Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

eyael
4. nov 2011

@lulucinka - dojdi si do laboratoře jako samoplátce a nech si udělat těhu test z ktve 😉 v ČR stojí asi 200Kč

lulucinka
4. nov 2011

@eyael : to radsej pojdem rovno na UZV ku gynekologicke,v 10tyzdni by uz urcite nieco videla.Takze pockam na dalsie menstruacie do 10tyzdna od styku,dovtedy si kazdych 7 dni urobim test a pojdem aj tak ku gynekologicke.Mozno prehanam,ja viem.
Takze fakt len chcem vediet 45dni od styku ukaze tehotensky test,najcitlivejsi,z ranneho mocu pravdivy vysledok?

dm1
4. nov 2011

@lulucinka ako ti uz napisali viacere - ano su zeny ktore maju aj behom tehu menstrulaciu ale nie zaroven aj negativne testy chapes??? A aj u gynekologicky si mozes na vlastnu ziadost zaplatit vysetrenie krvy len mam normalne pochybnosti ci by si mu verila 😝

bettypo
4. nov 2011

@lulucinka daj termín tej predposlednej menštruácie

lulucinka
4. nov 2011

@dm1 : ja som uz bola u svojej gynekologicky a povedala som jej,ze si zaplatim krvne testy.Povedala mi,ze si mam doma urobit test min.21 dni od styku a ked bude pozitivny mam prist na testy.Lenze ja som uz vtedy bola od styku 7 tyzdnov,takze ked mi urobla UZV nic nevidela,tak som vedela,ze nie som tehotna.Takze keby som k nej prisla teraz,tak mi opat povie,ze si mam urobit 2 testy a ked budu pozitivne mam prist na krv.Lenze ak budem mat negativne testy nebudem jej klamat.A zaroven je pravda,ze skor uverim UZV urobenom 10tyzdnov od styku.Takze preto pockam na dalsie aspin 4 testy,3 menstruacie,a potom asi este ku gynekologicke na potvrdenie,pre moju istotu.Ja chapem Vy ste tu manzelky,priatelky,ktore ste normalne,tuzite po dietati,tak nechapete moj strach.

lulucinka
4. nov 2011

@bettypo : styk som mala 3.10,menstruaciu 12.10.Test som si urobila 25dni od styku.Zajtra 33dni od styku.Druhu menstruaciu mam dostat 9.11.

lulucinka
4. nov 2011

A este som trosku prechladena,neberim antibiotika,len Coldrex,Strepsils,Mullerove pastilky.Ak si urobim zajtra test moze mi to kvoli prechladnutiu ukazat zly vysledok?

dm1
4. nov 2011

@lulucinka uz 7 tyzdnov po styku by uz MUSELA gynekologicka vidiet ak by si bola tehu netreba cakat preboha 😲 . A nemysli si aj ja som bola mlada 😅 a vtedy som zrovna nechcela byt hned tehu a bala som sa ze budem ale toto uz je prehnane

dm1
4. nov 2011

@lulucinka pocuj ako si mohla byt u gynekologicky 7tyzdnov po styku ked teraz si po styku 4 tyzdne a 3 dni????? Co zle pocitas?

lulucinka
4. nov 2011

@dm1 : minule som u nej bola 7 tyzdnov od styku.Robite tu zo mna paranoidnu zenu.Po styku som 4 tyzdne a 5dni.Ale ako som pisala,co mam k nej chodit po kazdom styku kazdych 6 tyzdnov ci som tehotna?Ved ma posle liecit sa.Ja chcem mat 100% istotu doma,ze nie som,a potom mozno len pre moj pokoj ist ku gynekologicke.

bettypo
4. nov 2011

@lulucinka iné som sa pýtala - na tú predposlednú. Ale už som si to vyrátala. Kašli už na to. Nevzala si 1 tabletku. Normálne si krvácala. Testy máš negatívne. Už to nechaj tak. Netýraj sa. A keď nezvládaš strach z otehu, tak nesexuj alebo vyhľadaj odborníka. Myslím to v dobrom. Dobrú noc

lulucinka
5. nov 2011

bettypo : ved som napisala,posledna bola 12.10,predposledna bola 14.9.Dalsiu mam dostat 9.11.Netyram sa a mam panicky strach.Ja som od 3.10 s priatelom nemala pohlavny styk a myslim si,ze sa so mnou rozide,pretoze som mu povedala,ze nechcem pohlavny styk kym nebudem vydata.

dm1
5. nov 2011

@lulucinka ty si stale pisala dokola o tom ci mozes byt tehotna pri negativnom teste 25, 33, 45, 60dni .... az si ma celkom zmiatla ze uz si tolko 😝 . No uz chapem. My s teba nerobime paranoidnu zenu prepac ale ty si paranoidna. Ak dobre chapem ty sa kazdy mesiac trasies ci si tehu, testujes sa a keby si sa nebala gynekologicky ze ta posle liecit tak si tam pravidelne na ultrazvuku 1x do mesiaca. Noooooooooo potom zostava ozaj jedine - nesexovat prepac ale tak to je. Alebo pouzivajte viac druhov antikoncepcie naraz - HAK, kondom, prerusovanu suloz a este aj pesar ale aj tak to nebude 100% ochrana.

lulucinka
5. nov 2011

@dm1 : Pojdem ku gynekologicke,ale az v polovicke decembra.Dovtedy chcem mat istotu,ze nie som 100% tehotna.Bojim sa,ale Vy ma nechapete a myslite si,ze si robim srandu.Vy ste tu vsetky zeny,ktore tuzite po dietati,takze tomu rozumiem,ze je divne ked nejaka zena napise,ze sa boji,nechce byt tehotna.No ja som chcela len vediet kolko dni od styku je 100% istota,ze tehotensky test je validny?Mam doma aj Clearblue digitalny test,ale ten si urobim az viac ako 60dni od styku.

bettypo
5. nov 2011

@lulucinka pozri si napríklad toto
https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/nie-som-tehotna/
koľko krát si si ten test vtedy robila? A nebola si. Ani teraz nie si.

lulucinka
5. nov 2011

@bettypo : No a tam mi vtedy tiez niekto napisal,ze kamoske neukazali testy tehotenstvo ani v 10tom tyzdni.Ale oni to myslia akoze 10tzydnov od poslednej menstruacie alebo 10tyzdnov od styku?Ja uz nechapem,bojim sa.Aj tak som v zahranici a domov pridem zaciatkom decembra,takze ku gynekologicke sa skor nedostanem.

dm1
5. nov 2011

@lulucinka ako som tak pozerala ty uz sa tusim cez rok pytas stale na to iste a stale ti baby aj to iste odpisuju. uz to asi skutocne nema cenu nieco ti pisat 🤐

bettypo
5. nov 2011

@lulucinka už to vzdávam. Ale takto. Daj si do vyhľadávača svoj nick. Vyhodí ti všetky témy kde si sa pýtala, či nie si tehotná. Skús porozmýšľať, či je to OK. Alebo sa o týchto problémoch porozprávaj s nejakým blízkym človekom. A riešenie sa nájde. Len treba chcieť

makmitka33
5. nov 2011

@lulucinka moč musíš mať v sebe minimálne 3 hodiny, no najlepšie ranný 🙂

vejula
5. nov 2011

@lulucinka nmeber to v zlom, ale podla mna by si sa mala porozpravať s nejakym odbornikom, tym nemyslim gynekologom. Lebo toto je fakt prehnany strach. Existuju rôzne fobie, ktore ludom nedovolia plnohodnotne žiť. Podla mna by to bolo treba riešiť. LEbo ak maš takto stresovať každy mesiac... to nieje normalne!!!!!!

romca13
5. nov 2011

@lulucinka zajímalo by mě, co b jsi dělala, pokud by jsi zjistila, že jsi těhotná,,,každá žena, která sexuje by si měla uvědomit, že riziko otěhotnění tam vždycky může být, i když používá ochranu.jak už tu někdo psal, podle mě při sexu myslíš víc na to, jestli ti teď zrovna přítel neudělal dítě než na to aby ses uvolnila a užívala si to,, promiň

sashabb
5. nov 2011

@lulucinka .Aj tak som v zahranici a domov pridem zaciatkom decembra
-------------------------------------------
A je to tu. 😀 Čiže ty sa v tom zahraničí nudíš (ak tam vôbec si), nemáš sa s kým porozprávať tak vypisuješ kraviny lebo vieš, že na toto budu všetci reagovať 😎 hmm kolko máš rokov???

simik22
5. nov 2011

@nativanativa diky moja, uz som sa testla, rano a samozrejme, ze tam bolo velke H. no nic, uz len to IUI...

nativanativa
5. nov 2011

@simik22 nuz bohuzial , co na to povedat , asi nie sme vyvolene 😀 😀 😀

simik22
5. nov 2011

@nativanativa hej, no co... skusim urobit test 50 dni po styku, mozno bude pozitivny 😉 😉 😉

simik22
5. nov 2011

@lulucinka ty si robis, srandu, ze?

nativanativa
5. nov 2011

@simik22 tak to si zabilaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nativanativa
5. nov 2011

baby , na toto je najlepsie nereagovat , zbytocne si tu huby omielame , ked si tu niekto robi dobry den a hra sa na to , ze si chce byt 100% isty ....skoda reci ..... 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

simik22
5. nov 2011

@nativanativa nemohla som si odpustit 🙂))

nativanativa
5. nov 2011

@simik22 ja tiez , vcera v noci ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre