Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

baaabenko
12. júl 2014

@lenttillka prepac mi , ale ja som sa pozerala viackrat ale na ziadnom nic nevidim...ani naznak. 😒

lenttillka
12. júl 2014

Dakujem. No je tam len asi zle rozlisenie lebo nazivo ju videla aj mamina. Skusim v pondelok kupit digitalny.

lukaskam
13. júl 2014

@lenttillka ja tam niečo vidím takže myslím že aj ak kúpiš v pondelok normálny malo by to byť už jasné držím palce 😉

zuzankaa88
13. júl 2014

no niečo sa tam črtá, aj ked po týždnovom meškaní by mali byť už krasne kolajnice....ale co som tu čitala niektorým dievčatam sa ukáže druhá čiaročka dost neskoro,,,,skus testovať znovu po 2-3 dnoch a uvidiš 🙂

biancaadamko
13. júl 2014

mne meskali 3 tyzdne a nic tam nebolo, potom som si robila opat a slaba ciarka a o tyzden dalsi co mi uz meskalo 5 tyzdbou, paradna ciarka 🙂 takze drzim palce

lenttillka
13. júl 2014

Dakujem vam. Skusim zajtra 🙂

kristinka28
13. júl 2014

asi nic 😒

red_kika
13. júl 2014

Ahojte baby, poradte mi prosim. PM som mala 26.5, taku noe
normalnu. Sex sme.mali cca na dc11...potom prisla mrcha (ale.skor by som to.nazvala len.spinenie na par dni)... A Teraz mam napuchnute brucho, kde je maternica. Porovnavala som to aj s bruskom.ked.som bola prvy krat tehu, aj kamoska hovori.ze mala take na.zaciatku... Hacik je ale v tom,ze som vtedy este brala antiku. Mozem byt teda tehu aj tak?.... Prsia nic, akurat tak vacsi hlad pocitujem. Cize uplne ine ako prve tehu. Som z toho dost zmatena, este som.netestovala, neviem sa ktomu odhodlat.

zuzana256
15. júl 2014

ahojte prosim vas potrebujem radu co to je vo mne vo vnutri v maternici pocitujem taki velmi prijemny pocit neviem co to je

zuzana256
15. júl 2014

bolia ma krize a prsia citim plnsie

donnacarmen
16. júl 2014

AK dovolíš, poviem si svoj názor hlavne na to s kým máš ten pohlavný styk.. Nedovol každému chalanovi /chlapovi do teba vniknúť hned ako sa dáš s ním do kopy .. chrán si sebavedomie.. lebo potom to končí tak, že chlap hned dostal čo chcel a ide za ďalšou.. 🙂 to bolo len tak po mimo, aby si nebola potom zase sklamaná.. a čo sa týka ochrany, kočky majú pravdu, radila by som dávať si ju pred sexom.. 🙂 veľa šťastia 🙂

chris92
16. júl 2014

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať..skúsených mamičiek či je tu tá možnosť aby som bola tehotná, mešká mi menštruácia, mám miestami dosť silné bolesti v podbrušku, sem tam ma niečo pichne..akoby som mala už už dostať a stále nič, v čase, keď som mala dostať menštruáciu mi začal hnedkastý výtok, po dvoch dňoch prestal a asi po týždni na to mi začal žltý, je mi hrozne na žalúdku, napína ma každý deň a dráždi ma väčšinou bravčové..a ten pach ani nevravím,prsia sú citlivé, väčšinou sa mi chce spať..len teraz neviem či som lenivá alebo je to v niečom inom 😀 ...test som si ešte nerobila, pretože nemám naň odvahu..akosi sa stále neviem zmieriť s tou predstavou, že niečo vo mne môže rásť...mala niektorá z vás rovnaké prejavy alebo nie? Ďakujem za odpoveď

rybkaa
16. júl 2014

@chris92 koľko ti mešká MS? je dosť pravdepodobné, že tehotná si, špinenie môže byť miesto MS, ak tehotná si, test si sprav, budeš pokojnejšia, nervozita neprospieva ani tebe ani prípadnému malému plodíku 🙂 držím palce 🙂

chris92
16. júl 2014

@rybkaa tak dnes je to ak rátam mendzes na 28. deň.. už 10. deň, lebo dnes je 38., tak už zvažujem že si urobím, len také to je všelijaké celý čas mám pocit,že niečo zo mňa vyteká, taká som napätá a nepokojná, nič mi nechutí,bolia ma kríže...no celá som taká nijaká.. už mám pocit, že mi šibe... 😖

petuskaa1
16. júl 2014

@monika11m no ako si?

monika11m
16. júl 2014

@petuskaa1 no biedne zatail stale nic zacala som tento mesiac merat baalnu teplotu .. mam 5dni do mrchi tak uvidime co bude

1magda
16. júl 2014

@zuzana256 ja ti neviem ako poradit, iba zbehni ku doktorovi..... hadam rozluskne tvoj problem 😉

zuzana256
17. júl 2014

@1magda ok dik

petuskaa1
18. júl 2014

@monika11m no nam sa tiez nie ja uz mam aj po tak ide druhe kolo 🙂

monika11m
18. júl 2014

@petuskaa1 aj ja som teraz 2 dni pred mrchou .

zuzicek88
18. júl 2014

Ach ja sa ani nechcem nic spytat,len tisko dufam,ze zajtra ms nepride. prosiiiim nech uz nepride a nech uz mame v brusku fazulku,vytuzenu milovanu

chris92
18. júl 2014

@rybkaa ..neviem či si ma pamätáte 🙂 ale čakáme bejby 🙂 sme uz v 5tt 😵

monika11m
18. júl 2014

@zuzicek88 drziiiim palceky!!

batta7
18. júl 2014

ahojte, potrebujem radu.mrchu som mala dostat 14.7. a neprisla. spravila som si kazde rano test a kazdy bol negativny. ale mam take vnutorne tusenie ze sa to konecne podarilo.dalsi skusim az v pondelok emoticon

lulecko2311
18. júl 2014

@jaruska18 idealne je v den ocakavanej menstruacie. Viem o com hovorim, ked napisem, ze nerob skor, sklamanie niekedy velmi boli... Drzim palce vsetkym snazilkam 😊

rybkaa
19. júl 2014

@chris92 blahozelam a prajem prijemne tehotenstvo a zdrave babatko 🙂

petuskaa1
19. júl 2014

@monika11m tak daj vediet co a ako 🙂

zuzicek88
19. júl 2014

@monika11m Dakujem krasne,ale zial ms zasa prisla Fnuk

monika11m
20. júl 2014

@zuzicek88 aj ja to vdim zajtra na fnukanie!

chris92
20. júl 2014

@rybkaa veľmi pekne dakujeme 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre