Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

kakajka
26. jan 2011

@adka_pajerska ja by som pockala do dalsej mrchy a ak by ti bolo medzi tym nejak moc divne, boleli ta prsia alebo sa tocila hlava, tak si urob aj medzi tym

adka_pajerska
26. jan 2011

@miyya Ahoj miyya, chcem sa ta opytat, ked sa v tele odohrava uhniezdovanie mozem mat nejake priznaky???Teraz vecer m nejako bolelo brusko aj podbrusko a ked som isla na wc mala som taku kvapku ruzoveho vytoku. Co to moze znamenat???

adka_pajerska
26. jan 2011

Ahoj, chcem sa ta opytat, ked sa v tele odohrava uhniezdovanie mozem mat nejake priznaky???Teraz vecer m nejako bolelo brusko aj podbrusko a ked som isla na wc mala som taku kvapku ruzoveho vytoku. Co to moze znamenat???

adka_pajerska
26. jan 2011

@kakajka Ahoj , chcem sa ta opytat, ked sa v tele odohrava uhniezdovanie mozem mat nejake priznaky???Teraz vecer m nejako bolelo brusko aj podbrusko a ked som isla na wc mala som taku kvapku ruzoveho vytoku. Co to moze znamenat???

kakajka
27. jan 2011

@adka_pajerska ja som pri unhniezdovani citila tiez jemnu bolest a obcas take trhkanie, takze mozne to je, ale myslim, ze sa na to moc sustredis, nechaj tomu volny priebeh, lebo aj psychika hra svoje 😉

adka_pajerska
27. jan 2011

@kakajka no ja viem len sa mi stala taka vec, ze vcera vecer som mala len ten ruzovy vytok potom to bolo do hneda a dnes rano je to dost silne krvacanie neviem ci mam ist na gynu alebo to prejde

kakajka
27. jan 2011

@adka_pajerska no ja by som na tvojom mieste isla, nech ta pozrie, ked aj ta minula menstruacia bola taka divna, tak mu to treba povedat

leu321
27. jan 2011

AHojte babenky! mam taky problem ze mi meska menstruacia 8 dni....mala som pohlavny styk ale bol chraneny ,mali sme kondom a dokonca sa priatel do mna ani nespravil...ale ja mam predsa strasne nervy.....mam priznaky na menstruaciu a nevedia sa mi pustit.Bolia ma vajecniky a driek moze to byt z toho.....tento mesiac som mala aj stresy a tiez som bola 2 krat chora....bude to tym ci mozem byt tehotna :( ????

danulicek
27. jan 2011

@leu321 to moze byt pokojne aj tym, ze si bola chora - vzhladom k tomu, ze choroba vie rozhadzat cyklus a ak si nahodou este brala nejake lieky, o to viac. ale ved uvidis ;)

peka1612
28. jan 2011

Ahojte chcela by som sa vas spytat ci mozem byt tehotna? niesom si ista ci som tehotna lebo sme s priatelom davali pozor,ale som viac unavena ako som zvykla byt a mi rastie brucho a ja jej zdravo a nie casto.
Mi meskala menstruacia tento mesiac naposledy som mala 2.12.2010 a potom som mala dostat 19.1.2011 ale mi meskala menstruacia a mi prisla az 22.1.2011 a mi skoncila 27.1.2011.
Ja som vzdy mala normalnny cyklus normalne 7 dni,boli slabsie ako kedysi tiez.
Neviem spat a mam bolesti pod bruchom. Neviem ci je mozne ze som tehotna ci nie?
Brucho je asi velke ako keby som bola v 3 mesiaci,ale ja neviem.Normalne mam ploche brucho a uz mesiac nebolo ploche a naposledy som odpadla v novembri a mi bolo zle v novembri,a vracala som iba raz v novembri od vtedy som nevracala,ale ma boli hlava a som rychlo unavena a ani neviem kedy a spim.
😒
Co si o tom myslite?
Dajte mi vediet ak mozte dakujem.

tinki
28. jan 2011

@peka1612
najskôr to zistíš tak, že si spravíš babytest. Bolesti brucha, alebo väčšie brucho nie sú prejavmi tehotenstva. Aspoň teda, nie sú to relevantné príznaky. Môžeš byť prechladnutá, môžeš mať zápal, alebo cystu. Nechcem ťa strašiť, to sú len príklady. Urob si test a s výsledkom, či už pozitívnym alebo negatívnym choď za doktorom, aby ťa vyšetril. Takisto môžeš mať málo železa, keď si stále unavená a máš slabší cyklus. Najlepšie ti odpovie doktor. Ale podľa mňa, tehotná nie si.

tinki
28. jan 2011

@leu321
ahoj, ak ťa všetko bolí tak si pravdepodobne prechladnutá, ale najskôr zistíš tehotenstvo len baby testom.

tinki
28. jan 2011

@adka_pajerska
takže asi sa nechytilo a nie si tehotná ☹

kikiou1
31. jan 2011

ahoj . nevieti co mozem otehotniet ked sa kupem vo vani s mojim pratelom a urobim ho ???

bosoriak
31. jan 2011

@kikiou1 Nie.

traktor
31. jan 2011

@kikiou1 dostala si uz odpoved inde..naco svoju otazku kladies zas?

lucka369
31. jan 2011

Ahojte 🙂
Myslíte si že bolesti v krížoch a meškajúca menštruácia majú nejaký súvis??? 😒

riana12
1. feb 2011

@lucka369 pytas sa v suvislosti s moznym tehu ci len chces vysvetlenie, preco meska MS?

tinki
1. feb 2011

@lucka369
pravdepodobne si prechladnutá

tea333
1. feb 2011

@lucka369 ked uz mas 39DC, je to dost.neviem kolko ti meska, ale ak mavas ms pravidelnu a teraz neprisla, urcite je cas na test 😉

lucka369
1. feb 2011

@tinki prechladnutá určite nie som

lucka369
1. feb 2011

@tea333 práveže posledné mesiace som mala pravidelnú.a dneska je 10 dní čo mi mešká 😒 robila som si aj test ale bol negatívny ☹

xxveronikaxx
1. feb 2011

jujj to aj sestra aj mesiac nemala menzes a až potom normalne dostala

danielka1982
1. feb 2011

@lilly19 na toto sa nikdy nespoliehaj...moje prve tehotenstvo bol sok no neviem či väčší pre mňa alebo moju gynekologičku...vždy sme si dávali pozor a 2 roky to bolo v pohode až jedného dňa som mala krče v podbrušku a keď som išla k ženskej tak sa na mňa dívala akoby som z marsu spadla....vyšetriť ma nemohla kôli menzesu tak mi spravila ostatné vyšetrenia a jej odpoveď mi dodnes znie v ušiach...Ste tehotná už 4 a pol mesiaca.Menzes som mala pravidelne,nepriberala som,žiadne nevoľnosti...V tej chvíli akoby ma niekto omráčil...Priberať som začala až v 6 mesiaci a menzes som mala do 7 mesiaca tehotenstva.

tinki
2. feb 2011

@lucka369
ahoj, tak si test zopakuj o týždeň neskôr alebo aj dvakrát. Lebo niekedy tehotenstvo sa neukáže na prvýkrat. A keď ti stále bude ukazovať negativny a stále nedostaneš, tak choď na gyn. Možno si nemala ovuláciu a pichne ti vyvolávačku. Aj mne sa to raz stalo. 🙂

tinki
2. feb 2011

@danielka1982
to ako fakt? no to je pecka..to teda musel byť pre teba šok... 😲

mia07
2. feb 2011

Ahojte!
Ste všetky veľmi zlaté, že sa snažíte poradiť a pomôcť druhým a preto by som Vás chcela poprosiť aj ja o radu. Mám taký problém, že sa s manželom snažíme o dieťaťko už niekoľko mesiacov a vyzeralo to tak, že sa nám to aj podarilo, no výsledky krvi tvrdia niečo úplne iné, aj napriek tomu, že mi 3 krát vyšiel test pozitívne. Okrem toho som mala spomínané 1-dňové slabé špinenie a moje prsia sú teraz úplne iné. Trošku sa zväčšili, bolia a dvorce vyzerajú väčšie a tmavšie. Ako keby to ani neboli moje prsia 🙂
Zajtra mám ísť ešte na ultrazvuk, ale podľa toho čo mi povedala gynekologička, tehotná nie som, lebo to tak ukazuje krvný test. Som z toho teraz zmätená...prečo tie pozitívne testy?? Prečo tie príznaky??
Prosím, ak mi viete niekto poradiť, budem veľmi vďačná! 🙂

danielka1982
2. feb 2011

@tinki tomu ver...zmiešane pocity ale viac som sa tesila ako stresovala...aj keď som ostala na to sama ale stalo to zato,mala som šťastie na chlapa ktorý kade chodí deti robí a zodpovednosť nulová ale mám pre koho žiť a dcérka sa mi narodila deň po 18 takže som mala krásny darček.

tinki
2. feb 2011

@mia07
ahoj, ťažko ti na to niečo poradiť, hlavne sa nestresuj a nepozoruj. Ultrazvuk ukáže viac. Niekedy sa neoplatí ponáhľať. Lebo sú prípady kedy to vyzerá, že žena nie je tehotná a po týždňoch už je. Aj keď je to zvláštne, lebo testy fungujú len na základe tých hormonov hcg, ktoré sa zisťujú z krvi. Pokiaľ sa teda nemýlim. Ale je to zvláštne. Daj vedieť ako si dopadla..

tinki
2. feb 2011

@danielka1982 🙂 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre