Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

evikmi
3. dec 2013

@dievcatko112 velmi malá pravděpodobnost 😉

dievcatko112
3. dec 2013

@evikmi dakujem velmi pekne hrozne si ma upokojila lebo chcem pocut co najviac nazorov 🙂 sice partner mi vravel ze je minimalna sanca ze sa dotkol ich ale pre istotu som chcela vediet nazor ak by sa aj dotkol lebo pri chlapoch si nikdy nieste ista :D

evikmi
3. dec 2013

@dievcatko112 rozumím, tak příště dodržovat pravidla bezpečného sexu, at se nemusíš obávat 😉 určitě jsi ještě mlaďounká na miminko,vid 😉

mantilka
3. dec 2013

@dievcatko112 áno, môžeš byť takým spôsobom tehotná...na to treba dávať pozor.

mantilka
3. dec 2013

@newesta príynaky ešte nemôžeš mať...ale otehotnieť môžeš aj počas menzesu.

mantilka
3. dec 2013

@leak61 Ja som to mala vždy pri menzese a neriešila som to...možno spomenúť na prehliadke u dr. nie je odveci....?

dievcatko112
3. dec 2013

@evikmi samozrejme teraz si uz budem davat velky pozor nato ale ja s partnerom nespavam lebo mam brutalny strach s otehotnenia aj keby som mala kondom a preto zatial praktizujeme len taketo veci ze sa robime rukou lebo on si daval dole kondom a vtedy som sa bala ze to mal na rukach a o pat minut nato ma prstoval a medzitym si dal na seba sako a sal takze keby aj mal na ruke tak to tam vytrie nie? Neviem ci mohlo cez kondom daco :(

dievcatko112
3. dec 2013

@mantilka aj ked po piatich minutach ma prstoval? A mal tam mozno len stpku ak vobec a potom som bola na wc neumreli by tie spermie po piatich minutach na ruke? A dal si medzitym sako a sal takze tam by to zotrel nie? A to nemusel mat na ruke len jak si dal dole kondom vtedy mozno nieco mohol mat ale vraj nemal a aj ja som citila ze mam suchu ruku 🙂

mantilka
3. dec 2013

@lilinka8888 myslím, že po troch týždňoch už by test bol pozitívny.

evikmi
3. dec 2013

@dievcatko112 přes kondom to nejde, od toho jsou 😉 pokud praskne, je to o něčem jiném... jinak ten mokrý pocit co máš když to příteli děláš rukou a má kondom není sperma,ale lubrikant co je na kondomu 😉 můžu se zeptat, kolik ti je roků?a kolik je příteli?

mantilka
3. dec 2013

@dievcatko112 na oplodnenie stačí jedna spermia....dávajte si väčší pozor!!!

dievcatko112
3. dec 2013

@evikmi ale inokedy ked mu robim rukou a sa urobi a klesne tak vytecie zospodu a ked este urobim par pohybov tym padom to vytiahnem na povrch a vtedy som citila viac nokro nielen lubrikant ale teraz uplne sucho cize ked sa spravil pravdepodobne som hned prestala s pohybmi ale predsa sa bojim a aj on ma upozornil ze nieje hlupy aby mi tam daval spinave ruky 🙂 ja 19 a partner 23 🙂

dievcatko112
3. dec 2013

@mantilka dakujem budem si davat pozor ale je tam velmi velka pravdepodobnost takto otehotniet? Netreba na otehotnenie zaviest spermie omnoho dalej ako len prstom? a predsa len pat minut na ruke podla mba dlho nevydrzia a este ma aj uistil ze nemohlo byt nic a medzitym si dal na seba sako a sal to by zotrel nie?

katkakovac
3. dec 2013

Pamätám si ťa. To by musel byť zázrak. Totižto spermie na vzduchu uhynú. Znova ti poradím to isté ako minule, choď lekárovi, nech ti predpíše vhodnú antikoncepciu. Ak chceš do internej pošty ti pošlem jeden dobrý link o antikoncepcii. Budeš mať konečne pokoj a nebudeš musieť každý mesiac riešiť takéto dilemy... 😉

newesta
3. dec 2013

@mantilka tak dufame ze sa to podarilo 🙂 lebo tak na nas prislo ze chceme uz babatko 🙂 a to prave sme skusili cez menzes ale to uz mi koncili...tak musime cakat 🙂 kedy mozem kupit tt?

newesta
3. dec 2013

@evikmi tak to si ma nepotesila 😒

newesta
3. dec 2013

mantilka a mozme skusat dalej aj ked nevieme na com sme? moze sa do mna zase spravit?

newesta
3. dec 2013

a stalo sa niektorej z Vas ze ked to do Vas pustil tak z vas to vytieklo??? 😨
a ked nemam plodne dni mozem otehotniet? je tam nejaka sanca?

emka1402
3. dec 2013

Ahojte dievčatá, už druhý deň mám biely hrudkovitý výtok a taký biely povlak na pošve, vôbec ma nič nesvrbí ani nepáli, čítala som že to môže byť aj uhniezdenie vajíčka, menzes som mala 18.11. a končil mi 23.11. a pohl.styk s manželom sme mali hneď 24.11. (čo sú ako ,,neplodné" dni) a potom sme mali pohl.styk aj počas plodných dní, a posledný sme mali 1.12., mohlo by to byť aj tehu? nie je to skoro na uhniezdovanie? vdaka za rady a za každú pomoc 🙂

emka1402
3. dec 2013

@newesta ahoj, yo mňa vyteká pravidelne

newesta
3. dec 2013

@emka1402 fuuu ja som sa zlakla ze preecoo??nam sa to stalo uz 2x 😒
takze to je v pohode hej? 😉

emka1402
3. dec 2013

@newesta no tak dúfam, že hej, nejako som o doteraz neriešila, tak snád je vše v poriadku 😉 ono niekedy ide viac niekedy menej

newesta
3. dec 2013

@emka1402 tak dufam, aj ja ze je to ok! od nedeli sa snazime na babatku xixi tak dufam, ze sa to coskoro podariii 😝

emka1402
3. dec 2013

@newesta my sa snažíme od augusta a tiež dúfame, že čoskoro sa nám to podarí 🙂

newesta
3. dec 2013

@emka1402 tak drzim palceeee aby Vam to coskoro vyslo!! 🙂

emka1402
4. dec 2013

@newesta Ďakujemeee 🙂 aj Vám držíme palčeky nech sa Vám to čím skor podarí 🙂

curlysu
4. dec 2013

@lubka1983
@joanaa ahojteee, tak som vydrzala do vcera nespravit si testik, ale kedze ms stale nedosla s tajnym dufanim som si ho vcera poobede spravila a zial len jedna ciarocka :/ dnes je 41 DC ms ani dnes nodosla tak ja neviem ...

lubka1983
4. dec 2013

@curlysu .ahoj.tak to ti uz meskaju tak 11 dni???test neg., chod k doktorovi,aspon budes vediet na com si...

curlysu
4. dec 2013

@lubka1983 nie 11 asi stvrty, sama neviem lebo posledne som na 37 den dostala mesiac predtym na 34...

lubka1983
4. dec 2013

@curlysu Aha.tak ja by som sla ku doktorovi aj tak,aspon ta pozre co sa tam deje...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre