Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

nikolienko
11. aug 2016

@scales no to mohol byt aj kanalik je to take diskutabilne, urcite pockaj na ms, viem ze je to otrasne cakanie ale casto az vtedy vidno nieco na teste 🙂

scales
11. aug 2016

@nikolienko ms mam dostat od utorka do stvrtku

scales
11. aug 2016

@nikolienko a vy ste cakali na plodne dni, ci ste sa tym neriadili, lebo u nas to viem len ja kedy mam, lebo v podstate my cca 12x za mesiac v pohode dame, cize sa vzdy do plodnych trafime...

nivea777
11. aug 2016

@scales kolko mas rokov? hej svadba trva1 den..ale ked ju uz tak moc planujes,tak si ju treba uzit aby si mala naco spominat.. babatko,ak ma prist tak pride aj ked sa budete snazit az po svadbe

nivea777
11. aug 2016

@scales ani casty sex nie je zarukou uspechu.. odporuca sa kazdy druhy-treti den,aby spermie dozreli a boli kvalitne a schopne oplodnenia

nikolienko
11. aug 2016

@scales my sme sa popravde len milovali ked sme mali chut, plodne dni sme vobec neriesili, manzel bol pred odchodom do zahranicia na dlhsiu dobu takze sme si proste len uzivali aj 2x denne podla chuti

scales
11. aug 2016

@nivea777 Ja viem, len ja sa poznam a viem, ze teraz, ked som najviac zaneprazdnena, je dobre ak pracujene na dietatku, lebo na to nemam az tak cas mysliet. Keby to riesim po svadbe ked vsetko utichne, tak sa zacnem sledovat a uz to zacnu aj ludia okolo mna riesit a to by som sa zblaznila asi... 28 mam

scales
11. aug 2016

@nikolienko tak u vas asi neplatilo ze obden :D

3mmm
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nikolienko
11. aug 2016

@scales nie u nas to neplatilo 😀 ale vsade ked som citala tak je pisane ze obden je najlepsie 🙂

lauritkatesty
11. aug 2016

@scales vyzrazane farbivo po limite

scales
11. aug 2016

@lauritkatesty ano, bolo to asi cca do 20minut...

lauritkatesty
11. aug 2016

@scales tak to netreba brat potom do uvahy.

danielocka262
12. aug 2016

@nikolienko ahoooj pozeram ci si to ty a si 😊 Takze sa vam to podarilo? Gratulujem a drzim prsty nech vsetko dobre dopadne 😊

dominini
12. aug 2016

@nikolienko Aj my sme obden, priatel mal cely mesiac dovolenku, tak sme kazdy den ak nie aj viackrat do dna sa proste milovali ale z lasky, nie preto ze chceme na just miminko, nechali sme to na osud a uzivali si 🙂 iba dva dni bolo take ze bez 🙂

nikolienko
12. aug 2016

@danielocka262 ahooooj 🙂 ano ano podarilo, moc sa tesime 😀 vam to vtedy vyslo ?

nikolienko
12. aug 2016

@dominini moj robi v zahranici niekedy je prec aj 6 a viac tyzdnov tak sme si najpv nadbehli a ked pride zas dobiehame 😀 je to take ked nie je doma, ze sme neriesili plodne dni ani ci obden len sme si tiez uzivali a bolo 🙂

dominini
12. aug 2016

@nikolienko Aj moj je v zahranici ale 2 tyzdne tam a 5 dni doma tak sme si ten mesiac co mal dovolenku uzili 🙂a mam na teste 2 ciarky, len cakam kedy mi riadne scervenaju ... 🙂 a tebe gratulujem 🙂 Uz si bola u dokyho?

nikolienko
12. aug 2016

@dominini moj je cca 6tyzdnov prec a 12dni doma :-/ videla som foto, myslim ze uz sa mozes tesit su tam pekne // 🙂 dakujem idem takto za tyzden v piatok 🙂 drzim ti palce

dominini
12. aug 2016

och kiezby, ale tesit sa budem az ked pojdem k dokymu a on mi vsetko potvrdi .. A ako vies ze si v 6? Si si robila ten digi test?.. Ja chcem ist nie tento ale bud. pondelok/ utorok .. Dakujem aj ja tebe drzimpalce nech je vsetko ok 🙂

dominini
12. aug 2016

@nikolienko to to dlha doba, obdivujem ta ze to zvladas.. Ja trpim tie 2 tyzdne hrozne nie este 6 to by som asi nedala... Aj niekde robis?

nikolienko
12. aug 2016

@dominini tu na MK ked zadas prvy den posledneho menzesu tak ti vypocita kt. si tt, vlastne vsetky tieto tehu kalkulacky to rataju, ukazu ti co sa v tom tyzdni deje s mimi aj s tebou a tak 🙂 aj ja som chcela ist skor aspon na krv ale sestricka mi povedala nech pridem buduci piatok to budem na zaciatku 7tt (presne 6tt+0) tak mozno uz bude pocut srdiecko 🙂

nikolienko
12. aug 2016

@dominini na zaciatku to bolo tazke a dost, minuly rok ked som zratala tak som mala manzela doma asi 3,5-4 mesiac za cely rok, teraz som mala taku prestavku od skoly aj roboty lebo som musela riesit nasu svadbu a to ked si sama a svadba je este 150km daleko 😀 tak to da zabrat casovo ked som potrebovala byt aj doma aj vybavovat 😀 a s robotou som to mala tak ze ked mi prisiel konecne domov na tych 12dni tak mi vyslo 8 z toho v robote, tak som sa na to na chvilu vykaslala lebo by som ho videla este menej a to sa nam ani jednemu nepacilo

dominini
12. aug 2016

@nikolienko A kde je ta kalkulacka prosim ta? rada by som sa na to pozrela 🙂 Ja som tu na MK citala ze uz v 5 sa da niekedy, budem ti drzat palce aby bolo uz vidiet 🙂 no tak ako citam aj vy to mate tazke.. A planuje byt dlho v zahranici? .. Aj my sme to tak mali, z 5 dni sme sa raz videli 2 dni a raz 3 dni :-/ .. Keby sa dalo na SVK zarobit, nemuselo by kopu mamiciek byt bez manzela a kopu deti bez ocka na dlhsi cas... :-/

danielocka262
12. aug 2016

@nikolienko ano uz som v 14tt 😊 Tak este raz drzim prsty 😊

nikolienko
12. aug 2016

@dominini otvor si svoj blog/profil a tam vlavo mas zmenit udaje, tam iba kliknes na tehotenstvo - deti a vypises ze si tehotna a prvy den poslednej ms 🙂 uz tam pracuje 3roky ked bude mimi tak sme sa dohadovali ze ked sa male narodi tak si najde nieco v rakusku (od nas je to kusok) a cez tyzden bude tam a aspon na vikendy bude chodit domov tak to snad vyjde 🙂 ved toto tu nedaju cloveku normalne zarobit no cele zle

nikolienko
12. aug 2016

@danielocka262 tak to gratulujeeeem !!! 🙂 dakujem moc, ako sa zatial citis ?

nivea777
12. aug 2016

@nikolienko ty si uz na sone,nie? nieco take si pisala,ze tam ti zistili,ze budu dve..ci to si bola ba pohotovosti?

drobcek2510
12. aug 2016

ahoj kočky no tak moj meskajuci menzes moje pocity tehotenstva a moje pichanie v podbrusku to asi boli len myslienky fnuuuuk

mirka550
12. aug 2016

🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre