Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

mattuliatko30
11. jan 2012

ahojte....skúša si tu niektorá aj krčok?...aký by mal byť v prípade tehotenstva?..ms mám mať v sobotu. 😒

mattuliatko30
11. jan 2012
piacere
11. jan 2012

@mattuliatko30 nízko a tvrdý, zatvorený

mattuliatko30
11. jan 2012

@piacere Ďakujeem 🙂

petulapppv
13. jan 2012

@zuzkag2 No tak výsledky od lekára už mám, nič z toho nie je :( Tak dúfam že sa to podarí nabudúce :D

piacere
13. jan 2012

@petulapppv takže predsa... je mi to ľúto a držím palce, aby sa to čoskoro podarilo 😉

zuzkag2
13. jan 2012

@petulapppv Petiiiiiiii 😢 je mi to luto, ako sa citis? aj fyzicky aj psychicky myslim...co povedal doki?

domin85
15. jan 2012

Ahoj, taka otazka: menses mi meska cca 3-4 dni, vcera som robila test pepino, negativny, tak si vravim treba ranny moc, dnes rano rapiclear, tak isto negativny, ale menses nikde. Ked mi takto meskava napr. pre stres zvykne ma uz brucho bolet davno ale teraz nic, v den ked som to cakala ma zo dvakrat pichlo v podbrusi a to je vsetko.. Co si o tom myslite?

keenfan
15. jan 2012

@domin85 s tymi testami skusenost nemam, ale skus pripadne zajtra rano mamatest citlivost 10, ten je velmi spolahlivy a ak si tehu mal by to ukazat..pripadne ak nedodje ms este pockat, su baby ktorym sa to hned neukaze a pritom su tehu..

domin85
15. jan 2012

@keenfan dakujem za odpoved. Fakt je to zvlastne, aspon pre mna, nemam momentalne vobec nijaky pocit, normalne pred ms citim napatie, bolesti, ale to som citila asi den dva ked som mala dostat a ted sa citim ako keby bolo po. Ale nic nebolo a nijake prejavy ani tehu ani niecoho nepocitujem...

paula80
15. jan 2012

@domin85 pepino test mi tiež vyšiel negatívne,testovala som sa len po 2 dňoch meškania a o 5 dní mi vyšiel mamatest comfort pozitívne,ten je asi veľmi citlivý,lebo som bola hneď aj u dr.na 38 DC a nevidel nič,ale test pol pozitívny,tak uvidíme o 2 týždne,či neklamal.

keenfan
15. jan 2012

@domin85 tak uvidis, mozno to bude tehotenstvo, ja som sa citila na kramy-aj ma tak pobolievalo brucho, ale ked mi uz meskali-co mne nezvyknu, tak som testla a bolo to tam..Ak chces babo, tak drzim palce 🙂

domin85
15. jan 2012

Dakujem za odpovede, pockam teda este par dni a skusim znova ;)

mmaattuuss
15. jan 2012

Myslite, ze moze byt zena tehotna, ak na 20 den cyklu krvaca, pricom bezne ma cyklus 28 dnovy? Este mi to tak skoro neprislo nikdy. Alebo to moze byt len naburany cyklus? Alebo zahniezdovanie? Vacsinou to mam tak, ze MS mi zacina spinenim, teraz hned krv ale nie az tak vela, pritom naznaky, ze by to malo prist ziadne. Proste najprv zapcha, potom zrazu krv. Keby nahodou islo o uhniezdovanie, kolko moze trvat krvacanie? Stalo sa to tak niektorej z vas?

strihalka
16. jan 2012

@mmaattuuss zda-li je to krvaceni, ktere znaci uhnizdovani netusim, ale mam pocit, ze zahnizdovani se nekona s krvacenim, ale pouze lehke spineni....ci lehka krev, , ne klasicke krvaceni

salomee
16. jan 2012

Ahoj, souhlasím, že vysloveně krvácení by to být nemělo, záleží, jakou má intenzitu.

jessiekate
16. jan 2012

@mmaattuuss Ahoj, ja to mam podobne, 22 DC mierne zakrvacanie, potom uz nic, tiez som myslela ze mi uz zacne ms, aj ked nejako skoro. No na druhy den to prestalo. Tak zatial čakám, žiadne iné príznaky, náznaky a pod.
Ty si ako na tom, zmenilo sa niečo?

janusha33
16. jan 2012

@domin85 Skus si rano zmerat bazalnu teplotu........nam sa tiez nedarilo vyse pol roka, doktorka ma upokojila a povedala nech si meram bazalnu teplotu a odsledujem tak plodne a neplodne dni, pri plodnych je teplota troska vyssia.......tak som merala a odsledovala a bolo to koncom augusta a druhy septembrovy tyzden sme mali mat svadbu.....a koncom augusta som mala zvysenu teplotu tak sme s drahym zamiesili a nejak tyzden pred svadbou som mala mat jahodky a jahodky nikde,teplotu som si merala aj tak a stale bola rovnaka vyssia., nebolo mi ani zle ani nic, absolutne ziadny priznak nicoho, tak som si urobila v pondelok test a vysiel pozitivny.......a v sobotu som sa vydavala......potom som sla na gyndu a ta mi to iba potrvdila a hned ma hodila na PN lebo tam bolo nejake riziko, co mohlo sposobit aj stres okolo svadby a tak.....

adka8570
16. jan 2012

@janusha33 ahojte, tak tu sledujem vase prispevky a chcem sa opytat ci mi neviete povedat co to znamena, ked som to vcera dostala ale pri stlaceni bradavky mi trosku vytecie take biele,alebo prisvitne. snazime sa o babo uz dlhsiu dobu...bojim sa ci nemam nejaky problem prsiami.

eny26
16. jan 2012

Ahojte baby, viete mi povedať či môžem byť tehotná, máte podobnú skúsenosť? Poslednú dobu mávam také tlaky v podbrušku, a niekedy to vyzerá tak ako keby som mala dostať červenú ale už tri dni mi mešká. Stále mi je ťažko od žalúdka a hlavne ráno. Iné nevoľnosti nemám. Začali mňa bolieť kŕčové žily, čo mňa nikdy neboleli. Chcela som si spraviť test ale priateľ mi povedal, že mám ešte počkať, pretože teraz som mala stres zo skúšky tak sme si hovorili, že to môže byť z toho. Ale mne to nedá sa vás aspoň opýtať či máte podobný problém. 😉

janusha33
17. jan 2012

@adka8570 Najistejsie to zistis ked pojdes k lekarovi.Pokial ja viem tak aj pocas tehotenstva mozes mat jahodky aspon nejake prve tri mesiace, su to take akoze jahodky.A co sa tyka prs to ja neviem, mne nic nevytekalo....ale ta ja som cela asi taka divna,rano mi nebolo vobec zle obcas mi prislo nevolno vecer.Jest mi nechutilo a teraz mam co robit aby som sa donutila nieco zjest aby drobcek mal dostatok vyzivy.Najlepsie je ist k lekarovi a ked sa snazite o babo tak nemyslite na to a nesnazte sa a vtedy to pride.Je to tazke ,viem to z vlastnej skusenosti ale je to zakon schvalnosti......ked neckas tak to pride

salomee
17. jan 2012

@eny26 zdravím, příznaky můžou být všelijaké a nebo taky žádné, když mens. mešká, s testem už není proč čekat, když tak bude negativní a tím stresem to být klidně může...ale proč čekat, jestli už máš zpoždění. 🙂

mmaattuuss
17. jan 2012

@adka8570 mozno mas nejaky problem s hormonmi, ktore spustaju laktaciu. To by ti potom mozno mohlo branit v otehotneni, alebo sposobovat nejake problemy s otehotnenim. Povedz to dr., ked budes na vysetreni.

mmaattuuss
17. jan 2012

@jessiekate No ja som na tom tak, ze mierne krvacanie som mala len v nedelu, vcera uz iba trochu dohneda. Pritom som citila take tlaky v podbrusku. Teraz uz nic nastastie, tak si to neviem vysvetlit, lebo sa mi to tak este nestalo. Mne MS este neprisla tak skoro, tak som sa cudovala. Uvidime.

mmaattuuss
17. jan 2012

@jessiekate A este som sa zabudla spytat, ako sa mas Ty, ci sa Ti to nezopakovalo opat, alebo to prestalo? Bolesti nic?

jessiekate
17. jan 2012

@mmaattuuss presne to iste- uz sa to nezopakovalo, len tie cca 2 dni . Praveže nic, žiadna bolest ani tlaky, prave to pocitam- dnes som 28 dc

adka8570
17. jan 2012

@janusha33 dakujem, teraz som bola u lekara,ale povedal nech pridem ked mi to skonci, lebo ze ma musi pozriet aj ulzrazv.urobit, ale ze za tym mozu byt hormony.cize az buduci tyzden budem vediet. A co sa tyka otehotnenia,ja ani nemyslim na to, ze otehotniem,ja mam skor v podvedomi zafixovane, ze aj tak sa nam to nepodari.Pri milovani na to nemyslim,lebo som presvedcena, ze aj tak to nevyjde... Ja uz fakt nevie, od 22 r.som sa trapila s cystami, operacie a stresy a teraz zase daco... asi som vadna ci co... ja nemozem byt bez problemov.

adka8570
17. jan 2012

@mmaattuuss ahoj, no dnes hned rano som isla k dr. ale nevysetril ma lebo som to dostala,ale ze mam prist ked mi to skonci a urobi mi usg.hore dole,ale on si mysli ze to moze byt skor nejaky zvyseny hormon.. ☹ cize musim cakat...

janusha33
17. jan 2012

@adka8570 No a problem moze byt prave v tom.Ako mi raz povedal jeden mudry lekar, vsetko je to v hlave.Nam sa tiez nedarilo a ked som zistila ze mam plodne dni, som povedala vtedy este snubencovi a on hned ze podme na to a po sexe ked sme este lezali v posteli sme sa smiali ze no chlapci, ktory vyhra maraton?no a jeden aj vyhral.Musis mysliet pozitivne ale nie intenzivne, lebo potom budes sklamana.Pozri ja stale hovorim ze co sa ma stat sa stane.Panbozko hore vie co robi to sa neboj.V prvom rade sa musis ukludnit, co najmenej stresu a este si skus vygooglit Metodu Ludmily Mojzisovej.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre