvilu cas, napriklad ked spinka alebo je manzel pri nej, tak uz mi mysel zabieha kade-tade... 🙂

zuzu1122
12. mar 2016

@katy31 ano... kym zena neporodi, vzdy je coho sa bat... ale aj ked porodi, potom pride na rad iny druh strachu... akonahle sa zena stane mamou, asi sa uz bude bat stale.. este ze mam tu moju hviezdicku, ta ma dost zamestnava 🙂 aj ja si tak hovorim, neurobim nic... ked to nebude mat byt, mozem sa aj na hlavu postavit a nezabranim tomu... ale moc by ma to mrzelo a bola by som z toho smutna... ale dakujem za slova podpory 🙂

katy31
12. mar 2016

@zuzu1122 ja viem, ale to, na čo myslíš, sa deje.... tak mysli pozitívne, nech je všetko ok, aj Tvoja dcérka potrebuje mamu spokojnú.... tak len vydržať... 😉

zuzu1122
12. mar 2016

@katy31 dakujem 🙂 som rada ze som tu nasla slova podpory... 🙂

zuzana256
13. mar 2016

Ahojte chcela by som sa spytat ako vas nazor nato co vam napisem uz dlhsie mavam bt 37,6/37,7 mala som ju dostat 11.3 a zatial nic dnes mam b. teplotu 37,7 a myslim ze keby uz prisla a lebo aj pred nou uz by takato teplota nemala bit test som este nerobila

zuzana256
13. mar 2016

A pred par dnami som sa sprchovala a silno ma pichlo na lavej strane az sa mi hlava zatocila myslela som ze padnem neviem co to moze bit

zuzana256
13. mar 2016

Vajicka praskat nepocitujem ale pocit mam ako na mrchu pred tim som casto chodila na wc curat a dlho ako obvikle dokonca aj stolicu som mala za den viac krat jest mi nechutilo nic teraz ma bolievaju nohy velmi krize len trosku

daji
13. mar 2016

Ahojte, chcem sa spytat. V pondelok som bola u gyn. a povedal ze teraz sa treba snazit o miminko lebo mam ovulaciu ale koncom tyzdna som dostala menzes. Totizto ju mam nepravidelnu a som po dvoch operaciach endometriozy. Nemohlo sa to vyplavit tym menzesom? Dakujem

zuzu1122
14. mar 2016

No zenicky, u mna sa ziadny zazrak nekona teda ☹ vcera poobede ma chytili bolesti krizov ktore mali opakujucu sa tendenciu a vyrazalo mi to do noh, zacala som malinko spinit, vecer som uz mala trochu krvi a do rana sa rozbehla menzes aj s patricnymi bolestami, ktora meskala takmer dva tyzdne... ja som zivy dokaz, ze ani jasne pozitivny test nic neznamena... na foto su testy robenev sobotu a dnes - lady max test a rapiclear vrchne su v sobotu a spodne rapiclear a lady max test robene dnes ☹ vysadila som aj utrogestan...

zuzu1122
14. mar 2016

@karmela tak uz je to jasne ☹ tusila som, ze ma nemoze stretnut tolko stastia aby to vyslo hned na prvykrat ☹ ale bolo krasne tomu na tie dva tyzdne verit a dufat

adria88
14. mar 2016

@zuzu1122 to ma mrzí ☹ , ja mám podobné testy a to mi len pár dní mešká ms...

zuzu1122
14. mar 2016

@adria88 ja som mala ten lady max test stale rovnakej intenzity od minuleho tyzdna... asi to nemalo byt, aspon sa tak utesujem, aj ked je to slaba utecha a moc to nepomaha ☹ ty nemusis byt moj pripad, ak ti testy silneju, tak je dobre..

adria88
14. mar 2016

@zuzu1122 no do štvrtka silnejú, 3 pepino testy a dnes ráno som si spravila dr.max... no uvidíme, ako to pôjde ďalej... a u teba to takto malo byť teraz, ale držím palce, nech sa nabudúce podarí už ozaj malinké miminko 🙂

karmela
14. mar 2016

@zuzu1122 ach zlato myslela som na teba včera a verila,že sem capneš pozitívne testiky..Mrzí ma to velmi ☹ Mojo a na kontrolu by si nemala isť??Pri buducom tehu verim že hned další cyklus, nabehni k dr on ti možno aj sam povie..Mojko ked bude všetko ok snažte sa hned verím že to vijde a bude sa vivijať ako ma.,Budem na teba myslieť

zuzu1122
14. mar 2016

@karmela dakujem za povzbudenie.. urpimne ti poviem, ze niesom si ista, ze to pojde tak rychlo a tak lahko.. na prve sme cakali 2,5 roka a vyslo nam az tretie ivf... poviem ti pravdu, keby som nemala tu nasu hviezdicku tak uz som psychicky na dne... ale aj tak som z toho dost zla... toto je asi horsie ako keby tie testy boli hned negativne... no musim zavolat sestricke ze sa mi rozbehla menzes a ci mam prist na to kontrolne sono buduci tyzden v utorok... najhorsie je, ze ja nemam ani predstavu kedy teraz najblizsie dostanem, ako budem mat ovulaciu... nikdy sa mi toto nestalo, ked uz mi meskali alebo prisli skor, tak to bolo max 2-3 dni - zalezalo na tom, ci som nebola nahodou chora a nebrala atb, pripadne stres... ale toto ☹

zuzu1122
14. mar 2016

@adria88 dakujem ti a drzim vsetky prsty, aby ti to vyslo 🙂

adria88
14. mar 2016

@zuzu1122 Ďakujem pekne 🙂

m2552
14. mar 2016

@zuzu1122 este nestracaj nádej, je nespočetné mnozstvo žien,ktore prve mesiace normalne krvacali. Dokonca moja známa mala menatruaciu do 7meho mesiaca. Mne teraz tiez meskala 5dni (co sa mi nikdy nestalo) a po nej prislo nieco ako menstruacia na 6dni,ale v takej intenzite,ze by mi ma cele to obdobie stacila jedna vlozka.. Tehotensky test mam negatívny a vobec netusim co to moze byt,kedze moja bezna spotreba bola 5-6nocnych vloziek na deň,a teraz len bodky,ak vobec nieco. Drzim palce,aby sa babike nic nestalo a vy ste sa mohli radovať z prírastku 😉

karmela
14. mar 2016

@zuzu1122 moja zavolaj daj im vedieť čo sa stalo..viem si predstaviť čo prežívaš,hoci niesom v tvojej koži.. ☹ je to velmi smutne.Moja nestracaj nadej mam kamošku čo sa snažila 6r prežívala som všetko snou,jedno potratila tiež bola na ivf ..Teraz sa teši z krasneho chlapčeka 2mesačneho..A ver tomu že budeš aj ty..Ked sa samo telo teraz vičistí hned po ms si kup ovu testy 10ks najidealnejšie sleduj kedy bude ovu snažte sa ja budem držať palce nech sem vylepíš najbližšie pozitivne testiky ktore budu silnieť a budete zdravo rasť a priberať..ZAVOLAJ dr nech ťa potom pozrie možno ťa zavolaju hned,vela sil ti prajem moja a hlavne ver že budeš najbkižšie zdrava a štastna tehulka

scales
14. mar 2016

@zuzu1122 Mne to nejde do hlavy, že aj po spustení menštruácie máš zvýšenú hladinu HCG hormónu, podľa mňa by si mala ísť k lekárovi ak ti meškala MS viac ako týždeň a len teraz sa ti spustila s pozitívnymi testami...

karmela
14. mar 2016

@zuzu1122 moja daj potom vedieť čo povedal dr

zuzu1122
14. mar 2016

@m2552 dakujem krasne za mile slova, ale poznam svoje telo... ano, tiez som citala ze vela zien ma menzes aj pocas tehotenstva ale slabsiu, nieje to klasicka menstruacia... a mna bolia hooodne krize a navyse mam navaly tepla... to bude asi tym, ze sa mi tak pokaslal cyklus ☹ a nebola si u lekara? citala som, ze toto sa moze stat ked si tehotna...

babatko2016
14. mar 2016

@zuzu1122 poznam zeny ktore Mali normalny menzes a boli tehotne tak najlepsie ist ku doktorovi

zuzu1122
14. mar 2016

@karmela krasne slova... dakujem... 😅 u nas sa to potvrdzuje, clovek mieni, Pan Boh meni... popravde ti poviem, ze sa moc bojim ci to vyjde nabuduce a ak to vyjde, aby sa zas nestalo toto... mas pravdu, asi ma bude lekar pozerat, ci sa vsetko vycistilo spravne... dufam, ze neskoncim na kyrete, to by bola katastrofa... manzel robi 13-tky a ja som cele dni sama doma s malou... je naucena hodne na mna a navyse chvala bohu este kojim... akurat vcera vecer mal manzel hlavu v smutku, lebo som mu povedala, ze sa moze stat, ze v noci budem hodne krvacat - to uz som tusila ze je zle - a ze budem musiet letiet do nemocnice... neviem, co by tu s malou robil sam...

zuzu1122
14. mar 2016

@scales no pozitivny je len lady max test a ten rapiclear od soboty zoslabol... mozno to je tym, ze ten lady max je citlivejsi, alebo ja neviem... aj ja som bola prekvapena, ze mi ukazuje dost silnu ciarku napriek menzesu, ale tak co uz... bola som vo stvrtok u lekara, na sone nevidel nic, dal mi utrogestan, magnezium a kazal mi prist o desat dni..

zuzu1122
14. mar 2016

@babatko2016 manzel musel do prace, vypadli im dvaja ludia co zostali PN, takze ja sa nemam ako dostat do mesta s malou... zostava mi len pockat do utorka... aj tak ti poviem pravdu, mam obavy co mi doktor povie ked sa tam zas objavim... uz musim vyzerat jak hysterka... a to mali normalnu menstruaciu? myslim, co sa tyka intenzity aj dlzky... lebo nejaka porodna asistentka na nete pisala, ze moze mat menzes ale je slabsia.. proste to nieje klasicka menstruacia..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre