Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

zizimimi
9. jan 2014

Ahojte babulky...7.1.2013 som mala dostat ms ale kedze mam nepravidelnu ms tak sa nad tym nepozastavujem...lenze vcera som mala strasne bolesti v podbrusku take ako menstruacne len o dost silnejsie...no dnes som mala vela vytoku ako keby vajecny bielok ale bielo priesvitny...nikdy som taky nemala a uz vobec nie tolko...co to moze byt?Dakujem

heliik
9. jan 2014

Tak na to je asi ještě brzo. Počkala bych pár dní, pak bych to řešila testem. Ten výtok, můžou být třeba nějaké kvasinky, to je ale nejlepší léčba u dr..

zizimimi
9. jan 2014

@heliik a co tie strasne bolesti?

heliik
9. jan 2014

@zizimimi Dojdi si na gynekologii. Buď můžou být spojené s tím výtokem, a nebo už s tehu. Test SIS nezkousela dělat? A nebo jsou kuli opožděné MS. Podle mě může být víc příčin.

destinka30
9. jan 2014

@zizimimi prisvitny vytok moze byt ovulacia a ked mas este bolesti v podbrusku tak moze byt a ked mas rozhadzany cyklus tak je to jedna z moznosti

zizimimi
9. jan 2014

@heliik
@destinka30 vzdy ked som mala ms bolesti tak som ju na druhy den dostala lenze dnes nic...ani spinenie...test som si este nerobila...2den mi meska myslite ze by uz ukazal? A podla ms kalendara som ovu uz mala...

smisulka21
9. jan 2014

Us asi neceli rok ale jeto takovy ze muj by chtel taky sme spolu osm let ale nak se nam nedari

nikol666
10. jan 2014

Ahojte tak vcera som bola u gynekologa robil mi ultrazvuk cysta to nie je ale povedal ze tehu niesom a pichol mi neofollin a nabuduci tyzden mam ist znovu na agulotin tak neviem co si mam o tom mysliet ja citim ze som tehu....to pichanie v podbrusku nie je z nicoho nc je mozne ze este nebolo nic vidiet a preto povedal ze niesom ale sa divim ze mi hned vyvolavacku pichol a ani na krv ma neobjednal......no uvidime snad nezaberie ta vyvolavacka......

tomasko27
10. jan 2014

Mam tehotenske priznaky'no este pockam par dni a sa testnem.Bolia ma prsia strasne a to mna nezvyknu,aj mi je podprsenka daka tesna som si vsimla,aj zaludok mam divny,myslite ze to vyslo?

tomasko27
10. jan 2014

Ozaj nikto neporadi?

linda20111
10. jan 2014

@tomasko27 podla tej tesnej podprsenky si mohla aj pribrat a preto ti je tesna 🙂 ja som ziadne take priznaky nemala, keby nie meskajuca menstruacia a pozitivny test tak ani neviem ze som tehotna. u kazdeho je to inac, niektore kocky len citaju o nejakych priznakoch a uz ich pocituju.. nehovorim ze to je tvoj pripad, ale najlepsiu odpoved da az tehotensky test.. drzim ti palce aby to vyslo.

tomasko27
10. jan 2014

@linda20111 Ahoj dakujem ze si zareagovala.S prepacenim zerem jak drak a hlavne vecer,ale som schudla aj doma hovoria ze som schudla.Ked som bola druhy krat tehotna tak MS som mala este dva mesiace a taku normalnu,takze na to sa moc spoliehat nemozem a ani pri prvom ani pri druhom som ani raz nevracala no fakt,ja to nepoznam neviem ake to je,tak to tiez u mna ako signal nebude.

eli_graf
10. jan 2014

@nikol666 to me mrzi, ze ti to dr. nepotrvrdil... ale zatim neni nic ztraceno, dokud si to nedostala. 😉 uvidis, pokud se tak citis, a pokud to nedostanes, nadeje je vzdy! tak ted jen vydrzet, a byt vklidu.... a my ti tady samozrejme vsechny budem drzet palce 😉 😎

nikol666
10. jan 2014

dakujeeem 🙂)) dufam ze to nepride dam vediet potom co a ako 🙂

zvolsiinylogin
10. jan 2014

@steffi123 ahoj, ako si ho presvedcila , aby ti zobral krv, ked testy si mala negativ?

zvolsiinylogin
10. jan 2014

@kvetulienka253 ahoj, ako dopadla stvrtkova konntrola? kolkaty si tt?

lusindaaa
10. jan 2014

@eli_graf no ahojcek už to mam potvrdene som v 5 tt aj sono mi spravil a 29.1 idem na vseljake odbery aj na ultrazvuk a tak ....tak som stastna... a drzim palceky aj tebe .... ja som vysadila HAK v oktobri lebo sme chceli babo a podarilo sa tak dufam, že vsetko bude ok... 🙂

anulik88
10. jan 2014

Ahojte... Kedze som v teme "Myslite ze mozem byt tehotna" tak by som teda chcela byt tehotna... 2,12,2013 som m ala poslednu MS ale nemam previdelnu raz som uz tehotna bola ale potratila som a od vtedy mam ciklus 28 33 ale aj 38 dni ale teraz je to uz 40 dni test som di robila 36 dc aj 40 dc a ani duch. Kedby som bola tehu uz by tam mal byt vsak?

steffi123
10. jan 2014

@zvolsiinylogin .....on sam mi povedal,'ze testy pre neho neznamenaju nic, ze to je len orientacne, pretoze niektore z nich su menej citlive a neukazu ehotenstvo , ked ti zoberu krv, tak tam je to na 100 percent....

kvetulienka253
11. jan 2014

@zvolsiinylogin ahoj babulka, no dopadla som. Aj stastne, aj nestastne. Podla ultrazvuku som 8tt, no podla datumu poslednej ms to moze byt aj 11-12 tt vraj. Zobral mi krv, mam prist o 3 tyzdne na kontrolu. Co je vsak horsiie bola situacia, ked som mu povedala, ze som bola chora a ze za cele 2 mesiace boli mozno 2 tyzdne, ked som lieky nebrala. Bol strasne zhrozeny. Nabuduce mu mam doniest cely zoznam, co som brala. A aj napriek tomu, ze vidim, ze je za zivot, tak som videla ten jeho pohlad. Asi je dost velka moznost, ze nebude zdrave. Tak mam pochmurne myslienky... lebo to sa vopred aj tak zistit neda. Radsej ziadne dieta, ako chore 😖 alebo postihnute. Co by som bola za matku prichystat mu taky zivot... takze uz druhu noc nespim, a uvazujem, co dalej....

kanka14
11. jan 2014

Ahojte chcela by som poprosiť o radu. S priateľom sa snažíme o bábätko už skoro dva roky a stále nič. Poslednú menštruáciu som mala 18.12. a asi dva týždne po nej po plodných dňoch som začala mať bolesti v podbrušku a v krížoch, ružový výtok (teraz už nieje Slabo ružový) boleli ma prsia aj sa mi naliali, pár krát mi zostalo zle na vracanie. To trvalo asi takých 5 dní a teraz je to len občas.Skúšala som si robiť aj test ale nevyšiel. Tak teraz čakám na ďalšiu menštruáciu či príde. Nestalo sa Vám niekedy niečo podobné? Ďakujem za každú odpoveď. 🙂

andrejka2424
11. jan 2014

@kanka14 no už kôli tomu že sa tak dlho snažíte by som ti priala,aby to bolo tehotenstvo,príznakov máš fúru,všetko naznačuje že áno,ale práve preto,že už 2 roky sa snažíte,by si mala vedieť že z času na čas,niektorým aj pravidelne sa objavujú tehu príznaky a krámy prídu.Snažím sa 4 mesiace a z toho už 2 krát som si bola istá že som v tom....a pravdaže som nebola.Snažilky si príznaky radi nahovárajú...podvedome.Už mám jedno dieťa a vtedy som to vôbec nečakala,že som tehu.Normálne bolesti brucha pred krámamy a citlivé prsia,už len som čakala kedy sa spustia a ony nedorazili...

danusa21
11. jan 2014

@kanka14 Ahoj, tvoj príspevok ma zaujal, lebo my sa síce o bábo nesnažíme, ale prežívam niečo podobné. 15.12. som mala MS naposledy a mám dlhý cyklus-34-35 dní. Po 2, 5 týždni 3.1. ma šialene začali bolieť prsia, plneli, tahalo v bradavkách, v noci som sa nemohla otočiť. To trvalo 5 dní a tak nastúpila normálna bolesť pŕs, ako pred MS. To by som veľmi neriešila, ale toho 3.1. mi prislo poriadne zle vecer. A potom takto ďalšie 2 večery, no a tak nic. Takže čakám, čo bude. Kámoška mi hovorila, že napr. u nej boli prsia par dni po oplodnení hneď takto boľavé a bola v tom. 3x sa jej to tak opakovalo. No každý je iný. Moje telo sa so mnou tiež párkrát zahralo. No uvidíme, test už kúpený, len ešte skoro testovať... Držím ti prsty 🙂

pata3256
11. jan 2014

Ahojte myslite ze by aj asi v 18tt tehot. testy ukazovali neg. možno ten posledný mal slabulicku druhu ciarku ale aj to neviem či si už nedomýšlam, menštruaciu mám pravidelnu a posledná bola aj dost silna

sakura77
11. jan 2014

@pata3256 v18tom???

h2
11. jan 2014

@pata3256 Nerozumiem Tvojej otázke. Máš menštruáciu, testy boli negatívne, len na poslednom možno slabá čiarka. A ako si prišla k tomu údaju 18tt???

pata3256
11. jan 2014

od posledného styku

govinda
11. jan 2014

@kanka14 ak tomu dobre rozumiem, ten ružový výtok si mala ako namiesto menštruácie ? - teda v čase menštruácie? Koľko si teraz od tej spomínanej ovulácie? Testovala si kedy?

h2
11. jan 2014

@pata3256 NIE SI TEHOTNÁ!!! V 18 týždni už by si mala aj brucho! Nestresuj. 😉

sakura77
11. jan 2014

a pohyby uz pomaly aj🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre