Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

zuzanka2211
22. máj 2014

Ahojte baby, mam taku otazocku - som 24DC a uz od ovulacie pocitujem bolesti bruska ako na MS, nie neustale, ale kazdy den dost casto, len na chvilku a potom to hned prestane.. Tiez citim pichanie vo vajecnikoch, prevazne v jednom a pichanie akoby v maternici, neviem to presne opisat.. 2 dni sledujem ze mi kolise telesna telota, raz je to 36,6 a potom o hodinu citim strasne teplo a mam takmer 37, alebo 36,9. Myslite si, ze by sa mohlo zadarit a su to priznaky tehu? Nemate niekto skusenost? 🙂

zairaz
22. máj 2014

@zuzanka2211 kolko dni je od ovulky, skor podla toho sa da...🙂..

vanesska8888
22. máj 2014

Ahojte, potrebujem vašu radu velmi surne, mam ms uz tyzden takto presne pred tyzdnom som ju dostala, a rano som uz nekrvacala, a pobede sme mali a priateľom nechraneny sex, ked sa isiel urobiť vytiahol to zomna hned a spravil sa vlastne von, i ked sa bojim ze dal nieco aj do mna, on tvrdi ze urcite nie ze on citil ked to islo a hned vytiahol a tiez neslo to hned musel este trosku zatriast a potom to slo, aj tak sa bojim ze nieco dal aj do mna. Hned po sexe som sa obliekla a hned som zacala krvacat, chcem sa spytat je mozne ze vy som mohla otehotniet aj napriek tomu ze som mala prave menzes? Ja som si mylela ze mi uz skoncili ale asi nie. Rozpravala som sa aj s kamoskami a hovorili mi ze aj keby nieco dal so mna a zacala som hned krvaavlcat tak sa to vylavilo. Moze to tak byt? Mam este malo rokov nato aby som mala dieta velmi sa bojim:( chodim este do skoly

zuzanka2211
22. máj 2014

@zairaz pravdepodobne je to 12 DPO..

darazv
22. máj 2014

@vanesska8888 ahojky pravdepodobnost že si tehotna je fakt nulová 😉 lenže nechapem vás mladé baby ,ked nechcete ešte dieta prečo sa sakra nechranite?to je taky velky problem ist k dr a predpisat si antikoncepciu?píšem ti to preto aby sa raz nestalo že fakt otehotnes a bude zufala 😉 budte prosim ta s partnerom zodpovedny a riešte tu ochranu.

vanesska8888
22. máj 2014

@derazv o tej ochrane vždy pouzivame kondom,len teraz to bolo niako moc na rychlo, keďže u lekara som este nebola ale chystam sa, ďakujem velmi pekne aspoň v klude zaspim🙂))))) 🙂

msmr92
22. máj 2014

@darazv Já např. antikoncepci nemůžu... a tka jsem spolehala na kondomy... a ted už tady píšu několikátý den(nikdo na to nereagoval)že mám divné příznaky a nevím čím to. Chránili jsme se ale z mých pocitů je to hodně divný teď jak se cítím. Možná je to jeen z toho jak tu čtu různé příznaky a namlouvám si to....ale v každym připadě příští týden jdu k doktorovi a uvidime co s tim pak.

simonkazga
23. máj 2014

@msmr92 keď už dva týždne špiníš, tak to má pravdepodobne hormonálnu príčinu. Treba navštíviť endokrinológa - čo predpokladám sa už stalo, keď spomínaš štítnu - a gynekológa. Vôbec nerieš či špiníš, alebo nie, ver tomu, že videl už aj oveľa horšie prípady.

zairaz
23. máj 2014

@zuzanka2211 to by uz aj mohlo nieco ukazat, mne ukazalo pri prvom sice dost neskoro az na 18 den, den kedy mi mala prist MS (mam 30 dnovy cyklus) a to uz booli riadne kolajnice, pred tym som zo zvedavosti testla o tyzden skor a nic tam nebolo 🙂

tinkaro
23. máj 2014

@vanesska8888 mohla by si otehotnieť, ak máš cykly veľmi krátke, to je 24 dní a menej. Ak si v tom čase plodná, dokonca aj dotyk pohlavných orgánov môže viesť k počatiu, preto treba mať trošku viac zodpovednosti, ak dieťatko nechceš. Existuje aj prirodzené plánovanie rodičovstva pre manželov.

vanesska8888
23. máj 2014

@tinkaro tak to som fakt nevedela..tak duafam že tehotna niesom. Skusim si pozrieť tie plodne dni. Dočítala som sa ze zena moze otehotniet aj ked ma prave ms ale nie vždy, :( aaach prečo som taka nezodpovednA 😠

vanesska8888
23. máj 2014

Teraz som si to kukla, plodna som bola. Neviem co teraz:(
Nemohlo to zo mna vytiect ked som zacala hned krvacat a dost?:(

vanesska8888
24. máj 2014

Na koniec som prave zistila ze som plodna nebola, a mam cyklus 39 dní.

kalexis
24. máj 2014

ahojte, som 19 DC, cykly mávam 30 dnove. chcem sa spytat na vas nazor ci by to mohlo byt tehotenstvo. asi 8 dni som stale nervozna a podrazdena, furt ma vsetko vytoci, prsia boli a svrbi ma cele telo, ruky mam uplne doskrabane, dokonca mi byva zle z kavy a nechuti tak ako predtym. navyse som fajciar a ani z tych cigariet nemam taku radist, ako keby len zo zvyku si zapalim. babo by sme chceli, nesnazime sa nejako aktivne, no zaujimal by ma vas nazor alebo podobne skusenosti. na test je este skoro, co som citala prispevky.

sandri2014
25. máj 2014

ahojte baby v pondelok o 16 00 som si rbila tt a vysiel mi pozitivny na druhe rano som si spravila este raz tirz m i vysiel pozitivny a o den neskor som si kupila clearblu digitalny a okolo 16 00 som si ho urobila a ukazalo mi plus 1-2 co to znamena ze som na 100% tehotna??????????? -to by ma fakt zaujimalo lebo lekari este nic nevidia ja si mylsim ze ten digitalny test neukaze somarinu tak asi som dakujem za odpovede

😀 🙂 🙂 🙂

stuttgart
25. máj 2014

@kalexis ahoj, no možno si 🙂 Mne bolo zle od jedla až asi v 5.mesiaci a na začiatku som nedostala menzes a cítila som sa tiež podráždená a nakoniec som mala pocit že budem chorá, furt tá zvýšená teplota... a nakoniec už v tretom týzdni cez test krvi vyšlo von, že som tehotná.

stuttgart
25. máj 2014

@sandri2014 ahoj, tak si tehotná. Inak by ti trikrát za sebou nevyšiel test. Ja som si robila test asi 10 dní čo mi meškal menzes a bol pozitívny a lekárka potvrdila tehotenstvo.

leak61
25. máj 2014

Baby, otazka. Robila som si tehotenske testy, tri typy, no a tie testy som len klasicky ocikala, lebo sa mi nechcelo pouzivat nejake nadobky na moc a podobne...no a tak som tie testy neocikala asi presne, zasiahla som trosku aj oblast za tou ciarkou maxima.. Nejak som sa na to nesustredovala :D
No a tie testy boli pozitivne...potom som si spravila test, aj s nadobkou a bol negativny...je to normalne? Lebo keby som tie predtym spravila zle, nemala by sa predsa zobrazit ani ta kontrolna ciarka, nie?

sandri2014
25. máj 2014

@stuttgart a kedy by som asi mala ist ku dr?? podla teba??? lebo som bola tento tyz a vravela mi ze by som mala ist az o 2 tyzdne ze az vtedy by tam nieco videla

stuttgart
25. máj 2014

@sandri2014 ja som Ta nechcela uraziť ani som nemala v úmysle sa nejako "chválit" mojím rýchlym testom tehotenstva. U každej ženy je to iné. U mna to potvrdila nepriamo, že z toho vychádza a až v 5.tt bolo vidieť malú bodku. Takže sa ospravedlňujem. Nedočkavá som bola tiež....

sandri2014
26. máj 2014

@stuttgart ajoj ale ja som to nepisala v zlom ja lken tak pisem heheh ja sa nehnevam len potrebujem rady lebo neviem co a ako ale niee vobec sa nehnevam nemam zaco moja 🙂 🙂 🙂 🙂

vanesska8888
26. máj 2014

Baby pisala som pred par dnami hore no nikto mi neodpisal,:( vcera mi bolo uplne zle, citila som hlad ale nemohla som dat nic do ust lebo ma napinalo celu noc az do rana a teraz uz je to v poridku aj som sa normalne najedla prsia ma vobec neboli len mam nafuknute brucho a podbrusku ma trosku boli ako keby som mala dostat ms, ale tu by som mala dostat az 15 juna. Ako som pisala mala som nechraneny styk posledny den ms nekrvacala som uz tak a po vstyku som zacala uplne ale potom nic, priatel hovori ze sa do mna neurobil az von..dajte nato vase nazory prosim:(((( velmi sa bojim, dietatko este fakt nechcem.

vanesska8888
26. máj 2014

A este cykli mam 39 dnove a nebola som prave plodna zacinam byt az 3. Juna...

siska765
26. máj 2014

@vanesska8888 fuuuuha no tazko povedat,tak napriklad ja som otehotnela aj tri dni po ms-pred rokom,ako mozes na isto povedat ze mas plodne dni 3.6.?nie vzdy musia byt rovnako.ja som toho zivym prikladom.ale zas tiez to nemusi byt priznak tehotenstva,mohlo ti nieco zle zapasovat,urob test a mas odpoved jasnu 🙂

mbsb
26. máj 2014

baby, prosim vas, toto je duch,alebo normalna ciarka?? ... ja si myslim ze ciarka, ale co myslite?? 🙂

siska765
26. máj 2014

@mbsb jasne ze ciarocka 🙂 blahozelam ja mam taku istu

mbsb
26. máj 2014

aj ja tebe blahozelam...no som v soku :D a to som dnes len tak testla, lebo ma dost pichalo v bruchu... 😀 tak teraz len dufam,ze su to fakt // 🙂

reva6
26. máj 2014

@mbsb a kolky si DC?

mbsb
26. máj 2014

no, tak komplikovane...lebo 11.4. som mala poslednu normalnu menstruaciu... viem, ze ten mesiac sa mi ovulka posunula,lebo take to klasicke pobolievanie som mala ovela neskor,ako v polke cyklu...teda viem to len podla svojich pocitov, nijak som netestovala...babo nechavame na nahodu 🙂 menstruaciu som mala dostat 7.5.,ale az nejak 16.5. prisla,ale taka ze 1 den silnejsie krvacanie a o 2 dni slabe spinenie. To bolo vsetko... pocas meskania som testovala,ale negativne, snehobiele testy... potom som uz netestovala... az teraz ked mi zacalo byt az moc divne, pichanie, mdlo, nechut na jedlo tak som dnes skusila a takato / sa zjavila a to v limite a okolo 16 po obede, tak skusim este zajtra rano, mala by byt silnejsia ako po obede 🙂

reva6
26. máj 2014

No tak super gratulujem..... ja som po ovulke .... tyzden a zatial sa nic nedeje .. desi ma to ..cakam stale ze ma zacnu aspon prsia a boliet a nic noo len pichanie dole podbruskom.... a na test mam este aspo 6 dni cas.... len no.. som nedockava.... :D

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre