Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

dejna13
9. apr 2013

@marycz no takze aj mne sa to vcera spustilo, mozno sa proste len neuchytilo na sliznici, chceme ale silne deticky priviest na tento svet 🙂.. uvidime dalsi cyklus, dakujem a tiez drzim palce 😉

lopta21
9. apr 2013

ahojte, stala sa mi taka vec že som dostala vyvolávaciu injekciu na menzes a o par dni sme mali nechranený sex. menzes som dostala za pár dni, je možne že som otehotnela? nakolko citim sa dost divne...len test si asi este nemožem spravit lebo je tomu len asi tyžden a pol čo sa to stalo

darazv
9. apr 2013

@lopta21 vela zenam ukazalo na teste // medzi 8DPO-14DPO 😉 držim palce!!

lopta21
9. apr 2013

@darazv dakujem ti pekne, tak to skusim. 🙂

tuqanqa
9. apr 2013

Ahojte kocky,
16 mesicu se snazime. MC jsem mela okolo 21-23 dnu ale po asi po 2 mesicich uzivani vceli materske kasicky se mi posunul na 26 dnu takze ani presne nevim jestli meskam. Cca 10 dni pred mrchou me vzdy zacnou bolet prsa a hned s mrchou prestanou. Jenze mrcha nedosla tak jako vzdy. Jeden den jsem zaspinila a 2 dny nic, 1 den zaspinila a 1 den nic, zase 1 den spinka a to uz jsem dneska nevydrzela. Prsa prestaly bolet ani nevim kdy. BT neklesla a to mam odsledovane ze pred mrchou klesne. Dnes v 17:00 jsem testovala Quick test a asi po 1,5 min se ukazala druha slaba carka. V navode je ze nejlepsi je ranni moc ale nevydrzela jsem cekat. Nechce se mi tomu moc verit ze by to vyslo. Jsem ted poslednich 8 dni nachcipana a uzivala jsem paralen.Mame za sebou spermiogram i laparku a vsechno je ok jen 16 mesicu stale nic tak jsem z toho dneska uplne mimo. Jáne priznaky nemam 🙂 Zadne krize,podbrisko, prsa...co tu pisete jako priznaky tehu. Co si o tom myslite? Muzu byt konecne tehulka?

darazv
9. apr 2013

@tuqanqa potichucky gratulujem ale chod cim skor radsej na gyndu 😉

tuqanqa
9. apr 2013

Dam Vam vedet jak jsem dopadla. Zitra rano budu testovat znovu s citlivejsim testem ale na gyndu se dostanu az pristi ctvrtek. Baby jestli je to opravdu pozitiv tak vsem snazilkam doporucuju vceli materskou kasicku. Zazrak prirody 🙂

lopta21
9. apr 2013

@tuqanqa držim ti palce aby ti to vyslo 🙂

lopta21
9. apr 2013

@darazv a myslíš že sa dá vtedy otehotniet ked dostasnem vyvolavaciu injekciu?

darazv
9. apr 2013

@lopta21 ano je všetko možné 😉

darazv
9. apr 2013

@tuqanqa pošleš mi link aku presne máš ? 😉

lopta21
9. apr 2013

@darazv troška sa obavam že si to len nahovaram nakolko po tom už velmi tužim.

darazv
9. apr 2013

@lopta21 no ono psychika vela robí 😒 ale ako sa nedá na to nemysliet? 😠 neboj ci to bude dnes alebo o mesiac dva tri..ale určite sa dočkaš 😉

lopta21
10. apr 2013

@darazv no tak tentoraz to nevyšlo ☹ ale ja viem určite sa dočkám, dík za povzbudenie. dnes bol test negat. ☹

zaba22
10. apr 2013

Ahojte dievcata, rada by som sa s Vami poradila, ci niektora z Vas nema podobne skusenosti.
Po 3 rokoch som vysadila HAK, urobila sa mi cysta, ktora mi uz stihla aj prasknut, ale stale mam divne bolesti v podbrusu, MS mam totalne rozhasenu, chodila po aj po 40 dnoch. Teraz by som mala dostat MS 1.x potom, co mi ta svinucha praskla. Dnes je 35.den cyklu a vcera sa mi objavil ruzovkasty vytok, ktory som videla len na toaletnom papieri, v tej isty den som na toaletaku videla aj nieco ako "sopel" (prepacte za vyraz, neviem ako lepsie to charakterizovat 😀 ) s primesou tmavej, az hnedej krvi. Ale nic ma nesvrbi, nepali, neboli. Brucho mam nafuknute ako v 5.mesiaci, v podbrusku citim tlak, zvacsili sa mi prsia. Robila som si tehu test, ale bol negativny. S priatelom sa vyse pol roka nechranime, aj ked "pozor" si davame (ja viem, nie je to spolahlive, na druhej strane keby sa stala "nehoda", tak sa nic nedeje). Aj by som sa potesila 😅
Nema niekto z vas podobnu skusenost? Mohla by som byt tehotna aj napriek tomu, ze test je negativny? Alebo to vsetko moze byt sposobene tou prasknutou cystou? Podotykam, ze tento mesiac som bola na gynekologii a tam povedali, ze je vsetko OK.
Dakujem za odpoved 🙂

zaba22
10. apr 2013

@adikbs
nechcem ta strasit, mne sa stalo nieco podobne. az na to, ze som nebola tehotna, ale urobila sa mi cysta - doky povedal, ze z vysadenia HAK, brala som ju 3 roky 😠
pre istotu sa skus vypytat na SONO, nech mas istotu.

tuqanqa
10. apr 2013

@darazv ...koupila jsem si primo od vcelare ale samotna kasicka je nechutna a je nutne ji smichat s medem. Ja jsem mela 20ml kasicky asi na 0,5 l vysokokvalitniho medu. Uzivala jsem pulku ČL 1/den a nekdy jsem na to i zapomela, dokonce 1 tyden jsem vynechala uplne. A najednou po 16 mesicich z toho 2 mesice s kasickou mam dve carecky. Daji se koupit i tabletky v lekarne (napr.Walmark) ale ja jsem chtela 100% prirodni produkt.

darazv
10. apr 2013

@lopta21 tak to ma mrzí ale neboj raz sa dočkame 😉

darazv
10. apr 2013

@tuqanqa dakujem za info 😉

emma83
10. apr 2013

Ahojte snazilky, mamicky, buduce mamicky.. chcela by som sa s vami poradit.. 15.3. sme sa snazili o mimi, tyzden na to bolesti v podbrusku, bolo mi zle, napinalo ma na vracanie (co mne sa nikdy predtym nestalo, ani pred menzes, ani pocas ovulky (menzes som mala dostat 2.4.) potom hnede spinenie, menzes som dostala 29.3. (prisiel skor). Bol taky bezbolestny, trval 3 dni, stvrty den nic, piaty den slabo ruzovy vytok, ktory trval jeden den. Potom o par dni som mala biely husty vytok,ktory ma nepalil nesvrbil, nezapachal, proste nic. Sem tam ma pichne aj v podbrusku, taky akoby tlak. Prsia ma nebolia, len svrbia. Myslite si, ze mozem byt tehu, aj ked som mala menzes? test som si nerobila, 17.4. som objednana ku gynekologicke...
Prosim poradte mi , napiste svoj nazor. Dakujem pekne, pekny den .

tuqanqa
10. apr 2013

...na quick testu mam slabsi carky ale pepino test ktery byl citlivejsi uz pekne ukazuje tehu. Doufam ze se nemylim. Nakonec jsem si vybavila na zitra volno a jde se na gyndu. Podle meho kalendare bych mela byt v 3tt. Je mozne ze dr. uz neco uvidi? 🙂

lopta21
10. apr 2013

@emma83 Sprav si test, aspon budeš vediet na čom si... veľa žien na začiatku tehotenstva majú menzes 😉

tuqanqa
10. apr 2013

@emma83 ...nejlepsi je se otestovat 😉

emma83
10. apr 2013

lopta21, tuqanqa ---- ked mam pravdu povedat, bojim sa spravit test, ze pride sklamanie. neviem co mohli znamenat tie bolesti po tom co sme sa snazili, neviem ako sa ma citit tehotna zena, lebo som nikdy nebola tehotna.. a uz vonkoncom neviem, preco ma svrbia prsia, juuuj... myslite si, ze je tam pravdepodobnost, ze sa zadarilo?

tuqanqa
10. apr 2013

@emma83 ..mozne to je. U me ted posledni perioda probehla jen spinenim a test mi ukazal tehu. Neboj se niceho. Ja jsem zase nevedela cekat ci ano nebo ne protozee jsem na to stale myslela. Po negat testu jsem uz na druhy den na to nemyslela a tesila se na dalsi cyklus 😉

emma83
10. apr 2013

@tuqanqa ked ja si uz aj hovorim, ze nie som, lebo nemam ziadne ine priznaky, len to co som uz spominala.. je to take zvlastne 😒 asi vydrzim do toho 17.aprila, ze co mi povie doktorka... Inak blahozelam ze si tehu 🙂 nech ti vsetko ide tak ako ma...

julka82
10. apr 2013

@tuqanqa uvidieť asi neuvidí, ale myslím že zoberú krv a tá to potvrdí 🙂 držím palčeky

grenka
10. apr 2013

@tuqanqa ahoj mozno nejaky vacok ale pockaj este zo 3-4 tyz az bude bit srdiecko...to je istota 🙂 😉 drzim palce kolajnicky su krasne

mucinqa
11. apr 2013

Ahoj kočky 😉 ..nedalo mi sa nezaregistrovať a spýtať skúsenejších. Mám taký problém. Mám 21 rokov a moja meštruácia odkedy som ju dostala bola pravidelná ako hodinky presne na deň, prípadne plus mínus jeden deň.. brala som 5 rokov HAK ale už sedem mesiacov neberiem, avšak moja M mi chodila aj napriek tomu stále, krásne pravidelne. S priateľom sa momentálne nechránime, avšak snažíme sa dávať si pozor(hoc človek nikdy nevie). No a teraz k problému. Vo februári tohto roku som mala M 25.-teho, Tak ako má byť avšak o niečo slabšia ako som zvyknutá, nakoľko mne M trvá v priemere 6-8 dni a vtedy len 4 ale inak bola normálna... V marci teda minulý mesiac som pre zmenu mala jednodňové špinenie(asi ako hlavička špendlíku toho bolo ) 😒 a nič. M sa jednoducho nedostavila a ďalšiu M očakávam samozrejme opäť 25.apríla. Test som si robila ale negatívny. Hneď som šla na gyndu , rovno mi urobil aj prehliadku a som zdravá, a vraj zatiaľ ani tehotná že nič na sone zatiaľ nevidno,chcem podotknúť, že chorá som nebola, v strese nie som, a ani antibiotiká žiadne.. Teraz posledné dni sa mi stalo, že mám hustý biely no nepáchnuci, nesvrbivý výtok, ktorý ma nijak neobmedzuje ale predsa mi vadí kedže je ho dosť..Do toho ma bolieva často chrbát a kríže, podbruško len večer pri ležaní, raz na jednej potom na druhej strane alebo dokonca súčasne.Bolesti prsníkov vylučujem ako aj iné nevoľnosti. Je možné, že som tehotná len doktor to ešte podľa sona nedokázal určiť, alebo ak nie, ktorá máte podobné skúsenosti a čo vám nakoniec bolo? včera poobede som ešte testovala zase ale negatív 😖 . S priateľom si myslíme, že na bábätko je ešte čas 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre