Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

asineda
12. feb 2013

vidím že nás bude víc zvědavých na pátek 🙂

broucinekzka
12. feb 2013

@asineda No, ja jsem nervni jak pes ☹

asineda
12. feb 2013

@broucinekzka no já dvě neúspěšné těhu - první nevyšlo v 6tt a druhý mi řekli na začátku 2. trimestru že plod už 3týdny neroste..tak jsem zvědavá🙂

broucinekzka
12. feb 2013

@asineda Jujky, tak to me moc mrzi, tak to preji mnohonasobne hooodne moc stesticka, aby vse bylo maximalne v poradku a povedlo se to!!!

asineda
12. feb 2013

do třetice všeho dobrého🙂 já tomu musím věřit 🙂 a děkuju.i tobě co nejdříve dálnici nas testu🙂

broucinekzka
12. feb 2013

@asineda Moc dekuji, snad ano 🙂. Verim, ze to bude ok. 😉

lillynecka
12. feb 2013

@katra52 kiežby som bola chceme to obaja a už sa na to malé tešíme 🙂

fiduskaa
12. feb 2013

Ahojte baby. Neda sa mi sem vlozit obrazok testu. Ale robila som si ho rano a jasne sú obidve čiarky. Mam si skusit pre istotu este jeden urobit? alebo je to uz jasne? 🙂 Dakujem za Vase komentare.

didi44
12. feb 2013

@fiduskaa ..v tvojom pripade som presvedceny, ze 1x staci...hlavne, aby to dobre dopadlo

fiduskaa
12. feb 2013

@didi44 Ďakujem, tak nebudem kupovať už test. Necham to tak a uvidime. Dufam, ze vsetko bude v poriadku. 🙂

katra52
12. feb 2013

@lillynecka takých nás je tu tisíce🙂

chickkky
12. feb 2013

Ahoj holky, jdu rovnou sem s touto otázkou. Máme už skoro 15ti měsíčního chlapečka a nebráníme se otěhotnění, sice by nevadilo, kdyby druhé mimi přišlo až po novém roce, ale je nám to jinak úplně jedno. Prostě jsme to nechali tak teď plynout no a otázka zní:

Já mám jít zítra na kontrolu klasickou ke své gynekoložce a blbec jsem se objednala v den měsíčků ☹, ale někdy to mívám +- 2 dny dozadu a dřív, tak jsem si říkala, že pokud nepřijdou, tak to nechám tak a přeobjednávat se už nebudu, ale napadlo mě, že si zkusím vyjímečně koupit dnes test a zkusím, zda nejsem třeba už i těhotná, protože nevím, zda se může dělat stěr z poševního čípku, když je žena už těhotná?? Mám pocit, že když jsem byla poprvé těhotná, tak mi to MUDr. právě i říkala, že se to nedělává.
No a na testu se objevil duch, ale asi až po 5-6ti minutách, a jakou byste tomu dávali váhu, když píšou, že po 5ti min. je to už neplatné?? Navíc při prvním mimi jsem si taky zkoušela přesně 28mý den test a ještě taky v tak blbou hodinu odpoledne 🙂 a pak jsem těhotná opravdu byla, i když test ukázal slabého ducha až po 5ti min. a dělala jsem si ten GS mamavit nebo jak se to jmenuje 🙂

eaka
12. feb 2013

@chickkky však Dr môže urobiť test z krvi a máš 🙂 proste sa zatiaľ pre istotu tak vyšetriť nenecháš a keď jej povieš, že čo a ako a minule vravela, že tehotným sa to nerobí, tak Ti to ani sama nebude chcieť urobiť.. hm? 🙂

punkerka2510
12. feb 2013

ahojte potrebujem radu snazime sa o babeno a to potom co som vysadila od augusta antiku mavala som normale kramy no v januari som mala 10teho tri dni ako mavam no doslao mi 31jan male krvacanie jedno dnove a od vtedy nic posim poradte mi dakujem

lillynecka
12. feb 2013

@katra52 tak to áno 🙂 uvidííme, či to naozaj víde 🙂

katra52
12. feb 2013

@chickkky pokiaľ tam mas ducha tak si tehu🙂 gratulujem🙂 a dr
Povedz hneď a ona tí vezme krv🙂

katra52
12. feb 2013

@punkerka2510 mohlo to byť uhniezdenie.skús test🙂

katra52
12. feb 2013

@lillynecka držím palce🙂

chickkky
12. feb 2013

@katra52 Děkuji moc za povzbuzení. No, my jsme se druhému mu nebránili, jako pokud mi to MUDr. pak potvrdí, tak tomu snad ani nebudu věřit 🙂, ale uvidíme. Každopádně jí zítra hned ve dveřích řeknu, že jsem možná těhotná, že jsem si zkusila udělat test (a to si ho udělám ještě zítra opravdu z té ranní moči a uvidíme), a že byl lehce pozitivní 🙂, tak akorát si myslím, že si mě na tu krev taky přeobjedná ještě na jiný den, na ráno 🙂 Nevím, zda je to taky OK, když to bere večer 🙂 Já se objednala zítra totiž na 17.15 na tu preventivní prohlídku, aby manžel mohl hlídat malého 🙂

lillynecka
12. feb 2013

Tak dakujem tiii 🙂 🙂 len kiežby som bola... 🙂 ale uvidime 🙂

katra52
12. feb 2013

@chickkky tak mi daj potom vedieť čo a ako 🙂
@lillynecka veru uvidíme🙂

lillynecka
12. feb 2013

uvidime 🙂

broucinekzka
12. feb 2013

@chickkky tak hodne stesticka, aby to vyslo 🙂. Ja tez uvidim...v patek se ma dostavit MS, ale modlim se, aby se nedostavila 🙂

eviku28
12. feb 2013

@romuaska no jo holky ja sa už tri dni tlačím černohoirem 😀

romuaska
12. feb 2013

@eviku28 eVI CO JE ČERNOHOR?? :D

eviku28
12. feb 2013

@romuaska nepoznáš černohor? 😲 parádna bašta.....masíčko v zemiakovom cestíku (cestíčko ako na placky)....úžasné, sa divím, že som sa toho ešte neprejedla a nejde mi to ušami. :D

romuaska
12. feb 2013

@eviku28 neznám ježišky....chci takyyy.... 😵 🤐 já jduudělat toustiky :D

eviku28
12. feb 2013

@romuaska urob cesto ako na placky zemiakové, masko osol naklep, jemne obal v múke a potom v cestíčku a daj smažiť na slabší plameň a hotový ho posyp syrom nastrúhaným a najlepší je s opekanými zemiakmi a tatarku...čisto zdravá záležitosť :D...toustíky by taky šli 🙂

romuaska
12. feb 2013

@eviku28 no dobrotka děkuji za typ🙂 jj toustíky na tom jsou závislé moje děti :D

eviku28
12. feb 2013

@romuaska no jo, každý máme svoje malé závislosti :D

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre