Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

drobcek11
3. apr 2011

@severaseptima nepremyslala si ze by slo o nejaky zapal?ked vravis ze mas tmavy moc ja som raz takto prekonala zapal mocoveho mechura sice ta bolest nebola taka aku mavam ked mam ms ale bola silna. aj z toho dovodu ti moze meskat ms. no taktiez mozes byt tehu je tu vela dovodov pre co sa tak mozes citit, ja by som na tvojom mieste kupila test aspon by som mala istotu ze som alebo nie som a sla by som k dokimu pre istotu ja keby som mohla ist k doktorovi idem hned ale som v UK a este som si nenasla doktora takze sa zatial spolieham na test a cakam na vhodnu chvilu aby som ho mohla urobit, drzim ti palce nech je vsetko tak ako ma a aj ked viem ze to bude tazke ale pevne nervy pri diplomovke 😉 a neboj vsetko sa vyriesi 🙂 a planovali ste babo?

severaseptima
3. apr 2011

@solinkarka ano...som, ty tiez? 🙂 ja sa moc v tych citlivostiach v testoch nevyznam, ja ich delim na drahe a lacne...ale uz dva roky aj daco mi ukazuju oba druhy len jeden pasik...to neni od nich pekne...a zvycajne je to tak ze spravim test a .... na druhy den pride monštruacia ☹

solinkarka
3. apr 2011

@severaseptima uz dva roky sa snazite?? no aj ja som zo ZA...odkial si presnejsie? co ty vies mozno budeme tehulkovat spolu a mozno aj kocikovat 😀

severaseptima
3. apr 2011

@drobcek11 na babatku sme nepracovali, ale nerobili sme nic pre to, aby sme sa mu vyhli...bojime sa este ze by sme na neho neboli pripraveni (hlavne financne)...nechceme byt ako niekde v osade, ze narobia deti a potom riesia z coho im daju jest...ale hrozne by sme uz obaja chceli babatko...manzelik pokukuje po vsetkom drobizgu co ide okolo 🙂 ale je taky zodpovedny ze by to nespravil umyselne...aj ja tuzim po dietatku...uz som sa snazila manzelika aj nahovorit...sak dnes nema nikto dost penazi na dieta a nakoniec sa vzdy najdu... ☹
a ten zapal..no vylucit sa to neda...ale nemam ziadne ine priznaky zapalu...ta bolest je cisto menstruacneho charakteru, to kazda z nas dobre pozna...a vie rozoznat od zapalovej bolesti...

severaseptima
3. apr 2011

@solinkarka byvame na vlcincoch kusok od kauflandu...casto sa tam chodime presusat, maju tam dobru cviklu na borsc 😀 no snazime nesnazime... trosku vyssie som pisala ako to je... ☹ nemozem donutit manzela do zamerneho snazenia sa, hoci dietatko uz viditelne chce...

severaseptima
3. apr 2011

@drobcek11
@solinkarka
myslim ze vhodny nazov pre nase rozpolozenie by bolo - nadejame sa otehotniet... 😅

drobcek11
3. apr 2011

@severaseptima ja uz nemam bolesti len ma picha kde tu a s tym pichanim sa privali taka chvilkova bolest ako kedy no neviem ani ja cim to bude 🙂 hadam bude vsetko tak ako ma byt my sme tiez neplanovali babo ale tiez sa tomu nestranime keby sa nam pristasti 🙂je pravda ze treba riesit aj financnu stranku a vsetko ja sama by som nechcela dieta keby som nan nebola pripravena ale niekedy si clovek nevybera ked to pride tak to pride 🙂

drobcek11
3. apr 2011
severaseptima
3. apr 2011

@drobcek11 ak do zajtra nic nepride, musim sa vyhecovat a ist kupit ten test...nech uz viem aj dajake kyseliny listove a podobne zhanat...mohla by som mat zapal a ani o tom nevediet....? ☹

drobcek11
3. apr 2011

@severaseptima mohla by si, nevravim to pre to ze by som daco podobne zazila ale jedna baba v nejakom fore pisala ze tiez si myslela ze je tehotna leb kramy nikde a ze ani bolest nemala nic no a zapal vajecnikov, o ktorom ani nevedela, ale nechcem ta strasit to urcite neni tvoj pripad, chod kup test a budes istejsia ak budu // aspon budes vediet pre co mas bolesti 😉 ja mam doma testy ale cakam lebo dnes bol negativny, neviem kto ma ake skusenosti s ovu testami no citala som ze ovu test vyjde pozitivne aj ked je zena tehotna a ja uz mam druhy den ovu test pozitivny a tehu test nie tak neviem, a viem ze ovu teraz nemam 😒

solinkarka
3. apr 2011

@drobcek11 ano je to pravda s tymi ovu testami...aj mne to vyslo ked som bola tehu 😵

severaseptima
3. apr 2011

@drobcek11 hmmm...najlepsi recept na toto je ten, ktory ja osobne tak neznasam...pockat si este...kua, ale ja som ten typ, co chce vediet vsetko hned 😀 cakanie ma znervoznuje, strach z negativneho testu este viac...a navyse uz som raz mala na teste ducha a dokonca celkom vyrazneho...ale na ostatnych sa neukazal a potom zas prisla mnšt. ☹ ☹ odvtedy ani duch...o ovu testoch nic neviem ☹ ...ale ked hovoris ze nemas, mat...ktovie, ked tie nase tela su take nevypocitatelne...

drobcek11
3. apr 2011

@solinkarka a vysiel ti ovu test pozitivne este pred tym nez ti vysiel tehu test pozitivne?lebo ja nechapem pre co mam ovu test pozitivny teda ta druha ciarka je dost vyrazna co ma prekvapuje uz druhy den po sebe tak nechapem a tehu test negativny ,ak som otehotnela okolo obdobia medzi 22 a 26 marcom myslis ze by mi to uz test ukazal(tehu test)?

drobcek11
3. apr 2011

@severaseptima aj ja som raz v zivote mala ducha....a ten duch skoncil kramamy a negativnymi testami myslim ze som ano tehu nebola len proste sa tam tak zjavil ten duch....ale ja uz na duchov neverim uverim az ked bude aspon o trosku viacej viditelna ako duch 🙂 poznam to ked ides robit test si plna ocakavania a veris ze bude ta druha....no neni tam ach ale ja by som tak chcela aby bola aj ta druha no a teraz tomu vsetko nasvedcuje, keby som nemala to spinenie tak by som ani len nepomyslela ze by som mohla byt tehu ale ked si to vsetko spojim zapada to do seba len tehu test dako nespolupracuje so mnou 😀

solinkarka
3. apr 2011

@drobcek11 ano mne ukazal ovu test uz na 10dpo a potom aj hned tehu...no ak by si toho 22 tak by tam bol uz nejaky dusik ale ak okolo 25 tak to este asi nie...pockaj este zo tri dni a skus este jeden tehu test..

drobcek11
3. apr 2011

@solinkarka dakujem no skusim pockat aj ked to cakanie je na nevydrzanie mam doma este tri testy dva take obycajne a jeden trosku lepsi tak ten si necham nakoniec 🙂

solinkarka
3. apr 2011

@drobcek11 a ake mas znacky tych testov a citlivost?

drobcek11
3. apr 2011

@solinkarka no vsetky testy co mam su citlivost 25 a znacka no su to anglicke testy tie lacnejsie sa volaju jednoducho hcg pregnancy a ten lepsi clear and simple

solinkarka
3. apr 2011

@drobcek11 uff tak to nepoznam ani jeden ale ta citlivost 25 tak to ti urcite neukaze...ak mas moznost kup si 10-kovy mamatest

drobcek11
3. apr 2011

@solinkarka pozerala som uz vsade a nenasla som desiatkovy nikde 😒 myslis ze pre to mi neukazuje tehu test nic lebo je to citlivost 25? ze aj keby som otehotnela dame tomu toho 22?uz mi ostava len pockat aj ked ten ovu test ma pletie

solinkarka
3. apr 2011

@drobcek11 nemas foto toho ovu testu??? no ja si myslim ze preto ti to neukazuje bo je malo citlivy..i ked ja som tiez otehu okolo 22.3. ale duch mi vysiel dnes na citlivosti 20....ale neberiem to ako pozitivne...

drobcek11
3. apr 2011

@solinkarka nemam foto toho ovu testu ale ta druha ciarka je skoro taka ista ako kontrolna teraz po zaschnuti neni az taka silna ako bola do limitu no je dobre viditelna a ja ked som mala ovulku bola taka ista vtedy ma aj pichalo ked prestalo tak ciraka nebola vobec, no tak ja pockam este tak dva dni skusim testnut a ak nic zase pockam a zase testnem nic ine mi nezostava

solinkarka
3. apr 2011

@drobcek11 veru musis pockat a znova testnut a ak mrcha nepride treba ist na vyvolavacku...drzim palce 😉

drobcek11
3. apr 2011

@solinkarka ale ked tak pozeram mas v albume ovu testiky tak ta moja ciarka je taka ista ako mas ty v albume mozno aj trosku silnejsia

drobcek11
3. apr 2011

@solinkarka dakujem no nemam tu v uk doktora zatial nie som tu dlho no musim uz dakeho najst a nech je vsetko tak ako ma byt 🙂 uvidime no len cakat cakat 🙂 a tebe drzim palceky nech je dusik silnejsiii🙂

solinkarka
3. apr 2011

@drobcek11 no ale ved tam mam testovaciu silnejsiu ako kontrolnu a ty si teraz povedala ze tu testovaciu mas o trosku slabsiu ako kontrolnu nie?

drobcek11
3. apr 2011

po zaschnuti je slabsia ako kontrolna le v limite bola taka ista ako kontrolna 🙂

drobcek11
3. apr 2011

@solinkarka po zaschnuti je slabsia ako kontrolna le v limite bola taka ista ako kontrolna 🙂

ludmila25
3. apr 2011

baby mozem byt tehotna ked mi meskaju krami 1,5 mesiaca atesty mi ukazuju ze som tehotna ale vcera vecer som dostala slabe spinenie ako krami

kejka22
3. apr 2011

hajde rýchlo na gyndu - pohotovost ani nečakaj vyšetria a povedia

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre