Myslíte, že môžem byť tehotná?

lilly19
8. aug 2006

Ahojte potrebujem veľmi vašu pomoc. Pred týždňom som začala chodiť schalanom s ktorým som mala tri krát nechránený pohlavný styk ale on nikdy nedospel k vyvrcholeniu. Mohla som i napriek tomu otehotniet? prosim vas pomozte mi

kakatulik
15. dec 2015

@minnie_nixs ak bola ta ciarka velmi bledulinka ruzova,ak by z toho nieco byt mohlo,ale aj je taka siva tak je to iba kanalik. Ty ale 12den po ovulacii to ti este ani mrska nemeska,ci? To ti tam fakt este vela nemohol vidiet. Bud kludna a pockaj.

januelik
15. dec 2015

mne sa zas stalo ze som si urobila test a negativny.na druhy den som sa na ten test kukla a boli tam 2 ciarky ta druha sice slaba ale bola,tak som si sla kupit digitalny a ten mi ukazal 1 tyzden.takze skusenost najlepsia len s digitalnym

minnie_nixs
15. dec 2015

@kakatulik
Bola slabo ruzovucka no ja mam nepravidelne niekedy nemam mesiac , dva ked mam tak 2 dni a niekedy 2 x za mesiac takzr tym.sa riadit nemozem :(

kakatulik
15. dec 2015

@minnie_nixs ahaaa,no tak pockaj dva dni a urob novy test.

jarmila64
16. dec 2015
Používateľ jarmila64 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jarmila64.

@minnie_nixs nenahli to este pockaj 🙂

rebekkita
16. dec 2015

Dobrý deň prajem...Chcela by som sa opýtať,že keď som mala jeden deň menštruáciu a o 3.dni som si robila test...no bol negatívny...či je tam možnosť byť tehotná ? Ďakujem za odpovede...

micka511
16. dec 2015

@rebekkita podľa mňa áno... Ale aj podľa toho či mz bol taký slabší..
Stáva sa všeličo 😊

rebekkita
16. dec 2015

@micka511 No mz som mala necelý deň a úplne slabý...no test mi vyšiel negatívny...Dosť často chodím na wc...Občas mám príznaky nevoľnosti...🙂

micka511
16. dec 2015

@rebekkita pockaj pár dní a uvidíš 😊 asi sa iné nedá robít...skús potom test...
Všetko je možné 💜

rebekkita
16. dec 2015

No ešte mám jeden test...tak o týždeň si ho urobím 🙂 Som stoho dosť mimo...no uvidím 🙂 ďakujem za váš čas <3

adrianka22
16. dec 2015

@dzanka72 v noci som dostala brutal bolesti a rano mi prišla mrcha...nikdy mi predtým takto dlho nemeškala...

dzanka72
16. dec 2015

@adrianka22 tak to ma mrzi, ze predsa dorazila, drzim palce, aby po tejto 9 mesiacov nedosla 😉 ja este stale nic, brucho pobolieva, ale zatial nic

vianocnydarcek7
19. dec 2015

Ahojte, dnes ráno som si robila test 12 dpo, zajtra mam dostat menstruaciu, hrozne ma bolia prsia a pobolieva v podbrusku, robila som si test aj pred troma dnami ale tam bola len slabulina ciarka, dnes je omnoho silnejsia, len ta druha ciarka sa mi objavila az po minute a pol, v teste bolo ako vzdy pozitivny vysledok do 1 minuty negativny do 3 minut, tak neviem, aj pred mesiacom som sa testovala a tam nebol ani len naznak druhej ciarky, viete idu vianoce a bol by to pekny darcek pod stromcekom pre manzela len ked to nemam potvrdene lekarom neviem ci mam robit paniku.

kakatulik
19. dec 2015

@vianocnydarcek7 toto su nadherne krasne kolajnice😍

evik109
19. dec 2015

@luta13 dakujem uzivame si to...

vianocnydarcek7
19. dec 2015

@kakatulik dufam ze mate pravdu, dneska som si kupila este digitalny tehotensky test, rano o stvrtej vyprevadim manzela do prace a idem sa testovat. Dufam ze testik to potvrdi. 😍

katka.ba
19. dec 2015

@vianocnydarcek7 gratulujem, si tehotna 🙂

mimcurik
19. dec 2015

@vianocnydarcek7 gratulujem ...mali sme 2x presne taketo kolajnicky a mame 2 krasnych syncekov

vianocnydarcek7
20. dec 2015

@kakatulik dneska ráno

vianocnydarcek7
20. dec 2015

@kakatulik takze takto, pred tym mi foto nezobrazilo 😍

kakatulik
20. dec 2015

@vianocnydarcek7 krasa!!!😍😍😍

ninika29
21. dec 2015

Už štvrtý deň mi mešká A včera som mala vecer len slabý ruzovy vytok .

minnie_nixs
21. dec 2015

Baby robila som si test 10 dni po oplodneni ukazal mi dve ciarky no jedna slabucka a dalsi negativny noo vecer pred tym.som.pila velmi velmi vela vodi mohlo to ovplivnit vysledok a dalsia vec 2 dni mi meskaju krami no bolesti prs ziadne ako som to mavala brala som lieky na vyvolanie ms ale ani tak nedorazila vcera som mala silnu bodavu bolest do laveho vajecnika no cistu nemam , brusko ma pobolieva len trochu ,,, moze byt ze az po meskani ms mi ukaze pravdivy vysledok ? Ako ste to mali vy ?

minnie_nixs
21. dec 2015

A cokolvek zjem je mi tazko , vkuse som nafuknuta , a raz za cas sa mi strasnr zatoci hlava na odpadnutie ,,, som.fajciarka nooo stale mam chut fajcit hoci menej ako vtedy ovela menej som zmätena trochu

majrab
21. dec 2015

@minnie_nixs mne test ukazal // az o 2 dni po meskani

minnie_nixs
21. dec 2015

@majrab a ked si robila pred tym ak si robila bol negat ?

minnie_nixs
21. dec 2015

@majrab a nepocitovala si bolest a taku hrcku v hrdle ? Ako keby si tam.mala nejaky predmet ? Lebo som bola u.lekara a vraj hrdlo mam v poriadku ze som.zdrava len nechapem preco to je tak

majrab
21. dec 2015

@minnie_nixs robila som si 11,12,13,14. DPO a nic az mi prisli "kramy" som si myslela, ake bol to len par hodinovy ruzovkasty vytok, ktory presiel a na druhy den rano som si spravila a bola tam ciarka tato (vrchny ovu, spodny tehu) a potom na inej znacke to bolo takto vidiet

majrab
21. dec 2015

@minnie_nixs nie, ale ak babo este mat nechces tak je to zo stresu podla mna

minnie_nixs
21. dec 2015

@majrab taka ciarka ako ty mas na zelenom som mala aj ja na tehotenskom teste uplne slaba ciarka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre