Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

mladulka
10. aug 2013

aha . A kolik ho mám vypít ? a jak horká musí být vana?

andys45
10. aug 2013

@mladulka co nejvíc!

mladulka
10. aug 2013

a co když se pobleju do vany? 😀 když se opiju ,tak bleju 😀

beata.n
10. aug 2013

@mladulka snaž se zvracet aspoň do umyvadla,přeci jen jsou ve zvratkách bakterie,tak abys nemusela řešit ještě nějaký zánět.Ty jsi nepoužívala žádnou ochranu?

janefales
10. aug 2013

Ahoj, nedostala jsem menstruaci, testy ukazují //, takže těhotná nejspíš budu, v pondělí si to jdu ověřit 🙂 , jen bych se chtěla zeptat, tento týden, mi je pořád jakoby na zvracení, těžko v žaludku, nemám chuť, a když vařím, tak mi vadí jen ty potraviny když vidím, občas zapíchá v podbříšku, celkově jsem unavená a taky mi asi 4 dny svěděla kůže, prsa nebolí, ta mi ale nebolí ani když to mám dostat, jen by mě zajímalo, zda je to tím, že jsem těhu nebo se mám bát něčeho horšího. Dnes je to 8 dní od vynechání menstruace. Děkuji za radu

megy
10. aug 2013

@mladulka jestli to myslíš vážně, že jsi těhotná ve 14ti, tak ti akorát řeknu, že pokud jsi dost stará na sex, tak si následky řeš sama. chceš na potrat?? chudák miminko. přivodit si potrat?? jo holka, tak jsi měla pobrat víc rozumu dřív, než ses vyspala s chlapem. chudáci rodiče, kteří to budou muset řešit a připravit se na řešení u dr. a pak hlášení na sociálku a pod., snad tvůj partner není plnoletý, trestní stíhání, chjo.

@mladulka a ty jsi asi taky dost rozumná v uvozovkách

se fakt stydím za tak hloupé holky slušně řečeno

beata.n
10. aug 2013

@janefales No těhotná asi budeš,když máš positivní test.Tohle bývají i příznaky těhotenství.A jestli se máš bát něčeho horšího?Řekla bych,že pokud těhotná jsi,tak tě čeká už jen to horší 😅

megy
10. aug 2013

@janefales gratuluji k těhulkování🙂 k těhu to prostě patří. jiné vůně, chutě, někoho bolí prsa, nebo svědí, některé vůbec, každá to máme jinak

janefales
10. aug 2013

beata.n, megy, jsem těhotná poprvé, tak jsem se chtěla zeptat zkušenějších, děkuji, snad je to opravdu jen tím těhulkováním, v září máme s přítelem svatbu tak se to pěkně seběhlo dohromady, už si z něj dělám srandu aby začal stavět pec, abychom je měli kam vyrovnat (bylo to v nějaké pohádce)

jaja753
11. aug 2013

ahojte vidite tam nieco ci nic uz som zufala po 2 rokoch snazenia som uz mimo jedno uz nedopadlo dobre

siska53
11. aug 2013

@jaja753 ja tam nevidim nic... Ale mozno si si testy robila priskoro.. Alebo ja to na tomto zariadeni nevidim dobre..

eminka7
11. aug 2013

ahojte baby, posledný menzes mi začal 14.7. mávam ho nepravidelný (30-38 dní medzi začatím menzesu). teraz očakávam ďalší, zatiaľ sa nedostavil, ale od stredy, čiže 5 dní mám hnedé špinenie, z toho posledné 3 dni viac, posledné dva dni aj s troškou krvi. Ide o začatie menzesu? nezvyknem takto špiniť, stalo sa mi to asi 2x, aj to možno dva roky dozadu v strede cyklu iba na dva dni, inak nie. začiatkom júla som bola na prehliadke,všetko bolo ok, s partnerom mávame styk bez ochrany s tým, že nikdy nevyvrcholí do mňa. počkať ešte predsa len či mi nepríde menzes alebo si urobiť test? inak zaidne priznaky tehu nemam, ani prsia ma nebolia,tak neviem 😒

mayama
12. aug 2013

t
@eminka7 ahoj to sa aj mne stalo asi 3x a nebola som tehotna. I ja mam riadne neprav. menzes. ono to zavisi i od toho či si nebola prechadnuta alebo unavena. Ja som citliva aj na počasie, štípance, chrípku tak mi hapruje menzes. Ak ti meška viac ako 38 tak si skus urobiť test, aspon sa upokojiš. Ale ja si nemyslim že si teh. Ahoj a nech ti to vyjde tak ako si to praješ 🙂

akrew
12. aug 2013

lily môžeš, ale sama som prišla po čase na to že otehotnieť nie je hračka po tom ako sa s partnerom snažíme trištvrte roka o bábo :( je to prvý partner s ktorým sa s nažíme, predtým som si také veci nezisťovala, myslela som že chlap sa urobí bez ochrany a po pár razoch si v tom, ale jo to úúúplne inak :( na moju škodu... takže sa nemusíš ešte báť 🙂

eminka7
12. aug 2013

@mayama no takze woman secret teraz negativny...este skusim hned rano a ak nie,tak asio o tyzden zase ak ms nedojde 😉

diantelvakova
13. aug 2013

Ahojte potrebujem radu :( minuli mesiac som mala mz a ten mesiac už nie a začala som sa špinit hnedo :( a mam iba 17 rokov nechcem byt tehotna :( može sa to stat že preto sa špinim že som tehotna :(

smejlicka
13. aug 2013

@eminka7 ahoj tiež som mala ps 14.7. nepravidelný a od tej stredy tiež mám bolesti v podbrušku a len pri utretí raz za deň sa mi objavilo hnedé špinenie. Styk bol nechránený a test som si nerobila. V nedeľu mi bolo tak "nazvracenie" a večer som mala strašnú chuť na uhorky :D.

zuzinka1989
13. aug 2013

@smejlicka tak si urob test, budes mudrejsia...uz by ti mal ukazat 🙂

zuzinka1989
13. aug 2013

@diantelvakova sprav si test, my nie sme vestice, aby sme vedeli, ci si, alebo nie si tehotna...

zuzinka1989
13. aug 2013

@jaja753 na tom druhom ruzovom z lava sa mi nieco zda, ale dost nekvalitna fotka....ak mozes, skus daku lepsiu.... mozno tam aj nieco je, len na tej foto to dako nerozoznat...

lenka2688
13. aug 2013

Dobry den!
Moj cyklus je 28 dnovy, tento mesiac som menstruaciu nedostala, dnes je 32 DC. TT som si robila 30 DC, uplne snehobiely. Predtym som si robila z ranneho mocu ovu test a vysiel mi silno pozitivny. A vcera, 31 DC som mala na toaletnom papieri slaboruzovy vytok a neskor aj na nohavickach. Dnes zatial nic. Myslite, ze by mohlo ist o implantaciu? Tehotna som este nebolo, pokusame sa o prve dietatko uz 5 mesiacov a zatial stale nic. Ale nie je to uz neskoro na zahniezdovanie? Naposledy sme pracovali na dietatku 3.8., odvtedy nie, lebo manzel bol odcestovany a predtym cely mesiac sme sa snazili. A ak by to bola implantacia, kedy najskor by som si mohla spravit TT, aby mi uz ukazal pripadne tehotenstvo? DAKUJEM pekne za odpoved a prajem pekny den!

lenka2688
13. aug 2013

@terry658 aj ja tam vidim pekne dve ciarky 🙂 Ako to pokracuje? BLAHOZELAM a drzim palce, nech je vsetko OK

terkazel
13. aug 2013

Ahoj, chci se zeptat, abych zase zase nebyla zklamaná. Mám 4 dny do MS a už 3 dny střídavě špiním a krvácím slabě. Včera jsem v práci zvedla v krabici a málem jsem běžela zvracet, a to mi přetrvalo až do večera, teď po snídani to mám zpět, mám citlivá prsa ( a to jsem nikdy neměla) a navíc mě pobolívá podbřišek. Dnes jsem si dělala test a byl negativní. Myslíte že by to mohlo být těhotenství?

lenka2688
13. aug 2013

@terkazel ono je to hrozne, s tymi priznakmi... Clovek ani nevie, kedy je to ozaj priznak a kedy sa len prilis pozorujeme 🙂 Ale prajem ti, ak chces babo, aby to ozaj bolo tehotenstvo 🙂

terkazel
13. aug 2013

@lenka2688 když já už se v tom nevyznám, každý měsíc mám jiné příznaky. Zrovna minulý tak jsem pořád musela jíst a taky se to u mě před tím neobjevilo. Už to 2 roky zkoušíme, tak zmatkuju pokaždé když je něco jinak ☹

lenka2688
13. aug 2013

@terkazel no my skusame asi 5 mesiacov a je to psychiatria....taaaak velmi by som chcela uz byt tehotna...aspon keby som mala menstruaciu ako mam mat, ale ked mi meska, dnes uz 4 den, tak daco nie je v poriadku, mne nezvykne meskat. A este ten vytok.... A teraz, babo raď :D

terkazel
13. aug 2013

@lenka2688 mě se zkoro po roce a půl po vysazení antikoncepce docela srovnala, mám to už docela pravidelně. Jo ten první rok byl nejhorší, ale teď už je to lepší. Už na to miminko ani tolik nemyslím. Pak přijde nějaký příznak a je to v háji. Někde jsem četla že průměrnému páru se to povede do 1 roku od začátku snažení. To ti asi nikdo kromě doktora neporadí, asi je opravdu na čase na to nemyslet. Pak to příjde samo 🙂

lenka2688
13. aug 2013

@terkazel Ved to, clovek na to ani nemysli....ale ked nepride menzes, tak zase je to v haji a patras po tom, co by to mohlo byt. A hej, tiez som citala, ze rok zhruba trva paru....ale moje 3 kamosky do 2 mesiacov otehotneli...a tiez velmi chceli

terkazel
13. aug 2013

To je pravda, ale i když příjde tak je to v háji, pak všechny těhule nenáším, a co jich do krámu chodi. Ale je to opravdu jen o psychice. Jsou i vyjímky, ale mnoho jich není.

lenka2688
13. aug 2013

@terkazel ale tak verim, ze sa nam to skor ci neskor podari. Manzelovi som kazala kupit test dnes, aj ked je asi skoro sa testovat zajtra, pockam do stvrtku aspon a uvidime. To spinenie ma zmiatlo dost, patri k priznakom tehu...aj prsia mam väcsie, ale nebolia ma... Krize ma boleli, ale to este pred terminom tyzden a teraz nic....neviem, ci to ma suvis stym. Uvidime...i ked sa velmi bojim sklamania :(

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre