Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

sebaastian
14. máj 2015

@lili225 to máš pravdu 😃 ja som mala vtedy pocit ze musim veeeela. keby niekto nám v minulosti povedal ze keď sa rozhodneme mat mimčo nebude to take lahke tak ho vysmejem co moze byt ľahšie ako spraviť bejby.A to mam priatelku co ma 41 rokov a tri umele oplodnenia za sebou a niekoľko rokov snazenia a nic😭 je to smutne.

dasa10
14. máj 2015

@pauliesivackova super 🙂 🙂 a ... davajte si už bacha 😀

janka_by
14. máj 2015

@pauliesivackova novidis. Antika nie je sranda, je to hormonalny bordel, ja osobne ju neberiem a ani nebudem

janka_by
14. máj 2015

@pauliesivackova a super,som rada,ze nestojis pred tazkym rozhodovanim 😉

lexale23
14. máj 2015

Pekný večer, dnes som 6 DPO. Môžem už mať nejaké príznaky tak skoro ? V podbrušku ma bolí tak ako keby som mala dostať menštruáciu a mam biely výtok. Čo si o tom myslíte ? Mali ste niečo podobné ? 🙂

steinarka
14. máj 2015

@lexale23 je to mozne, ale aj nemusi byt.. 🙂 treba rozhodne par dni pockat, nakolko test je este skoro robit

katka.gzd
14. máj 2015

@lexale23 6 DPO je tak akurat na uhniezdovanie takze bolesti aj troska spinenie moze byt..ostatne priznaky maju cas

lucita2707
14. máj 2015

@kacero007 dakujem 🙂 a inac dobry napad

lucita2707
14. máj 2015

@sebaastian ja aj ked si poviem ze nemysliet na to..a fakt je obdobie kedy si uzivame sex len co nan dostaneme chut obcas aj par krat za den 😀 vsetko vpohode ...a uz akonahle meska tak utekam do lekarne a testujem a testujem..a stale sklamana. Tiez mam taky problem ze mam polycysticke vajecniky a lekar povedal ze ja nebudem ta ktorej to vyjde hned. To chapem..tak uz to musime nechat tak..mysliet na ine. Uzivat si zivot leto..a mozno to pride samo.

katka.gzd
15. máj 2015

@lucita2707 ake hodnoty AMH mas? PCOS je strasne siroky pojem...neviem kolko si ochotna na babo cakat, ale ak mas pocit, ze cas sa krati, necakala by som na zazrak....ja mam PCOS tiez...boli obdobia aj niekolko mesiacov bez menzesu keby si nedam pichnut vyvolavacku...kym na to chcete ist prirodzene, odporucam bezsacharidovu dietu..ale prisnu...za tie toky co bojujem toto bola jedina vec co mi spolahlivo opravila cyklus a vyskudala som toho nemalo... No k tomu cakaniu na zazrak...my mame nanos na vajecnikoch, ktory pripadnej ovulke ak nahodou prebehne, co je s PCOS aj tak zriedkave, zabrani sa dostat vajicku tam kde treba... Vela zenam v tomto pomohol driling vajecnikov...laparoskopicky sa ten nanos poprepichuje a odlupi..potom je na cca 6 mesiacov cesta volna..da sa skusat inseminacia alebo sa snazit doma...no vacsina z nas aj tak konci na IVF... Co ale nieje koniec sveta...hlavne ze ta moznost je... Podla AMH sa da urcit ako velmi zle to je...u mna vez 20 takze veeelmi zle...mozno u teba menej...kazdopadne ak sa ti cas mina, necakaj na zazrak, aby si nebola sklamana...a vekom sa PCOS zhorsuje...

dbarbie
15. máj 2015

Ahojte...viete mi poradiť? Pred pár dňami som mala s priateľom chránený pohlavný styk. Nanešťastie nám kondom praskol. užívam aj antikoncepciu a nový bistre som začala brať 4 dni pred stykom..co myslíte je pravdepodobnosť že môžem byť tehotná?

veronika145
15. máj 2015

ahojte baby chcem sa vas opytat snazime sa s piatelom o mimco,tyzden po styku ma pichalo v prvaom vajecniku nebola to neustala bolest alebo ze sa to nedalo vydrzat aj som mala strasne nadute brucho,pred vcerom som mala hnedy vytok no len mozno dve kvapky potom zas biel vytok mam 3 dni do ms a teraz zas pocitujem ako keby som mala dostat ms myslite ze to mozu byt priznaky? dakujem 🙂

luta13
15. máj 2015

@veronika145 nie som odbornik, no pockaj do MS a ked bude meskat tyzden a viac a nedostavi sa, skus spravit tehutest...ine Ti poradit neviem...a prajem, aby sa mrcha nedostavila a na testiku si mala //...daj potom sem vediet, ako si dopadla...drzim palceky... 😉

veronika145
15. máj 2015

Dobre dakujem aj tak a vediet dam 🙂

luta13
15. máj 2015

@lucita2707 drzim palceky veeelmi...nech vam to vyjde co najskor...ja som preplakala cely Oktober 2014, pretoze on nechcel este a ja som velmi tuzila po babätku, v novembri sme sa s muzom zacali snazit a v januari to vyslo...pouzivala som ovutesty, no aj tak sme sa nemilovali cez ovu den, ale v obdobi plodneho hlienu - vzdy to vyslo pred ovulaciou asi 2-4 dni...a spermie sa udrzali a ani som to necakala, ze to vyjde tak skoro...som stastna...dufam, ze aj Ty budes coskoro...😉

luta13
15. máj 2015

@bobussv ahoj, tak ako si dopadla u Dr.? ktory tyzden? ak tu budes, odpis, som zvedava...🙂

katka.gzd
15. máj 2015

@dbarbie nie, ani nahodou

luta13
15. máj 2015

@strojarka25 teraz az citam spravu od Teba...tesim sa s Tebou, je to krasna sprava...uzivaj si tehulkovanie...a prajem Vela zdravicka Tebe aj babätku...😉

lucita2707
16. máj 2015

@katka.gzd vdaka za odpoved. Nevem Ti povedat hladinu lekar mi len povedal ze mam polycysticke vajecniky. Uz som mala aj cez 5cm cystu ale praskla..ale moje vajecniky su potiahnute malymi cystami a preto vravel ze rychlo neotehotnejem. Pytala som sa co robit ci nieco uzivat..tak mi povedal ze trva rok kym zena otehotnie..a kedze ja len pol roka snazim tak mam uzivat len kyselinu listovu a pouzivat ovulacne testy kedze nemam cyklus ako hodinky..plus minus 5dni rozdiel tak nech viem kedy ovulujem..ale pondelok idem k nemu lebo dnes je uz 49DC 2tyzdne mi meskaju ...

lucita2707
16. máj 2015

@luta13 tak to je super ze Ti to vyslo 🙂 My sa snazime uz od augusta 2014 a nic..tak asi nastal cas vypnut a sustredit sa na ine veci..a snad to prijde necakane

katka.gzd
16. máj 2015

@lucita2707 presne tie male cysticky dokola vajecnikov je ten nanos o ktorom som vravela kvoli ktoremu sa v pripade prebehnutej ovulacie nema ako vajko dostat tam kde treba... A podla testov mavas tu ovulku? Pravidelne? Lekari bezne nechavaju snazenie rok na prirodzene kym odoslu do centra asistovanej reprodukcie...lieky na PCOS bohuzial neexistuju...lieky sa davaju len na stimulaciu ovulacie, co ma kvoli tomj nanosu vselijaku uspesnost...preto ten driling je fajn kym ta poslu rovno na IVF...nieje to nic strasne..keby si chcela viac info, v klude napis...ja uz sa "trapim" 4ty rok...a snad konecne donosim nasu lasku...som v 9tom tyzdni

bersi757
16. máj 2015

ahojte, chcela by som sa poradiť, menzes mi mešká 5dní, dnes som si robila test a výsledok negatívny.... môžem byť tehotna?
minulý mesiac som menzes dostala ešte o 2dni skôr, ale išlo skôr o krátke krvácanie/či špinenie.... inokedy mávam PMS bolesť chrbta, brucha, prsníkov a teraz nič len ma pália bradavky a bolieva ma hlava... čo to môže byť? poraďte mi prosím ☹

steinarka
16. máj 2015

@bersi757 to je klasicke pms.. posunula sa ti ovulka, meska ms.. klidek 😉

bersi757
16. máj 2015

@steinarka dúfam 🙂 len to že necítim sa tak ubolene ako inokedy pred ms.... dúfam, že čoskoro dojde... babo by raz určite chceme, ale teraz by to nebolo v najsprávnejšom okamihu 🙂

steinarka
16. máj 2015

@bersi757 organizmus nie je stroj, nemoze stale klapat ako hodinky, ani vysielat rovnake "signaly".. zvykne sa to menit.. 😉

lucita2707
17. máj 2015

@katka.gzd no vidis. Moj lekar mi to tak nevysvetlil ako ty. Co sa tyka ovulacie s pomocou ovutestov tak zacala som testovat pred 2 mesiacmi 2x sa mi potvrdila..raz v marci 19DC dalsi mesiac mi vysla ovulka 18 aj v 19 DC co nechapem..no a posledny cyklua mi ovulku neukazalo ani do 24DC tak som netestovala dalej..no a ani menzes som nedostala..uz je to vyse 2tyzdnov co mi meskaju. Tehutest negatovny. Zajtra idem k lekarovi tak som zvedava co mi na to povie. Dost ma to zaujalo co sa tyka tych vajecnikov. Ako som pisala lekar mi povedal len ze mam polycysticke vajecniky a rok sa mam snazit. To je ochota vysvetlit mi co mi vlastne je. A v septembri bude rok tak neviem co mq caka vooobec netusim co bude naaledovat

jacky757
17. máj 2015

ahojte mám 33DC a test negatívny, nemám bolesti ako pred MS ale skôr ma picha v bruchu a taký tlak cítim, pred pár dňami som mala podráždené bradavky., neviem čo si mám o tom myslieť?

laurinka239
17. máj 2015

Ahojte baby,mam strasne citlive a naliate prsia a boli ma podbrusku zvycajne jemne pichanie alebo take mravcanie alebo ako by som zo povedala :D ale niekedy aj silne pichnutie.. b.t. mam 37 a mrchu cakam o 6 dni..a este som stale dost unavena.. myslite ze by to mohllo byt tehu? dakujem za kazdu odpoved 🙂

steinarka
17. máj 2015

@jacky757 posunuta ovulka najskor 🙂

steinarka
17. máj 2015

@laurinka239 uf, ked mas mrchu az o 6 dni, tak to sa ti mozno este len vajko uhniezduje, ak vobec..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre