Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

kikasi
20. máj 2013

@luci452 dakujem, budem si davat pozor..a akosi viac uz zacinam verit, ze to tak bude.. a som fakt konecne tehu. neskutocny pocit.. 🙂 .aj sa tak divno citim, nejake tie priznaky uz sa mi tusim prejavuju.. 😀 . juuj..tak sa tesim, ze to snad dopadne dobre. pochopila som, ze tiez snazilkujete..tak drzim moc palecky, nech sa to rychlo podari.. 😉

kikasi
20. máj 2013

@tinnky ..pozerala som, hej..pekne jasne ciarky uz tam mas..potichucku gratulujem a drzim palce 😉 . dufam, ze aj tie moje znamenaju tehu..ani sa mi nechce verit. po kolkych dnoch si volala dokimu? aj ta hned objednal..? ja asi este pockam na potvrdzujuci testik (snad vydrzim dva dni 😀 ) a potom ak budu stale dve, tak sa tiez objednam.

tinnky
20. máj 2013

@kikasi ak ti meska ms, nemas co riesit, si urcite tehotna, ciarku mas dost silnu, ja som sa po 3. teste objedala k dokimu, dnes idem, tak drzte palceky

luci452
20. máj 2013

@kikasi .. dakujem... no snazilkujeme asi tak, ze sa nechranime a uvidime co a ako 🙂 .. ale vacsinou sme to my-zeny, co sme netrpezlivejsie, muzi to tak asi neprezivaju...su viacej v pohode...aspon ja si to myslim.. 😅 ... a viem, ze to je uzasny pocit... nikdy nezabudnem, ako ma mala kopala a najviac vtedy, ked som sa ulozila na spanok 😀 ...

luci452
20. máj 2013

@tinnky drzim aj ja palcoky...a tiez gratulujem 🙂

hviezdicka111
20. máj 2013

@kikasi podla mna si 🙂

broucinekzka
20. máj 2013

ahojky, mam dalsi, blbej, dotaz....dnesnim dnem mi zacaly plodne dny...uz nevim, jak ,,to" ,,rozvrhnout", aby to vyslo...mate nejake napady??? Moc prosim o nejakou radu, aby to vyslo...🙂. Za 3 mesice to bude rok naseho snazeni, a asi zacinam byt uz hooodne zoufala....dekuji a vsem preji hoooodne stesticka!!! :-*

darazv
20. máj 2013

@emma83 5 rokov snazime ale stále bojujem dalej a verim ze sa raz dockam 🙂

emma83
20. máj 2013

@darazv waw... a beries nieco aby sa podarilo alebo nieco take? ci je nejaky problem? Prajem ti aby sa uz podarilo, zo srdca ! 🙂

darazv
20. máj 2013

@emma83 dakujem 😉 no my sme prvé tri roky šli jak sa hovorí na divoko a potom ked sa nedarilo my to nedalo a pobehala som doktorov - mne nič nenašli a tak šiel na radu priatel vysledok- malo pohyblive spermie..tak nam navrhli IVF - ktoré bolo neuspešne..potom samozrejme mi dr navrhol dalsie 2IVF čo som odmietla- lebo som pri ivf pribrala 15kg des!!! proste som to nechala tak a dúfala a verila ze sa poštastí - samozrejme / ☹ no a teraz sme vo fazy takej priatel vdaka lieku PROFERTIL - spemie v poriadku a aj tak sa nedarí ..tak mi gynekolog(mimochodom moj novy dr a velmi uspesny) navrhol clostil tento cyklus tak dnes som len 21DC a uvidime či clostil pomohol ak nie mam ho predpisany na tri cykly ..no holka čo ti poviem nejak čim dlhsie sa nedarí tým viac som bojovnejsia 🙂 nezufam a zijem super a verim ze raz // o to vacsia radost bude..som nazoru ze miminko si tú cestu ku mne najde samo - len on vie kedy bude ten den D a ostane u mna v brusku po dobu 9 mesiacov 😉

majuszka87
20. máj 2013

Ahojte baby,...chcem sa opýtať, môžno to tu niekde už padlo no nečítala som to od začiatku ale ide o to že som vždy dostala svoje dni na sekundu presne,...občas čo bolo asi dva krát som dostala skôr ale to len o deň kedže môj cyklus trvá 28 dní a moje som mala mať od stredy a nič. Môžem byť tehotna? v poslednom čase mi je strašná zima čo mi nezvykla byť najme teraz ked je von už tak fajne teplučko. Test som si ešte nerobila,..počkam asi na stredu ked to bude týžden od meškania a uvidím. Myslíte že som tehotná? 😅

darazv
20. máj 2013

@majuszka87 holka čo ti na to napisat? 😉 urob si testik 😉

majuszka87
20. máj 2013

len sa bojím že budem sklamaná ☹ ja som len chcela vedieť že to že mi je v poslednom čase taká zima môže byť tiež nejaký malí náznačiť toho

darazv
20. máj 2013

@majuszka87 ja to vidim tak ze si urob testik ako píšes meška ti tak skor to vidim na // 😉

siska765
20. máj 2013

@majuszka87 ano aj mna obcas chytala na vecer zmnica ale bez teploty a do pol hodky to preslo

majuszka87
20. máj 2013

@darazv prepáč mám ešte takú otázočku,..môžem mať taký priesvitny výtok? Ked budem mať fakt // môj drahý asi zošalie od šťastia,. a samozrejme aj ja s ním.. 🙂 no netešme sa predčasne

majuszka87
20. máj 2013

@siska765 no ja mám tiež také výkyvy teplôt,..takže to nieje blbosť?

darazv
20. máj 2013

@majuszka87 no mojka to ti neporadim tak daleko som sa ešte nedostala ale hlavne daj vediet jak si dopadla 😉 držim palce!!

majuszka87
20. máj 2013

@darazv ďakujem aj tak,...jasné dám vedieť 😉

siska765
20. máj 2013

@majuszka87 no u mna prve prejavy : strasna unava,pobolievanie v podbrusku co je obcas aj do dnes,obcas take jemne zavrate ako nizky tlak ale len parkrat,zima len na vecer aj to nie kazdy vecer, ale zle mi nie je vobec, teda aspon zatial nebolo, iba raz ci dva razy v noci ma tak zo sna naplo ale nevracala som.a este obcas bola tazoba na zaludku a cikat chodim kazdu hodinu.inak nic extra drasticke

siska765
20. máj 2013

@majuszka87 priesvitny vytok byva skor pred alebo v obdovi ovulacie ,teda plodnych dni aj ja som taky mala ked som vedela ze je spravny cas na plodenie 🙂 a ked si uz tehu mozes mat biely taky hustejsi ale neviem ci aj priesvitny.A isto vies kedy presne mas ovu?

majuszka87
20. máj 2013

@siska765 tak mne je zima už asi tak mesiac? teraz mi meškaju dni, mám napätie v prsiach, sem tam citim podbruško a mám taký priesvitný výtok. Ešte sm tehotná nebola takže neviem čo určité veci môžu znamenať 😒

majuszka87
20. máj 2013

@siska765 to praveže neviem kedy mám ovu lebo ked som mala plodné dni podľa výpočtu tak to nevyšlo kedže sa snažíme od vianoc a teraz sme to nechali tak a prave preto neviem lebo mi ešte nemeškala. A čo sa týka výtoku je taký biely jemne sfarbený

siska765
20. máj 2013

@majuszka87 no podla mna su to dobre priznaky na to ak si to nikdy pred tym nezazila este,ja som to hned vedela od zaciatku,proste som sa citila inak ako este nikdy v zivote,a ano aj citlive prsia mam skoro hned od zaciatku ,niekedy pekne pobolievaju ale bradavky ma citlive stale kazdy den

majuszka87
20. máj 2013

@siska765 divný pocit mam aj ja,..príde mi to akoby som nebola vo svojej koži 😒 a čo sa týka prs tak tie bradavky su citlivejšie a bolia viac ako celé prsia

siska765
20. máj 2013

@majuszka87 tak mas potom take priznaky ako ja a u mna to tehotenstvo je takze pravdepodobne aj u teba.a preco sa nechces uz testnut?mne uz ukazal test dve sice druhu slabu ako duch v en ocakavanej MS a kazde 3 dni co som si robila ciarocka silnela uz som bola aj u dokyho presne pred tyzdnom a objednal ma na 5.6. az lebo ze je este moc skoro na to aby tam bolo daco vidiet.Ale uz tam bola mini dutinka tak snad sa vsetko dobre vyvija a budeme buduci rok uz traja 🙂 velmi po tom tuzim tiez budeme mat prve

siska765
20. máj 2013

@majuszka87 ano to presne mam aj ja ze bradavky ked sa ich dotknem tak ich mam nonstop citlive prsia menej podla mna si urcite tehu 😉 drzim moc moc palce testni sa 🙂

majuszka87
20. máj 2013

@siska765 takže sme na tom narovnako? 🙂 ja som sa chcela testnut ale môj drahý povedal že počkame do stredy a potom testneme.

majuszka87
20. máj 2013

@siska765 takže priznaky by sedeli,.... 🙂 🙂 🙂

siska765
20. máj 2013

@majuszka87 jj co sa tyka priznakov tak urcite 🙂 ja som podla dokyho v 4tt teraz ale v takom realnom lebo oni to pocitaju plus 2 ze od poslednej MS,takze by som bola akoze v 6tt ,lenze mne MS chodila ako chcela a viem presne kedy som mala ovu lebo so chodila na folikulometriu takze my s dokym pocitame tie realne tyzdne tehu od oplodnenia.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre