Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

drobik1
30. mar 2011

@katkarv hm no tak ty aspon vies kedy mas ovu ja to neviem ani sa v tom nevyznam.. 😒 ale ked to ma prist tak to pride.. 🙂 a tebe teda drzim palce nech ti to vyjde.. 🙂 aspon ze mas zahradku ja by som tiez chcela len to by sme najprv museli mat dom.. 🙂 ale tak hadam raz bude vsetko.. 🙂

dianka3
30. mar 2011

@drobik1 Ano tak to bude 4 ale este to neni na 100% ze bude totizto pri kazdom tehu som zacala v 8 alebo 9 tt krvacat a vtedy je to o tom ze ked je plod sillny vydrzi ak nie potratim,uz som tak prisla o babo.No pred tyzdnom soom bola u doktora a povedal ze taky 5 abo 6 tyzden este tam neboolo vydno plod len taky cierny fliacik a dnukka nic a ked to ppribliziill tak tam boli voalke bublinky,tak neviem,ci to aj tak vychadza.

drobik1
30. mar 2011

@dianka3 hm tak jasne este nic nevies..no ale aj tak je to uz dost 4 dieta tak hned po sebe nie?ale tak to zvaldnes.. 🙂 drzim palce aby vsetko bolo ako ma byt.. 🙂

mimka11111
30. mar 2011

ahojte.. ☹ ,tak dnes som bola u gyndy....prvý krát, kedže mi mešká menštruácia už 15 dní...vela pijem a vela cikám, bolí ma v podbrušku,som unavená a je mi zle,len nevraciam...povedala,že mám zpuchnutú maternicu,ako pred menštruáciou,alebo na začiatku tehotenstva,len na ultrazvuku zatial nevidela nič,aspoň ma ubezpečila,že nemám nejaký zápal.. 😖 ....kedže som menštruáciu mala naposledy 15.2. ,teoreticky by som mohla byť len v 4-tom tt...teda samozrejme aj vôbec ☹ ...mám ísť na kontrolu budúci týždeň,bud dovtedy ochoriem ☹ ,alebo by už mala vidieť na ultrazvuku malú bublinku... 😅 ...booožinku,ten týždeň neistoty bude velmi dlhý.. ☹

solinkarka
30. mar 2011

@mimka11111 moja ked si mala poslednu mrchu 15.2. tak si uz v 6tt..rata sa to od poslednej mrchy....myslim ze ked nevidela nic teraz tak asi tehu nebudes...bodaj by som sa mylila...

katkarv
30. mar 2011

@dianka3 nam staci kazdy druhy den,aj minuly rok som dvakrat tak otehotnela.

katkarv
30. mar 2011

inak baby tu pisete ze po ovu teda po ocakavanom oplodneni ze vas tu boli a tu picha ci krize ci brusko,ja ked som mala bolesti po ovu co som myslela ze som tehu a ze sa zahniezduje a tak nebola som a ked ma po ovulacii do ocakavaneho menzesu nic nezabolelo bola som tehu.

denisa87
30. mar 2011

Baby mne uz sibe,rano som si spravila 2 testy,axiom a na obidvoch som si nasla 2 ciarky,ale iba take slabulinke,predchvilou som si spravila test Barbara ten kazetovy a nič,MS meska uz tyzden,citim sa ako pri prvom tehu na zaciatku,alebo uz si to len nahovaram,....bolest v podbrusku uz celý tyzden,aj v prsiach.

denisa87
30. mar 2011

Baby mne uz sibe,rano som si spravila 2 testy,axiom a na obidvoch som si nasla 2 ciarky,ale iba take slabulinke,predchvilou som si spravila test Barbara ten kazetovy a nič,MS meska uz tyzden,citim sa ako pri prvom tehu na zaciatku,alebo uz si to len nahovaram,....bolest v podbrusku uz celý tyzden,aj v prsiach.

atreyu
30. mar 2011

Baby čo myslíte?Dnes som 38DC,testy dva negatívne na 33 a 36DC...mrcha mi mešká max 4 dni...o bábo sme sa s manželom nesnažili,ale sex máme pravidelný-prerušovaná...

anjelicek26
30. mar 2011

@denisa87 - no rano je HCG v moci koncentrovanejsie ako poobede, asi si len mala neskor ovulaciu a neni ho este tak vela... o par dni bude uz aj poobede druha ciarisko 🙂 Ukludni sa, tehu si, ak meska mrcha a rano si mala pozitivne testy 🙂 Rano sprav este jeden a potom volaj lekarovi na termin 🙂 Gratulujem k vianocnemu babu 🙂

anjelicek26
30. mar 2011

@atreyu - mrcha ti moze meskat z milionu dovodou... ak mas negativne testy aj tyzden po vynechani mrchy, treba ist k lekarovi, mozes mat napr. cystu na vajecniku...

denisa87
30. mar 2011

@anjelicek26 No nato ze HCG v moci je rano koncentrovanejsie som akosi zabudla,vdaka 🙂 a pravdupovediac citim sa ako tehu,tie krce,akoby kazdu chvilu prisla mrcha a nic,presne ako u maleho.na bud,tyzden idem k lekarovi.

baramborka
30. mar 2011

ahojte baby 🙂 tak MS meska 2 dni , dnes som 2x zvracala mam peckovu horkost v ustach ale taku ze citron ju neprebil...mam popichavanie v podbrusku take slabucke az smerom k pupku - no ten test nie a nie / / ...vcera ked som si robila som mala druhu taku ako duch , a dnes ( pepino test ) nic ..tak teda neviem ...asi este nemam bohate vela HCGčka v moči ...čo si myslite ? 🙂

lindana
30. mar 2011

@baramborka pepino ma asi nizsiu citlivost, ked ti uz jeden test nieco ukazal, snad tam nieco je 🙂

Ja asi nic ☹ Nevydrzala som, urobila som si test asi pred hodinou a snehobiely, ani duch..mam 2 dni pred MS 😒

baramborka
30. mar 2011

@lindana no dufam ze miesto pod mojim srdieckom je uz obsadene lebo by som si to priala 🙂
este pockaj , aspon kym ti bude meskat...mozno to je este skoro ;)

kormelia11
30. mar 2011

@baramborka skus este mamatest s tym mam najlepsie skusenosti 🙂

baramborka
30. mar 2011

@kormelia11 dakujem skusim 🙂

jana776
30. mar 2011

@lindana ahoj, ja som si tiez pred chvilou spravila dalsi test a nic, ani duch... mam 3 dni pred ms. Ale zatial stale dufam, aj ked asi to zase bude tak ako posledne mesiace 😒

denisa87
30. mar 2011

@baramborka ahojky,moje testy su presne take ake ty opisujes,no snad nam zosilneju tie ciarky 🙂

baramborka
30. mar 2011

@denisa87 deniska ...dufam .drzim si paste na rukach a nohach , za mna a za vsetky mamicky ktore v to dufaju ze sa objavia krasne kolajnicky 🙂

tatianatvar
30. mar 2011

@mimka11111 nezufaj, poznam pripady, ked doktorka nic nevidela ani v 10tom tyzdni

jana776
31. mar 2011

ahojte, ja som si vcera vecer robila test, to som bola 3 dni pred ms, vcera nic a dnes rano je na nom duch 😀 , myslite ze by to mohlo vyjst? Vcera mozno tam bol tiez, ale pri umelom svetle ho mozno nebolo vidno.... Co myslite? 🙂

katkarv
31. mar 2011

@jana776 na tom istom teste?V letaku pisu ze po 10min je vysledok neplatny,ja som tak mala kopu testov a nebola som tehotna,skus si zajtra urobit z ranneho mocu.Ale su tu prispevky v ktorych baby pisu nieco podobne a boli tehotne.

jana776
31. mar 2011

@katkarv ja viem ze tak pisu... Ale pri prvej dcere som si tiez robila test dva dni pred ms a slabunka ciarocka sa objavila asi pol hodine, uz som ho prave isla vyhodit 🙂 . Zajtra test urcite spravim, uvidime.
Ale ked pises ze aj ty si tak mala a nebola si tehu, tak sa este nejdem velmi nadejat...

katkarv
31. mar 2011

@jana776 no radsej sa zajtra prijemne prekvapit 😉 Ja som mala ked som bola tehotna dva dni pred ms rano pozit test ale do 5minut,a ked som nebola tehu bol tam pozdejsie duch.V kazdom pripade drzim palce.

drobcek11
31. mar 2011

ahojte, mam taky mensi tusak ze aj nam by sa to mohlo podarit:D aj ked sme nesnazilkovali no ono stavaju sa aj nehody 😀 nam sa stala a vyzera to tak ze by z toho daco mohlo byt, uz stvrty den spinim a mrchu by som mala dostat zajtra ale hm vidim to tak ze asi nedostanem skusim zajtra spravit test no aj sa tesim aj sa trosku bojim lebo zijeme v uk a nie som tu dlho nemam ani doktora este, ach jaj to bude vybavovaciek ale normalne sa zacinam tesit 🙂uvidime ked spravim test 🙂

lucia8688
31. mar 2011

ja som si robila test minulý týždeň a bola tam taká slabučká čiaročka až ju skoro nebolo vidieť, manžel mi povedal, že tam nič nieje, no ja som citila, že som tehotná., tak som si zrobila další test štyri dni po tom prvom a manžel skoro odpadol boli tam dva krásne čiarky 😀

mimka11111
31. mar 2011

@lucia8688 gratulujem.. 😵

denisa87
31. mar 2011

@lucia8688 gratulujem,a po tak dokopy kolko dni ti meskala mrcha kym ti vysli dve krásne čiarky?aky test si si robila?

denisa87
31. mar 2011

No baby,dnes som si testik nerobila,az zajtra rano,ak stoho nieco bude,mam taky svetlo-tmavo hnedy vytok,ale iba malinko,neviem ci je to zaciatok MS,alebo potrat alebo neviem co....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre