Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

hviezdicka111
6. máj 2013

ahojte, styri dni mi meska ms, co inokedy nebyva, navyse tyzden mi je na zvracanie, nezvraciam vsak. najskor to bolo len rano, posledne dni je to cely den. Robila som si ale dva testy a tie vysli negativne.....myslite ze som tehotna? alebo?

bona12
6. máj 2013

@milacik3 tak nakoniec to asi vyslo 🙂), uz skoro tyzden meska mrcha a 3 testy úkazali dost vyrazne // 🙂) a pred tym som mala este ducha...tak o 2 - 3 tyzdne mam ist k lekarke,tak dufam,ze bude vsetko ok...

qzabkaq
6. máj 2013

@katttka1981
ja som bola na sono 5den meskania a bolo to uz vidiet,teraz idem znova na sono po tyzdni tak som zvedava ake to mimi bude 🙂 🙂 🙂 🙂 ,ale ked bola na sone moja svagrina zhruba v rovnakom case tak jej tiez povedal,ze este nic nevidi a teraz ma Tamarka rok a pol 🙂 🙂 🙂 🙂 ,tak ti drzim palceky a neboj mimi bude vidno ,len treba este chvilku pockat 😉 😉

petra321
6. máj 2013

Ahojte dievčatá!!: 🙂 Práve som si urobila tento test,je to Pepino s citlivostou 10...Mám ho brať ako pozitívny?Poraďte:P Ďakujem 😎

miruuska
6. máj 2013

@petra321 aj ked je slaba ciarka uz sa povazuje za pozitivny.skus o dva dni testnut uvidis ci silnie.k dr sa neoplati ist lebo ked je ciarka slaba je to este len zaciatok a dr to nezisti.ked si o par dni najdes silnejsiu pockaj tyzden a zavolaj k dr,mozno ti zobere krv na HCG alebo ti bude kazat prist o par tyzdnov

petra321
6. máj 2013

Oukej 🙂 Ďakujem pekne 😉 je to moj prvy ak sa to dá nazvať pozitivny test...skusim testnut za 2 dni teda ... 😎

mata2101993
7. máj 2013

ahojte chcem sa opitať mohla by som otehotniet ak som mala s priateľom nechraneny sex posledny den menzesu????
za odpovede ďakujem...

monicka79
7. máj 2013

@mata2101993 Môžeš, aj ked je to menej pravdepodobné, ale stáva sa. Ja som otehotnela napríklad tesne pred ms, niekto aj počas menštruácie, záleží kedy máš plodné dni a spermie dokážu prežiť v tvojom tele aj niekoľko dní, takže nie je to vylúčené

bona12
7. máj 2013

@petra321 ahoj ja som mala ešte slabšieho ducha a o 5 dní som mala už dosť silné //...takze asi gratulácia 🙂)

bona12
7. máj 2013

Ahojte..mam otazku ak mi vysli 3 testy pozitivne na tehotenstvo, menzes meska 6 dni a volala som na gyndu,ci by som mohla prist na krv, ze mi sestricka povedala,ze mam prist az o 2-3 tyzdne na vysetrenie a potom mi az zoberu krv, ze aby vedeli v ktorom tyzdni som???...ako to vysetrenie chapem,lebo teraz by asi nebolo este nic vidiet,ale krv mi uz mohli spravit nie??

cawes
7. máj 2013

@bona12 mohli ale je lepsie ked robia krv a uz aj nieco vidia. Lebo pri vysokom HCG musia vidiet plod je to aby mohli vylucit mimomaternicove tehu a ine anomalie

bona12
7. máj 2013

@cawes dakujem, trosku som toziz nervozna,aby bolo vsetko v poho..tak som trosku kludnejsia, ked je to tak v poriadku 🙂)...snad to nebude mimomaternicove, sice ma pobolievaju vajecniky apodbrusko,ale nekrvacam...

deny81
7. máj 2013

@bona12 zalezi na praktikach lekara. Niekto berie hned iny ti povie, ze ak nemS ine problemy, tak mas prist neskor. Mozno ti povedala kvoli tomu ze teraz si cca v 4 tyzdni tehotwnstba a srdiecko vidiet najskor od 6-teho, tyzdna niekedy neskor. Tak to vtedy spoji mozno aj s potbrdenim akcie srdca. Moj dok. Ak mam akcih srdca da hned aj tehot. Knizku. Iny zas az ked prejdes 12-tym tyzdnom. Ak nemas problemy alebo predispozicie nejakych problemov, alebo nepotrebujes potvrdenie, na tvojom mieste by som si hlavu nelamala. Davala by som si pozor, oddychovala a pockala tuch par dni navyse ;)

bona12
7. máj 2013

@deny81 tak problemy zatial nemam,len teda par priznakov,vlastne okrem tych obcasných bolesti,co sa asi maternica roztahuje, ,mam zvacsene prsia dost a som unavena...no ja si myslim,ze som v 2 tyzdni,lebo na 90% viem,kedy sa to stalo :D...cize ked pojdem k doktorke,tak bude 4-5 tyzden...tak nic ine mi neostava,len pockat a dufat,ze bude vsetko o.k....dakujem 🙂

deny81
7. máj 2013

@bona12 nie je za co. Ku skutocnym tyzdnom si pripocitaj este dva - lekari tak ocitaju tehotnost od prveho dna poslednej menstruacie. Hoci v skutocnosti tie prve dva nie si tehotna ;)

zuzadu
7. máj 2013

ahoj děvčata poradíte mi, o víkendu jsem jemně špinila, ale na testech byl vidět duch, menstruaci mám jakoby dostat až dnes, dnes na testu opět slabý duch, s přítelem jsme se velice snažili, zhruba 5 dní po oplodnění se mi začalo dělat špatně od žaludku, teplota, šílené migrény hlavy, bolest vaječníků, podbřišků, teplotu mám a tyhle příznaky už 12 dní teplota je vždy navečer a to okolo 37,3-37,6, přes den nic jen únava, tlak v podbřišku, migrény, volala jsem k doktorovi, že mám špinění, tak mi řekl až ve čtvrtek na uz, a pokud tam mimi bude tím líp. kdy vám test sílil?????? můžu být těhotná i když jsem špinila a mám jen ducha??? Poradíte mi. díky

darazv
7. máj 2013

@zuzadu ahoj vyzerá to nádejne 😉 ked si špinili - moze to byt uhniezdovanie embryjka ...skus test zajtra alebo o dva dni ak bude silniejsia ciarka si urcite tehotna držim palce!!! 🙂

zuzadu
7. máj 2013

jo a ještě, jaký test vám vychází nejlíp?já mám pocit že mamma test a dr max test mi nefungují, rapid glue, a tesko test mám ducha viditelného bez jakéhokoliv natačení či zkoumání, čím to je????v lékárně mě řoekla, že je potřeba otestovat více druhu testu protože testovací látky používá každý výrobce jiné a na každou ženu funguje jiný test, jo a jinak co mám dneska extrém je, že mě natekly prsa a šíleně se mě ukázali strie a žilky a taky mě jakoby svědí vevnitř nebo lehtají, nebo co, a mám tvrdý podbřišek a nafouklý břicho v podstatě už 12 dní, proto jsem dost rozhozená z toho špinění a slabých testů, myslela jsem si, že už to tentokrát vyjde snažíme se už 8 měsíců, pregnyl, costibegyl, spermiogram atd atd

zuzadu
7. máj 2013

jéééé potěšila jsi mě, už mám doma 9 kluka, a tak si nepamatuju, jaký to je v začátku, nevím jak s testama, a vůbec co je teď novýho ve světě těhotných, nechci být hysterka a plašit, ale taky mě to vyděsilo, tak myslíš, že to bude sílit

luci452
7. máj 2013

ahoj dievcata..necitala som vsetky komentare...je ich tu uz neurekom 😅 .. ale mam takyto "problem" ... beriem HAK, ale aj tak mam podozrenie, ze by som mohla byt tehu...par krat som zabudla uzit tabletku...tak som si pred par dnami spravila tt a vysiel straaaaaasne slabulilinky dusik, ale taky, ze som ho ledva videla (aj som si hovorila, ze si ho namyslam)...mala som tu aj v albume foto, len som zmazala...no..a v sobotu v noci som dostala menzes..ale je slaby a dnes uz mam len mini tampon a aj ten je po osmich hodinach takmer suchy...a to je len utorok..inokedy mam menzes od nedele do soboty, silny ... a teraz je utorok a ja uz skoro nic..pobolieva ma stale v lavom podbrusku...dalsi test som nerobila... bude to tou HAK, alebo je moznost, ze som tehotna 😅 ? neviem, co si mysliet... k dr. sa chystam, ked mi menzes skonci..len som sa chcela vypisat... obcas mi je nevolno, som unavena...ale to moze byt aj zo stresu, z pocasia...neviem...

qzabkaq
7. máj 2013

@petka811
ahojky,ako?testovala si este?.......dnes mi moj Dr.povedal,ze som v 6 tyzdni 🙂 🙂 🙂 🙂 a 21.5.mam prvu poradnu 😵 😵

petka811
7. máj 2013

@qzabkaq ahoj, ahoj, samozrejme, že som testla 😀 😀 to by som nebola ja 😀 (ukľudňuje ma, že sa tam zjavuje tá významná čiarka, mám potom taký pokoj na duši, že je to ozaj pravda) 🙂 dnes som skúsila test až s citlivosťou 25 a aj tam mám krásne dve čiarky, a ms dnes neprišla 🙂 🙂 na štvrtok som objednaná k Dr. tak som strááášne zvedavá
...už v 6. týždni?? to si otehu skôr ako si mala pichnutý pregnyl? alebo nechápem 🙂 a bilo už aj srdiečko?

iva04
7. máj 2013

@qzabkaq prosim ta kolko dni pred ms si robila testik ;) dakujeeem

qzabkaq
8. máj 2013

@petka811
no uz v 6 tyzdni a nebola som tehu skor len lekari to pocitaju neak lunearne ci ako,takze zabral hned 1pregnyl 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ,a vo stvrtok daj hned vediet ako si dopadla,urcite ti zoberu krv a spravia sono,aspon mne to tak robili a predpisal mi Dufaston a kyselinu listovu a to uzivam stale aj teraz mi predpisal......a ja som uz od vcera PN,lebo pracujem v domove dochodcov a to nieje praca pre tehotne,taaaak sa budem dlho nudit,hlavne nech je drobciatko zdrave 🙂 🙂 🙂 🙂

qzabkaq
8. máj 2013

@iva04

ja som si ich robila dost skoro lebo som bola po pregnyle a chcela som vediet ci druha ciarka slabne alebo silnie skusala som si 7dni pred MS,potom 5dni a tak aby som to mohla skumat 😉 a ked som videla,ze ciarka neslabne uz som bola rada,lebo som vedela co to znaci 🙂 🙂 🙂 🙂 a k lekarovi som isla 5den meskania a potvrdil mi tehu sonom a uz som to tam aj ja videla 😵 😵 😵 😵 a si tiez po pregnyle?

iva04
8. máj 2013

@qzabkaq nie mam 8 rocnu dceru a tak sme sa odvazili na druhe 🙂 len sa mi toci zaludok posledne dni a tak podobne.ranosom robila test ale ms cakam tak o tyzden tak dufam ze sa jej nedockam lebo testik zatial nic. Dakujem za pomoc a gratulujem ti ;)

zizimimi
8. máj 2013

Ahojte babule. Mám otázku....Brat si nasiel priatelku s tromi detmi najmensi ma 10 rokov...Ked ho porodila tak jej vzali krcok maternice....Teraz stale zvracala ,včera isla na gyndu a povedali jej že na 88% je tehotna ale ze musia este počkat že zničoho sa neradovat lebo ze to nieje este iste ma prist neskor na krv...Ak by bola tehotna může to donosit?Aké sú tam riziká?Dakujem

monicka79
8. máj 2013

@zizimimi neviem ako je to s celým krčkom, ale mojej sesternici vzali polovicu, lebo mala strašnú cytologiu a to mala iba jedno dieťa. Po tejto operácii ale ešte dve zdravé deti normálne donosila, takže hadam nebude problém, to by jej v nemocnici už asi povedali 🙂

qzabkaq
8. máj 2013

@iva04
dakujem, na testik je este skoro,ale budem ti drzatpalceky 🙂 🙂 🙂 🙂

mata2101993
8. máj 2013

@monicka79 ďakujem za odpoved... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre