Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

ratatooy
4. okt 2013

@delfinka210 tak tehu by to mohlo být,testy sou snad nejlepšíí právě ty dr.max,mam snima super skušenosti,máš od dr potvrzene že míváš ovu kolikátý den?jinak na test muže byt ted ještě brzo

delfinka210
4. okt 2013

@ratatooy Ovulaci si merim sama, takze od dr to potvrzeny nemam. Ovulace mi vychazi na 13 den od zacatku m. Ještě mam doma jeden test, tak udelam az za tyden kolem 9.

ratatooy
4. okt 2013

@delfinka210 a měříš bazalni teplotu nebo ovu testy?ja třeba mam fakt blbou skušenost s ovu testama

delfinka210
4. okt 2013

@ratatooy testy. Kamaradka takto pocala holcicku a chválila je.

ratatooy
4. okt 2013

@delfinka210 jako určo jak u koho nekomu pomužou nekomu ne ja sem mela třeba budto celej mesic pozitivni nebo negativni

delfinka210
4. okt 2013

@ratatooy jezda, kravina no .............. ja nevim, cely den mi je blbe. Uklizim a při ohnuti mam pocit na zvraceni. Chjo .... doufam, ze s tomu to mimi bude, když uz je mi tak zle. Uz aby bylo o par dni vic a to cekani bylo zamnou. Taky jsem si rikala, ze si to namlouva........ jako ze tak touzim po mimi, ze z toho magorim. 😀

ratatooy
4. okt 2013

@delfinka210 no taky to muže byt že když to tak hrozně chceme tak si přiznaky přivoláme,ja sem to mela ted tak že mi bylo zle od 5tt,a před tím se mi vždycky večer motala hlava a měla sem zimnici,ze začatku mi bylo blbě hlavně večer,pak už celý dny,druhej měsíc byl horor,no a u prvniho mi nebylo blbě skoro vubec to sem se ejtila jako netěhotná jediny co sem měla tak nad ránem vždycky asi tyden v tahu strašný křeče v podbřišku asi minutový

delfinka210
4. okt 2013

@ratatooy no uvidíme. Do 9,10 daleko ..... asi me hrabne 😀 Moc si to preju ale rikam, ze když to nebude ted, tak to bude třeba priste. Nemyslim radeji si, ze se na to ted az tak moooc upinam ale ................ radeji si myslet, ze nejsem ........at pak nejsem zklamana. Kolikateho mas termin? Bude mimi pod stromečkem?

zuzanakarcolova
5. okt 2013

Myslíte, že som tehotná? Už asi dva týždne sa cítim unavenejšia, bolieva ma častejšie hlavamám pocit ťažoby na žalúdku, všetko, čo zjem, ako keby stálo v polke cesty. V noci som sa zobudila s nutkaním na vracanie, len som čakala, kedy vystrelím z postele. Menštruáciu som dostala, ale je iná, krv je jasnočervená, nie tmavá ako obvykle.

babulinka29
5. okt 2013

@zuzanakarcolova ak si dostala menštruácia tak si asi tehotná neni.....tiež som mala podobné príznaky už som si myslela, že konečne sa zadarilo a nič mrcha dorazila túto noc sklamanie zase ako každý mesiac...ak je krv jasnočervená tak tehotenstvo môžeš vylúčiť .......

kornelia5
5. okt 2013

Dobrý deň, minulý týždeň v utorok som dostala menštruáciu, trvala ako stále 5 dní ,meškala 1 deň, nebola ani silná,ani slabá. Normálna,na akú som zvyknutá. Týždeň predtým som mala pohlavný styk pri ktorom som mohla otehotniet. Teraz sa cítim unavená, pobolieva ma bruško ako pred menštruáciou. Nemám chuť do jedla, bruško mám naliaté a krúti sa mi hlava. Čo myslíte, môžem byť tehotná aj keď som menštruáciu mala a pohlavný styk bol týždeň pred menštruáciou ? Stalo sa niekomu niečo podobné ?

zuzanakarcolova
5. okt 2013

@babulinka29
Mam aj trochu ine chute, idem zjest tony mandlí 😀 v lekárni mi poradili, nech si test urobím až po krvácaní...

delfinka210
6. okt 2013

@ratatooy prosim te, jak ti dr meri plodne dny? JAk to probiha? Diky

babulinka29
6. okt 2013

@zuzanakarcolova hej to bude najlepsie urobit test az ked prestanes krvacat. Ja som tiez dostala menzes ale nemam ho taky ako inokedy. Vcera sa mi hrozne tocila hlava a tie krize ma bolia kazdy den hlavne v noci a rano. Pri umyvani zubov mizacali krvacat dasna...ked som zostala tehotna s druhym synom oemala som krvacanhe ale tmave hnede silne vytoky. Daj vediet ako ti potom vysiel test

ratatooy
6. okt 2013

@delfinka210 ultrazvukem vidí kdy proběhla ovulace a jestl se vajičko uvolnilo,mě takto zjistil že ovulace probíhá sice 17den cyklu ale vajičko mi zustava uvnitř vaječníku

ratatooy
6. okt 2013

@kornelia5 tak k otěhotnení uže dojit kdykoliv během cyklu,to že se uvásí ovulace na cca pulku cyklu je většinou nesmysl,jsou ženy co otěhotní pouze v době menstruace,a druha věc je že i u těhu muže byt ms,ja ji mela ted u druheho tehu až do 12tt v tahu

zuzanakarcolova
6. okt 2013

@babulinka29 test mi vyšiel negativny dnes rano. Ale namiesto krvacania uz len slabo špinim...dočítala som sa, že to môže byť nidačné krvácanie, teda uhniezďovanie vajíčka. A počas tohto procesu vraj pozitívny test vyjsť nemôže. V utorok chcem ísť k lekárke...uvidím

babulinka29
7. okt 2013

@zuzanakarcolova no tak to som zvedavá čo to teda mohlo byť.....držím palce nech to dopadne presne tak ako si želáš.......my sa ideme tento mesiac znovu snažiž už ôsmy mesiac tak som zvedavá ak to nevyjde tak na budúci mesiac idem k lekárovi a uvidím čo mi povie on

krissy1
7. okt 2013

Ahojte,som trocha zmatena,mozem byt tehu?
totiz neviem,ako si mam vyratat periodu,v jun*-jul som mala oba mesiace menzes 8 den v mesiaci,v auguste 4.8. a v sept. 1.9.....kedy mam menzes vlastne ocakavat?chcem kupit test,ale bjim sa sklamania 1 / ....
dakujem

seraa
7. okt 2013

@krissy1

ja nechapem co je na tom takze ?presne sa to vyyratat neda ak mas nepravidelny cyklus ..
vyzerato ze cyklus je 29-31 dni cize tvoja ms mala prist okolo 30 sept. do 2 oct
cize mas meskanie okolo 5-6 dni a kludne si mozes urobit test

dovea
7. okt 2013

ahojte ja tiez dufam.. necely 3. tyzden od pposledneho pokusu som 1. den zacala pocitovat zasklby v maternici, ani nie bolestive, skor otravne a trvalo to cely den. na dalsi den uz sa pridali aj bolesti ako pred M a dost intenzivne, a treti den som dokonca vychytala zvysenu teplotu, bolesti kosti, svalstva ze som ani vstat nemohla, k tomu trosku mliecneho vytoku, kt. pred M nemavam a bolesti v podbrusku tiez nie.. na 4. den mi nic nebolo, len som stale ocakavala M kedze to bol 28den cyklu, ktory mam uz asi rok kratsi-cca 25dnovy., lenze test negativny..dnes je 29. den, M stale nerozbehnuta, ale vidim velmi jemnulinky hnedy vytok vo velm imalom mnozste. co vy na to?

suesana
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
danm
7. okt 2013

ahojte babulky! chcem sa spytat,ze ako sa vam zmenili bradavky,ked ste otehotneli. ja som si dnes vsimla,ze ich mam akesi vacsie a take do tmavohneda,predtym byvali ruzovkaste.Ms mi meska druhy den,mam bolesti v krizoch a v podbrusku,ako keby by mala prist ms a ked som si dnes robila test,mala som tam ducha.Zazili ste niektora nieco podobne?myslite,ze by som mohla byt tehu? 🙂

seraa
8. okt 2013

@danm

no tak pravdepodobne ano ked mas ducha

seraa
8. okt 2013

@suesana

chorka chut moze byt aj podrazdeny zlcnik , ja som to mala tiez 3 dni neviem z coho
14dpo je skoro na priznaky ale uz mozes robit test kludne aj dnes

bubu4125
8. okt 2013

Ahojte! Zo soboty na nedeľu sme mali nechraneny styk s priateľom! A z pondelka na dnes prebehla ovulka podľa BT! Čo myslíte, aká je šanca ostať tehu??? Ms očakávam 21.10....už by sme uvítali drobceka!

dievcatko112
9. okt 2013

Ahojte chcela by som sa opytat ak pri ako to nazvat tvrdom sexe ak partner velmi priraza ci sa moze dnu nieco poskodit napriklad maternica a tak dakujem 🙂

peha81
9. okt 2013

@bubu4125 spermie dokazu prezit vraj aj 3-4 dni,,takze sanca urcite je 😉

simonka285
10. okt 2013

Dobry den cela by som sa opytat ci je daka sanca ze 🙂som v tom?s priatelom uz druhy tyzden sexujeme bez kondomu a ja bez tabletiek a ide to do mna. Spavame spolu pravidelne 🙂velmi by sme chceli babatko ale mam pocit ze to potrva polial otehotnem☹otehotnem ,mam si robit test uz teraz?

dadulik1993
10. okt 2013

@simonka285 ahoj test si urob až ked ti bude meškať menzes skôr ti aj tak neukáže nič 🙂 a ak to nevíde na prvý krát tak nezúfaj 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre